O eksplozjach pytań kilka

Oto miejsce, w którym można pytać o wszystko, czego się nie wie w działaniu forum. Znajdziesz tutaj również samouczki pozwalające na lepszym opanowaniu niektórych cech naszego forum.

O eksplozjach pytań kilka

Postprzez Shinra » 18 lip 2020, o 21:48

1. Wiemy, że członkowie klanu Haretsu nie odnoszą obrażeń od wytworzonych przez siebie eksplozji ("Sam użytkownik jest całkowicie odporny na skutki spowodowanych przez siebie eksplozji"), ale czy fala uderzeniowa ma na nich jakiś efekt? Powiedzmy, że członek klanu Haretsu leży na ziemi, plecami do niej i wytwarza na owych plecach eksplozję. Normalny wybuch notki wybuchowej wyrzuciłby go w powietrze (a klanówka na poziomie C ma podobną siłę do notki). Czy w przypadku użycia klanówki stanie się to samo?
2. Wiadomo jaki zasięg mają notki wybuchowe, ale czy gdzieś jest sprecyzowana lub przybliżona szybkość wybuchu? Czy można przyrównać notkę do jakiegoś konkretnego materiału wybuchowego?
3. Umiejętność klanowa Haretsu na poziomie C ma siłę wybuchu porównywalną z notką wybuchową, ale zasięg 50 cm, zamiast 200 cm jak w przypadku zwykłej notki. Czy w takim razie pierwsze ~20 cm traktujemy jako pomarańczowy obszar, a pozostałe 25 cm jako żółty?
Shinra
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 lip 2020, o 17:28
Wiek postaci: 0

Re: O eksplozjach pytań kilka

Postprzez Shinra » 19 lip 2020, o 22:18

bump
Shinra
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 lip 2020, o 17:28
Wiek postaci: 0

Re: O eksplozjach pytań kilka

Postprzez Koala » 20 lip 2020, o 00:05

1. Tak samo jak przy wszystkich innych technikach, tak i tutaj nie mamy czegoś takiego jak "siła odrzutu" i tym podobne. Jeśli jednak bierzesz pod uwagę, że leżysz i wtedy następuje wybuch - niszczysz ziemię pod sobą. Tyle.
2. Wybuchy są właściwie natychmiastowe, nie bawimy się tu w statystyki. Jak coś wybucha to wybucha, a nie ślamazarnie zbiera się na wybuchanie.
3. Proporcjonalnie.
Obrazek
This is a fantasy based on reality
Avatar użytkownika

Koala
Support
 
Posty: 855
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 14:07
Wiek postaci: 0
Multikonta: Shikarui


Powrót do FAQ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości