Letnia Gala SW 2018

Tradycyjny offtop - można tutaj swobodnie rozmawiać na temat forum, rozgrywki, tematyki, albo nawet o tematach zupełnie z innej beczki. Ogólnie - piszta, co chceta!

Re: Letnia Gala SW 2018

Postprzez Akarui » 24 wrz 2018, o 11:45

Jak ja Was wszystkich lofffciam! <3

Serdecznie dziękuję za ten głos w Mocarzu, to naprawdę wyróżnienie dla postaci, która stara się unikać walki. Dwa głosy w Stalowym Charakterze przyjmuję z ogromną dumą. Cieszą ogromnie, bo postać staje się dzięki nim bardziej realna. Głos w Pomysłowym Dobromirze jest dla mnie docenieniem mojej pracy jako moderator, postaram się dalej pomagać graczom w dążeniu do ich celów!

Ale hitem jest hit! xD Dziękuje wszystkim, dzięki którym po raz drugi z rzędu otrzymałem tytuł Bohatera, będę go nosił z godnością i czcią do kolejnej gali. Póki znów nie dokonam bohaterskich czynów bądź ktoś mnie ubiegnie, czego wszystkim życzę!
Niech moc będzie z Wami! :D

Odbieram 40PH, 500ryo, jak i tytuł Bohatera Lata ;)
MOWA

Moderator WT i Kuźni
Nie wiesz od czego zacząć swoją twórczość w tych działach? Napisz mi co planujesz, spróbuję pomóc przed pokazaniem Twego dzieła innym moderatorom ;)

Akarui
Bohater

Wiek postaci: 0
Link do KP: viewtopic.php?p=54569#p54569
GG: 0
Multikonta:

Postprzez Kakita Asagi » 25 wrz 2018, o 06:40

Dziękuję wszystkim za głosy oddane na mnie :) to spore wyróżnienie, zwłaszcza biorąc pod uwagę konkurencję. Motywuje to do pracy i dalszego starania się, by zachować wszystko na samurajsko wysokim poziomie. Gratuluje również Hayami i Reice oraz Vibi odpowiednio drugiego i trzeciego miejsca, starajmy się razem pisać jak najbardziej kimonowe posty :)
Hayami, za pół roku kolejna meta, gotowi? Do biegu! START :)!

Jednocześnie dziękuje wszystkim, za oddanie głosu na moją postać w drugiej kategorii - nie spodziewałem się tam zająć podium, więc bardzo wszystkim dziękuję :) Duże, Domo Arigatou Gozaimas!

Na koniec, gratuluję wszystkim zwycięzcom oraz laureatom konkursu jak i osobą nominowanym. Działajmy dalej tworząc poziom forum i wspólnie świetnie się bawiąc :)

Odbieram swoje 30PH i 400 Ryo za I miejsce w katagorii "W Kimonie urodzony" - z dumą będę też nosił to pod avaterem :) oraz 10PH i 100Ryo za głosowanie. W sumie 40 PH i 500 Ryu :)

Kakita Asagi
W Kimonie Urodzony

Wiek postaci: 22
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Mężczyzna o ciemnych włosach i niebieskich oczach, wzrostu około 170 cm. Ubrany w kremowe kosode, z brązową hakama oraz granatowym haori z rodowym symbolem. Na głowie wysłużony, ale nadal w dobrym stanie kapelusz.
Widoczny ekwipunek: - Katana + Wakizashi
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4518
GG: 9017321
Multikonta:

Postprzez Akashi » 26 wrz 2018, o 08:12

To ja odbieram 10ph i 100 ryjków za głosowanie :p
Obrazek

Akashi

Wiek postaci: 20
Ranga: Wędrowiec
Krótki wygląd: Jednooki młodzieniec o fioletowych włosach. Odziany w skórzany płaszcz ze znakiem jashina na plecach
Widoczny ekwipunek: Skórzany płaszcz, kazeshini
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=3899
GG: 41875401
Multikonta:

Postprzez Yuka » 26 wrz 2018, o 12:16

Odbieram 10ph i 100ryo :3
Yuka

Postprzez Suzu » 26 wrz 2018, o 23:30

Obrazek
Wciąż nie bardzo wiem, jak moje zielone nieszczęście zasłużyło na tak cudowne wyróżnienia. Pomniejszy dobry duszek forum i mała bohaterka lata przyniosły mi wiele radości, za to tytuł wicemiss bardzo zaskoczył - z Suzu to taka miss jak widać na obrazku, ale pewnie cała pustynia głosowała i się udało <3
Najbardziej jednak dziękuję za głosy na najlepszy avatar i sygnaturę, bo jest to kategoria szczególnie bliska mojemu serduszku. W tym miesiącu słabo u mnie z aktywnością (ale to się zmieni! ;3), dlatego tym bardziej doceniam wszystkie głosy oddane na moje imię. Jesteście kochani ;-; Odbieram PH, ryjki i tytuł za avatar, niech mi będzie dumą i motywacją ^-^ Gratuluję też wszystkim, którzy znaleźli się w rankingach, no i tym, którym zabrakło na to głosów, ale jednak znaleźli się w konkursie - strasznie fajnie jest zobaczyć swoje imię choćby pod słupkami, prawda? :D Nawet taki drobiazg bardzo inspiruje :D
Obrazek
You don't have to be perfect to be amazing!

Suzu
Najlepszy Avatar oraz Sygnatura

Wiek postaci: 17
Ranga: Doko
Krótki wygląd: - zielone włosy i oczy
- średniego wzrostu, opalona
- odkryty brzuch i przepaska na twarzy
Widoczny ekwipunek: Kabura, gurda, zwoje przy pasie.
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=5306&p=80371#p80371
GG: 0
Multikonta: Miwako

Postprzez Numa » 30 wrz 2018, o 22:27

Odbieram 3 miejsce pechowiec.
20 ph 200 ryo. Bo 3 miejsce + za głosowanie.
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -
Kod: Zaznacz cały
[color=#BF8040][b] —  — [/b][/color]

Obrazek

Nie odpowiadam przed żadną władzą.
Oraz mogę mówić i robić co mi się żywnie podoba.
Bez ponoszenia żadnych konsekwencji !
Nie posiadam siły, wpływów czy pieniędzy.
Mało, nie mam nawet pracy.
Jestem Bezdomnym !

Spoiler: pokaż

Numa

Wiek postaci: 15
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Brązowooki chłopak, rasy białej. Posiada ciemnobrązowe włosy.
Widoczny ekwipunek: -Czarny płaszcz z kapturem.
Link do KP: viewtopic.php?p=79250#p79250
GG: 37827204
Multikonta: Ni ma

Postprzez Hikari » 8 paź 2018, o 21:37

Lekko spóźniony, ale odbieram. 30PH i 350 Ryo za głosowanie i drugie miejsce.
Dziękuję wszystkim co na mnie głosowali, gratuluję wygranym, a także do zobaczenia w następnej edycji. <3

Obrazek
Obrazek
When the day is long and the night
The night is yours alone
When you're sure you've had enough of this life, well hang on
Don't let yourself go
'Couse everybody cries and everybody hurts sometimes

Hikari

Wiek postaci: 22
Ranga: Akoraito
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=1307
GG: 12819100