Letnia Gala SW 2018

Tradycyjny offtop - można tutaj swobodnie rozmawiać na temat forum, rozgrywki, tematyki, albo nawet o tematach zupełnie z innej beczki. Ogólnie - piszta, co chceta!

Letnia Gala SW 2018

Postprzez BeeBee-Hachi » 13 wrz 2018, o 21:00


Już pora oficjalnie rozpocząć Letnią Galę SW 2018!!


ObrazekKolejna gala, więc aby nie było nudno, nastąpiły pewne zmiany w kategoriach. Liczymy, że podpasują wam i będziecie głosować równie chętnie jak w poprzedniej edycji. Czas na podjęcie decyzji macie od teraz do 21.09.2018.

Spoiler: pokaż
1. Miss Lata - Najpiękniejsza z pięknych, Oczaruje każdego młodzieńca jednym ruchem ciała a jej głos brzmi piękniej niż anielskie arie. Uznałeś ją za swoją muzę i zawsze przed postem zerkasz na jej avek aby nabrać weny? To właśnie ona - Miss Lata.

2. Mister Lata - Mali chłopcy zawsze chcieli być tacy jak on. Najlepszy wzorzec, przystojniak, którego avatary zawsze powalają, w dodatku na chacie jest kimś kogo wszyscy lubią.

3. Forumowy No-Life - Osoba, którą zawsze widzicie na czacie, taka osoba zawsze z nami przebywa i jest bardzo aktywna w życiu forum.

4. Ciapciak - Tutaj głosujemy na kogoś, kto naprawdę zgałganił to czym się zajmował lub wyjaśnia działania mechaniki, choć sam nie spojrzał na jej zasady. A może po prostu jest uroczym niezdarą? Nie pozwólcie by jego gafy zostały zapomniane.

5. Mocarz - Ktoś z kimś nie moglibyście się mierzyć. Znacie osobę będącą waszym zdaniem najpotężniejsza? To oddajcie na nią głos. Nie muszą liczyć się jedynie czyste PH, ale również osoba, która mimo braków wykazuje się dużą umiejętnością prowadzenia walk.

6. Stalowy Charakter - Osoba najlepiej odgrywająca swoją rolę. Trzyma się określonego przez siebie charakteru, nawet jeśli sytuacja jest niekomfortowa to zawsze najlepiej odgrywa swoją postać.

7. W Kimonie Urodzony - sprawia, że każdy jego post przenosi cię do kraju Kwitnącej Wiśni, każde zdanie ocieka sake i sosem sojowym, bardziej japoński niż Nintendo.

8. Dobry Duszek Forum - Pomocna, sympatyczna, lubiana - kiedy macie problem wiecie, że na tej osobie można polegać!

9. Pisarz Lata - Czytanie postów tego gracza to czysta poezja. Uważasz, że marnuje się w naszych szeregach i już stoisz pod Empikiem czekając na jego książkę? Wskaż nam ten diamencik swoim głosem!

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Widzieliście najpiękniejszy, najbardziej wyjątkowy podpis w życiu, a może na czyiś avatar wpatrujecie się godzinami? Jeśli tak to zagłosujcie na niego, może uda mu się wygrać?

11. Maruda - Znacie prawdziwą zrzędę, dziada patentowanego, a może istnieje postać, która zawsze marudzi. Oddajcie na nią głos - niech wie, że nie da się o niej zapomnieć.

12. Mistrz Pióra - Prowadzący, który zawsze zaskakuje interesującymi, rozbudowanymi wątkami. Idąc do niego wiesz, że się nie zawiedziesz, a każdy kolejny post jest dopełnieniem doskonałej historii.

13. Najbardziej Charakterystyczna Postać - Zaskoczył Cię czyjś pomysł na postać? Uważasz to za bardzo intrygujące i innowacyjne rozwiązanie? Ma nietypowy charakter, a może jakąś nietypową cechę? To właśnie kategoria miejsce dla takiego indywiduum.

14. Złoty Pracuś - Ktoś ciągle pracuje? Pojawia się wszędzie, proponuje zmiany, wprowadza i naprawia? Skoro tak to zagłosujcie na niego! Jego praca nie może zostać pominięta!

15. Śmieszek - Wiecznie wesoły, zawsze dowcipny i poprawia humor wszystkim na forum,a może od jego postów już nie raz oplułeś monitor sokiem? Niech wie, że robi dobrze kappa

16. Najlepsza Letnia Scena - Wydarzyło się coś co cię rozbawiło i śmiałeś się do monitora? A może śledziłeś jakiś wątek z zapartym tchem, wyczekując jak to się zakończy? Zagłosuj na konkretną sytuację(podając link do niej) a my uhonorujemy wszystkich tam obecnych! Pamiętajcie, nie głosujemy na siebie!

17. Bohater Lata - najbardziej honorowy ze wszystkich. Jednym ruchem ratuje Damy w Opałach i kotki z drzew. Esencja amerykańskiego komiksu, który prędzej umrze, niż zawiedzie swoich fanów.

18. Antybohater - Znasz postać, która jest bardziej czarna niż biała? Idzie ona po trupach do celu i nie przejmuje się innymi? A może jest w niej coś mrocznego, co się przeraża? Zagłosuj na nią, niech wszyscy się dowiedzą, że należy na przy niej uważać!

19.Letni Pechowiec - Osoba, której życie usłane jest różami, tylko że bez płatków. Zawsze ma pod górkę a los zdaje się śmiać jej prosto w twarz.

20.Pomysłowy Dobromir - Gracz, który wypatrzy każdą lukę w mechanice i zaproponuje jej krótkie i mądre rozwiązanie. Dzięki niemu wiemy ile czasu zajmuje wiązanie sznurówek, a także jak szybko kuca shinobi z szybkością 120.

21.Niespodzianka Lata - Osoba która jest swoistym pozytywnym odkryciem. Zrobiła coś co Cię pozytywnie zaskoczyło? Okazała się objawieniem sezonu? Uhonoruj ją, niech wie że jest tego warta!


Nim jednak przekażemy wam formularz i zaprosimy do urn, prosimy o zapoznanie się z zasadami.
  • Nie głosujemy na samych siebie.
  • Miło, jeżeli każdy głos uzasadnicie. Najlepsze/najśmieszniejsze z nich zostaną opublikowane na łamach gazetki, tak aby każdy mógł zerknąć i się uśmiechnąć.
  • Pamiętajcie, nie musicie głosować w każdej kategorii.
  • Na jedną osobę można zagłosować MAKSYMALNIE W 3 KATEGORIACH.
  • Prosimy o korzystanie z przygotowanego przez nas kodu.
  • Aby odebrać nagrody za zwycięstwo należy oddać swoje głosy w Gali.
  • Jeżeli chcecie, możecie wrzucać głosy w uhide.


To chyba tyle formalności. Pozostało mi jedynie zaprosić wszystkich do wzięcia udziału i wspólnej zabawy. Pamiętajcie, każdy głos się liczy i może zmienić Wszystko! <Wciska guzik, otwierając wielkie drzwi do lokali wyborczych>

Poniżej kodzik do kopiowania.
Kod: Zaznacz cały
1. [b][color=#bf8000]Miss Lata[/color][/b] - Najpiękniejsza z pięknych, Oczaruje każdego młodzieńca jednym ruchem ciała a jej głos brzmi piękniej niż anielskie arie. Uznałeś ją za swoją muzę i zawsze przed postem zerkasz na jej avek aby nabrać weny? To właśnie ona - Miss Lata.

2. [b][color=#bf8000]Mister Lata[/color][/b] - Mali chłopcy zawsze chcieli być tacy jak on. Najlepszy wzorzec, przystojniak, którego avatary zawsze powalają, w dodatku na chacie jest kimś kogo wszyscy lubią.

3. [b][color=#bf8000]Forumowy No-Life[/color][/b] - Osoba, którą zawsze widzicie na czacie, taka osoba zawsze z nami przebywa i jest bardzo aktywna w życiu forum.

4. [b][color=#bf8000]Ciapciak [/color][/b] - Tutaj głosujemy na kogoś, kto naprawdę zgałganił to czym się zajmował lub wyjaśnia działania mechaniki, choć sam nie spojrzał na jej zasady. A może po prostu jest uroczym niezdarą? Nie pozwólcie by jego gafy zostały zapomniane.

5. [b][color=#bf8000]Mocarz[/color][/b] - Ktoś z kimś nie moglibyście się mierzyć. Znacie osobę będącą waszym zdaniem najpotężniejsza? To oddajcie na nią głos. Nie muszą liczyć się jedynie czyste PH, ale również osoba, która mimo braków wykazuje się dużą umiejętnością prowadzenia walk.

6. [b][color=#bf8000]Stalowy Charakter[/color][/b] - Osoba najlepiej odgrywająca swoją rolę. Trzyma się określonego przez siebie charakteru, nawet jeśli sytuacja jest niekomfortowa to zawsze najlepiej odgrywa swoją postać.

7. [b][color=#bf8000]W Kimonie Urodzony[/color][/b] - sprawia, że każdy jego post przenosi cię do kraju Kwitnącej Wiśni, każde zdanie ocieka sake i sosem sojowym, bardziej japoński niż Nintendo.

8. [b][color=#bf8000]Dobry Duszek Forum[/color][/b] - Pomocna, sympatyczna, lubiana - kiedy macie problem  wiecie, że na tej osobie można polegać!

9. [b][color=#bf8000]Pisarz Lata[/color][/b] - Czytanie postów tego gracza to czysta poezja. Uważasz, że marnuje się w naszych szeregach i już stoisz pod Empikiem czekając na jego książkę? Wskaż nam ten diamencik swoim głosem!

10. [b][color=#bf8000]Najlepsza sygnatura/avatar[/color][/b] - Widzieliście najpiękniejszy, najbardziej wyjątkowy podpis w życiu, a może na czyiś avatar wpatrujecie się godzinami? Jeśli tak to zagłosujcie na niego, może uda mu się wygrać?

11. [b][color=#bf8000]Maruda[/color][/b] - Znacie prawdziwą zrzędę, dziada patentowanego, a może istnieje postać, która zawsze marudzi. Oddajcie na nią głos - niech wie, że nie da się o niej zapomnieć.

12. [b][color=#bf8000]Mistrz Pióra[/color][/b] - Prowadzący, który zawsze zaskakuje interesującymi, rozbudowanymi wątkami. Idąc do niego wiesz, że się nie zawiedziesz, a każdy kolejny post jest dopełnieniem doskonałej historii.

13. [b][color=#bf8000]Najbardziej Charakterystyczna Postać[/color][/b] - Zaskoczył Cię czyjś pomysł na postać? Uważasz to za bardzo intrygujące i innowacyjne rozwiązanie? Ma nietypowy charakter, a może jakąś nietypową cechę? To właśnie kategoria miejsce dla takiego indywiduum.

14. [b][color=#bf8000]Złoty Pracuś[/color][/b] - Ktoś ciągle pracuje? Pojawia się wszędzie, proponuje zmiany, wprowadza i naprawia? Skoro tak to zagłosujcie na niego! Jego praca nie może zostać pominięta!

15. [b][color=#bf8000]Śmieszek[/color][/b] - Wiecznie wesoły, zawsze dowcipny i poprawia humor wszystkim na forum,a może od jego postów już nie raz oplułeś monitor sokiem? Niech wie, że robi dobrze kappa

16. [b][color=#bf8000]Najlepsza Letnia Scena [/color][/b]- Wydarzyło się coś co cię rozbawiło i śmiałeś się do monitora? A może śledziłeś jakiś wątek z zapartym tchem, wyczekując jak to się zakończy? Zagłosuj na konkretną sytuację(podając link do niej) a my uhonorujemy wszystkich tam obecnych! Pamiętajcie, nie głosujemy na siebie!

17. [b][color=#bf8000]Bohater Lata[/color][/b] - najbardziej honorowy ze wszystkich. Jednym ruchem ratuje Damy w Opałach i kotki z drzew. Esencja amerykańskiego komiksu, który prędzej umrze, niż zawiedzie swoich fanów.

18. [b][color=#bf8000]Antybohater[/color][/b] - Znasz postać, która jest bardziej czarna niż biała? Idzie ona po trupach do celu i nie przejmuje się innymi? A może jest w niej coś mrocznego, co się przeraża? Zagłosuj na nią, niech wszyscy się dowiedzą, że należy na przy niej uważać!

19.[b][color=#bf8000]Letni Pechowiec[/color][/b] - Osoba, której życie usłane jest różami, tylko że bez płatków. Zawsze ma pod górkę a los zdaje się śmiać jej prosto w twarz.

20.[b][color=#bf8000]Pomysłowy Dobromir[/color][/b] - Gracz, który wypatrzy każdą lukę w mechanice i zaproponuje jej krótkie i mądre rozwiązanie. Dzięki niemu wiemy ile czasu zajmuje wiązanie sznurówek, a także jak szybko kuca shinobi z szybkością 120.


21.[b][color=#bf8000]Niespodzianka Lata[/color][/b] - Osoba która jest swoistym pozytywnym odkryciem. Zrobiła coś co Cię pozytywnie zaskoczyło? Okazała się objawieniem sezonu? Uhonoruj ją, niech wie że jest tego warta!
Obrazek
Avatar użytkownika

BeeBee-Hachi
Moderator
 
Posty: 2091
Dołączył(a): 17 lut 2015, o 17:36
Wiek postaci: 0
GG: 9261903
Multikonta: Arashi

Re: Letnia Gala SW 2018

Postprzez Tsukune » 13 wrz 2018, o 21:15

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Tsukune
 
Posty: 1575
Dołączył(a): 24 maja 2015, o 22:14
Wiek postaci: 24
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem . Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska
Link do KP: http://www.shinobi-war.xaa.pl/viewtopic ... 4864#p4864
GG: 8518406
Multikonta:

Re: Letnia Gala SW 2018

Postprzez Yami » 13 wrz 2018, o 21:28

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Ostatnio edytowano 13 wrz 2018, o 22:04 przez Yami, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika

Yami
Szarak
 
Posty: 890
Dołączył(a): 25 paź 2017, o 19:14
Wiek postaci: 18
Ranga: Leń
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4268
GG: 12310728
Multikonta: Keiichi Maebara

Re: Letnia Gala SW 2018

Postprzez Rika Kari Matsubari » 13 wrz 2018, o 21:32

1. Miss Lata - Misia!

2. Mister Lata - Buka. Nie Hikari. Buka.

3. Forumowy No-Life - Inoś, za dostępność zawsze i wszędzie.

4. Ciapciak - Sumairu. Za wysłanie mi shajdowanego PW i poprawionej wiadomości do samego siebie... Tylko nie wskakuj na pakę! <3

