Letnia Gala SW 2018

Tradycyjny offtop - można tutaj swobodnie rozmawiać na temat forum, rozgrywki, tematyki, albo nawet o tematach zupełnie z innej beczki. Ogólnie - piszta, co chceta!

Re: Letnia Gala SW 2018

Postprzez Asaka » 14 wrz 2018, o 12:59

1. Miss Lata – Chise (: pierwsze co przyszło do głowy, więc coś musi w tym być (:

2. Mister Lata – Czy to ptak, czy to samolot? Nie! to Ocirek ♥ plakat mnie przekonał kappa

3. Forumowy No-Life – Inoshi

4. Ciapciak – Yasuo

5. Mocarz – Murai. Nie chciałabym się z nim bić xD

6. Stalowy Charakter – Atari Sanada

7. W Kimonie Urodzony – Hayami

8. Dobry Duszek Forum – Hayami po raz drugi (:

9. Pisarz Lata – Shikarui ♥

10. Najlepsza sygnatura/avatar – Suzu!

11. Maruda – nie mogłam się zdecydować… konkurencja taka wielka. Ale głos idzie na Reikę

12. Mistrz Pióra – rozeznanie mam niewielkie, ale… Niech będzie Arashi (:

13. Najbardziej Charakterystyczna Postać – Yama-uba, wiadomczi

14. Złoty Pracuś – TwoFace

15. Śmieszek – Seinar D:

16. Najlepsza Letnia Scena - –

17. Bohater Lata – ??? lubię placki :/

18. Antybohater – Yuji

19.Letni Pechowiec – Tensa, te wszystkie śmierci…

20.Pomysłowy Dobromir – Yasuo, zdecydowanie >:V

21.Niespodzianka Lata – Kiku, chociażby za kwestionowanie tego, że wszyscy popierają stronę Dohito, ha. Tak trzymaj!

Obrazek

to capture a predator
you can't remain the prey
you have to become an equal
in every way

Asaka

Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białowłosa, żółtooka, niewysoka
Widoczny ekwipunek: Kabura na broń na lewym udzie; torba na pośladku, przypięta do paska spodni; ciemnobrązowy płaszcz z kapturem; brązowe rękawiczki bez palców
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=5564
GG: 0
Multikonta:

Postprzez Numa » 14 wrz 2018, o 17:21

KOD: ZAZNACZ CAŁY
1. Miss Lata - Yuka

2. Mister Lata - Natsune

3. Forumowy No-Life - Inoshi, tyle misji...

4. Ciapciak - Tensa

5. Mocarz - Ippo, mógł pokonać nawet cesarza.

6. Stalowy Charakter - Murai, nawet Han posądzał go o bezduszność.

7. W Kimonie Urodzony - Natsune

8. Dobry Duszek Forum - Buka, choć no czasem podrze się koty i to strasznie... Jednakowoż lepsze to od alternatyw.

9. Pisarz Lata - Yasuo Inoshi

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Yuka *-*

11. Maruda - Ja No dobra Reika

12. Mistrz Pióra - Inoshi, choć nie tak doskonałej.

13. Najbardziej Charakterystyczna Postać - Yuji

14. Złoty Pracuś - Wstrzymał się od głosu.

15. Śmieszek - Yami

16. Najlepsza Letnia Scena - Yasuo pomaga ludziom na evencie...

17. Bohater Lata - Yasuo !

18. Antybohater - Shiga, mroczna przepowiednia. W której nauczy Numę zabijać... tylko już trochę nazabijał. Jednak przepowiednia trwa.

19.Letni Pechowiec - Tensa

20.Pomysłowy Dobromir - Yami

21.Niespodzianka Lata - Ippo
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Kod: Zaznacz cały
[color=#BF8040][b] —  — [/b][/color]

Obrazek

Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !

Spoiler: pokaż

Numa

Wiek postaci: 15
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Czarny płaszcz z kapturem.
Link do KP: viewtopic.php?p=79250#p79250
GG: 37827204
Multikonta: Ni ma

Postprzez Kuroi Kuma » 15 wrz 2018, o 15:12

1. Miss Lata - Z całą pewnością Suzu

2. Mister Lata - szczerze powiedziawszy sam nie wiem, ale najbardziej do tej kategorii mi pasuje... Murai :v wiecie, mrok, siła, loczki

3. Forumowy No-Life - Inoshi - chyba jest zawsze kiedy tylko jestem na forum

4. Ciapciak - Akash i jego wilk schowany w czaszce... pod płaszczem... brawo Akash, olwejs in maj hart

5. Mocarz - Diaboł Świtu aka Icziroł, masz chłopie i rośnij w siłe kappa

6. Stalowy Charakter - Shikarui - gdy nawet po śmierci trzymasz się postaci kappa <3

7. W Kimonie Urodzony - Kakita Asagi - pasuje mi do tego klimatu, z resz jest moim wspólnikiem od jakości a wiadomo - Japonia=jakość

8. Dobry Duszek Forum - Hayami <3 zawsze jak przychodzi na forum to wprowadza fajną atmosferę, takiego ciepełka

9. Pisarz Lata - myśle że Chise, lubię czytać jej posty, są bardzo przyjemne, chociaż ostatnio nie śledzę ;)

10. Najlepsza sygnatura/avatar - pierwszy raz odkąd głosuje w gali zmienię mój głos. Niestety moja statuetka najlepszej sygny/avka nie idzie do Kenshiego, tylko do Suzu - są piękne, obłędne

11. Maruda - Reika

12. Mistrz Pióra - Shikarui - mój Ty Mickiewiczu

13. Najbardziej Charakterystyczna Postać - Murai - ziomek ma serca na plecach, czy to nie jest charakterystyczne?

14. Złoty Pracuś - niech będzie Seinar/Twoface, niech chłopak ma coś od życia

15. Śmieszek - Rika Kari Matsubari, może nie postami, ale wypowiedziami na czacie z pewnością

16. Najlepsza Letnia Scena - brak :F

17. Bohater Lata - pusto

18. Antybohater - pusto

19.Letni Pechowiec - Tenshi i jego mega-pomysły kappa

20.Pomysłowy Dobromir - pusto

21.Niespodzianka Lata - to że Kuwesta is stronk, a najbardziej strok jest Kuroi, ale że nie można na siebie głosować, to Kiku i jej handel mechanizmami xD
Obrazek
PH | BANK

Misje: 1|2|3|4 - brak

Kuroi Kuma

Wiek postaci: 32
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Średniego wzrostu mężczyzna z kilkudniowym zarostem na twarzy. Widać że jest trochę starszy, jednak nie aż tak znacznie. Głos niski, lekko chrypiący od palenia. Trochę dłuższe, czarne włosy, przy szyi luźno obwiązany bandaż trochę jak szalik
Widoczny ekwipunek: Gurda
Plecak
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4367
GG: 5488733
Multikonta:

Postprzez Natsume » 15 wrz 2018, o 18:01

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Natsume
Mocarz

Wiek postaci: 25
Ranga: Kogō, Shimakage
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=199
GG: 6078035
Multikonta: Natsu

Postprzez Kiku » 15 wrz 2018, o 18:30

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
Obrazek

Kiku

Wiek postaci: 17
Krótki wygląd: Opalona i wysportowana; proteza zamiast prawej ręki; ciemno turkusowe włosy; złote oczy; biała koszulka na ramiączkach odsłaniająca brzuch; złoto-czarny płaszczyk zawiązany wokół bioder; grafitowe szorty; naszyjnik z bursztynem.
Widoczny ekwipunek: Czarna torba nad prawym pośladkiem; szara, metalowa tonfa za paskiem z prawej strony
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=6072&p=93316#p93316
Multikonta:

Postprzez Murai » 15 wrz 2018, o 22:29

ObrazekObrazekObrazek

Murai

Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Szwy na ciele, zielone tęczówki i czarne białka, czarne włosy do ramion
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz, czarna koszulka bez rękawów i długie, luźne spodnie. Za pas wetknięte dwie tonfy zawiązane bandażami, przy lewym boku torba.
Link do KP: http://www.shinobi-war.xaa.pl/viewtopic.php?p=389#p389
GG: 45935453
Multikonta: Exodia

Postprzez Tenshi » 16 wrz 2018, o 11:48

Tenshi

Wiek postaci: 0
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=6277&p=96799#p96340
Multikonta:

Postprzez Kitashi » 16 wrz 2018, o 13:27

Ostatnio edytowano 17 wrz 2018, o 15:57 przez Kitashi, łącznie edytowano 3 razy
#6A5ACD - Głos

