Ballada o adminach i modach

Tradycyjny offtop - można tutaj swobodnie rozmawiać na temat forum, rozgrywki, tematyki, albo nawet o tematach zupełnie z innej beczki. Ogólnie - piszta, co chceta!

Ballada o adminach i modach

Postprzez Hakai » 29 wrz 2016, o 21:37

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Kan. Wyłonił się nasz Pan. Na sb zawsze uśmiechem witany taki nasz admin jest przez wszystkich kochany. Czasami stanowczy i twardy ale dlatego właśnie do gorzały z niego zawodnik hardy.
Exodia. To nie jest człowieka parodia. Dla każdego miejsce w swoim sercu znajdzie bo wiele ich ma w prawdzie, ale z tego powodu nim nie gardze. Chociaż ludzie czasami reworkami zmieszani wiedzą i tak, że to nie dlatego, że są nie kochani.
Natsu. Chociaż leniwą bułę udaje to tak naprawdę całemu forum powera daje. Swym głosem nas rozkoszuje. To właśnie on nam eventy sprawuje. Złoty człowiek z niego uwierz mi kolego.
Defrevin. To on nasze forum zlepił i w graczach determinację zaszepił. Do senju się przyczepił i pilnuje by nikt ich genów sobie nie wszczepił. Jest najstarszym z adminów dlatego też nie musi uzależniać się od terminów. Już od dawna na emeryturze siedzi i interesują go tylko jego fabularni sąsiedzi i ta... co na nim siedzi...
Pozwólcie, że i modów wymienię bo ich również sobie bardzo cenie.
A więc Ava... To jest delikatna sprawa. Lubie kolesia jak mało którego bo to właśnie go moje WT czynią najczęściej chorego. Na dodatek w lola wymiata i jako mod niczego pod dywan nie zamiata. A to ważna sprawa by mod z przyjemnością przestrzegał swojego prawa.
Venus. Od kiedy pamiętam jej do wyceny misje poświęcam. Nigdy jej nie popędzam bo wiem, że tak jej na pewno nie zachęcam. Kiedy pojawia się na chat boxie ciepło odrazu rośnie. Nie dziwie się zresztą, że złapała sobie shigeru. Z takim charakterkiem to nawet ja bym chciał być na jego miejscu bez problemu.
Na koniec został nasz Ray. Rey? Ray? nigdy nie mam pojęcia więc wybaczcie mi takie zmienienie rozpoczęcia. Czekaj... To jest mod? Powinien tu być? meh nie wiem...

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Hakai

Re: Ballada o adminach i modach

Postprzez Inoue » 29 wrz 2016, o 22:04

Bana mu kappa
Inoue

Postprzez Exodia » 30 wrz 2016, o 00:57

Nawet Hakai wie, że pełnię jedynie funkcję dekoracyjną. <3

I aby rozwiać wątpliwości - zapisuje się Ray, czyta się Rej.
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )

Exodia
Administrator

Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG: 45935453
Multikonta: Murai

Postprzez Defrevin » 30 wrz 2016, o 19:40

Ho ho, żeś sypnął żarcikiem kappa Niku się uśmieje

PS. Za całokształt dotycchzasowej twórczości Hakaiku, masz nagrodę w bbcode emotion :v
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Defrevin
Założyciel Forum

GG: 0
Multikonta:

Postprzez Yukirin » 30 wrz 2016, o 22:34

>:V >:V >:V >:V >:V >:V >:V >:V >:V >:V >:V >:V
Obrazek

Yukirin
Administrator

GG: 0
Multikonta: Asaka

Postprzez Hikari » 1 paź 2016, o 09:12

kappa kappa kappa kappa kappa kappa kappa kappa kappa kappa kappa kappa kappa kappa kappa kappa kappa

When the day is long and the night
The night is yours alone
When you're sure you've had enough of this life, well hang on
Don't let yourself go
'Couse everybody cries and everybody hurts sometimes

Hikari

Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=1307
GG: 12819100
Multikonta:

Powrót do Piszemy o wszystkim!