5. Mocarz - Ocir. Żeby myślał, że nie mogę się z nim zmierzyć.

6. Stalowy Charakter - Bardzo trudno mi kogoś wskazać, za krótko znam cudze postacie.

7. W Kimonie Urodzony - Hayamiś. Za śpiewanie i te obrzydliwie słodkie piosenki, które mi wysyła na gadu!

8. Dobry Duszek Forum - Takich osób, które zawsze mi pomogą jest wiele, ale głos na Venus i... Sagisę. Pozwólcie! Bez nich by mnie tu nie było! ;)

9. Pisarz Lata - Pewnie kilka osób na to zasługuje, ale nie wiem kto najbardziej.

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Suzu :D Za avatar z przezroczystą chustką i... sama wiesz co :)

11. Maruda - dziad patentowy Seinar, ale pozytywnie :)

12. Mistrz Pióra - Ocir! Za te misje które były i które przed nami!

13. Najbardziej Charakterystyczna Postać - Trudno mi było zdecydować, ale niech będzie głos dla Shigi!

14. Złoty Pracuś -
Spoiler: pokaż
Obrazek
Nie mogę dać tego komuś innemu, niż Seinar. Doceniam też innych, a nagrodę pocieszenia dostaje u mnie Yasuo :)

15. Śmieszek - Takich Dwóch. Dlatego żaden :x

16. Najlepsza Letnia Scena - Zostawiam puste

17. Bohater Lata - To też.

18. Antybohater - I to niestety również :P

19.Letni Pechowiec - Tensa... :(

20.Pomysłowy Dobromir - Z opisu wynika, że to domena grających przez tydzień trolli :D


21.Niespodzianka Lata - To moja pierwsza gala, nie wypada oceniać "nowych", gdy jeszcze przez chwilę się takim jest :X
Ostatnio edytowano 17 wrz 2018, o 20:45 przez Rika Kari Matsubari, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika

Rika Kari Matsubari
 
Posty: 359
Dołączył(a): 6 mar 2018, o 12:34
Wiek postaci: 12
Ranga: Dōkō
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=5085
GG: 65637578
Multikonta:

Re: Letnia Gala SW 2018

Postprzez Reika » 13 wrz 2018, o 22:05

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Reika
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 15 kwi 2015, o 18:21
Wiek postaci: 25
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Popatrz na Avatar, a po szczegóły zapraszam do mojej KP <3
Widoczny ekwipunek: Na razie brak takowego, ale może coś się wkrótce znajdzie
Link do KP: http://www.shinobi-war.xaa.pl/viewtopic.php?f=32&t=245
GG: 0
Multikonta: Ayame

Re: Letnia Gala SW 2018

Postprzez Rindou Arashi » 13 wrz 2018, o 22:08

1. Miss Lata - No nie mogę zagłosować inaczej bo będę spał na podłodze - Misae kappa

2. Mister Lata - Lokalny patriotyzm - Wybieram Ocirka

3. Forumowy No-Life - Inoshi, co wejdę na SB, to gdzieś jest.

4. Ciapciak - Wybieram uroczą niezdarę, Hayami!

5. Mocarz - Potężny władca prężnie rozwijającego się Państwa. Natsume

6. Stalowy Charakter - Po ostatnich misjach nie mam innego wyboru, Yura i jego myśląca mięśniami postać.

7. W Kimonie Urodzony - Jak dla mnie Asagi, nikt nie ma takiego pojęcia o tych wszystkich niuansach japońskiej kultury.

8. Dobry Duszek Forum - No o po raz drugi Urocza Hayami.

9. Pisarz Lata - Ciężko mi wskazać najlepszego, więc zostawię bez odpowiedzi.

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Podoba mi się wiewiórka Suzki.

11. Maruda - Wyczekująca na sprawdzenie fabułki Reika.

12. Mistrz Pióra - Wybieram Natsu, za evencik, na którym nie byłem :C

13. Najbardziej Charakterystyczna Postać - Nikt nie przebije naszej cudownej babci. Yama-Uba

14. Złoty Pracuś - Hmmm, pomysłodawcy zmiany na dziś. Biorę Seinara

15. Śmieszek - Swoim głosem chciałbym pobudzić swojego memicznego idola do walki. Wybieram PRAWDZIWEGO Murai'a czyli Minoru!

16. Najlepsza Letnia Scena - Keizo i jego rozmowa z cesarzem. nie ma to jak powiedzieć o szpiegowaniu dla Senju :D

17. Bohater Lata - Honorowy? To musi być samuraj. Bierę Asagiego

18. Antybohater - Yuji, jeszcze trochę to może załapie się do Hana na staż.

19.Letni Pechowiec - Nie ma co owijać w bawełnę. Tensa i jego wszystkie wcielenia.

20.Pomysłowy Dobromir - Seinar, zawsze zaproponuje sensowne rozwiązanie, nie ważne czy pomysły czy WT.

21.Niespodzianka Lata - Suzu, powróciła po wielu miesiącach milczenia, jako pierwsza wyszła z czarnej dziury.
Obrazek
Avatar użytkownika

Rindou Arashi
 
Posty: 979
Dołączył(a): 31 gru 2017, o 02:41
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Link do KP: viewtopic.php?p=69311#p69311
GG: 9261903
Multikonta: Eri

Re: Letnia Gala SW 2018

Postprzez Sabaku Kuroko » 13 wrz 2018, o 22:17

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Ostatnio edytowano 14 wrz 2018, o 12:58 przez Sabaku Kuroko, łącznie edytowano 2 razy
Myśli | Mowa
Głos
DANCE DANCE EVERYBODY!!!!! Obrazek
Avatar użytkownika

Sabaku Kuroko
 
Posty: 24
Dołączył(a): 17 sie 2018, o 18:47
Wiek postaci: 15
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Krótkie, krwisto czerwone włosy oraz czerwona maska na twarzy. Oczy koloru jasnej żółci, wyglądają jak zwierzęce. Wysoki i szczupły. Czerwona koszulka i czarne luźne spodnie oraz czarne sandały o mocnej podeszwie. Na szyi biały, przewiewny szal.
Widoczny ekwipunek: Gurda na plecach oraz kabura na broń na prawym udzie
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=6211#p95301
GG: 66269247
Multikonta:

Re: Letnia Gala SW 2018

Postprzez Yura » 13 wrz 2018, o 23:00

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Yura
 
Posty: 62
Dołączył(a): 10 lip 2018, o 19:12
Wiek postaci: 0
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=5928
GG: 0
Multikonta:

Re: Letnia Gala SW 2018

Postprzez Shikarui » 13 wrz 2018, o 23:29

1. Miss Lata - Hikari ♥ Żadna inna nie jest tak powabna jak on, żadna inna nie ma takich włosów, jak on ♥ Asaka ♥

2. Mister Lata - No masz Ocirku.

3. Forumowy No-Life - Tylko i wyłącznie Inoshi, tego nie trzeba tłumaczyć.

4. Ciapciak - Tensa forever z jej zszywaniem rany kunaiem i żyłką stalową ♥

5. Mocarz - Natsu! Każdy boi się jego potęgi, ale nikt nie boi się jego postaci ♥

6. Stalowy Charakter - Inoshi. Murai! To jednak musi być Murai.

7. W Kimonie Urodzony - No to wiadomczi, że tylko Mistrz Masaru Kakita Asagi.

8. Dobry Duszek Forum - Ocir, bo wytrzymał moje marudzenie na misji kappa

9. Pisarz Lata - Sienkiewicz Hayami ♥

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Seksi Hikari Kenshi ♥.♥

11. Maruda - Inoshi! XD nikt tak sprawnie nie marudzi na dc jak on ♥ always in kokoro!

12. Mistrz Pióra - Chise ♥.♥ Jej misja siedzi w moim serduszku do dzisiaj i ciągle ją przeżywam ♥

13. Najbardziej Charakterystyczna Postać - Yuji ♥

14. Złoty Pracuś - Venus!

15. Śmieszek - No wiadomo, że Seinar.

16. Najlepsza Letnia Scena - Ziewająca Izanami jak jej braciszek robił minetę ♥

17. Bohater Lata - Suzu! ♥ Cudowna, zjawiskowa, piękna bohaterka!

18. Antybohater - Zawsze i na zawsze Kurusu.

19.Letni Pechowiec - Akashi, no kto ma większą depresję niż on?

20.Pomysłowy Dobromir - Yami, czy ty sam sobie stworzyłeś tę kategorię?


21.Niespodzianka Lata - Kuroi Kuma! Chyba dlatego, że się naoglądałam Boku no hero XD albo dlatego, że bardzo dobrze się z nim bawię i bawiłam na sesji i jakoś wczułam się w jego postać. Jakkolwiek to brzmi.
Ostatnio edytowano 17 wrz 2018, o 13:42 przez Shikarui, łącznie edytowano 3 razy
Obrazek
And you will never know
And i will never show.
Avatar użytkownika

Shikarui
Najlepszy Dramat
 
Posty: 568
Dołączył(a): 6 lut 2018, o 17:25
Wiek postaci: 0
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: -Czarne, dłuższe włosy
-Lawendowe, jasne oczy
-Średniego wzrostu
Widoczny ekwipunek: Średni łuk, kołczan ze strzałami, płaszcz, torba na tyłku
Link do KP: viewtopic.php?p=73144#p73144
GG: 12504223
Multikonta: Koala

Re: Letnia Gala SW 2018

Postprzez Sumairu Abe » 14 wrz 2018, o 00:46

1. Miss Lata - Miss... Misae!

2. Mister Lata - BRAK

3. Forumowy No-Life - Inoshi, bez dwóch zdań.

4. Ciapciak - Hajamiśka zasługuje na bycie uroczym ciapciakiem.

5. Mocarz - NatsÓme

6. Stalowy Charakter - Tensa. Twardo trzyma się swoich postanowień w kwestii robienia nowych postaci.

7. W Kimonie Urodzony - BRAK

8. Dobry Duszek Forum - Hayami!

9. Pisarz Lata - Yasuo kappa

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Mitsuyo

11. Maruda - Inoshi

12. Mistrz Pióra - Izanamiś :)

13. Najbardziej Charakterystyczna Postać - Głos na babunię... Yama Uba

14. Złoty Pracuś - Trójtwarz :)

15. Śmieszek - Również Seinar

16. Najlepsza Letnia Scena - BRAK

17. Bohater Lata - Siebie nie mogę... Yasuo już nie będę w nic mieszał kappa ... Głos idzie na Asagiego.

18. Antybohater - Rika. Jeszcze zapanuje nad tym forum...

19.Letni Pechowiec - Tensa

20.Pomysłowy Dobromir - Seinar


21.Niespodzianka Lata - Rika. :)
Ostatnio edytowano 15 wrz 2018, o 16:48 przez Sumairu Abe, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika

Sumairu Abe
 
Posty: 87
Dołączył(a): 9 lip 2018, o 01:51
Wiek postaci: 19
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: -Spięte brązowe włosy,
-Całkiem szczupły i wysoki,
-Brązowo-bordowe kamishino oraz oliwkowe hakama.
Widoczny ekwipunek: -Dwie katany przywiązane białym Obi tuż przy lewym biodrze.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=5874&p=90400#p90400
GG: 65539111
Multikonta:

Re: Letnia Gala SW 2018

Postprzez Akashi » 14 wrz 2018, o 07:50

1. Miss Lata - Siostra mnie za to na pewno zamorduje. Wybacz Arisa, ale ciężko zagłosować tutaj inaczej, zwłaszcza że ta postać nie ma sobie równych w swojej kategorii wiekowej Rika Kari Matsubari

2. Mister Lata - Głosowanie co roku na ichira stało się już lekko nudne. Chociaż trzeba przyznać postać ma już starą. Dlatego wolę zagłosować na kogoś kto jeszcze trochę pożyje kappa Więc to będzie głos na kogoś leniwego lecz przystojnego. Yami

3. Forumowy No-Life - Szkoda, że w tej kategorii nie mogę zagłosować na siebie. Więcej noł lajfie już poza forum ;( Inoshi jest w tym przypadku bardzo dobrym kandydatem, ale nie tylko on siedzi praktycznie non stop na forum. Są tutaj także inne osoby, które można spotkać tutaj praktycznie non stop. Ichirou niech ma chociaż jeden głos ode mnie.

4. Ciapciak - Ciapciak. Ciężka kategoria. Wiele osób odnalazło by się w niej dobrze. Jednak ten głos pójdzie na Yasuo.

5. Mocarz - Mocarz, nieco problematyczne. Jest wiele osób, z którymi nie miałbym szans w walce. Jednak najbardziej obawiam się Reiki. Potęga nad potęgami, nie dość że obfita w sporą pulę PH, to jeszcze marudna. Wygra wszystko uparcie stawiając na swoim. Nawet zmianę koloru nicku od administracji. TO JEST DOPIERO SIŁA!

6. Stalowy Charakter - Jakoś ostatnio mało co przeglądam forum. Brakuje mi na to sił i chęci. Więc bardzo ciężko mi posiadać własną opinię. Dlatego postrzelamy trochę ślepakami. Mam nadzieje, że nie dostanę za to z ostrej amunicji. Shikarui

7. W Kimonie Urodzony - Tutaj nawet nie chce mi się rozpisywać. Sytuacja podobna jak wyżej. Kakita Asagi

8. Dobry Duszek Forum - Dobry duszek. Dobrze, że nie wlicza się w to ogarnięcie tego co się dzieje, inaczej byłby spory przypał. Hayami Akodo

9. Pisarz Lata - Chętnie przeczytałbym książkę Hakai'a ale obawiam się, że wtedy potrzebowałbym profesjonalnej pomocy psychiatrycznej i on niestety jest zbanowany. Więc ten smutny głos pójdzie na Uchiha Izanami

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Misae. Nie trzeba pisać nic więcej

11. Maruda - Kto mi najwięcej marudzi? Na szczęście nie mam zbyt dużego kontaktu z Reiką, przez co jeden głos może pójść na Shigę, który nieraz swoim marudzeniem potrafi doprowadzić do czerwonej gorączki

12. Mistrz Pióra - Mistrz pióra... Najwięcej listów to chyba Suzu z Ichim piszę. Przez co chyba najwięcej go używają. Więc głos na Suzu :P

13. Najbardziej Charakterystyczna Postać - Najbardziej charakterystyczna postać.. ciekawe i zarazem interesujące. Chociaż obecnie najbardziej wyróżnia się Yama-uba