Kitashi

Wiek postaci: 20
Krótki wygląd: Dosyć wysoki młody mężczyzna o brązowo-czarnych włosach, czarnej brodzie i dosyć umięśnionym ciele, ubrany w dosyć klasyczne kimono , haori oraz hakame .
Widoczny ekwipunek: Kabura na broń(na udzie), Torba (na biodrze)
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4510&p=67724#p67724
GG: 49063314
Multikonta:

Postprzez Minoru » 16 wrz 2018, o 17:04

1. Miss Lata - Właściwie mam swoje dwa typy, lecz patrząc na sprawę obiektywnie, wybór może być tylko jeden. Wdzięk idący w parze z wyglądem i dobrym wychowaniem. Ta gwiazdeczka nie jednemu zawróciła już w głowie. Misae

2. Mister Lata - Tutaj wybór był dużo trudniejszy, ale ostatecznie mój głos idzie na Natsume. No bo powiedzmy sobie szczerze. Wielu mamy siłaczy i pięknisiów, lecz któż może równać się z cesarzem?!

3. Forumowy No-Life - #Ustawione. Inoshi, wszelka konkurencja nie istnieje. Ten człowiek siedzi tyle czasu na forum, że gdy ostatnio zobaczyłem, że go nie ma, to chciałem dzwonić na 112 i zgłaszać zaginięcie.

4. Ciapciak - Buka i zamieszanie jakie stworzył przy ustalaniu co mogą, a czego nie mogą protezy lalkarzy.

5. Mocarz - Ojejku, wielu takich. Głos mój jednak pójdzie na podrabianego Muraia, bo potrafi robić rzeczy, które robią inni mocarze, a gdy tamci się zmęczą on będzie robić to dalej.

6. Stalowy Charakter - Asagi. Ciekaw jestem, kiedy obudzi się z kosą między żebrami za swój honor.

7. W Kimonie Urodzony - Najprostszy wybór ever. Kakita Asagi! Drodzy państwo niech was nie zwiedzie ta biała skóra. Człowiek ten jest w środku bardziej żółty niż niejeden mieszkaniec kraju kwitnącej wiśni. Wszelkie sprzeczki o tematyce skośnookiej są bezsensowne, ponieważ zasypie cię taką ilością informacji, że nawet nie będzie ci się chciało sprawdzać czy to wszystko jest prawdą.

8. Dobry Duszek Forum - Rindou Arashi. Człowiek pracowity i z poczuciem misji. Wszelkie niejasności, które targają mą duszą, wnet gna, by je rozwiać, a jeżeli zdarzy się, że wiedza jego niekompletną będzie, wtem nie zawaha się zadać pytania bogom mądrości, a poznawszy odpowiedź, natychmiast obwieści ją wszelkim potrzebującym. Azaliż taki z niego mężny mąż.

9. Pisarz Lata - Wybór pada na Misae. Powód jest prosty, z jej postacią pisze mi się, jak dotąd, najlepiej.

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Suzu, jaram się na jej avki jak mosty w Warszawie.

11. Maruda - Nie przypatruje się jakoś strasznie wszelkim działom dyskusyjnym, lecz uszy mam otwarte i znam kilka powtarzających się imion. Mój głos na Reike

12. Mistrz Pióra - Ciężka sprawa. Nie miałem zbyt wielu misji, a cudzych nie mam w zwyczaju czytać. Oprę się jednak na moim doświadczeniu z innych miejsc i oddam swój głos na Rindou Arashi. Ponieważ znam jego styl i czyta się jego posty bardzo przyjemnie.

13. Najbardziej Charakterystyczna Postać - Przewija się kilka takich osób na forum, ale wisienką(truskawką) na torcie jest bezsprzecznie nestorka tego forum Yama-uba.

14. Złoty Pracuś - Seinar. Cały czas coś zmienia, dodaje, odejmuje, mnoży i dzieli. Czy na lepsze, czy na gorsze, to już sprawa dyskusyjna, lecz niewątpliwie pszczółka z niego jedyna w swoim rodzaju.

15. Śmieszek - Keizo. Wyjaśnienie poniżej.

16. Najlepsza Letnia Scena -Wejście smoka Keizo i jego niesamowite umiejętności dyplomatyczne.

17. Bohater Lata - Asagi. Wzór wszelkich cnót i w pełni oddany kulturze samurajskiej.

18. Antybohater - #Ustawione. Konkurencja tutaj raczej nikła. No może jest jeszcze jeden pretendent w moim mniemaniu, ale po ostatnim evencie na pierwsze miejsce wyszedł Yuji

19.Letni Pechowiec - #Ustawione. Tensa i jego wszelkie wcielenia. Moja wiara w to, że jakaś jego postać przeżyje dłużej niż jedną Tense umarła już dawno temu.

20.Pomysłowy Dobromir - Nie mam pojęcia.

21.Niespodzianka Lata - Hmmm. Niestety nie posiadam swego typu.

Minoru

Wiek postaci: 21
Widoczny ekwipunek: 2 torby spoczywające na lędźwiach
Katana przewieszona przez plecy
Link do KP: viewtopic.php?p=68391#p68391
Multikonta:

Postprzez Hyuuga Setsuna » 16 wrz 2018, o 18:03

Hyuuga Setsuna

Wiek postaci: 0
Multikonta:

Postprzez Ichirou » 16 wrz 2018, o 19:46

1. Miss Lata - Misae - piękna, uwodzicielska, a do tego świetna w usta-usta. Przywróci do życia każdego nieboszczyka. No, prawie każdego...

2. Mister Lata - Yura - wzór cnót o najlepszym ABSie na kontynencie.

3. Forumowy No-Life - Inoshi - regularność i ilość postów jest przerażająca.

4. Ciapciak - Tenshi - no bo ileż można ginąć.

5. Mocarz - Natsume - z tyloma punktami to trudno nie być mocarzem, ale jemu i tak mało.

6. Stalowy Charakter - Suzu - jestem fanem tej postaci i sposobu, w jaki jest prowadzona.

7. W Kimonie Urodzony - Asagi - wydaje się, że to konkurencja skrojona pod niego. W końcu kto jest bardziej japoński jeśli nie samuraj, a Asagi na samurajach się zna.

8. Dobry Duszek Forum - Rika - jest jej tu całkiem dużo i zawsze coś mądrego powie. Forumowa pani psycholog. C:

9. Pisarz Lata - Tutaj zagłosowałbym na dwie osoby - Inoyu i Shikatsu, ale jeżeli trzeba wyłącznie na jedną, to niech będzie Inoyu, żeby zmotywować ją do częstszego pisania. Obie panie piszą bardzo fajne i niezwykle przyjemne pościki, a zachowania ich postaci są bardzo naturalne.

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Suzu - najlepsze graficzki pod gorącym słońcem.

11. Maruda - Reika - no a jak.

12. Mistrz Pióra - Shikarui - no przecież, że moja prywatna mistrzyni gry i pani mojego fabularnego losu. Niszczy mi Iczirka, ale i tak ♥.

13. Najbardziej Charakterystyczna Postać - Yama-uba - kochana babunia.

14. Złoty Pracuś - Seinar - no chłopak dużo robi, nawet jeśli zmiany codziennie nie są już takie codzienne.

15. Śmieszek - Seinaru - bo dzień bez szyderstw to dzień stracony. Przy okazji drobny medal pocieszenia z mojej strony dla duetu InoShika, których śmieszki są bardzo subtelne. :")

16. Najlepsza Letnia Scena - Mistrz szpiegostwa Keizo na wyspach.

17. Bohater Lata - Suzu - prawdziwa bohaterka pustyni i bardzo pozytywna postać.

18. Antybohater - Yuji - chyba jako jedyny przychodzi na myśl w tej kategorii.

19.Letni Pechowiec - Numa - biedny bezdomny w kraju, w których uchodźcy dostają socjalne mieszkanka za darmoszkę.

20.Pomysłowy Dobromir - Yasuo - za ostatnie super pomysły.

21.Niespodzianka Lata - Kuroi i jego powrót do aktywności.

Ichirou
Najlepszy Męski Charakterek

Wiek postaci: 26
Ranga: Kogō
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=320
GG: 401110
Multikonta:

Postprzez Seinaru » 17 wrz 2018, o 08:22

1. Miss Lata - Gdyby to był konkurs jeden avek temu, to byłaby Pokrzywka, ale jest jeden avek za późno, więc Suzu.

2. Mister Lata - Ocirou już jest taki oklepany, że jeszcze jeden głos spowodowałby nieodwracalne zmiany w jego charakterze. Na gorsze. Dlatego Kuroi Kuma. Uzasadnienie: Jego postać mi się podoba.

3. Forumowy No-Life - Zasłużenie, przez poświęcenie pracy, szkoły, przyjaciół i rodziny, mój głos wędruje do Inoshiego.

4. Ciapciak - Hayami Akodo, ostatnio podbiła moje serce postem w FAQ, a to tylko jeden z wielu. Chociaż z określenia "urocza niezdara" zdecydowanie ma w sobie więcej z "urocza" niż z "niezdara".

5. Mocarz - Tak się zastanawiałem kto mógłby się oprzeć samurajowi braindead-build-full-speed i wyszło mi, że Kenshi i w ogóle całe Maji to ukryty OPek. Prawdopodobnie będzie z nim jak z Akimichi - jak tylko zacznie walczyć na poważnie to dostanie nerfa :3.

6. Stalowy Charakter - Dla Hayami Akodo w tej gali chyba braknie mi głosów. Nie ma drugiego takiego gracza, który tak aktywnie odnosiłby się w postach do historii swojej postaci. Pisanie o rodzinie, którą zostawiła w domu, tekstów "co by powiedziała mama", "tak jak wtedy gdy bawił się z braćmi", pokazują, że Emiś naprawdę siedzi w tej postaci.

7. W Kimonie Urodzony - No wiadomix że Asagi i jego japońskoznawstwo, przez które czasem mam wrażenie, że Naruto jest wymysłem Hollywood, a nie zjadaczy sushi.

8. Dobry Duszek Forum - Hayami Akodo, trzeci głos. Jest sympatyczna, pomocna i lubiana. Czy można na niej polegać? Tak samo jak na wikipedii, i guess...

9. Pisarz Lata - Znam poziom Shikarujki i nie zauważyłem, żeby w tym półroczu pojawił się ktoś lepszy, więc trochę bez czytania jej postów z ostatnich 6 miesięcy daję ten głos trochę w ciemno, ale pewną ręką. (dobra, zajrzałem kiedyś w jedno yaoi, ale nie chcę go sobie przypominać tylko na potrzeby oddawania głosów).

10. Najlepsza sygnatura/avatar - I like Kiku. Cycków nie ma, ale i tak jest zarąbiście, jak mówi ocenzurowany klasyk.

11. Maruda - Yami za te bańki i "łomatko płacę 48,5% chakry za notkę oślepiającą za 200 Ryo kap pa".

12. Mistrz Pióra - No nie za bardzo mogę się tutaj wypowiedzieć o innych MG, bo od kilku miesięcy mam ciągle tego samego i nie możemy się rozstać (kap pa). Dlatego głosują na Exodię za prowadzone przez niego eventy, w nadziei że kolejny będzie trzymał poziom.

13. Najbardziej Charakterystyczna Postać - Kiku ponownie. Bo powiedzcie, kto z własnego, niewymuszonego wyboru zamienia na start zdrową rękę na jakiś drewniany kikut co nie może wykonywać technik? Niepojęte jak ta dziewczyna poświęciła się dla wymarzonej postaci. Nie idzie na łatwiznę i za to ma mój głos.

14. Złoty Pracuś - A komu by się chciało cokolwiek robić dla takiej zgrai niewdzięczników? BeeBee-Hachi jeszcze się chyba na nich nie poznał i mu się chce.

15. Śmieszek - Ichichichichirou

16. Najlepsza Letnia Scena - No najbardziej to uśmiałem się tutaj szczerze mówiąc. :)

17. Bohater Lata - Nie ma tu bohaterów bo nikt nie chce robić pośmiertnej. Odgrywanie odgrywaniem, ale za 5 PH brat bratu ucho odgryzie.

18. Antybohater - Wszyscy piszą o tym Yujim a ja nawet nie wiem co zrobił bo nie czytałem eventu kap pa. Yuji tho.

19.Letni Pechowiec - Nie wiem no, chyba Inoshi. Technik mu nie chcą akceptować, starych reworkować, ma bezużyteczne style bez jutsu, klony są słabe, a Yamanaki powinni mieć darmowego sensora. No jak to nie jest definicja "pod górkę" to już nie wiem co jest.

20.Pomysłowy Dobromir - Byłby Yasuo gdyby pisał 2 razy mniej objętościowo i dwa razy lepiej jakościowo. Niestety Dobromira którego pomysły by mi się podobały nie ma, bo od razu widać że ktoś coś robi pod siebie.

21.Niespodzianka Lata - Rika Kari Matsubari za zaangażowanie w pracę gazetki, życie towarzyskie na forum, a także za ogólne tchnięcie życia jakoś tutaj. Like it. Myślę że to odpowiednia kategoria na takie wyróżnienie, bo się należy.

Seinaru
Śmieszek

Wiek postaci: 23
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Czarny bezrękawnik ze stójką i białymi obszyciami; ciemne, materiałowe spodnie; zakryte, lekkie buty, torba przy lewym boku; na sobie Zbroja Modliszki, wszystko przykryte ciemnozielonym płaszczem
Widoczny ekwipunek: Kij w lewej ręce lub na plecach, tanto przy prawym boku, torba przy lewym boku
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=3828
Multikonta: Dwuryj

Postprzez Sokiro » 17 wrz 2018, o 10:22

Sokiro

Wiek postaci: 18
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=6360
Multikonta:

Postprzez Sagisa » 17 wrz 2018, o 20:11

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Obrazek

Sagisa

Wiek postaci: 18
Krótki wygląd: - długie, spięte z tyłu czerwone włosy,
- stalowoszare oczy
- jasna cera
- koszula z długim rękawem, długie ciemne spodnie, wygodne buty
- skryte pod ubraniem cienkie pajęczynki blizn po raitonie
- płaszcz podróżny z kapturem
Widoczny ekwipunek: - torba na biodrze, po prawej
- kabury na udach
- wakizashi za pasem
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=3511&p=49998#p49998
GG: 9256888
Multikonta:

Postprzez Yamanaka Inoshi » 17 wrz 2018, o 21:28

1. Miss Lata - HMM, SUZU. Ta co ma te zielone kudły.

2. Mister Lata - Ichirou... Nie ma tutaj konkurencji.

3. Forumowy No-Life - No ja, bo kto inny.

4. Ciapciak - Tensiak, trudno wskazać kogoś innego niż tego misiaczka :>

5. Mocarz - Yami, bo potrafi przebić się przez drzwi z biegu.

6. Stalowy Charakter - Ten co nie ma uczuć. Murai.

7. W Kimonie Urodzony - Kakita Asagi bo któż by inny? Tylko on nosi kimono na co dzień i radzi odnośnie samurajstwa, polecam użyszkodnika.

8. Dobry Duszek Forum - Hayamiś? No pewnie, że tak.

9. Pisarz Lata - A dam tutaj Rikę bo co.

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Miał być Hikari, ale... Nowy avatar Hayami przebija.

11. Maruda - Reicia? Ale ja też trochę a nawet bardzo.

12. Mistrz Pióra - CO-CO-COOELLO[koala]

13. Najbardziej Charakterystyczna Postać - Kurokoś i jego mały rasizm nacjonalizm

14. Złoty Pracuś - Bukuś bo tłumaczy mnóstwo rzeczy.

15. Śmieszek - Seinar, któż by inny

16. Najlepsza Letnia Scena - Natsume, Keizo, Hikari + prowadzący le mua -> "szpiegowanie Senju w cesarstwie"

17. Bohater Lata - Sumairu Abe ratujący damy w potrzebie.

18. Antybohater - Yasuo, " praworządny neutralny paladyn-samuraj " ratujący ludzi w Ryuzaku poprzez odcinanie im kończyn.

19. Letni Pechowiec - Shabondama[yami]

20. Pomysłowy Dobromir - Yasuo - tyle pomysłów.

21. Niespodzianka Lata - Kuroko i rodzina albinosów umierająca na pustyni.

Prowadzone misje:
- CW - - Kontakt utracony. Próba nawiązania dialogu!. - Kaminari Shigemi
- ? - - Zwodniczy Karmazyn - Cała grupa
- C - - Maść na wszystko - Igarashi Nao
- D - - Pielgrzym - Sabaku Kuroko
Rezerwacje:
Hikari, Numa, Ren

Spoiler: pokaż
Zamrożone:

Yamanaka Inoshi
Forumowy Noł Lajf

Wiek postaci: 15