Dzielnica portowa

Re: Dzielnica portowa

Postprzez Kitashi » 29 lip 2018, o 13:47

Atmosfera zdecydowanie robiła się nieco lżejsza, choć chłopak dalej miał sporo pytań i wiele kwestii było nierozwiązanych, to przyjdzie jeszcze czas na ich rozwiniecie. Najważniejsze było iż dziewczyna wiedziała już co chłopak myśli, a to mogło wpłynąć na dalszy rozwój wydarzeń. Na język wystawiony przez dziewczynę i jej komentarz chłopak lekko się uśmeichnął by następnie krótko się zaśmiał.
-No dobrze, dobrze
Rzucił z uśmiechem, gdy Minoru do nich dołączył chłopak uśmiechnął się słysząc przekomarzanki tej dwójki. Uśmiech utrzymywał mu się na ustach przez dłuższą chwilę, aż do stolika podszedł żeglarz, chcący dowiedzieć się cóż znajduje się w tajemniczym zawiniątku które trzymał Minoru, albowiem mimika chłopaka zmieniła się na neutralną by po słowach odnośnie trunku dołączyć do owej mimiki lekkie zmarszczenie brwi. Chłopak oczywiście nie reagował, ponieważ była to sprawa Misae, ale było to co najmniej dziwne. Tak czy inaczej nie komentował i czekał na dalszy rozwój wydarzeń. Gdy Minoru odgonił mężczyznę chłopak wysłuchał słów przyjaciela i kiwnął ze zrozumieniem głową, by następnie swymi czekoladowymi oczyma ze skupieniem przeczytać wszystko co znajdowało się na zwitku. Widząc iz zadanie było niemal idealne, a w dodatku pozwalało im wrócić na kontynent, brwi chłopaka nieco się uniosły a na jego ustach znó pojawił się uśmiech.
-Brzmi świetnie
Rzucił z uśmiechem, po czym spojrzał na Misae, która wyraźnie swoimi słowami pokazywała że najwyższy czas opuścić lokal. Mieli to, czego szukali więc mogli się stąd wynosić.
-Ja też, myślę że można już iść
Powiedział spokojnym tonem, by następnie zza poły kimona wyjąć niewielką sakiewkę w której miał część swoich oszczędności, i na stół wyłożył pieniądze za posiłek i napitek, wraz z niewielkim napiwkiem, by następnie schować sakwę i wstać z miejsca.
-Ruszamy?
Rzucił do swoich towarzyszy, jednocześnie poprawiając swoje haori, na którym pojawiło się kilka zagięć.
#6A5ACD - Głos
Avatar użytkownika

Kitashi
 
Posty: 154
Dołączył(a): 16 gru 2017, o 18:31
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Dosyć wysoki młody mężczyzna o brązowo-czarnych włosach, czarnej brodzie i dosyć umięśnionym ciele, ubrany w dosyć klasyczne kimono , haori oraz hakame .
Widoczny ekwipunek: Kabura na broń(na udzie), Torba (na biodrze)
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4510&p=67724#p67724
GG: 49063314
Multikonta:

Re: Dzielnica portowa

Postprzez Kisho » 29 lip 2018, o 16:30

Chłopak jedynie westchnął, słysząc wątpliwości Satoshi'ego. Kisho wiedział, dlaczego obie strony były ze sobą skłócone i naprawdę był wstanie w jakiś sposób zrozumieć Cesarstwo, jak i częściowo Radę. Teraz, jednak gdy Rady już nie było, a o oba narody połączyła tragedia na Kami no Hikage, pojawiło się światełko w tunelu, nadzieja. Nadzieja, którą w pełni dostrzegał chyba jedynie Kisho.
- Chociaż trochę... - powtórzył po liderze, drapiąc się po głowie. Na wyspie działo się zdecydowanie zbyt wiele by „chociaż trochę” zawierało coś więcej a niżeli sam początek. - Hmm, od czego by tu... - zamknął na chwilę oczy, by przypomnieć sobie pierwsze chwile na Kami no Hikage. - Na wyspie znalazłem się bez większych problemów - zaczął składać raport. - Nie wyglądało na to, by specjalnie przejmowali się bezpieczeństwem. - Z tego, co pamiętał, lider nieźle go wystraszył, mówiąc, że będzie to niebezpieczne zadanie i w razie wpadki, będzie zdany jedynie na siebie. Tymczasem nic z tego nie miało miejsca. - Zdążyłem chwilę przed rozpoczęciem ceremonii i tak jak mówiłeś, wypowiedzieli otwarcie wojnę, tylko że... chwilę później coś uderzyło w pałacu. Grzmot albo coś podobnego i na scenie pojawił się niejaki Suzumura Hanji i czwórka jeźdźców. Sekundę później dołączy się do nich prawie cały zakon i zaczął się chaos. Shiro Ryu skierowało oręż na trybuny i ludzi, w mieście pojawiły się kolejne wybuchy. Suzumura tłumaczył, że planował to od początku i że chce, by każdy klan odpowiadał za siebie, bez jakiejkolwiek kontroli jak to było w przypadku Rady. - Przerwał na moment, by zaczerpnąć powietrza i kontynuował: - Jeźdźcy zaczęli zabijać członków Rady, jednego za drugim a zakon ruszył przed siebie, zabijając cywilów. Chaos w mgnieniu oka się nasilił i jedynie czwórka Złotych Smoków, którzy nie współpracowali z Hanjim, próbowała jakoś na to zaradzić. Zwoływali zdolnych do walki, ochotników, jak i liderów. Zostaliśmy podzieleni na trzy grupy, tak, że każda miała przeczyścić inną dzielnicę miasta, mi trafiła się dzielnica mieszkalna. Dowodził nami Nara Naoki. Razem było nas dziewięciu i... - przypomniał sobie coś wartego do zaznaczenia. Niby szczegół, ale o takich rzeczach chyba warto poinformować. - Jeden z ludzi Nary, Hakusei nie był z kontynentu. To znaczy, był, ale pochodził za muru. No, a przynajmniej posiadał te same zdolności i techniki, jakie spotkałem, walcząc z dzikimi. - W tym momencie nie kontynuował. Część historii przedstawił i wypadałoby zaczekać na pytania ze strony lidera, by rozwiać ewentualne niejasności. Poza tym, dalej praktycznie nic się nie działo, przynajmniej nie z punktu widzenia Kisho. Zbieranie ludzi po mieście i przetransportowanie ich do portu, ot co. No i incydent z Kentą, który próbował go zabić, ale to warto było pominąć.
Obrazek
Avatar użytkownika

Kisho
 
Posty: 338
Dołączył(a): 19 paź 2016, o 18:49
Wiek postaci: 20
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Długie brązowo-blond włosy, błękitne oczy, jasna karnacja, czarne spodnie, czerwono-czarna bluza i jasnobrązowy bezrękawnik z kominem
Widoczny ekwipunek: kabura na broń (na prawym udzie) i torba (na lewym pośladku)
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=2910&p=38523#p38523
GG: 0
Multikonta:

Re: Dzielnica portowa

Postprzez Yamanaka Inoshi » 30 lip 2018, o 23:17

Misja Rangi - C - 20/...

- Rok 384 - Zima -
- Yamanaka Misae, Koseki Kitashi, Rakurai Minoru -
- Dzielnica portowa Hanamury -

- ??? -

Obrazek" Trójka znów razem "

Kto by się spodziewał takiego obrotu sprawy, chęć zarobku to priorytet jednak czy aż tak duży by odmawiać go innym? Wiadomo, że im więcej ludzi do podziału tym mniejszy łup, tylko czy wiadomo jak duży będzie łup? Pewnie niezbyt, zwłaszcza, że płaci szpital albo Matsui... Czy jednak rzeczywiście wynagrodzenie będzie tak sowite jak obiecują? Może to jedynie przynęta na pomoc...

Nie zważając na to Minoru wykazał się wielkim sprytem i postanowił zastosować jedną z technik iluzje które mają... Co zrobić właściwie? Oszukać marynarza, potencjalnego, być może sojusznika? Nieee, jaki tam z niego sojusznik, raczej natręt zapatrzony w jego przyjaciółkę, ot co. Takich trzeba się pozbyć jak najszybciej. Butelka alkoholu i liścik w prezencie? To źle wróży od samego początku.
Chłopak początkowo nachylił się nieco nieufnie. początkowo zmarszczył nieznacznie brwi gdy dotknąłeś go za ramie, nie spodziewał się takiego ruchu ze strony szczura lądowego, ot tyle.
Marynarz uśmiechnął się gdy tylko zobaczył treść ogłoszenia które Minoru mu sprezentował, od razu uśmiechnął się od ucha do ucha widząc i czytając każde kolejne słowo zapisane na kartce.
- Karawana tak? Świetnie, tego mi było trzeba, ostatnio szukałem zajęcia z moimi przyjaciółmi i niczego nie mogliśmy znaleźć. - Uśmiechnął się szeroko w stronę Rakuraia, był to szczery uśmiech, wręcz dziękujący.
- Wiedziałem, że ta syrena o dwu-kolorowych oczach przyniesie mi szczęście - Puścił oczko w kierunku Yamanaki obracając się na pięcie w kierunku dwójki swoich kompanów. Tupnął lekko nogą opierając dłonie na swoich biodrach. Musiał wyglądać dumnie i pewnie siebie.
- Słyszeliście ludzie? Znalazło się coś dla nas, za trzy dni ruszamy. Musimy się przygotować. - I tyle byłoby z całego mirażu i zachowania wszystkiego w tajemnicy, przyjaźni ludzie, prawda? Chociaż wasza tajemnica dalej pozostaje... Tylko i wyłącznie wasza. Cała trójka była w tej chwili wyraźnie zainteresowana otrzymanym zadaniem, toteż całkiem szybko zebrali się i opuścili lokal by poczynić stosowne przygotowania...
Momoru nachylił się w kierunku Minoru parskając przy tym lekko śmiechem, cichym jednak nie szyderczym.
- Niezłe zagranie młody... Winszuję, aż tak potrzebujecie Ryo, że pozbywacie się konkurencji? - Rzucił cicho z poważną miną. Nie miał jednak na celu sugerować niczego.
- To co, widzimy się na miejscu? - Klepnął chłopaka lekko w ramie, niemal w taki sam sposób jak przed chwilą on zrobił to z marynarzem. Wziął swój hełm ze stołu i dociskając go lekko do swojego boku nieznacznie się uśmiechnął. Potem powoli zaczął kierować swoje kroki do wyjścia z lokalu.
Kłótnia kochanków wreszcie dobiegła końca... Dziewczyna wyraźnie aprobowała zadanie które zdobył dla nich przyjaciel, tym bardziej, że znała już zleceniodawcę ze swojego pobytu w Hanamurze. Nie pozostało teraz nic innego jak zakończyć swoje sprawy w lokalu i udać się na miejsce zbiórki już teraz ponieważ to dzisiaj mija ostatni dzień gdzie Matsui wciąż oczekuje na nowych członków ekspedycji. Kitashi również nie miał nic przeciwko, z jakiegoś powodu jednak wydawał się nieco przygaszony całą tą niezbyt komfortową sytuacją w której się znalazł i późniejszym wyrwaniem z niej dzięki towarzyszowi podróży. Wyjście z lokalu to była zwyczajna formalność, ot pokonać korytarz i wyjść na tereny zalanej śniegiem wyspy Kantai...
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.Prowadzone misje:
[C] - " Melancholy were the sounds on a winter's stray " - Namikaze Ren -
[C] - " Znak Honoru " - Maebara Keiichi -
- ? - - Zwodniczy Karmazyn - Cała grupa
[C] - Ekspedycja! Wyprawa do wioski płatków śniegu - Yamanaka Misae, Rakurai Minoru -
Rezerwacje:
Hikari, Numa, Ren

Spoiler: pokaż
Zamrożone:
[D] - Nie wszystko jest za darmo - Sabaku Kirishi -
Avatar użytkownika

Yamanaka Inoshi
Forumowy Noł Lajf
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 12 lut 2018, o 22:35
Lokalizacja: Soso
Wiek postaci: 15
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Blond włosy do przed ramion, grzywka na prawą stronę twarzy
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 155
- Ubranko->
https://i.imgur.com/nUEyczI.png
Widoczny ekwipunek: Podwieszona kusarigama
Duża Torba
Kabura z prawej strony na udzie.
[na misjach]
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4957
GG: 64789656
Multikonta:

Re: Dzielnica portowa

Postprzez Minoru » 2 sie 2018, o 13:25

Minoru uśmiechnął się do Momoru, wzruszając również ramionami na znak, że to nie było nic wielkiego. I naprawdę tak uważał, była to prosta sztuczka, która nadawała się do bardzo rzadkich sytuacji, zupełnie takiej samej jak ta, w bitwie? Minoru nie potrafił sobie nawet wyobrazić takiej sytuacji, która była by odpowiednia.

- Bardziej chodziło mi o to, że typek wydawał się być niezbyt przychylnie nastawiony do ciebie. - wytłumaczył się przed rosłym wojakiem.

- Ostatnim czego bym potrzebował to dwie grupki ludzi które postanowiły wytłuc się nawzajem - dorzucił jednak szybko, nie chcąc by Momoru posądził go o zbytnie spoufalanie. Ciepłe pożegnanie przez wojaka wprowadziło chłopaka w kontemplację. Zastanawiał się, czy tak właśnie zdobywa się przyjaciół w świecie żołnierzy?

- Tak, widzimy się później - uniósł dłoń do góry, w pożegnalnym geście, a gdy tylko Momoru zniknął z pola widzenia, natychmiast zwrócił się do swoich kompanów.

- Dobra, chodźmy nim czas nam minie, albo ktoś znowu stwierdzi, że warto się nami zainteresować.- skinął głową w kierunku wyjścia i odczekał na swoich przyjaciół nim ruszył w kierunku wyjścia. Na zewnątrz, czując chłodne powiewy wiatru, opatulił się szczelniej w swoje ubranie i rozejrzał się dookoła, starając się określić, w którą stronę należało iść do szpitala.

- Chyba jednak trzeba było zostać dłużej w środku. Czuję, że tyłek mi odmarza - zaczął zrzędzić w żartobliwy sposób, choć tak naprawdę, ekscytacja w jakiej się znajdował, powodowała, że nawet taki mróz nie znaczył dla niego nic. Ruszył w kierunku wyznaczonego punktu zbornego.

- To co Misae? - zagaił z szerokim i szelmowskim uśmiechem, co mogło oznaczać tylko jedno. Minoru zamierzał trochę pośmieszkować z dziewczyny.

- Ilu adoratorów dziś miałaś, był chociaż jeden jakiś ciekawy? - rozpoczął swój podstępny atak, puszczając jednocześnie oczko, w kierunku Kitashiego.
Avatar użytkownika

Minoru
 
Posty: 126
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 19:36
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Widoczny ekwipunek: 2 torby spoczywające na lędźwiach
Katana przewieszona przez plecy
Link do KP: viewtopic.php?p=68391#p68391
GG: 0
Multikonta:

Re: Dzielnica portowa

Postprzez Misae » 2 sie 2018, o 22:14

Misae w swoim całkiem długim życiu spotkała się już z opinią że jest ładna. Nie był to głos pychy czy przerośniętego ego ale obiektywna opinia, z którą czy się zgadzała czy nie musiała ja przyjąć do wiadomości. Wiele osób sądziło, że to same przyjemności i zalety takie jak podarowany alkohol czy kwieciste epitety. Było to również pełne obrzydliwych myśli spojrzenia i blizny.. Jedną z nich na swoim niemal nieskazitelnym ciele musiała nosić do dzisiaj... Było to niczym pamiątka, że uroda to nie wszystko... A wręcz często kara, której nikt nie rozumie. Dlatego też na porównanie do syreny grzecznie się uśmiechnęła i skinęła głową. Chwaliły się morskie odniesienia, ale nieco przerażala ja postura mężczyzny, dlatego też wolałabym mu w żaden sposób nie popaść, szczególnie że po alkoholu ludzie często zachowywali się inaczej niż na codzień.
Kiedy myślała już ze mogą odejść do Minoru podszedł mężczyzna z którym wcześniej rozmawiał. Kunochi otworzyła szerzej oczy. Pozbywanie się konkurencji? O czym on mówił... Przecież Rakurai nie zrobił ani nie powiedział niczego co mogłoby być uznane za niebezpieczne... Tym bardziej że poprzedni rozmówca z uśmiechem odszedł... Chyba wolała na razie nie wiedzieć. Na ten moment zaciągnęła płaszczyk na ramiona, poprawiła rękawiczki z blaszkami i po wzięciu głębokiego oddechu mogła wyjść z karczmy. Było zimno... Ale czego innego mogła się spodziewać? Wolała nie narzekać, szczególnie że Minoru postanowił pociągnąć żartobliwie rozmowę
Misae cieszyła się że drobny róż na policzkach był już spowodowany głównie ostrym mrozem, który kuł w odsłonięte partie skóry. Nie chciała znowu zachowywać się jak zawstydzona nastolatka więc chwyciła przyjaciela pod ramię i pociągnęła temat dalej..
-Czyżbyś był zazdrosny Minoru-kin?
Wiesz, że jesteś moim ulubieńcem pośród braci i nie masz się o co martwić!
- nie chciała odpowiadać szczególnie że wiedziała że ten chciał ich nieco sprowokować. Na ten moment mieli już inne tematy na których powinni się skupić, a rozmowa która odbyła z Kitashim pozostać powinna pozostać między dwójka zainteresowanych.

-A teraz panowie prowadzicie! Lepiej abyśmy się nie spóźnili po tym wszystkim... - bycie damą w opresji miało zalety - to panowie mieli się skupić na drodze kiedy ona mogła podziwiać zimowe krajobrazy
Avatar użytkownika

Misae
 
Posty: 313
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 10:38
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białowłosa, wysoka, o dwukolorowych tęczówkach - prawa srebrzysto-biała, a lewa fiołkowa, ubrana w płaszcz, na dłoniach rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na biodrze
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4534
GG: 61700552
Multikonta: Kyane

Re: Dzielnica portowa

Postprzez Yamanaka Inoshi » 7 sie 2018, o 17:42Prowadzone misje:
[C] - " Melancholy were the sounds on a winter's stray " - Namikaze Ren -
[C] - " Znak Honoru " - Maebara Keiichi -
- ? - - Zwodniczy Karmazyn - Cała grupa
[C] - Ekspedycja! Wyprawa do wioski płatków śniegu - Yamanaka Misae, Rakurai Minoru -
Rezerwacje:
Hikari, Numa, Ren

Spoiler: pokaż
Zamrożone:
[D] - Nie wszystko jest za darmo - Sabaku Kirishi -
Avatar użytkownika

Yamanaka Inoshi
Forumowy Noł Lajf
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 12 lut 2018, o 22:35
Lokalizacja: Soso
Wiek postaci: 15
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Blond włosy do przed ramion, grzywka na prawą stronę twarzy
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 155
- Ubranko->
https://i.imgur.com/nUEyczI.png
Widoczny ekwipunek: Podwieszona kusarigama
Duża Torba
Kabura z prawej strony na udzie.
[na misjach]
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4957
GG: 64789656
Multikonta:

Re: Dzielnica portowa

Postprzez Natsume » 13 sie 2018, o 00:33

Po twarzy Satoshiego nie wyglądało na to, aby mężczyźnie w jakimś szczególnym stopniu się spieszyło. Chociaż był liderem, zawodowym szpiegiem i graczem na scenie Cesarskiej polityki, wciąż potrafił okazać empatię i rozumiał to, co się działo obok. I nietrudno mu było zrozumieć, że Kisho potrzebował chwili, żeby poukładać najważniejsze informacje w głowie zanim zacznie składać raport. W końcu jeszcze niedawno był świadkiem dość solidnej rozpierduchy dziejącej się na terenie Kami no Hikage, taki widok niektórych byłby w stanie zarysować na lata, jeśli nie na całe życie...
Dlatego tylko siedział. Czekał. Popalając sobie powoli fajkę i bawiąc się kawałkiem węgla w dłoni.
W końcu młodzieniec zaczął opowiadać o wydarzeniach ze Stolicy Świata. Satoshi od razu złapał fajkę między zęby i zaczął notować z zaskakującą prędkością. Z tego co dało radę zauważyć kątem oka, jego sposób pisania był nieco chaotyczny, lubił stosować skróty myślowe i symbole, które prawdopodobnie były zrozumiałe tylko dla niego (lub jednostki deszyfrującej - może taki był zamiar?). No, co tu dużo mówić, pisma nie miał najpiękniejszego na świecie. Ale cóż, tak długo jak sam potrafi się rozczytać...
-... Czyli faktycznie wypowiedzieli wojnę, dobra, to się zgadza... Hanji, czwórka Jeźdźców, też pokrywa się z niektórymi... Ale tego, że zdecydowali się poszczuć tłum swoją piechotą, to po prostu zrozumieć nie potrafię... - mruczał do siebie, drapiąc się z w zamyśleniu po potylicy. - Tylko sami sobie odebrali wiarygodność.
Wydał z siebie dziwny dźwięk, będący swoistą fuzją parsknięcia i westchnięcia.
-Czyli nie przejął najsilniejszych jednostek Shiro Ryu? Ciekawe. Zastanawiające, czy był to proces zamierzony, czy nieszczęśliwy dla niego zbieg okoliczności - spytał sam siebie, rzecz jasna nie oczekując też odpowiedzi. Po chwili zmarszczył jednak brwi. - ... zaraz. Zza Muru? Techniki dzikich? Jakie na przykład?
Po otrzymaniu odpowiedzi, pokazał ręką aby Kisho kontynuował. Notatki same się nie uzupełnią.
Avatar użytkownika

Natsume
Mocarz
 
Posty: 1169
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 23:22
Wiek postaci: 25
Ranga: Kogō, Shimakage
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=199
GG: 6078035
Multikonta: Natsu

Re: Dzielnica portowa

Postprzez Kisho » 15 sie 2018, o 13:34

- Z tego, co słyszałem - wtrącił się z wyjaśnieniami odnośnie do członków Shiro Ryu - byli wtedy na misjach lub pełnili inne obowiązki i dlatego ominęło ich „pranie mózgów”, jakie zgotowano reszcie. No, chyba że był to zabieg celowy, no wiesz. Specjalnie podstawili „dobrych”, by nadal mogli mieć kogoś po drugiej stronie konfliktu. - zasugerował. Było to mało prawdopodobne, ale nie niemożliwe. Opcji mogło być kilka. Z drugiej zaś strony, takie drążenie prowadziło donikąd. Ani się obejrzą, a będą podejrzewać każdego dookoła o współpracę z Jeźdźcami.
- Emm no głównie to tworzyli atramentowe stwory. Malowali je na papierze i materializowali - próbował wyjaśnić działanie technik Dzikich. - Węże, ptaki, tygrysy i tym podobne. Do tego ukrywają w nich notki wybuchowe. Trudno powiedzieć, co jeszcze potrafią, ale jedno trzeba im przyznać, nie są tak zacofani, jak wszyscy myśleli. Potrafią walczyć na równi z shinobi. Hakusei, o którym wspomniałem, stworzył na przykład gigantycznego ptaka, na którym podróżowałem.
Obrazek
Avatar użytkownika

Kisho
 
Posty: 338
Dołączył(a): 19 paź 2016, o 18:49
Wiek postaci: 20
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Długie brązowo-blond włosy, błękitne oczy, jasna karnacja, czarne spodnie, czerwono-czarna bluza i jasnobrązowy bezrękawnik z kominem
Widoczny ekwipunek: kabura na broń (na prawym udzie) i torba (na lewym pośladku)
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=2910&p=38523#p38523
GG: 0
Multikonta:

Poprzednia strona

Powrót do Hanamura

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość