Zmiany w systemie rozgrywki

Tradycyjny offtop - można tutaj swobodnie rozmawiać na temat forum, rozgrywki, tematyki, albo nawet o tematach zupełnie z innej beczki. Ogólnie - piszta, co chceta!

Re: Zmiany w systemie rozgrywki

Postprzez Exodia » 5 lut 2020, o 14:40

#281

W temacie z ogólnymi realiami (Realia forum i kultury prowincji -> Realia) zostały dodane informacje o jedzeniu, napitkach a także lokalnych specjałach prowincji. Dla tych wszystkich, którzy nie wiedzą co zamówić w karczmie podczas fabuły, albo jakim alkoholem można się upić - teraz już wiecie. Nie ma za co.

Realia

Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 2194
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 15:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG: 45935453
Multikonta: Murai

Re: Zmiany w systemie rozgrywki

Postprzez Yukirin » 6 lut 2020, o 20:21

#282

  1. Duża zmiana w dziale z Wyposażeniem. Zmianie uległo zdecydowanie większość objętości broni, jakie mogliśmy zakupić. Oprócz tego dostosowano rozmiary niektórych z nich, a także wymagania do uniesienia, czy poprawnego użycia. Poza tym zmniejszyliśmy pojemność toreb i plecaka, a także objętość niektórych przedmiotów z Dodatków. Przy okazji usunęliśmy Bumerang, jako, ze była to raczej broń-ciekawostka. Bardzo prosimy o zapoznanie się ze zmianami we własnym zakresie. Oczywiście nie jest tak, że teraz Wasze torby wyrzucą wszystkie przedmioty na ziemię - dajemy Wam miesiąc na dostosowanie się do nowej sytuacji. Jeśli ktoś w tym czasie nadal będzie na misji - prosimy o niezwłoczne uporządkowanie ekwipunku po jej zakończeniu! Nie będę tutaj wypisywała co dokładnie się zmieniło, bo zmian jest mnóstwo. Proszę jednak zwrócić uwagę na zmianie w gurdzie - dla tych, którzy gurdy używają.
  2. Dodatkowo zdecydowaliśmy się zmienić zapis objętości pojemników. Od teraz będą miały one jedną objętość - jak dla pełnego, niezależnie od tego, czy będą zapełnione całkowicie, czy będą puste. Powinno to odjąć nieco liczenia, skoro objętość będzie wpisana na sztywno (jest to suma objętości pojemności pojemnika oraz objętości jego samego).
  3. Osoby posiadające bronie w Kuźni proszone są o wrzucenie przedmiotów do reworku. Trzeba będzie dostosować objętości do panujących zasad.

Obrazek
Avatar użytkownika

Yukirin
Administrator
 
Posty: 3848
Dołączył(a): 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta: Asaka

Poprzednia strona

Powrót do Piszemy o wszystkim!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości