Hot or Not?

Tradycyjny offtop - można tutaj swobodnie rozmawiać na temat forum, rozgrywki, tematyki, albo nawet o tematach zupełnie z innej beczki. Ogólnie - piszta, co chceta!

Hot or Not?

Postprzez Harumi » 5 sty 2019, o 01:35

Nie, nie, nie będziemy oceniać się nawzajem.
Zasady są proste, wklejamy grafikę z postacią z filmu/mangi/anime, etc., a osoba pod nami ocenia, czy bohater jest hot czy jednak not.
Trzeba rozruszać ten dział.

Daenerys Targaryen
Gra o Tron

Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Nie ma tak że dobrze albo niedobrze. Gdybym miał powiedzieć co cenię w forum najbardziej, to powiedziałbym że ludzi. Ekhm, ludzi którzy zaakceptowali mi WT, którzy powiedzieli mi "serwus" na chacie. I co ciekawe, właśnie takie przypadkowe spotkania wpływają na nasze postacie. Chodzi o to, że kiedy spotyka się pewne postacie, nawet pozornie urocze, bywa że nie znajduje się dobrej fabułki, która, że tak powiem, pozwala nam zdobyć PH. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję forum. Forum to misje, forum to fabułka, forum to czasem miłość. Wielu graczy pyta mnie, ale jak Ty to robisz? Skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam że to proste, to umiłowanie 5 linijek, to właśnie ono sprawia że dzisiaj, na przykład, zostaję wyrzucony z Cesarstwa, a jutro... Kto wie, dlaczego by nie... Oddam się pracy społecznej i ot... Choćby pójdę... Znaczy... Na mur.

Harumi
Nocny Marek

Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białe, krzywo ścięte, włosy sięgające trochę poniżej łopatek, złote oczy, niesamowicie blady odcień skóry.
Widoczny ekwipunek: Torba przymocowana do pasa (z przodu), duża torba na wysokości lędźwi (z tyłu)
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=6788
GG: 62022462
Multikonta:

Re: Hot or Not?

Postprzez Etsuya » 5 sty 2019, o 10:51

Hot

Łysy z Brazzers

Etsuya

Wiek postaci: 20
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: jasne włosy | bursztynowe oczy | średniego wzrostu | zamyślony
Widoczny ekwipunek: plecak | namiot | kabura na broń [prawe udo] | kabura na broń [lewe udo] | torba na biodro
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=6604
GG: 33166058
Multikonta:

Postprzez Yami » 5 sty 2019, o 11:21

Nah

Spoiler: pokaż
Obrazek

Yami
Szarak

Wiek postaci: 18
Ranga: Leń
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4268
GG: 12310728
Multikonta: Keiichi Maebara

Postprzez Harumi » 5 sty 2019, o 11:27

Not.

Tokio
La casa de papel

Obrazek
Nie ma tak że dobrze albo niedobrze. Gdybym miał powiedzieć co cenię w forum najbardziej, to powiedziałbym że ludzi. Ekhm, ludzi którzy zaakceptowali mi WT, którzy powiedzieli mi "serwus" na chacie. I co ciekawe, właśnie takie przypadkowe spotkania wpływają na nasze postacie. Chodzi o to, że kiedy spotyka się pewne postacie, nawet pozornie urocze, bywa że nie znajduje się dobrej fabułki, która, że tak powiem, pozwala nam zdobyć PH. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję forum. Forum to misje, forum to fabułka, forum to czasem miłość. Wielu graczy pyta mnie, ale jak Ty to robisz? Skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam że to proste, to umiłowanie 5 linijek, to właśnie ono sprawia że dzisiaj, na przykład, zostaję wyrzucony z Cesarstwa, a jutro... Kto wie, dlaczego by nie... Oddam się pracy społecznej i ot... Choćby pójdę... Znaczy... Na mur.

Harumi
Nocny Marek

Krótki wygląd: Białe, krzywo ścięte, włosy sięgające trochę poniżej łopatek, złote oczy, niesamowicie blady odcień skóry.
Widoczny ekwipunek: Torba przymocowana do pasa (z przodu), duża torba na wysokości lędźwi (z tyłu)
Multikonta:

Postprzez Ryou » 9 sty 2019, o 22:30

Całkiem hot

<kappapride>
Obrazek

Ryou

Wiek postaci: 0
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=6855&p=108004#p108004
GG: 0
Multikonta:

Postprzez Etsuya » 10 sty 2019, o 02:15

Harumi mówi, że by brała to ja też

Kevin Spacey
Obrazek

Etsuya

Wiek postaci: 20
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: jasne włosy | bursztynowe oczy | średniego wzrostu | zamyślony
Widoczny ekwipunek: plecak | namiot | kabura na broń [prawe udo] | kabura na broń [lewe udo] | torba na biodro
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=6604
GG: 33166058
Multikonta:

Postprzez Ryou » 10 sty 2019, o 10:45

dziadu, nope

Papa Franku
Obrazek

Ryou

Wiek postaci: 0
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=6855&p=108004#p108004
GG: 0
Multikonta:

Postprzez Harumi » 13 sty 2019, o 17:31

Hot.
Aria Montgomery
Pretty Little Liars

Obrazek

Harumi
Nocny Marek

Multikonta:

Powrót do Piszemy o wszystkim!