Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Tradycyjny offtop - można tutaj swobodnie rozmawiać na temat forum, rozgrywki, tematyki, albo nawet o tematach zupełnie z innej beczki. Ogólnie - piszta, co chceta!

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Yami » 26 kwi 2018, o 18:36

Stanowisko:Mod Kuźni
Doświadczenie:Fizyka
Coś od siebie: Niech czyny mówią za mnie

kappa

Yami
Szarak

Wiek postaci: 18
Ranga: Leń
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4268
GG: 12310728
Multikonta: Keiichi Maebara

Postprzez Akarui » 26 kwi 2018, o 23:56

Stanowisko: Mod Kuźni
Doświadczenie: moderator kuźni, WT, mod ogólny, admin ogólny, H@ i admin honorowy na DS, duże doświadczenie na stanowiskach moderatorskich. Myślę, że wystarczająco poznałem system, by spróbować swoich sił w Kuźni ;)
Coś od siebie: przydałoby się do kompletu z WT, ale jak czytam, jaka tu konkurencja urosła, to poczułem się taki malutki... >:V dajcie moda na pocieszenie... kappa
MOWA

Moderator WT i Kuźni
Nie wiesz od czego zacząć swoją twórczość w tych działach? Napisz mi co planujesz, spróbuję pomóc przed pokazaniem Twego dzieła innym moderatorom ;)

Akarui
Bohater

Wiek postaci: 0
Link do KP: viewtopic.php?p=54569#p54569
GG: 0
Multikonta:

Postprzez Buka » 1 maja 2018, o 01:54

Skład WT i Kuźni.

Duże zmiany przeszedł skład moderacji. Na początku chciałbym jednak podziękować Chise, która postanowiła zrezygnować z tego przywileju za wszelaką tam włożoną pracę. Miło było współpracować.
Podziękowania wielkie także się należą Tsukune oraz Akashiemu, którzy włożyli w dział kuźni wiele wysiłku, ale padli ofiarą przypadków i zmian. Za wszelaki włożony wysiłek tam ukłony dla waszej trójki.
Jak zauważyli sami pracownicy działu własne techniki często jest tam potrzebna im wiedza z kuźni, a takowej brak jest problemem. Uważam to tak samo i zazwyczaj prowadząc te działy przejawiałem filozofię posiadania tych samych osób w obu, ale na jeden jest większe zapotrzebowanie tak więc będzie nadprogramowo jak dotychczasowo. Liczbowo w sumie powrócimy do stanu sprzed paru dni temu, ale w obu miejscach będą te same avatary. No prawie.
Skład moderatorów własnych technik:
- Kakita Asagi
- Rindou Arashi
- Yamanaka Inoshi
- Akarui
- Yami

Skład moderatorów kuźni:
- Kakita Asagi
- Rindou Arashi
- Akarui
- Yami

Gratlujemy nowym modom przyjęcia ia na okres próbny, a także obecnym już wczesniej przejścia na funkcję stała. Od administracji życzymy przyjemnej pracy, a także szybkiej aklimatyzacji w waszym nowym można powiedzieć domu.
Obrazek
Administrator Ogólny - jak komuś się nie chce tam szukać to w skrócie mówiąc jestem od wszystkiego, a przynajmniej tak możecie mnie praktycznie traktować. W razie potrzebnej pomocy serdecznie zapraszam na discorda/gg lub pw (na które zaglądam najpóźniej).

Buka
Administrator

Ranga: Dobry Duszek
Krótki wygląd: Tak jak na avatarze i sygnie
GG: 12819100
Multikonta: Hikari

Postprzez Nieaktywne konto » 25 maja 2018, o 10:31

Rekrutacja na stanowisko Moderatora Technicznego

Z przykrością zawiadamiamy, że z dniem wczorajszym z powodu nawału obowiązków w życiu prywatno-zawodowo-uczelnianym, ze stanowiska Moderatora Technicznego ustąpił Sznycel vel Kuroi Kuma. Oczywiście nie rezygnuje on z gry na forum, więc nie rońcie łez rozstania!
Jednocześnie cały skład administracyjny dziękuje Sznycelkowi za czas i energię poświęcone na rzecz doskonalenia i rozwoju forum, bo odbębnił on również wcześniej swój staż jako moderator działu WT i Kuźni. Do zobaczenia na fabule!

Ale jak mówi stare porzekadło "Zawsze musi być Król Lisz" - to samo dotyczy Moderatora Technicznego. Niniejszym otwieramy więc rekrutację na zwolnione stanowisko.

Czego szukamy i oczekujemy?
Wszyscy chyba wiedzą, z czym wiąże się to stanowisko, ale dla przypomnienia wklejam zakres obowiązków, których chętni muszą być świadomi.
Spoiler: pokaż
Moderator Techniczny - Jest on pomocą Administratora Technicznego. Zajmuje się również wszelkimi zmianami zachodzącymi w mechanice systemu rozgrywki począwszy od statystyk, przez Jutsu, na Rodach i Szczepach kończąc. To on uzupełnia brakujące techniki i wraz z Administratorem Technicznym dokłada wszelkich starań, by rozgrywka była na odpowiednio zbalansowanym poziomie. Swoją pracą obejmuje również dział Pomysłów, a także akceptację Kart Postaci, zastępując Administracje w chwili ich nieobecności. W nadzwyczajnych sytuacjach, najczęściej przy nieobecności członków administracji przejmuje pałeczkę w działach WT i Kuźni lub gdy jest proszony o opinię przez administratora lub moderatora ogólnego.

Jeśli czujesz się na siłach aby wytrwale wykonywać postawione wyżej zadania (a przy okazji zobaczyć w końcu jakie staty mają Biju i Natsu <illuminati> ), prosimy o wypełnienie zgłoszenia według poniższego wzoru:
Kod: Zaznacz cały
[color=#BF8000]Stanowisko:[/color] Moderator techniczny
[color=#BF8000]Doświadczenie:[/color] Jakie posiadamy w zakresie pełnienia podobnych funkcji
[color=#BF8000]Coś od siebie:[/color] Takie typowe "dlaczego ja"

Na zgłoszenia czekamy od tygodnia do dwóch, w zależności od tego czy będą napływały nowe. Zgłoszenia można umieszczać w hide. Zapraszamy do współpracy.
Nieaktywne konto
Moderator

Multikonta: Seinaru

Postprzez Hitsukejin Shiga » 26 maja 2018, o 19:26

Stanowisko: Moderator techniczny
Doświadczenie: Moderator WT i Kuźni przez jakieś pół roku w tej odsłonie. Gdzieś tyle samo w poprzedniej mojej odsłonie. Mod i admin techniczny na DSie. Ogólnie technikalia i administrowanie forum Hellgates za czasów świetności, a trochę latek istniało. Na SW zrobiłem rework Iryo i nagle wszyscy zaczęli iść w Iryo (przestało być useless, yohou hou!) i pare innych technik zaproponowałem i wrzuciłem, trochę tam się znam na balansie bez raka zgodnie z kanonem. :)
Coś od siebie: Fucha idealna dla mnie - Databooki, filmy, fillery, naruto manga i anime w małym palcu. Technicznie nie leże, bo umiem w kody, umiem w html, robiłem za technicznego na DSie, HG też prawie sam stawiałem, a jest dość ładne, nadal, po tylu latach. A, a fucha idealna dla mnie bo wspolpraca z adminem, daleko od ludzi, nie trzeba uprawiać PRu, nie musiałbym się publicznie w nic mieszać tylko mógłbym sobie pracować z Avą z dala od wkurzania kogokolwiek. W sumie świetna opcja, bo wielka okazja do pomagania i żadnych szans na to, że coś spsuje albo zaleze komukolwiek za skórę! :)
Ostatnio edytowano 26 maja 2018, o 19:31 przez Hitsukejin Shiga, łącznie edytowano 1 raz

Nazwa
Sumairu + Kiba

Typ
Unikat/Broń

Opis Sumairu oraz Kiba to dwa oddzielne przedmioty, a raczej zestawy przedmiotów łączące się w jedną upiorną całość. Po rozcięciu swoich policzków i ust, poszerzając uśmiech niczym przy "uśmiechu kota Cheshire", użytkownik Sumaire zakłada sobie dwie trójkątne nakładki z nierdzewiejącego metalu w które wchodzi rozdarta skóra - taki separator w postaci ruchomych metalowych łuków nie pozwala skórze się zregenerować i policzkom zrosnąć, zostawiając użytkownikowi niesamowicie wielki i szeroki uśmiech (który jednak nie odsłania zębów, jeśli mamy zamknięte usta - uśmiech jest po prostu znacznie dłuższy wtedy niż u normalnych śmiertelników), co przy okazji pozwala znacznie szerzej otwierać usta. Kiba to para szczęk, dolna i górna, składające się z takich samych pod względem ilości zębów co normalne ludzkie, jednak te zęby są wykonane z nierdzewiejącego metalu i mają bardzo ostre, spiczaste kształty niczym kły zwierzęcia lub potwora, co pozwala z łatwością szarpać oraz rwać mięso i cieńsze materiały. Zęby niestety muszą być wyrywane jeden po jednym, a potem kły wkręcane na śrubach w mięso jedno po drugim. Na dziąsłach na stałe zostają zamontowane metalowe okowy w formie gwintowanego otworu na wkręcenie kła, ale także pełniące role stopera powstrzymującego odrost zwykłego zęba.

Właściwości Sumairu zwiększa możliwości rozwarcia ust, co pozwala na większe i głębsze ugryzienia, Kiba pozwala wyrywać i rwać gryziony materiał ze względu na ostrość kłów i ich twardość.

Dodatkowe Aby poprawnie wykorzystać Sumairu oraz Kibę użytkownik musi posiadać iryojutsu lub regenerację pozwalającą na bardzo sprawne zregenerowanie tkanek do wsadzonych łuków Sumairu oraz do zregenerowania dziąseł by Kiba były w stu-procentach użyteczne.

Wytrzymałość
100 punktów

Zdobycie
500 ryou + misja C na "zamontowanie".

Link do tematu postaci
KLIK!

Nazwa
Suiseki - Krzesiwo

Typ
Dodatek

Opis Suiseki to nic innego jak specjalny kieł/ząbek który montuje się zamiast zwykłego stalowego kła do istniejącej już, zamontowanej w szczęce szyny z otworami - do gotowego produktu Kiba. Suiseki jest stworzony z magnezu który uderzając o zwykły metal - pocierając, uderzając i tak dalej, wystarczy kłapnięcie zębami - krzesi dużą ilość iskier co pozwala podpalać łatwopalne płyny/gazy jeśli te są w zasięgu do 25 cm od ust użytkownika krzeszącego iskry.

Zdobycie
300 za sztukę.

Link do tematu postaci
KLIK!

Obrazek
Głos Shigi | Ból i Smutek Shigi
Kolorek - AF936B
Czy wiara zostanie nagrodzona gdy mój czas dobiegnie końca?
Czy przegapię ostatnie ostrzeżenie przez kłamstwo, którym żyję?
Czy jest tam ktokolwiek? Przecież wiem, że dusza istnieje.
I nie jestem godzien, nie jestem godzien abyś przyszedł.

Jeśli mimo wszystko jesteś przy mnie, dlaczego milczysz Panie?
Jeśli trwasz przy mnie w każdej chwili, dlaczego nie czuję Twej obecności?
Bądź przy mnie, nie pozwól mi odejść, inaczej pozostanie jedynie nicość.

Czy ogarnie mnie ciemność, gdy zacznie brakować tchu?
Czy może pociągnie mnie światłość, ku swej wiecznej chwale?
Nawiedzają mnie głosy, mówiące, że nie ma czego się lękać.
I wciąż Cię wołam, wciąż Cię wołam Panie!

Dlaczego milczysz Panie? Zostań ze mną, nie pozwól mi odejść.
Inaczej pozostanie jedynie nicość. Zostań ze mną, nie pozwól mi odejść.
Nim Raj obróci się w pył, niebosa nade mną, wyciągnijcie ku mnie ramiona.
Jaśniej aż tylko Ty będziesz w moim sercu, niebosa nade mną, wyciągnijcie ku mnie ramiona
Jaśniej aż tylko Ty będziesz w moim sercu

Hitsukejin Shiga
Najbardziej specyficzna postać

Wiek postaci: 20
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Strój składa się z czarnego montsuki i juban, skórzanego ciemnego haorihomo, bordowego date-eri i o śnieżnym haori. Sam Shiga jest niepokojący, wygląda na kogoś nawiedzonego, mnicha lub kultystę, ze względu na elegancki i bojowy ubiór i bijąca aurę.
Widoczny ekwipunek: Dwa wielkie kunai na plecach. Kij od włóczni w ręku. Na ręku rękawica z kuszą.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4164
GG: 63835158
Multikonta:

Postprzez Miyuki » 26 maja 2018, o 19:29

Stanowisko: Moderator techniczny
Doświadczenie: Tak w skrócie, bo nie za bardzo umiem coś takiego uzupełnić, przez jakiś czas byłem Mg na forum o DB[odpowiednik junior admina|moda od wszystkiego nie jestem pewien, jak Saga wróci to podpytam czym byłem] i to chyba tyle jeśli chodzi o wcześniejsze podobne temu funkcje.
Coś od siebie: Jestem dość aktywny, w sumie często siedzę na forum bez celu więc mógłbym w tym czasie coś robić, umiem robić raki więc powinienem je rozpoznać, rozumiem system na tyle na ile podczas rozgrywki się nauczyłem. I właściwie na tyle wpadłem chociaż pewnie więcej jest przeciw, ale po co mam o tym mówić :3
Miyuki

Postprzez Ichirou » 1 cze 2018, o 14:18

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Ichirou
Najlepszy Męski Charakterek

Wiek postaci: 26
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=320
GG: 401110
Multikonta:

Postprzez Buka » 3 cze 2018, o 23:18

Wyniki rekrutacji na stanowisko Moderatora Technicznego
Wszystkie łzy już wylane, chusteczki do śmieci wyrzucone po odejściu Sznycla z stanowiska więc nadszedł czas na ogłoszenie nowej osoby przejmującej jego obowiązki. Z trójki zgłoszonych po wielu żarliwych dyskusjach, rzucaniach krzesłami i taboretami z przyjemnością możemy ogłosić, że nowym moderatorem technicznym zostaje Ichirou od dziś oficjalnie zwany również jako Ocir. Jego staż sięga początku drugiej odsłony. Pracował także w kuźni, własnych technikach bardzo długi czas i ma doświadczenie w grze na wielu pbf'ach co zapewne każdy z was wie. Na pewno nie omieszkamy się z tego skorzystać, zachęcamy to samo wam, użytkownikom. Czerpcie garściami.
Bardzo dziękujemy za pozostałe zgłoszenia, doceniamy wasze chęci i w razie potrzeby będziemy o nich pamiętać. Zachęcamy spróbować ponownie przy następnej okazji, której dla dobra forum byśmy jednak nie chcieli.
Wraz z tym ogłoszeniem życzymy mu jak najowocniejszej i przyjemniejszej pracy. Dużo samorozwoju w ekipie składającej się z samych specjalistów i specjalistek.
Obrazek
Administrator Ogólny - jak komuś się nie chce tam szukać to w skrócie mówiąc jestem od wszystkiego, a przynajmniej tak możecie mnie praktycznie traktować. W razie potrzebnej pomocy serdecznie zapraszam na discorda/gg lub pw (na które zaglądam najpóźniej).

Buka
Administrator

Postprzez Defrevin » 3 lip 2018, o 20:46

Zmiana na stanowisku Administratora Technicznego

Pragniemy poinformować, że doszło do zmiany personalnej na stanowisku Administratora Technicznego. Avarice, który do tej pory pełnił tą zaszczytną rolę (!) postanowił ustąpić z powodów prywatnych - serdecznie dziękujemy mu za cały dotychczasowy czas i trud włożony w pełnioną rolę, był jedną z najdłużej urzędujących osób na swoim stanowisku - za jego kadencji mnóstwo rzeczy doczekało się zmiany. Jeszcze raz dziękujemy!

Nie jest to jednak koniec informacji - jedno się kończy, inne zaczyna, a w nową rolę wchodzi TwoFace, który zastąpi Avarice na wspomnianym stanowisku. Wszyscy ostatnio mogli dostrzec szereg zmian jakie wchodziły na forum, a dużej części prowodyrem tych działań był właśnie TwoFace. Z uwagi na fakt, że dotychczas układała nam się z nim dobrze współpraca, postanowiliśmy dać mu szanse wykazać się na nowym stanowisku. Trzymajmy wspólnie za niego kciuki. Niech pozytywnie zaskakuje nas swoją aktywnością.

Howgh!
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Defrevin
Założyciel Forum

Multikonta:

Postprzez TwoFace » 9 lip 2018, o 08:27

Rekrutacja na stanowisko Moderatora działu WT/Kuźni

Dzień dobry. Przechodząc od razu do rzeczy i oszczędzając sobie śmiesznych na siłę tekstów, otwieram nabór na moderatora działów Własnych Technik i Kuźni.

Każdy chyba wie co należy do obowiązków takowego, a jeśli nie wie, to nie powinien w ogóle się zgłaszać, zatem zainteresowanych prosimy o uzupełnienie poniższego wzoru:
Kod: Zaznacz cały
[color=#BF8000]Stanowisko:[/color] Moderator wybranego przez nas działu (jeśli ktoś czuje się na siłach można do dwóch, najwyżej się zostanie przydzielonym tylko do jednego, w niczym to nie szkodzi)
[color=#BF8000]Doświadczenie:[/color] Jakie posiadamy w zakresie pełnienia podobnych funkcji
[color=#BF8000]Coś od siebie:[/color] Takie typowe "dlaczego ja"

Na zgłoszenia czekamy od tygodnia do dwóch, w zależności od tego czy będą napływały nowe. Zgłoszenia można umieszczać w hide. Zapraszamy do współpracy. Oczywiście jeśli nikt nie okaże się godzien pełnienia tej zaszczytnej funkcji, nabór pozostanie nierozstrzygnięty.
Obrazek

TwoFace
Administrator

Multikonta: Seinaru, Ukog

Postprzez Jun'ichi » 9 lip 2018, o 10:15

Obrazek

[color=#4080BF]

Co jest silniejsze, niż serce człowieka które bez końca pęka, a wciąż żyje...

Jun'ichi

Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=5630&p=86429#p86350
Multikonta: -

Postprzez Oshi » 10 lip 2018, o 06:28

Obrazek

Towarzysz podróży •<~

Obrazek

•Imię: Burū
•Wielkość: 70 cm

...*Wąż ukrywający się przeważnie gdzieś na ciele Oshiego, owinięty wokół szyji przyjemnie syczy mu do ucha gdy krew niemal wisi w powietrzu. Złote spojrzenie pionowych źrenic, niebieskie łuski mieniące się w słońcu zielonym odcieniem. Chłopak nadał mu miano Burū... Było to pierwsze co przyszło do jego głowy, gdy ujrzał jak mały gad wydostaje się z rozciętych wnętrzności większej besti.*...

Oshi

Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: -Niebieskie włosy
-Blada cera
-Zlote oczy
-Biało/niebieskie kimono
-Czarny płaszcz z kapturem
-Wakizashi na plecach, przy pasku
-Drewniana maska węża na twarzy
Widoczny ekwipunek: -Plecak(Eventy/misje/wyprawy)
-Torba biodrowa
Link do KP: viewtopic.php?f=33&p=59104#p59104
GG: 49753745
Multikonta: O.O

Postprzez Hitsukejin Shiga » 11 lip 2018, o 12:51

Stanowisko: Moderator WT i Kuźni
Doświadczenie: Bardzo obszerne, wieloletnie doświadczenie. Modowałem już kilkukrotnie.
Coś od siebie: Tym razem dalej będę prograczowski i bohatersko broniący interesu użyszkodnika, nie napisze nikomu więcej "NIE', nawet jak to będzie jeszcze gorszy troll niż tamto <3

Nazwa
Sumairu + Kiba

Typ
Unikat/Broń

Opis Sumairu oraz Kiba to dwa oddzielne przedmioty, a raczej zestawy przedmiotów łączące się w jedną upiorną całość. Po rozcięciu swoich policzków i ust, poszerzając uśmiech niczym przy "uśmiechu kota Cheshire", użytkownik Sumaire zakłada sobie dwie trójkątne nakładki z nierdzewiejącego metalu w które wchodzi rozdarta skóra - taki separator w postaci ruchomych metalowych łuków nie pozwala skórze się zregenerować i policzkom zrosnąć, zostawiając użytkownikowi niesamowicie wielki i szeroki uśmiech (który jednak nie odsłania zębów, jeśli mamy zamknięte usta - uśmiech jest po prostu znacznie dłuższy wtedy niż u normalnych śmiertelników), co przy okazji pozwala znacznie szerzej otwierać usta. Kiba to para szczęk, dolna i górna, składające się z takich samych pod względem ilości zębów co normalne ludzkie, jednak te zęby są wykonane z nierdzewiejącego metalu i mają bardzo ostre, spiczaste kształty niczym kły zwierzęcia lub potwora, co pozwala z łatwością szarpać oraz rwać mięso i cieńsze materiały. Zęby niestety muszą być wyrywane jeden po jednym, a potem kły wkręcane na śrubach w mięso jedno po drugim. Na dziąsłach na stałe zostają zamontowane metalowe okowy w formie gwintowanego otworu na wkręcenie kła, ale także pełniące role stopera powstrzymującego odrost zwykłego zęba.

Właściwości Sumairu zwiększa możliwości rozwarcia ust, co pozwala na większe i głębsze ugryzienia, Kiba pozwala wyrywać i rwać gryziony materiał ze względu na ostrość kłów i ich twardość.

Dodatkowe Aby poprawnie wykorzystać Sumairu oraz Kibę użytkownik musi posiadać iryojutsu lub regenerację pozwalającą na bardzo sprawne zregenerowanie tkanek do wsadzonych łuków Sumairu oraz do zregenerowania dziąseł by Kiba były w stu-procentach użyteczne.

Wytrzymałość
100 punktów

Zdobycie
500 ryou + misja C na "zamontowanie".

Link do tematu postaci
KLIK!

Nazwa
Suiseki - Krzesiwo

Typ
Dodatek

Opis Suiseki to nic innego jak specjalny kieł/ząbek który montuje się zamiast zwykłego stalowego kła do istniejącej już, zamontowanej w szczęce szyny z otworami - do gotowego produktu Kiba. Suiseki jest stworzony z magnezu który uderzając o zwykły metal - pocierając, uderzając i tak dalej, wystarczy kłapnięcie zębami - krzesi dużą ilość iskier co pozwala podpalać łatwopalne płyny/gazy jeśli te są w zasięgu do 25 cm od ust użytkownika krzeszącego iskry.

Zdobycie
300 za sztukę.

Link do tematu postaci
KLIK!

Obrazek
Głos Shigi | Ból i Smutek Shigi
Kolorek - AF936B
Czy wiara zostanie nagrodzona gdy mój czas dobiegnie końca?
Czy przegapię ostatnie ostrzeżenie przez kłamstwo, którym żyję?
Czy jest tam ktokolwiek? Przecież wiem, że dusza istnieje.
I nie jestem godzien, nie jestem godzien abyś przyszedł.

Jeśli mimo wszystko jesteś przy mnie, dlaczego milczysz Panie?
Jeśli trwasz przy mnie w każdej chwili, dlaczego nie czuję Twej obecności?
Bądź przy mnie, nie pozwól mi odejść, inaczej pozostanie jedynie nicość.

Czy ogarnie mnie ciemność, gdy zacznie brakować tchu?
Czy może pociągnie mnie światłość, ku swej wiecznej chwale?
Nawiedzają mnie głosy, mówiące, że nie ma czego się lękać.
I wciąż Cię wołam, wciąż Cię wołam Panie!

Dlaczego milczysz Panie? Zostań ze mną, nie pozwól mi odejść.
Inaczej pozostanie jedynie nicość. Zostań ze mną, nie pozwól mi odejść.
Nim Raj obróci się w pył, niebosa nade mną, wyciągnijcie ku mnie ramiona.
Jaśniej aż tylko Ty będziesz w moim sercu, niebosa nade mną, wyciągnijcie ku mnie ramiona
Jaśniej aż tylko Ty będziesz w moim sercu

Hitsukejin Shiga
Najbardziej specyficzna postać

Wiek postaci: 20
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Strój składa się z czarnego montsuki i juban, skórzanego ciemnego haorihomo, bordowego date-eri i o śnieżnym haori. Sam Shiga jest niepokojący, wygląda na kogoś nawiedzonego, mnicha lub kultystę, ze względu na elegancki i bojowy ubiór i bijąca aurę.
Widoczny ekwipunek: Dwa wielkie kunai na plecach. Kij od włóczni w ręku. Na ręku rękawica z kuszą.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4164
GG: 63835158
Multikonta:

Postprzez Misae » 11 lip 2018, o 22:18

Misae

Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białowłosa, wysoka, o dwukolorowych tęczówkach - prawa srebrzysto-biała, a lewa fiołkowa, ubrana w płaszcz, na dłoniach rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na biodrze
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4534
GG: 61700552
Multikonta: Kyane

Postprzez Buka » 16 lip 2018, o 17:15

Wyniki rekrutacji na stanowisko Moderatora działu WT/Kuźni

Dzień dobry. Wraz z wysłaniem tej wiadomości ogłaszam nowych modów, naszych wspaniałych działów niebagatelnej twórczości. A zostają nimi... <Chwila grozy> Misae, Oshi oraz Jun'ichi. Są przyjęci na etat próbny. W związku z tym zakończy się tam praca administratora TwoFace, który będzie mógł w tym momencie skupić się na wyczekiwanych przez wszystkich reworkach. Tak więc życzmy im powodzenia na nowej drodze życia.

Do zobaczenia przy następnych wyborach.
Obrazek

Buka
Administrator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piszemy o wszystkim!