Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Tradycyjny offtop - można tutaj swobodnie rozmawiać na temat forum, rozgrywki, tematyki, albo nawet o tematach zupełnie z innej beczki. Ogólnie - piszta, co chceta!

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Yukirin » 11 wrz 2019, o 19:46

Rekrutacja na stanowisko Moderatora działu WT

Hejo! Mogłabym się rozpisać, ale po co, więc bez zbędnych wstępów - potrzeba nam aktywnej osoby do moderowania działu WT oraz Brakujących Technik. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie według wzoru:

Kod: Zaznacz cały
[color=#BF8000]Stanowisko:[/color] Moderator WT
[color=#BF8000]Doświadczenie:[/color] Jakie posiadamy w zakresie pełnienia podobnych funkcji
[color=#BF8000]Coś od siebie:[/color] Takie typowe "dlaczego ja"

Na zgłoszenia czekamy od tygodnia do dwóch, w zależności od tego czy będą napływały nowe. Zgłoszenia można umieszczać w uhide. Zastrzegamy sobie prawo pozostawienia naboru nierozstrzygniętego. Zapraszamy do współpracy.
Obrazek

Yukirin
Administrator

Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta: Asaka

Postprzez Hiroki » 11 wrz 2019, o 21:12

Stanowisko: Moderator WT i Kuźni
Doświadczenie: Przez prawie dwa lata moderowałem sobie WT na innym forum(SNM wiadomka kappa)
Coś od siebie: Bo najwięcej na modów ostatnio narzekałem, więc w sumie fajnie byłoby spróbować naprawić aktualną sytuację w dziale. Zdążyłem poznać sobie wystarczająco aktualny system, do tego Anime i Mangę znam dobrze(o ile nie bardzo dobrze), dlatego tez uważam, że jestem odpowiednim kandydatem. Do oceny technik też staram się podchodzić na spokojnie. Nawet jeśli coś mi się nie podoba w danej technice, nie oznacza to, że zostawię ją bez odpowiedzi nie wiadomo ile czasu. Pozdrawiam cieplutko.
Hiroki

Postprzez Naoki » 12 wrz 2019, o 07:52

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Obrazek

Naoki

Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Zielonowłosy młodzieniec, przeciętnego wzrostu.
Link do KP: viewtopic.php?p=108086#p108086
GG: 41875401
Multikonta: Akashi

Postprzez Ichiro » 14 wrz 2019, o 07:54

Stanowisko: Moderator WT
Doświadczenie: Żadne konkretne, po prostu jestem na forkach od dłuższego czasu, różnych, i w sumie to zawsze lubiłem się mechanicznie posprzeczać, a potem pozgadzać i dojść do porozumienia.
Coś od siebie: Bo jak moje wt stało to byłem wkurzony, że czekam na posty, i chciałbym umilić innym życie.
Obrazek

Icirek | Itemy | #FF6600

Ichiro

Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: young_madara.png
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=7442&p=120026#p120026
GG: 68610694
Multikonta:

Postprzez Ayatsuri Juranu » 15 wrz 2019, o 00:07

Doświadczenie: Podobna pozycja w Kuźni.
Coś od siebie: Nie wiem. Chyba wszyscy już mnie kojarzą na moim stanowisku, pewnie i tak będą lepsi kandydaci.
Ayatsuri Juranu

Postprzez Shins » 15 wrz 2019, o 14:08

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.

Shins

Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Nijaki. Zazwyczaj skryty w czarnym stroju ninja - do misji się przebiera. Brak cech szczególnych poza ustami na rękach i piersi.
Widoczny ekwipunek: Torba na glinę u pasa
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=5284
Multikonta:

Postprzez Chise » 22 wrz 2019, o 15:08

Doświadczenie: Byłam już modem WT i zdaje się szło mi całkiem nieźle. Nie potrzebuje przeszkolenia kappa Z technikami też radzę sobie całkiem dobrze XD
Coś od siebie: Mam więcej czasu to mogę i pomóc w dziale. A na forum to i tak siedzę, to co mi tam poświęcić trochę czasu na WT.
Chise

Postprzez TwoFace » 25 wrz 2019, o 22:42

Emerytura

Taki przewrotny tytuł, bo oczywiście nie mam takich zasług ani nie jestem tak stary jak poprzedni H@ żeby można było mówić o mojej emeryturze. Niemniej jednak przez brak czasu jestem zmuszony zwolnić stołek H@ komuś, kto mam nadzieję będzie miał więcej czasu i motywacji żeby kontynuować to dzieło. Oczywiście nie rezygnuję z rozgrywki ani forum, ale spotkać będzie mnie można już tylko na Seinaru (jest szybki).

TwoFace

Multikonta: Seinaru

Postprzez Konto nieaktywne » 25 wrz 2019, o 23:11

Rezygnacja

Mimo krótkiego stażu - choć i tak dla niektórych za długiego, mam wrażenie - chciałbym złożyć rezygnację z funkcji "moderatora technicznego", cokolwiek to znaczy. Niejasne obowiązki, ostatnio mocno toksyczna atmosfera i rozbieżności w różnych sprawach popsuły mi całkowicie frajdę z grania na forku. Pewne wydarzenia oraz traktowanie rzeczy które starałem się zrobić (póki mi się jeszcze w ogóle chciało) jakby były z terminem "za miesiąc" - dla mnie to jasny sygnał, że zarówno ta funkcja, jak i ten tryb zajmowania się czymkolwiek mi nie odpowiada.
Keizo także na urlopie do odwołania.

Konto nieaktywne
Moderator

Multikonta: Keizo

Postprzez Yukirin » 26 wrz 2019, o 18:08

Wyniki rekrutacji na stanowisko Moderatora działu WT

W wyniku rekrutacji postanowiliśmy przyjąć dwie nowe osoby na stanowisko moderatoora działu WT na okres próbny. Są to Akaruidesu Yoake oraz Shins. Gratulujemy i życzymy dużo cierpliwości a także owocnej współpracy! Bardzo dziękujemy też za odzew w tej rekrutacji i zapraszamy ponownie, gdy przy okazji kolejnej rotacji znowu zwolnią się miejsca.
Obrazek

Yukirin
Administrator

Multikonta: Asaka

Poprzednia strona

Powrót do Piszemy o wszystkim!