14. Złoty Pracuś - Przez ten głos będę płakać po nocy.... Co się stało ze starą dobrą administracją techniczną. Gdzie ten kochany leń?! Teraz trzeba oddawać na nich głos w Pracusiu ;( kappa
A teraz tak poważnie głos idzie do Buki, który także odwala kawał dobrej roboty, poszedłbym jeszcze do Exodii ale niestety nie można głosować na dwie osoby (chyba)

15. Śmieszek - To powinna być kategoria szydercy, a nie śmieszka. Głosuje nad zmianą nazwy kappa Seinar

16. Najlepsza Letnia Scena - Wydarzyło się coś co cię rozbawiło i śmiałeś się do monitora? A może śledziłeś jakiś wątek z zapartym tchem, wyczekując jak to się zakończy? Zagłosuj na konkretną sytuację(podając link do niej) a my uhonorujemy wszystkich tam obecnych! Pamiętajcie, nie głosujemy na siebie!

17. Bohater Lata - Oj ty bohaterze w białej zbroi. Gdzie ty jesteś? Nie ma Numa, przynajmniej nick ma biały

18. Antybohater - Yuji Saga. Niech mu nie zabraknie niewolników do zabaw.

19.Letni Pechowiec - Dobrym kandydatem byłby Tensa. Tylko w sumie to on sam sobie wszystko przygotował, a nie los. Dlatego bez głosu

20.Pomysłowy Dobromir - Yasuo bez dwóch zdań tylko on

21.Niespodzianka Lata - niespodzianka? Dziecko chyba jedynie Sadze się urodziło, ale największa niespodzianką niech zostanie Kiku.
Obrazek
Avatar użytkownika

Akashi
 
Posty: 1009
Dołączył(a): 25 lip 2017, o 21:58
Wiek postaci: 20
Ranga: Wędrowiec
Krótki wygląd: Jednooki młodzieniec o fioletowych włosach. Odziany w skórzany płaszcz ze znakiem jashina na plecach
Widoczny ekwipunek: Skórzany płaszcz, kazeshini
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=3899
GG: 41875401
Multikonta:

Re: Letnia Gala SW 2018

Postprzez Hayami Akodo » 14 wrz 2018, o 09:36

To zagłosuję i ja! Bez hide'ów, bo mi się nie chce. kappa

1. Miss Lata - Z kobiet bardzo inspiruje mnie avatar Misałki. :3 Jest subtelna, kwiatowa, niewinna, słowem, taka, jakie powinny być Misałki!

2. Mister Lata - Mężczyźni? Hm, tu mam trudniejszy wybór, bo jest wiele takich postaci, ale - aby zachować forumowy obyczaj - zagłosuję na Ichirou!

3. Forumowy No-Life - Sprawa jest prosta: Inoshi! Odkąd dołączył na forum, widzę go zawsze na forum, nie ma żadnych wyjątków. ŻODNYCH!

4. Ciapciak - Nie można głosować na siebie, więc głosuję na Tensę - dawać dziecku broń <jaszczureł>

5. Mocarz - Natsume. To oczywiste.

6. Stalowy Charakter - Inoshi. Jest niezłomną Yamanaką!

7. W Kimonie Urodzony - Kakita Asagi. Jest encyklopedią wiedzy! :D

8. Dobry Duszek Forum - Suzu! Zawsze pomoże i ukocha. Razem z fenkiem. <3 Kurna fenek!

9. Pisarz Lata - Shikarui. Nadal niezłomnie zostaję przy postach Rodzicielki Koali.

10. Najlepsza sygnatura/avatar - Kei. Seinaru, znaczy. Avatar Seinara jest inspirujący! <3

11. Maruda - Tu oddałabym głos, ale się wstrzymam...

12. Mistrz Pióra - I znów: Shikarui, mam sentyment do misji, od której zaczynałam. <3

13. Najbardziej Charakterystyczna Postać - Sabaku Kuroko; ten srogi i potenżny nacjonalizm oraz przywiązanie do wioski czyni go wyróżniającym się Sabakiem!

14. Złoty Pracuś - Two Face.

15. Śmieszek - Seinar. <3

16. Najlepsza Letnia Scena - Z lata...śmierć Shijimy się liczy? :D Bo jak nie, to niech będą narodziny Ryuujina :D

17. Bohater Lata - Suzu, bo w sumie tak. <delfineł>

18. Antybohater - Yuji Saga. Jest mroczny, gruźny, strasznyyyy!

19.Letni Pechowiec - Tensa. Z powodów znanych.

20.Pomysłowy Dobromir - Byłby Kei, ale niech będzie Yasuo!

21.Niespodzianka Lata - Sabaku Kuroko! Jakoś tak mocno mi się wsabakował. Tak to nazwijmy.
Avatar użytkownika

Hayami Akodo
Dobry Duszek Forum
 
Posty: 710
Dołączył(a): 20 sie 2017, o 14:45
Wiek postaci: 18
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR - po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
- długa blizna na piersi po pojedynku z Megumi Ishidą
- blizna na prawej nodze po walce pod Murem
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari
- katana
- plecak
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4011
GG: 0
Multikonta: Terumi Arisa

Re: Letnia Gala SW 2018

Postprzez Kakita Asagi » 14 wrz 2018, o 09:54

1. Miss Lata - Co tu dużo mówić, Hyuuga Setsuna, zdecydowanie zakręciła w głowie mojemu samurajowi od samego początku (dzięki Hayami!), a potem się potoczyło :)

2. Mister Lata - Tutaj Natsume - nie ma to tamto, wygląd - jest, siła - jest, władza - jest, cóż dalej dodawać?

3. Forumowy No-Life - Reika - no co nie siądę, to na siebie "wpadamy" ;)

4. Ciapciak - Yasuo - ma całą masę pomysłów, tworzy wielostronicowe opracowania których argumenty nie przechodzą próby czasu...

5. Mocarz

6. Stalowy Charakter - Przyznam szczerzę, nie śledzę za wielu zewnętrznych wątków, ale samurajom się akurat przyglądam. Ciężki orzech do zgryzienia, ale będzie Hayami Akodo.

7. W Kimonie Urodzony - biorąc pod uwagę ilość odbytych konsultacji jakich z Setsuną udzielaliśmy, to musi być Hayami Akodo ;)

8. Dobry Duszek Forum - Seinaru Kei -

9. Pisarz Lata

10. Najlepsza sygnatura/avatar Ayame - elegancki podpis, wszystko jest, a do tego z duszą.

11. Maruda - Inoshi - nic osobistego, ale po prostu takie odczucie ;)

12. Mistrz Pióra - Rindou Arashi - dzięki niemu mój samuraj ma swoją ważną rolę w życiu szkoły Taka (wiem Hayami, pierwsza misja była od Ciebie, ale jednak Arashi mi bardziej podchidzi).

13. Najbardziej Charakterystyczna Postać -

14. Złoty Pracuś - Seinaru Kei - nie ma tu co komentować, nasz dzielny "ex-mod" a dzisiaj administrator. Działaj tak dalej!

15. Śmieszek Seinaru Kei - zawsze mogę na niego liczyć, jak potrzeba poprawy humoru przez śmieszki na SB :)

16. Najlepsza Letnia Scena - będzie nietypowo: Kitashi dostaje kosza od Misae - czylo niejako forumowa "odmiana", miast wielka miłość, brutalne friendzone! Z resztą, poczytajcie sobie sami Klik!

17. Bohater Lata - Hayami Akodo - w moim odczuciu samurajowie tutaj przodują, a skoro któregoś wybrać muszę, to będzie to odważny Lew z Yinzin.

18. Antybohater - Yuji - ten, który stanął po stronie zła...

19.Letni Pechowiec -

20.Pomysłowy Dobromir -

21.Niespodzianka Lata - Misae - zdecydowanie, sis idzie w ślady brata - pracuje sumiennie, nowe obowiązki dostaje i się z nich wywiązuje (nawet ja się jej pytam o to i owo, a to w PBF'owej rzeczywistości dla mnie spora "niespodzianka Lata") - rób tak dalej!
Avatar użytkownika

Kakita Asagi
 
Posty: 361
Dołączył(a): 15 gru 2017, o 17:45
Lokalizacja: Wrocław
Wiek postaci: 22
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Mężczyzna o ciemnych włosach i niebieskich oczach, wzrostu około 170 cm. Ubrany w kremowe kosode, z brązową hakama oraz granatowym haori z rodowym symbolem. Na głowie wysłużony, ale nadal w dobrym stanie kapelusz.
Widoczny ekwipunek: - Katana + Wakizashi
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4518
GG: 9017321
Multikonta:

Re: Letnia Gala SW 2018

Postprzez Kenshi » 14 wrz 2018, o 12:13

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Obrazek
Avatar użytkownika

Kenshi
 
Posty: 315
Dołączył(a): 3 sty 2017, o 12:21
Lokalizacja: Atsui
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły brunet o jasnych, żółtych tęczówkach. Cechą charakterystyczną jest głęboka blizna przecinająca twarz. Mężczyzna nosi białą zbroje, szkarłatny płaszcz z wysokim kołnierzem, a u boku ma przepasaną pochwę z kataną.
Widoczny ekwipunek: Płaszcz, zbroja, rękawiczki, pochwa z kataną przypasana u boku.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=3384&p=47577#p47577
GG: 9501531
Multikonta: brak

Re: Letnia Gala SW 2018

Postprzez Jun'ichi » 14 wrz 2018, o 12:28

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Obrazek

[color=#4080BF]

Co jest silniejsze, niż serce człowieka które bez końca pęka, a wciąż żyje...
Avatar użytkownika

Jun'ichi
 
Posty: 328
Dołączył(a): 31 maja 2018, o 11:41
Wiek postaci: 0
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=5630&p=86429#p86350
GG: 0
Multikonta: -

Następna strona

Powrót do Piszemy o wszystkim!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość