Gazetka #10 - Special Anniversary!

Nie masz czasu śledzić wszystkich wątków na forum, a mimo to chcesz być na bieżąco? W gazetce znajdziesz podsumowanie wszystkich najciekawszych wątków, najśmieszniejsze rozmowy, a niekiedy twórczość naszych użytkowników, sesje zdjęciowe postaci oraz inne ciekawostki!

Gazetka #10 - Special Anniversary!

Postprzez Hayami Akodo » 19 wrz 2018, o 19:46

Obrazek

Dzień dobry, kochani! :D

Obrazek

Nadeszła jesień, a wraz z nią dziesiąty już z kolei numer. Kto by pomyślał, prawda? Postanowiliśmy więc uwiecznić w tym numerze trochę przeszłości, zająć się teraźniejszością oraz zerknąć w przyszłość. A co nam z tego wyjdzie, oceńcie sami.
W tym numerze proponujemy Wam (tak, ty też proponujesz *drapie tygrysa za uchem*):
- intrygujące newsy ze świata shinobi
- komunikaty wojskowe oraz relacje korespondentów z frontu wojny
- zapowiedź nowego eventu
- urocze memy
- tajemnicze wróżby dla całego świata i dla konkretnych użyszkodników
- wyniki konkursu ogłoszonego przez Bukę
- liczne poradniki, jak żyć i piec ciastka <jaszczureł>
Zapraszamy do lektury!


Obrazek

Niniejszym ogłasza się, że klan Yamanaka znajduje się w stanie wojny z klanem Hyuuga. Przyczyną wybuchu wojny był podstępny i niespodziewany atak wojsk wrogiej rodziny, który nastąpił w godzinach rannych od strony zachodnich posterunków. Liderka rodziny Yamanaka podjęła odpowiednie kroki, aby zapobiec panice wśród cywili. Nałożono pewne ograniczenia wobec wszystkich osób zainteresowanych handlem oraz podróżą na tereny walk, a także podjęto działania w zakresie mobilizacji zarówno członków klanu, jak i osób zainteresowanych opowiedzeniem się po stronie Rodu. W obecnej chwili trwa werbunek oddziałów, zabezpiecza się także rodziny zamieszkujące stolicę, miasta i wioski Soso. Osoby chętne do dołączenia do walki po stronie rodu Yamanaka proszone są o zgłaszanie się do dowódców oddziałów rozlokowanych na posterunkach granicznych bądź do stolicy - punkt werbunkowy mieści się przy ulicy Myślowej 11 (dobrze jest nawiązać kontakt z Yamanaką Takeshim). Gwarantowane dobre wynagrodzenie, jak również wikt i opierunek.


Klan Hyuuga pragnie obwieścić, że w wyniku wypowiedzenia wojny przez klan Yamanaka granice Kyuzo zostają zamknięte oraz otoczone strażą. Wprowadza się pewne zasady mające umożliwić cywilom i rodzinom wojskowych bezpieczne przetrwanie trudnego okresu wojny, a także pozwalające na prowadzenie handlu (oczywiście z ograniczeniami).
Wszystkie misje i zadania zostają wstrzymane. Klan Hyuuga zwraca się do wszystkich mężczyzn i kobiet, zarówno klanowiczów, jak i osób sympatyzujących z rodem bądź po prostu zainteresowanych walką, z prośbą o zameldowanie się w punktach werbunkowych - jeden z nich znajduje się w Shiroi-iwa, w centrum, w domu Hyuugi Hizashiego, pozostałe zaś mieszczą się w garnizonach.
Klan Hyuuga zapewnia, że podejmie wszelkie działania konieczne do tego, by ochronić swoje ziemie i swoich ludzi, a także wynagrodzi hojnie tych, którzy zdecydują się wesprzeć ich słuszną sprawę. Wzywa również sojusznicze i neutralne Rody, aby poparły ich politykę wobec blondwłosych potworów, które postanowiły najechać tereny Kyuzo. Wiadomo, że agresorzy znajdują się obecnie w okolicach szczytów graniczących z Głębokimi Odnogami.

Za zgodność: Hyuuga Kazuo.

Z ostatniej chwili: nasz korespondent donosi, że odkryto jakieś niepokojące ruchy w Soso. Na miejsce wysłano niewielką drużynę składającą się z dwóch przedstawicielek rodu Yamanaka oraz młodego najemnika, który ma zbadać sprawę.
Korespondentka z Kyuzo informuje, że mobilizacja sięgnęła szczytu, gdyż wśród wojowników rodu dostrzeżono liczną młodzież, w tym Jun'ichiego - uroczego młodzieńca, o którego poczynaniach zapewne będziemy jeszcze wspominać na naszych łamach; mówi się też sporo o Hyuudze Hiroshim, który debiutował w poprzednim wydaniu w dziale "Misje". Zachęcamy do bacznego śledzenia tej rubryki, a na razie ostrzegamy przed pochopnymi podróżami!


Obrazek

Ponieważ horoskopy ogólne i spersonalizowane cieszą się zainteresowaniem, potężne mistrzynie sztuki wróżebnej - lady Herbatniczek i Struś-sensei przygotowały dla Was kolejne wróżby. Tym razem postanowiły one wejrzeć w pradawne księgi, kule i w sierść kotów, aby odkryć, co losy przygotowały dla młodego bezklanowca imieniem Yami.
(A Uchihów spod znaku Ryb zachęcamy do kontaktu ze Shikatsu Narą. kappa )
Cóż, twoje niezmierne lenistwo nie znalazło odzwierciedlenia w gwiazdach - panuje w nich bowiem niezwykłe poruszenie.
W nieodległej przyszłości czeka Cię bardzo dobrze płatne zlecenie; uważaj jednak na osobę zleceniodawczyni, gdyż prawda może okazać się trudniejsza do zaakceptowania, niż się spodziewałeś. Warto byłoby przedsięwziąć teraz jakieś podróże, gdyż położenie Marsa względem Merkurego nie wskazuje, aby na Twojej drodze miały stanąć jakieś przeszkody. Przeciwnie, szczególniej intensywna aura gwiazdy Altair i niezmiernie rzadka jej koniunkcja z gwiazdą Wega wręcz zachęcają do podjęcia podróży - kto wie, może uda Ci się znaleźć miłość, i to taką, która zaakceptuje Twoją filozofię życiową? Strzeż się jednak, gdyż niepokojące cienie Saturna wskazują, że w Twoim otoczeniu krąży śmierć. Spodziewaj się złej wieści jeżeli nie od krewnych, to od starych znajomych.
Jeśli chciałbyś zwrócić uwagę na przyjaźnie, to warto jest teraz poświęcić czas właśnie ich pielęgnowaniu. Może się bowiem okazać, że w przyszłości będziesz ich bardzo potrzebować, kto wie, może nawet zyskasz w nich możnych protektorów, gdy nadejdzie czas?
Układ gwiazd w konstelacji Panny oraz szczególnie silny wpływ Neptuna zaleca Ci odbywanie podróży morskich od 14 dnia bieżącego miesiąca aż do 20 dnia tegoż miesiąca. Jeśli chodzi o transakcje kupieckie, bezpiecznie będzie ograniczyć się z nimi do minimum, ale za to cieszyć się pewnymi i sprawdzonymi zyskami. Uważaj na kontrahentów z rodu Kouseki; mogą stawiać wysokie wymagania, którym sprostasz tylko w połowie!


Karty i gwiazdy częściowo są zaćmione, niepewne; nie odkryły się jeszcze wszystkie asy, trudno jest odczytać zamazane ścieżki ludzkie. Pewne jest jedno: szczególniejsze wpływy Marsa zaznaczają się teraz nad Soso i Kyuzo, gdzie trwa krwawa wojna, a zgubna moc Czerwonej Planety będzie odbierać wojownikom obu stron zdolność logicznego myślenia i przewidywania następstw. Dojdzie do wielu błędów trudnych do wybaczenia, a przed walczącymi w tej wojnie shinobimi i kunoichi staną liczne brzemienne w następstwa wybory. Jeśli ktokolwiek z tych rodzin pragnąłby jeszcze pojednania i pokoju, to ma na to ostatni moment; zbliżające się fazy Księżyca oraz związane z nimi silne wpływy mocy Plutona mówią wróżkom wyraźnie, że wojna będzie jeśli nie krwawa, to na pewno obfita w dramatyczne zdarzenia pełne konsekwencji. Niepokojąco przedstawiają się też przyszłości zakochanych par z dwóch zwaśnionych klanów - koniunkcja Wenus z Saturnem nakaże niektórym z nich zastanowić się nad upływem czasu i nad tym, czy warto dalej tkwić w niepewnym związku.
Bogowie obdarzają ostatnio szczególniejszymi łaskami rody zamieszkujące Morskie Klify; wszyscy Yuki, Hoshigaki, Hoozuki i Ranmaru (oraz inni mieszkańcy tych ziem) mają więc szczególniejsze powody do radości. Ostatnio zaobserwowano nietypową gwiazdę na niebie nad Hyuo, konkretniej mówiąc, kometę; oznaczałoby to, że świeca pomyślności Lodowego Cesarstwa nie zgaśnie zbyt szybko i będzie płonąć równie jasno jak owa gwiazda. Ponieważ jednak "Sennik mistrza Tsunetomo" dopuszcza także interpretację, że kometa przelatująca przez niebo wieszczy narodziny kogoś ważnego bądź jakiś ukryty dramat miłosny, zaleca się uważne czytanie fabuł <jaszczureł>


Obrazek

Jak zawsze, i w tym numerze przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych ogłoszeń i informacji prosto ze świata shinobi. Wszystkie zostały okraszone cytatami oraz - w miarę możliwości - screenami wykonanymi przez naszą niezawodną panią reporter, Kari. :D Dziękujemy!
Obrazek

Shinobi z pustyni nazwiskiem Igarashi Saito zadał niedawno pytanie w sprawie stylu samurajskiego - Struś spieszy więc, jako mędrzec, z odpowiedzią: zmiana ta nie wpłynie na nasz styl, bo zmieniasz tylko surowiec, z którego wykonana jest broń, ale sensu stricte nie zmieniasz konstrukcji. Mam nadzieję, że kumasz, o co mi chodzi, hehehehe... <jaszczureł>
Saito zwrócił też uwagę na dziwnie małą ilość technik Mokuzai - otóż niektórzy wojownicy poprzestają raczej na minimalizmie środków przy maksimum taktyki oraz wykorzystują słabość wroga!
Obrazek

Z ostatniej chwili! Środowiska skupione wokół klanu Shabondama wszczęły brutalny bunt przeciwko Sejmowi Administratorskiemu! Sejm Administratorski opracował wprawdzie już wzmiankowany rework, jednakże Shabondama to nie zadowoliło i w Morskich Klifach omal nie doszło do przewrotu! Stronę sejmową reprezentował minister ds. reworków TwoFace, natomiast stronę Shabondama wiódł do walki dzielny shinobi nazwiskiem Keiichi Maebara.
@ TwoFace - 17 sie 2018, o 10:48
bo ja zyskuj przy bliższym poznaniu
i wrocławiu, haHAA
rozumienie, POZNANIU

Z encyklopedii SW: Poznań i Wrocław są nie tylko miastami położonymi w Polsce, ale też stanami psychologicznymi, które zbliżają do siebie dwoje lub więcej ludzi. Definicję tę zaproponował TwoFace podczas jednej z licznych dyskusji na sb. A Wy macie jakieś miasta, to znaczy stany psychologiczne, które chcielibyście włączyć do naszej encyklopedii? Piszcie w komentarzach - najciekawsze określenia zostaną opublikowane w następnym numerze!
@ Khusara Hatakame - 6 wrz 2018, o 18:05
@ Shins, Wysadzanie Sabaku nigdy się nie kończy dobrze, to jak zabić motylka, dostajesz złą karmę i wpierdziel od jego obrońców

Jak wiadomo, sztuka jest wybuchem, a według tego motta żyją wszyscy Douhito, potomkowie - a raczej przodkowie - słynnego Deidary. Dzielny Shins szukał odpowiedzi na pytanie: jak wybuchnąć Sabaku? Niestety, bezklanowiec Khusara Hatakame rozbroił jego pragnienia dotyczące szerzenia eksplozji wśród piaskowego rodu. Mamy nadzieję, że mimo wszystko Shins znalazł sobie inny cel pozwalający na szerzenie sztuki wybuchu!
Spoiler: pokaż
Obrazek


Przeglądając stare materiały zgromadzone w zakątkach redakcji, w archiwach i starych segregatorach, wypytując sekretarki i szukając w odmętach gabinetu Akashiego, Struś znalazł...to.
Rzecz działa się w 2016 roku, a więc dwa lata temu, jednak ze względu na nietypowość sytuacji została uwieczniona w gazetce - teraz zaś przypominamy tą sytuację ku przestrodze wszystkich nowych graczy! Pamiętajcie, młodzi padawani i młode padawanki: nigdy nie idźcie tą drogą!
Obrazek

Aby zapobiec kradzieżom i wyciekom informacji, zapobiegliwy redaktor TwoFace (z jedną nadprogramową twarzą w gazetce) zastosował nietypowy chwyt. Mianowicie podał do wiadomości hasło arbuzik, co - jak słusznie się spodziewał - miało wzbudzić w szpiegach, Yamanakach i sługach Koali fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Jednakże upublicznienie hasła sprawiło, że...dane zostały jeszcze bardziej utajnione kappa


BONUSOWO:

@ Yamanaka Inoshi - 15 wrz 2018, o 18:01
@ Hayami Akodo, No wiesz. Czas tyka a suma zamiast gadać rozprawia.

Nie gadać, nie rozprawiać, tylko komentować! <babyrage>
Obrazek

Wpuść Ocira do panelu, a panel się odezwie.


Obrazek

Uderzcie w bębny, zadmijcie w rogi, oto event nadchodzi, pełen śmierci i trwogi!
Uwaga, uwaga! Nasi reporterzy jak zwykle prześlizgnęli się za kulisy i zdobyli informacje na temat wydarzeń, które dopiero są omawiane i planowane! Udało się podsłuchać rozmowy toczone przez głowy szczepu Dōhito, które są wzburzone ostatnimi losami swego uciśnionego klanu.
Najprawdopodobniej dojdzie do rebelii z ich strony przeciwko władającymi prowincją Haretsu.
Co to oznacza? To, co misie, koale, strusie i inne zwierzątka kochają najbardziej: E-V-E-N-T! Szykuje się niezła zadyma w Tsurai, na którą zaproszeni są nie tylko lokalni bohaterowie. Obie ze stron konfliktu szukają wsparcia shinobi z bliższych lub dalszych regionów i są gotowi zapłacić im workami PH oraz taczkami Ryo. Radzimy zgłaszać się już dziś, bo lada dzień zapisy zostaną zamknięte, a konflikt rozkręci się na dobre.

Której ze stron kibicujesz? Zarówno Dōhito jak i Haretsu mają swoje racje. Na ten moment większym poparciem tłumu cieszą się czterojęzykowcy, co wcale nie oznacza, że rezultat rebelii jest przesądzony.
Zapowiada się bardzo gorąca atmosfera i to nie z powodu panujących na pustyni temperatur. Z pewnością będzie bombowo!


Obrazek

W ostatnim czasie nasza redaktor Kari zorganizowała - za wiedzą i zgodą Strusia Naczelnego oraz Administracji - mały konkurs! Uczestnicy mieli zgłaszać swoje typy najlepszych par na priv do Riki Kari Matsubari...i rzeczywiście, zgłosili! Autorom i autorkom dziękujemy za liczny odzew oraz zapraszamy do zgłoszenia się do redakcji po nagrody! A oto sugerowane typy:

Seinaru i Izanami
Sądzę, że Izanami i Seinaru są najlepszą parą ever (tj poza mną i Seinarem, wiadomczi, tylko jego łydka tak dobrze pasuje do moich rączek). To się rozumie samo przez się! Wystarczy spojrzeć, jaką sympatią pałają do siebie na czacie, z jaką zawziętością Izanami prowadzi mu misje i jak Seinar na nie czeka, a potem gorliwie odpisuje! I potem płacze po kątach, bo Izanami woli inteligentniejszych, ładniejszych, no i ze swojej rodziny. A on chciałby być tym "the only one". Przynajmniej jest to przyjaźń, która przetrwa wieki! Niemal jak Ociru i Kaguya.

Yasuo i Yuka
Oczywiście głównie z przyczyn fabularnych. Yasuo jest zakochany w Yuce i bardzo często ten motyw towarzyszy tej postaci w postach. Oddał jej nawet swoją katanę jako dowód miłości. Poza tym uważam, że Yuka dopiero raczkuje w świecie pełnym przemocy i stawia dopiero swoje pierwsze kroki jako kunoichi. Yasuo natomiast sprawia wrażenie kogoś kto doskonale wie co robi. Taki związek mógłby rozwinąć fabularnie obie te postacie.

Yasuo i Hibana
Głównie dlatego, że obie te postacie są w wiecznej - mogłoby się zdawać - podróży. Yasuo jest podróżnikiem i najemnikiem. Hibana podobnie. Oboje szukają - takie odnoszę wrażenie - swojego miejsca na ziemi. Jednak w przeciwieństwie do Hibany, która podobno nie ma skrupułów w krzywdzeniu innych osób dla własnej korzyści, Yasuo jest postacią naprawdę dobrą. Pod tym względem jest przeciwieństwem Hibany, a przeciwieństwa się przyciągają, prawda? Dodatkowo Hibana jest byłą kapłanką Amaterasu, natomiast Yasuo nie wierzy póki co w żadne bóstwo. Te dwie postacie mogłyby stworzyć naprawdę dobre połączenie. Bardzo dużo motywów fabularnych.

Sumairu/Yasuo i Rika
Oczywiście nie chodzi tutaj o związek, bo Rika jest póki co za młoda na takie rzeczy. Jednak uważam, że wątek starszego brata i młodszej (przybranej) siostrzyczki byłby naprawdę interesujący. Samurajowie pewnie byliby nadopiekuńczy i chcieliby opiekować się Riką, natomiast młoda kunoichi robiłaby wszystko, żeby tylko się od tej opieki uwolnić. Poza tym, obecnie zarówno Yasuo, jak i Sumairu, jak i Rika, są sojusznikami. Nie ukrywam, że Sumairu jednak jest bardziej z Riką związany niż Yasuo. Poza tym, chciałbym zobaczyć w akcji combo Samuraj + Genuser. Jeden potrafi zabić wrogów w zastraszająco szybkim tempie. Drugi natomiast potrafi im tak namieszać w głowach, że nie będą zagrożeniem. Poza tym, genjutsu jest naprawdę mega upierdliwe i większość graczy pewnie się go boi. Dlatego wsparcie potężnego genusera, który bez problemu da radę rozpoznać iluzję (bo używa dokładnie tych samych technik i doskonale je zna), byłoby świetną opcją. Dlatego nie pozostaje nic innego jak tylko uczynić Rikę swoim sprzymierzeńcem!

Toshio/Oshi/Keizo/Maiko/Tenshi i Sagisa/Chise/Izanami/Katsuko
lub
Kurumi i Kyoushi/Shinji/Izanagi/Izanagi/Aka/Kenichi

Sprawa jest prosta. Kobieta z klanu Senju + mężczyzna z klanu Uchiha. Ewentualnie odwrotnie. Mężczyzna z klanu Senju + kobieta z klanu Uchiha. Takie trochę "Romeo i Julia". Nie mogłem się zdecydować na jakiś konkretny związek, więc po prostu wypisałem wszystkich graczy, którzy należą do Uchiha i Senju (łącznie z "bezklanowcami", którzy - jak mi się wydaję - zostali przez jeden z tych klanów przygarnięci). Można by się pokusić o zrobienie jeszcze podobnej listy dotyczącej Yamanaka i Hyuuga, ale po pierwsze, nie chce mi się, a po drugie, ten konflikt jest jeszcze w miarę świeży, a Uchiha i Senju nie lubią się od lat. W sumie motyw kochanków z dwóch zwaśnionych klanów naprawdę byłby ciekawy.

Kenshi i Reiya
Oboje skrzywdzeni przez przeznaczenie, mimo przebytych niedogodności i przeciwności losu, zdecydowali się dołączyć do Shiro Ryu, stanąc w służbie porządku w celu ochrony wartości wpojonych przed przodków. Oboje również sprzeciwili się woli Hanjiego, decydując się do walki z jego wysłannikami.

Shiga i Reika
Bo kto lepiej pasuje do pierwszej największej marudy na forum, niż druga największa maruda na forum? kappa


Obrazek

Przed Wami nowa porcja rozmaitych memów i screenów, które zawdzięczamy - jak zawsze - pani redaktor Kari, a także pewnemu użyszkodnikowi matematycznemu (dziękujemy, Suma-chan! <3)

Spoiler: pokaż
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Obrazek

Rady radej Ratowniczki cz. 1
Wiele osób nie będących z wykształcenia medykami, jak i tych, którzy nie spotkali się z niektórymi przypadkami pisze do mnie po poradę. Niektóre problemy zdają się błahe, inne wymagają zupełnie odmiennego spojrzenia na problem. Wszystko łączy jeden wspólny mianownik.
KONTEKST
W serii ukazującej się na łamach gazetki SW podzielę się z Wami garścią porad jak radzić sobie z nagłymi przypadkami.

Zadławienie
Przedmiotów czy posiłków, którymi można się zakrztusić jest od groma. Guma, klocek, klops ciotki Ayame. Wyborów jest wiele, a ogranicza nas tylko wyobraźnia i rozmiar otworu wlotowego, zwanego też potocznie buzią, ustami, mordką i papą. Dlatego też pamiętajmy! Kiedy widzimy kogoś kto z trudem próbuje złapać oddech, siniejąc od zatrzymanej w gardle przeszkody niczym Senju na widok nowej techniki Katonu, zacznijmy od razu…
… od zadania sobie pytania:
„Czym takim się zadławił?”
Od tej odpowiedzi będzie zależało, jak możemy mu pomóc:
- jeśli jest to coś dużego, co nie przejdzie ponownie przez zaciśnięty przełyk, lepiej popchnąć to dalej – jest spora szansa, że jeśli to coś do jedzenia, to człowiek sam wykrztusi
- jeśli jest małe, to dłonią w łódeczkę uderzamy między jego łopatki, każąc mu wcześniej się pochylić. Ale pamiętajcie! On ma odkrztusić, to czym się zadławić, a nie wypluć wam płuca na podłogę, bo ręką godną medyka z Chakra Kōgeki zrobicie u dziurę na wylot – wtedy nie dość, że dalej się będzie dusić, bo problem nie zniknie, to jeszcze będzie musiał szukać kogoś kto załata mu rozerwane płuca. No chyba, że to Jashinista, wtedy sam się w końcu poskłada do kupy.
Uważajcie! Jeżeli tym, czym się zadławił, jest wasze ostatnie dango, to niech sinieje i wie, że w pełni zasłużył na Wasze pełne pogardy i nienawiści spojrzenie, które będzie ostatnią rzeczą, którą zobaczy. Niech wie, że zgałganił.

Kontekst każe jeszcze zwrócić uwagę na to, czy jest to warta ratowania jednostka… czasem lepiej zostawić sprawę samej sobie – dobór naturalny to ważna sprawa.
Obrazek


Obrazek

Jeszcze nie zdążyliśmy pożegnać Shinjiego i powitać nowych administratorów, a już przed nami kolejne zmiany! W składzie Administracji znalazła się ujmująca swą słodyczą za serce Vulpie; mamy nadzieję, że jej niewinne ogonki nie nabroją zanadto na fabule...oh wait ;> Serdecznie witamy też Bee-Bee Hachiego, który postanowił szerzyć nie tylko prawilny rap, ale też strzec zasad.
Niemniej ze smutkiem (i z kronikarskiego obowiązku) informujemy, że z funkcji zrezygnowała nasza wspaniała pani moderator fabularna Koala. Ponieważ jednak pozostała z nami w gronie graczy, żywimy nadzieję, że powrót do rozgrywki pozwoli się jej skupić na poszerzaniu wpływów swojej tajnej organizacji...Jakiej? Dowiedzcie się sami!


Przeszłość, przyszłość i zaprzyszłość, czyli czas na podsumowania

Jako że za nami już 10 numerów gazetki, przygotowałam małe podsumowanie naszej historii. Gotowi? No to zapnijcie pasy i jedziemy!
Pierwszy numer gazetki ukazał się 25 stycznia 2015 i redagowany był przez mężny duet: Tsu i Kobuto. W wydaniu tym znalazł się wywiad z Kanem/Hikarim, który do dziś piastuje stanowiska administracyjne i cieszy się czerwonym kolorkiem, a na fabule aktualnie rozpija młode kobiety <jaszczureł>, kilka konkursów et caetera...
Po tym czasie gazetka z nieznanych powodów - nie wie tego nawet Struś, a to coś już znaczy - umarła i zmartwychpowstała dopiero 25 sierpnia 2017, a więc już po dwóch latach! Władza trafiła wtedy w ręce Akashiego, który również cieszy się dobrym zdrowiem w roli jashinisty z gadającą czaszką. Pomagały mu w tym dziele dwie niezłomne kobiety: Motoko, samurajka z Shinsengumi (niestety, dziś już nieistniejącego) oraz tajemnicza Shi, która dostarczała mu informacji, oraz błękitne Masełko! Dziś już wiadomo, że Masełkiem był uroczy samuraj Yasuo, który opuścił nasze szeregi z przyczyn #życiowych, a tożsamość Shi...No właśnie.
Po odejściu Akashiego z redakcji 29 września 2017 ukazał się już trzeci numer gazetki; władzę i stery w swe łapki przejęła wtedy puchata użyszkodniczka Shijima, którą bystry detektyw Struś powiązał z osobą Shi. Widać był to jej sprytny plan...ale do czego dążyła? Nie wiadomo. Pewne jest jedno: 28 pażdziernika 2017 to data debiutu Strusia w gazetce! Był to również, powiedziałoby się, złoty okres władzy Koali. Wówczas pojawiły się też pierwsze doniesienia o mrocznych rumuńskich biedronkach, złożone przez cudem ocalałego świadka...
Niestety, władza Shi/Shijimy nie mogła trwać wiecznie i w pewnym momencie zrezygnowała z prowadzenia gazetki...ale nie znaczy to, że jej potężne wpływy zanikły! Następczynią Koali zostałam właśnie ja, mały, nieopierzony, gupkowaty chwilami Struś Nieogar! Mafia Koali trzyma się dobrze Gazetka trzyma się więc bardzo dobrze, a ja naprawdę cieszę się, że zdołałam zgromadzić wokół siebie tak fajny i fachowy zespół!

Myślę, że to dobre miejsce, by podziękować każdemu z gazetkowych z osobna:
- Arbuzikowi za wspaniałe i pełne życia komiksy (ten o śmierci Shijimy mnie rozwalił, serio <3)
- Herbatniczkowi za poświęcenie w zaglądaniu w mroczne siły Jedi i czytanie z gwiazd oraz horoskopów i wcześniejszą pracę w gazetce
- Misterowi I. - za pracę w poradni złamanych serc i bycie autorytetem w dziedzinie podrywu
- Kari - za wnoszenie wkładu w dyskusje redakcyjne oraz inicjatywę pairingową
- Ratowniczce - za uroczy poradnik oraz za pewne...źródła, dzięki którym w jednym z licznych wcześniejszych wydań ukazała się rozkładóweczka Misae (panów zainteresowanych zapraszamy do poszukiwań <jaszczureł> )
- TripleFace'owi - za to, że zechciał dołączyć do gazetki i razem z nami tworzyć filozofię miłości <delfineł>
- Yodzie - za dostarczanie licznych ra...kanarków, bądźmy poprawni politycznie <jaszczureł>

A największe podziękowania kieruję do kochanej Shi - gdyby nie Twoja pomocna, Koalowa łapka, mały Struś nigdy nie wyklułby się z jajka! <3


Jubileuszowy numer i konkurs - wyniki!

W poprzednim numerze informowaliśmy o konkursie z okazji naszego okrągłego jubileuszu; jak zauważyliśmy, cieszył się on bardzo dużym zainteresowaniem. Bardzo nas to raduje! :D Poniżej zamieszczamy informację na temat nagród i wyników.
Wszystkim uczestnikom i uczestniczkom, niezależnie od wyniku, serdecznie gratulujemy i dziękujemy za tak obszerny odzew! *ściska każdemu z nich łapkę w ramach uścisku prezesa*
Po zażartych kłótniach, sześciu rozbitych talerzach, ataku rozsrożonego Strusia oraz interwencjach mędrców Januszy okazało się, że wyłoniliśmy zwycięzców! Do szczęśliwców należą:

 • Nara Shikatsu - I miejsce za ciekawe przedstawienie wszystkich forumowych kobiet w swoim utworze
 • Hoozuki Ame - za fantazyjną balladę o przygodach pewnej dobrze znanej nam pary kappa
 • Kakita Asagi- III miejsce za ciekawą szantę w klimacie forum

A teraz przejdźmy chyba do tej najbardziej interesującej części!

 1. Shikatsu - 35 PH + tytuł forumowego Barda
 2. Ame - 30 PH
 3. Asagi - 25 PH
 4. Użyszkodnicy biorący udział - 20 PH dla każdego

Let's just start the ABC Murders, muahahahaha! <jaszczureł>(cover "Baśki" Wilków)

Reika miała fajny biust
Arisa styl, a w Sorze macki lubię,
Asaka całowała cudnie
Chociaż mówiła o betonie
Z Izką można było konie kraść
Chociaż wiem, że chciała przeżyć
Z bratem swój pierwszy raz
Kari - zło, Rika mnie
Zagłaskałaby na śmierć
A Inoyū przeklęła mnie

Ref.:
Piękne jak odpis
Pięcioma linijkami
Jak Jeleń* w galopie
Jak cienie za nami

Suzka na pustyni jest
Z Yuką nigdy nie było tak samo
Przy Misałce zawsze pies,
Więc na noc umówiłam się z Sagą
Zdrowe oczy chętnie Chise dam - ręce Kiku,
Ale one wcale nie chciały brać
Nikusui - jeden grzech
Aż onieśmielała mnie
A Inoshi była okej

*Jeleń - jap. Nara, czyli ja, podmiot liryczny

Podkład: https://www.youtube.com/watch?v=wRNf-iusDCUBig cyc - makumba

Mój teściu - Kazuo - być lider wioski
Ja mieszkać w Shinrin, przyjechać na wyspy
Żeby zamieszkać w waszym pięknym kraju
Hozuki mi tu jednak żyć nie dają
Ja cieszyć się teraz z trzeciego języka
wysadzam chodnik, gdy iść po ulicach
wyspiarze rasiści - każdy to powie
I nikt tu nie lubić obcy człowiek

Mishima, Mishima, Mishima shi
Kantai - Shinrin, Shinrin - Kantai
Mishima, Mishima, Mishima shi

Ja chcieć na wojnę, szykować do drogi
Lecz mieć dziewczyna, co ma piękne nogi
Ja pałać uczuciem i pałać zacięcie
I tak się Mishima zakochać w swej Reice
My szybko wziąć ślub i chcieć dużo dzieci
Rodzice z Shinrin przysyłać prezenty
Ja ciągle trenować i uczyć do rana
Reika sie cieszyć z naszego mieszkania

Ja dużo pracować i wiele potrafić
Natsume się naszym losem martwić
Cesarz się ciągle modlić do Boga:
"Boże jedyny, "EsWu" zachowaj"

My znów być doko, lecz robić kariera
My mieć kunaie i shurikena
Ja mieszkać tu długo, nie wiedzieć dlaczego
Nie chcą mnie przyjąć na Sentokiego
Oryginał KLIK!

Gdy nie zrobiliśmy backup’a,
Hej, ho, Backup’uj go!
Skasowało z mechaniki,
Samurajów trzy techniki,
Taki był, serwera crash!
Hej, znów ubyło coś!
Zniknął komuś jakiś ost!?
Hej, policz, który tam, co z serwera znikło nam?!

Gdy nie zrobiliśmy backup’a,
Hej, ho, Backup’uj go!
Skasowało z mechaniki,
Samurajów trzy techniki,
Z Hanamury pojedynki,
Taki był, serwera crash!
Hej, znów ubyło coś!
Zniknął komuś jakiś ost!?
Hej, policz, który tam, co z serwera znikło nam?!

Gdy nie zrobiliśmy backup’a,
Hej, ho, Backup’uj go!
Skasowało z mechaniki,
Samurajów trzy techniki,
Z Hanamury pojedynki,
Na evencie trzy odpisy,
Taki był, serwera crash!
Hej, znów ubyło coś!
Zniknął komuś jakiś ost!?
Hej, policz, który tam, co z serwera znikło nam?!

Gdy nie zrobiliśmy backup’a,
Hej, ho, Backup’uj go!
Skasowało z mechaniki,
Samurajów trzy techniki,
Z Hanamury pojedynki,
Na evencie trzy odpisy,
Pani Venus Avatara,
Taki był, serwera crash!
Hej, znów ubyło coś!
Zniknął komuś jakiś ost!?
Hej, policz, który tam, co z serwera znikło nam?!

Gdy nie zrobiliśmy backup’a,
Hej, ho, Backup’uj go!
Skasowało z mechaniki,
Samurajów trzy techniki,
Z Hanamury pojedynki,
Na evencie trzy odpisy,
Pani Venus Avatara,
Cztery posty od Seinara,
Taki był, serwera crash!
Hej, znów ubyło coś!
Zniknął komuś jakiś ost!?
Hej, policz, który tam, co z serwera znikło nam?!

Gdy nie zrobiliśmy backup’a,
Hej, ho, Backup’uj go!
Skasowało z mechaniki,
Samurajów trzy techniki,
Z Hanamury pojedynki,
Na evencie trzy odpisy,
Pani Venus Avatara,
Cztery posty od Seinara,
Inoshi’ego marudzenie,
Taki był, serwera crash!
Hej, znów ubyło coś!
Zniknął komuś jakiś ost!?
Hej, policz, który tam, co z serwera znikło nam?!

Gdy nie zrobiliśmy backup’a,
Hej, ho, Backup’uj go!
Skasowało z mechaniki,
Samurajów trzy techniki,
Z Hanamury pojedynki,
Na evencie trzy odpisy,
Pani Venus Avatara,
Cztery posty od Seinara,
Inoshi’ego marudzenie,
Taki był, serwera crash!
Hej, znów ubyło coś!
Zniknął komuś jakiś ost!?
Hej, policz, który tam, co z serwera znikło nam?!

Gdy nie zrobiliśmy backup’a,
Hej, ho, Backup’uj go!
Skasowało z mechaniki,
Samurajów trzy techniki,
Z Hanamury pojedynki,
Na evencie trzy odpisy,
Pani Venus Avatara,
Cztery posty od Seinara,
Inoshi’ego marudzenie,
Hide’ów żadnych nam nie zwiało,
Całe forum je czytało,
Taki był, serwara crash!
Hej, znów ubyło coś!
Zniknął komuś jakiś ost!?
Hej, sypnijcie PH Nam, opowiemy dalej Wam :P
W tej sekcji zamieszczę fragmenty piosenek, które specjalnie kupiły Strusia, wraz z komentarzem.

"Morskie klify to ukochane nasze cesarstwo.

Potężna siła woli, wielka chwała

Są twoją własnością po wsze czasy!"
- hymn Cesarstwa Numy

*prostuje się i z całej piersi* SŁAAAAW'SIA CAAAAAAARSTWO NASZE MORSKOOOJE~~~

Hej, dziewczyno brzydal w boju padł
Choć mu dałaś białej róży kwiat,
/Czy nieszczery był twej dłoni dar
Czy też może wygasł twego serca żar. /x2


Smutne i słodkie zarazem, Jun'ichi :(

Ooo Reikaito,
Gdy gdzieś idzie bierze swego Mishimaito
Charakter jej bywa często zmiennoito
Gdy ją wkurzysz z twym życiem finitoo


A to sprawiło, że Struś zawył. <3 Pięknie, Khusara!


Gdy rzeczywisty piękny świat
Na każdym kroku sypie kreski
Uściski i klepnięcia w bark
Płynące ze wzruszenia łezki


Seinar, to jest piękne!

Oczywiście poza tym chciałabym tu wyróżnić przeróbkę Suzi - żeby szarpnąć się na Kaczmarskiego...wow. :D Choć muszę uczciwie przyznać, że niemal wszystko Strusiowi się podobało! A Shigę oficjalnie niniejszym obliguję do przygotowania dalszej części "Pana Mishimy" wersja forum.

EDIT1: Na artykuł naniesiono poprawki techniczne z polecenia sił szarych i wyższych, oraz za sugestią Yamiego i Inosia - dziękujemy za czujność!
EDIT2: Dodano wyniki konkursu - skopiowano piosenki.


[b]Z ostatniej chwili!

Nie ma forum bez zmiany - powiada mądre przysłowie. Administracja idzie tą drogą wytrwale - codziennie niemal pojawiają się jakieś informacje o kolejnych nowościach wstawionych przez nieocenionego [color=#BF0040]TwoFace'a! Mistrz TwoFace i inny mędrzec, Ocir, dzielnie działają w zakresie przemian technicznych - pomijając już wprowadzenie wojny jako osobnej mechaniki (ale to już zasługa Exodii... :D ), poprawiono technikę Cho Baika no Jutsu, zmieniono też wynagrodzenia za walki. W jaki sposób? Otóż, jak podaje sam TwoFace: "Od teraz gdy normalny pojedynek kończy się śmiercią jednego z graczy, wygrany otrzymuje dodatkowo (oprócz wynagrodzenia z tabelki) 2% wydanych PH pokonanego."
Ciekawe i znaczące, prawda? Mamy nadzieję, że to Was zachęci do kolejnych walk!
Doszło również do pewnych modyfikacji rodziny Juugo - od teraz klanowicze ci mają inne progi, niż dotychczas, i nie muszą już zastanawiać się nad kwestią Przeklętej Pieczęci i Sage Mode!
Co więcej, wszedł w życie powszechnie oczekiwany rework Shabondama! Wszystkim bąbelko...eee, bańkowiczom życzymy pomyślnych wiatrów i przyjemnej rozgrywki po tej jakże potrzebnej zmianie.
Na brak zmian nie mogą narzekać też kuglarze - u nich wprowadzono z kolei nowy mechanizm kukiełek rangi B. Użytkownicy stylu Chen mogą z kolei zapoznać się bliżej z nowiutkim jutsu, noszącym dumną nazwę Teiousekkai!
TwoFace jednak na tym nie poprzestaje. Nasi korespondenci donoszą, że jako prawdziwy tytan pracy wprowadził w życie po długich dyskusjach i przeróbkach nową formę Chidori! A jakby tego było mało, przerobił UW Ślepiec, zreworkował Keijuugan no Jutsu...No i powiedzcie sami, jak tu nie chwalić takiej pracowitości? :D


Zbliża się Letnia Gala 2018!

Miło nam donieść, że trwają właśnie dyskusje nad kategoriami do Letniej Gali SW 2018. Jeśli tylko wiatry nam dopiszą, a bogowie się uśmiechną, to w następnym wydaniu gazetki będziecie mogli już zapoznać się tak z wynikami, jak i z tytułami przypisanymi konkretnym szczęśliwcom. Być może nawet pojawią się dwa artykuły dotyczące całości? Tak czy inaczej, czekamy niecierpliwie na rozpoczęcie Gali i dbamy o swoje tytuły, nie dając się nikomu zdystansować!

Zapraszamy do głosowania!Co stanie się z rodem Douhito? Czy uda im się przeprowadzić pomyślnie ich plan? Po czyjej stronie stoi przewaga w wojnie dwóch rodzin z Karmazynowych Szczytów? Jak najlepiej upiec ciastka wedle przepisu doktor Misae? Czy tygrysy są w prążki, czy też w cętki?
Na to i wiele innych pytań odpowiedzi uzyskacie w przyszłym numerze gazetki Shinobi War, so stay tuned!
Dziękujemy, że jesteście z nami!

Obrazek

Redakcja gazetki Shinobi War (alfabetycznie):
  Arbuzik
  Herbatniczek
  Mister I.
  Kari
  Ratowniczka
  Shi (emerytowana redaktor naczelna)
  Struś (redaktor naczelna)
  TripleFace
  Yoda

i gazetkowy tygrys, który mizia się do każdego z Was, dziękując za każdy komentarz z całego swego tygrysiego serduszka!
Ostatnio edytowano 21 wrz 2018, o 20:44 przez Hayami Akodo, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek


“Though my body may decay on the isle of Ezo
My spirit guards my lord in the east.”głos Hayamiego | PH i bank


W OBECNEJ CHWILI NIE PROWADZĘ ŻADNYCH MISJI. NIE PODEJMUJĘ SIĘ TEŻ PROWADZENIA GAZETKI ZE WZGLĘDU NA BRAK CZASU, ZACHĘCAM JEDNAK DO PODSYŁANIA MATERIAŁU NA GG, PW BĄDŹ NA DISCORDA.
Avatar użytkownika

Hayami Akodo
Gracz nieobecny
 
Posty: 1121
Dołączył(a): 20 sie 2017, o 14:45
Wiek postaci: 22
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR
- po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
- długa blizna na piersi po pojedynku z Megumi Ishidą
- blizna na prawej nodze po walce pod Murem
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari
- katana
- plecak
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4011

Re: Gazetka #10 - Special Anniversary!

Postprzez Tsukune » 19 wrz 2018, o 22:19

Szkoda że nie zostały wstawione te teksty zwycięzców oraz pozostałe piosenki nie zostały ocenione...Mogłoby być zabawnie chociaż co do swojego utworu to wiem że był tandetny HA!...co nie jest niczym nadzwyczajnym
Avatar użytkownika

Tsukune
 
Posty: 2399
Dołączył(a): 24 maja 2015, o 22:14
Wiek postaci: 28
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, katana przy pasie [z 5cm ostrza], pasek z biczem, laska
Link do KP: http://www.shinobi-war.xaa.pl/viewtopic ... 4864#p4864

Re: Gazetka #10 - Special Anniversary!

Postprzez Arisa Terumi » 20 wrz 2018, o 04:41

Tsukune - zapewniam, że ocenialiśmy wszystko :) Trzy zwycięskie piosenki dziś zostaną wrzucone do gazetki, z pozostałych miały być zdjęte hide. Poza tym doceniamy sam udział :p
Avatar użytkownika

Arisa Terumi
Gracz nieobecny
 
Posty: 69
Dołączył(a): 5 mar 2018, o 16:05
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - brązowe, długie włosy spięte kunsztownym kanzashi, wysoki wzrost
- często wisiorek
- nosi eleganckie kimona, rzadziej stroje typowej shinobi
- ogólne wrażenie iluzji lub snu
- zimą czerwony szal na szyi
- niezwykle niebieskie oczy
Widoczny ekwipunek: - kabura z bronią
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=5118
Multikonta: Akodo Hayami

Re: Gazetka #10 - Special Anniversary!

Postprzez Tsukune » 20 wrz 2018, o 08:43

a to ja mogę sam zdjąć swoje uhide...można było napisać w gazetce "kto chce niech zdejmie uhide" czy coś :D
Avatar użytkownika

Tsukune
 
Posty: 2399
Dołączył(a): 24 maja 2015, o 22:14
Wiek postaci: 28
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, katana przy pasie [z 5cm ostrza], pasek z biczem, laska
Link do KP: http://www.shinobi-war.xaa.pl/viewtopic ... 4864#p4864

Re: Gazetka #10 - Special Anniversary!

Postprzez Shikarui » 20 wrz 2018, o 15:26

Do następnego numeru na pewno coś napiszę!!! Mam przynajmniej miesiąc! <babyrage> Jak zwykle mogę powiedzieć, że gazetka w twoich dłoniach, Hayami to najlepsza gazetka sw ever! Czekam mocno na teksty piosenek, fajnie by było, jakby wszystkie można było poczytać! Ale zwycięzcami też się zadowole. Bardzo podoba mi się inicjatywa pytań i odpowiedzi na nie, które było zorganizowane przez Rike w tym numerze, uśmiechnęłam się parę razy, nie powiem, że nie. Mam nadzieję, że w następnym numerze też się pojawi taka forma! No i streszczenie zmian bezcenne. Teraz wiem, czego nie wiedziałam kappa
Gj gj gjgjgjgjg!!!!
Obrazek

Czytałem, że tygrys jest niegroźny, że sam nie napada, nie.
Jednego tylko nie wiem, czy tygrys też o tym wie.
Avatar użytkownika

Shikarui
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 6 lut 2018, o 17:25
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki | Lotka
Krótki wygląd: -Czarne, dłuższe włosy
-Lawendowe, jasne oczy
-Średniego wzrostu
Widoczny ekwipunek: Łuk, kołczan ze strzałami, płaszcz, torba na tyłku, kabura na prawym udzie, wakizashi przy lewym boku i za plecami na poziomie pasa, średni zwój, mały zwój przy kaburze,
Link do KP: viewtopic.php?p=73144#p73144
GG/Discord: Angel Sanada#9776
Multikonta: Koala

Re: Gazetka #10 - Special Anniversary!

Postprzez Yami » 20 wrz 2018, o 20:50

Boli mnie serce widząc jak TwoFace jest rozchwytywany jak to niby wyrywa sobie ręce aby naprawiać to forum, jak to wiele wstawił i zreworkował. Powiem jedno, jeśli uważacie, że jeśli wstawił informację odnośnie nowych zmian to znaczy, że sam to wszystko zrobił to się grubo mylicie. Jesteście widać bardzo krótkowzroczni i nawet nie wiecie, że wszystkim tym, którzy wstawiają pomysły, że robią przedmioty i techniki, które potem są wstawiane bez żadnych konsultacji są tutaj najbardziej poszkodowani.
Z Buką opracowałem projekt reworku Shabondamy, sam wstawiłem pomysł zmiany Cho Baiki, w którym TwoFace pisze, że rozmawia właśnie z Buką na temat pomysłów. Inoshi opracował przedmioty, które weszły bez poprawek i to Modzi WT oceniają brakujące Techniki, które są następnie wstawiane. Do tego stopnia o tym piszę iż wprowadzona "Duża Torba" miała nieprawidłową cenę, która wynikała z mojej winy (estymacja ceny/objętości trochę za bardzo odeszła od wartości podanych), jednak przedmiot został dodany od razu bez sprawdzenia, że kosztuje tyle samo co zwykłą torba. Dopiero później gdy zwróciłem uwagę na mój błąd i o nim poinformowałem zostało to poprawione. Tak więc jaka tutaj jest zasługa wklejenia na gotowe przedmiotu, który do tego miał błąd? DalejzZ tego co mi wiadomo to Buka i Rindou walczyli o protezy Ayatsurich tak aby wyglądały tak jak teraz. Pisanie, że zreworkował Chidori, kiedy kilkanaście osób wypowiadało się na temat w
w pomysłach... Ech
Pragnę wam dać do zrozumienia, że pracują tutaj wszyscy ale widocznie wszystkie światła reflektorów i laury spadają ostatecznie na prezentującego. TwoFace pracuje ale nie tak jak to tutaj wykreowaliście.
Gracze gdy zbliża się Han

NEW YAMI THEME
Avatar użytkownika

Yami
Szarak
 
Posty: 2043
Dołączył(a): 25 paź 2017, o 19:14
Wiek postaci: 21
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4268

Re: Gazetka #10 - Special Anniversary!

Postprzez Shikatsu » 20 wrz 2018, o 21:29

Obrazek

Dziękuję za wspaniały nowy tytuł :')
猪 · 鹿 · 蝶
Obrazek
ph · bank · kp · głos
Avatar użytkownika

Shikatsu
Postać porzucona
 
Posty: 460
Dołączył(a): 11 maja 2018, o 16:47
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Shikatsu to tam takie tam, jakaś tam laska. Taka se o, ciemne włosy, niebieskie oczy, kurtka na grzbiecie, znudzona mina.
Widoczny ekwipunek: Torba nad zadkiem. Dwie kabury na udach. Czarny płaszcz. Złożony Fūma Shuriken przytwierdzony nad torbą. Duży Shuriken przytroczony do pleców.
Link do KP: viewtopic.php?p=85101#p85101
GG/Discord: urb#6156
Multikonta: -

Re: Gazetka #10 - Special Anniversary!

Postprzez Kakita Asagi » 1 paź 2018, o 16:35

Jak to przystało n samuraja, jestem szybki... Dziękuję za 3-cie miejsce w forumowej zabawie, cieszę się, że szanta się podobała. Słowa uznania dla wszystkich, którzy zdecydowali pobawić się wspólnie i powygłupiać twórczo :)
Obrazek

Heroic battle Theme|Asagi-sensei Theme|Bank|Punkty historii|Własne techniki| Przedmioty z Kuźni | Inne ujęcie | Pieczątka

Spoiler: pokaż
Lista samurajek, które były na forum, ale nie zostały moimi uczennicami i na pewno przez to nie grają.
 • Mokoto (walczyła na Murze)
 • Mitsuyo (nigdy nie opuściła Yinzin)
 • Inari (była uczennicą Seinara)
 • Sakiko (byłą roninką, obierała ziemniaki na misji D)
Avatar użytkownika

Kakita Asagi
Bohater Lata
 
Posty: 1549
Dołączył(a): 15 gru 2017, o 17:45
Lokalizacja: Wrocław
Wiek postaci: 26
Ranga: Samuraj (Hatamoto)
Krótki wygląd: Mężczyzna o ciemnych włosach i niebieskich oczach, wzrostu około 170 cm. Ubrany w kremowe kosode, z brązową hakama oraz granatowym haori z rodowym symbolem. Na głowie wysłużony, ale nadal w dobrym stanie kapelusz.
Widoczny ekwipunek: - Zbroja
- Tachi + Wakizashi
- Długi łuk + Kołczan
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4518
GG/Discord: 9017321


Powrót do Gazetka forumowa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości