Park Kaito 回答公園

Re: Park Kaito 回答公園

Postprzez Matsu » 1 cze 2020, o 19:51

Tajemnica portu Fukuzako

Misja rangi C dla Maname

3/30Grubasek patrzył na Ciebie z uwagą i analizował każdy Twój ruch. Chyba pierwszy raz był twarzą w twarz z prawdziwą kunoichi i był zachwycony tym co widział. Pewną siebie, zmotywowaną i utalentowaną dziewczynę, której powierzono zadanie, które on sam nie byłby w stanie wykonać za tysiąc lat. Jednak kolejne Twoje ruchy były dla niego przerażające.
- Czytaj- odbiło mu się w głowie kilka razy niczym echo w jaskini. - Co to jest genjutsu?- myślał, ale wziął od Ciebie polecenie i zaczął recytować pięknym głosem:
- Droga Maname!, To panieńka
Cesartswo potrzebuje Twojej pomocy!- dodał pompatycznym głosem wojownika. Po Twoich ostatnich dokonaniach jestem pewny, że będziesz idealna do tego zadania. Port kupiecki Fukuzako, na południowy wschód od głównej wyspy stał się ofiarą napadów złodziei. Nikt nie wie jak dochodzi do kradzieży i kto jest sprawcą, jednak znikają dość spore ilości ryb i drogocennyh towarów. Złodzieje to najpewniej piraci, o Boże! Je... jednak nikt nie był w stanie zlokalizować ich statku, ani kryjówki. Wysłałem na wyspę czterdziestu strażników, którzy wzmocnią ochronę zarówno w nocy jak i w dzień, ale potrzebuje sprawnego detektywa, który dotrze do sedna sprawy i położy jej kres raz na zawsze. Nie możemy liczyć na odpieranie ataków w nieskończoność. Musimy położyć temu kres tu i teraz. Na miejscu proszę skontaktuj się z moim zaufanym człowiekiem- Ryutaru, który mieszka niedaleko portu. Masz również do dyspozycji straż nabrzeżną i ich dowódcę- Giyu. Weź ten list jako potwierdzenie moich słów.
Podpisano nasz najwyższy Minister do spraw handlu morskiego szanowny Hayetome Kenji.


Przeczytał wszystko dość szybko i miał nadzieje na równie szybką odpowiedź. Z pewnością musi wracać już do pracy, bo troche mu ten trucht zajął do Ciebie.
- Panienka się zgadza, mogę przekazać dobre nowiny?- zapytał grubasek i był już gotowy do drogi powrotnej. Ty jeszcze musiałaś wykombinować jak tam się dostać, ale port to pewnie było by idealne miejsce by zapytać o transport. Szczególnie, że z polecenia samego ministra mogłabyś liczyć na królewskie przyjęcie, oczywiście bez płacenia. Teraz dobrze zaplanuj podróż, bo liczy się czas, a każda chwila na pewno jest na wagę złota dla ministerstwa, które traci pieniądze, podczas gdy piraci się bogacą.

Proszę następny post Tutaj
Obrazek

Myśli / Mowa
Avatar użytkownika

Matsu
 
Posty: 113
Dołączył(a): 24 kwi 2020, o 13:42
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Link do KP: viewtopic.php?f=32&p=140330#p140330
GG/Discord: 706675

Poprzednia strona

Powrót do Hanamura

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość