Shoton

Oto miejsce, w którym można pytać o wszystko, czego się nie wie w działaniu forum. Znajdziesz tutaj również samouczki pozwalające na lepszym opanowaniu niektórych cech naszego forum.

Shoton

Postprzez Asaka » 15 wrz 2018, o 17:21

Mam pytanie czysto fabularne, a odnośnie koloru kryształów Kosekich (: większość chyba kojarzy to jako różowo-fioletowe twory, takie jak na grafikach, natomiast w kilku technikach wyraźnie jest napisane, że tworzą nefrytowe twory (nawet, jeśli na obrazkach widzimy coś zdecydowanie innego :d). Chciałam się w takim razie dowiedzieć jak to jest z tymi kolorami - czy one są odgórnie narzucone, czy jednak Koseki za każdym razem korzystając z Shotonu wybiera kolor jaki przyjmie kryształ?

Obrazek

to capture a predator
you can't remain the prey
you have to become an equal
in every way

Asaka

Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białowłosa, żółtooka, niewysoka
Widoczny ekwipunek: Kabura na broń na lewym udzie; torba na pośladku, przypięta do paska spodni; ciemnobrązowy płaszcz z kapturem; brązowe rękawiczki bez palców
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=5564
GG: 0
Multikonta:

Re: Shoton

Postprzez TwoFace » 15 wrz 2018, o 22:08

Wyjaśnione już, ale napiszę jakby ktoś inny to kiedyś czytał, a nie widział na chacie. Koseki mogą wybrać jeden, niezmienny kolor kryształu na początku rozgrywki, który można ująć w KP np. w rubryce dot. kekkei genkai.

PS. Tak wiem, trzeba pozmieniać opisy.

TwoFace
Administrator

Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta: Seinaru, Ukog

Powrót do FAQ