Yoshimitsu (Gotowe)

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Yoshimitsu (Gotowe)

Postprzez Yoshimitsu » 28 sie 2018, o 13:13


DANE PERSONALNE


IMIĘ: Yoshimitsu (よし „szczęście" みつ „blask")
NAZWISKO: Kaguya
KLAN: Kaguya
PRZYNALEŻNOŚĆ: Unia Samotnych Wydm-Kaguya
ORGANIZACJA: Rodzina Akiyama
RANGA W ORGANIZACJI: Pazur
WIEK [DATA URODZENIA]: 21, [25 II 368]
PŁEĆ: Shinobi
WZROST | WAGA: 182|72
RANGA: Dōkō
SŁAWA:
Spoiler: pokaż
Lokalna (Shigashi no Kibu): ●●●●●●●◌◌◌ Wybicie dużej grupy członków rodziny Akiyama spotkało się z żywym zainteresowaniem z ich strony. Wysadzenie Palarni "Jaśmin" zostało skojarzone z jego osobą, ponownie pojawienie się w Shigashi zwróci uwagę wszystkich rodzin mafijnych, które mają go na swojej czarnej liście.
Lokalna (Ryuzaku no Taki): ●●●◌◌◌◌◌◌◌ Atak na lokalną komórkę mafii został przez nią zauważony, a sam sprawca - zapamiętany.
Lokalna (Kaigan) ●●●◌◌◌◌◌◌◌ - Jako przywódca grupy odpowiedzialnej za przeprowadzenie akcji odnalezienia zaginionej członkini Rodu Aburame, Yoshimitsu został zapamiętany i zapisany w raportach z całego wydarzenia.
Prowincjowa (Sabishi) ●◌◌◌◌◌◌◌◌◌ - jego osobliwa aparycja i drobne zasługi dla szczepu są rozpoznawane przede wszystkim przez jego pobratymców, ale też przez niektórych pozostałych mieszkańców Sabishi.APARYCJA


WYGLĄD: Wraz z wiekiem Yoshimitsu odrobinę zmężniał. Delikatnie podrósł przez co delikatnie wyróżnia się wzrostem pośród innych ludzi, których spotkał w swoim życiu. Dalej jest bardzo szczupły mimo, że jego waga wzrosła i teraz jego ciało wygląda mniej dziecinnie. Pokazały się męskie rysy twarzy, które teraz dawały mu kolejny punkt do bycia zniechęcającym. Oczy z czasem zrobiły się jasnobłękitne i po czasie od opuszczenia wioski zrobiły się nieco bardziej bezwzględne. Białe włosy, które były niemal znakiem rozpoznawalnym klanu teraz sięgały prawie jego pasa. Zawsze proste i zawsze rozpuszczone. Cera była bardzo blada co było rzadko spotykane u mieszkańca pustyni. Kaguya nabył bardzo dużą ilość blizn, pozostałości po cięciach na klatce piersiowej, kolanach czy nadgarstku były jednak tylko zacięciami przy tym co pokrywało niemal całe jego ciało. Skóra była w większości ubrana w pozostałości po poparzeniach, które odniósł podczas walki z Haretsu. Żywy trup, tak można określić jego wygląd.
UBIÓR: Yoshimitsu odkąd opuścił Samotne Wydmy zmienił swój ubiór ale jednak nie jego barwę. Odziany był w bardzo długą białą z czarnymi wstawkami koszulę, która zawsze była rozpięta tak żeby nie robiła problemów jeśli będzie chciał ją zsunąć z siebie. Delikatnie luźne spodnie okrywały jego nogi tak żeby nie krępować ruchów podczas walki. Przy odcinku lędźwiowym przypięta była saya z jego mieczem "Yoshimitsu". Mahoniowe sandały chroniły stóp przed jakimikolwiek utrudnieniami na ziemi. Na jego lewej dłoni można było znaleźć kościaną bransoletę, którą podarował mu jego zmarły podczas wojny ojciec.
ZNAKI SZCZEGÓLNE:
 • Dwie czerwone kropki na czole
 • Blizny po cięciach na klatce piersiowej, kolanach i nadgarstku
 • Blizny po poparzeniach prawie na całym cieleOSOBOWOŚĆ


CHARAKTER: Kaguya Yoshimitsu, jest nacjonalistą. Kocha swój ród i kocha pustynię. Jest w stanie poświęcić wszystko tylko po to żeby kościany klan znów błyszczał na światowej arenie. W jego zachowaniu można zauważyć etnocentryzm. Do pustynnych rodów posiada szacunek ale wszystkie inne marginalizuje i traktuje jako zło konieczne. Pragnie sojuszu na pustyni mimo, że jego nienawiść w kierunku Sabaku jest równie mocna co miłość do swojego rodu.
Ciężko ocenić go jednoznacznie. Potrafi pokazać się jako dobry człowiek, jak wtedy kiedy ratował małego Sabaku czy nie zostawił Shinsa na pożarcie w domu mafii. Jednak Yoshimitsu nie jest dobrym człowiekiem. Pogardza innymi, nie cofa się przed ofiarami w ludności próbował osłonić się rzucając kobietą w raiton swojego przeciwnika. Zimno krwisty morderca, który kiedy tylko zostanie sprowokowany zmienia się w demona, którym są straszone niektóre dzieci w Shigashi.
Lojalność piastuje wysoką pozycję u Yoshiego. Nigdy nie zostawił i nie zostawi swojego towarzysza. Życie to dla wszystkich wśród członków rodu Kaguya mało ważna rzecz. Najważniejsze jest to jak umierasz. Tak został wychowany, to pokazał mu ojciec i białowłosy trzyma się tego po dziś dzień.
Poczucie własnej wartości i wiara w to co robi czyni go wojownikiem, który potrafi oddać szacunek jeśli przeciwnik jest silny. Nienawidzi podstępu, przekupstwa i kłamstw. Mimo tego wszystkiego, nic nie czyni go dobrym człowiekiem ponieważ jest zdolny dopuścić się morderstw niewinnych osób jeśli wytworzą one nawet nieświadomie zagrożenie dla klanu.

NAWYKI:
 • Pije wino za każdym razem kiedy sytuacja mu na to pozwoli.
NINDO: Giniesz bez skutku, bo żyjesz bez przyczyny.
HISTORIA:

Początek Drogi


Yoshimitsu urodził się w jednej z rodzin szczepu Kaguya, jego ojciec był dumnym wojownikiem, który oddał życie w obronie swojego dziecka, które miało niecałe 7 lat, zaś jego matka była pierwszą zabitą osobą przez Yoshimitsu, zginęła podczas porodu. Wychował się głównie sam, sytuacje z dzieciństwa ukierunkowały jego charakter na nieufny i brutalny wobec innych ludzi, prawdopodobnie dzięki temu udało mu się przeżyć. Od czasu do czasu był zmuszany przez starszych swojego szczepu do nauki, lecz nie był on przekonany co do szczerości inicjatywy okazywanej przez starszyznę więc do końca im nie zaufał. W swoim życiu brakowało mu kogokolwiek bliskiego, nikt nie nauczył go nawiązywać znajomości więc zawsze trzymał się na uboczu. Yoshimitsu zawsze wierzył, że uda mu się odbudować potęgę swojego rodu i wyprowadzi go razem ze sobą na sam szczyt łańcucha pokarmowego.


Pustynia


Po wyruszeniu ze swojego ciepłego grajdołka, w którym otaczali go z każdej strony sami Kaguya, napotykał różnych ludzi. Wynajął go handlarz do opieki nad psem i to było jedno z tych zleceń, które wykonać po prostu musiał żeby móc dalej żyć. Jedzenie i przede wszystkim woda na pustyni za darmo nie jest i musiał on łapać się wszystkich prac. Yoshimitsu na swojej drodze napotkał też pewnego młodego... Spotkał młodego Sabaku! Co dziwne w tym wszystkim to dzieciak z wrogiego rodu nie stracił życia, a został uratowany przez młodzieńca. Wtedy jeszcze jako Doko swojego klanu, pokonał samuraja, któremu darował życie. Dalsza podróż przyniosła spotkanie rodziny uratowanego chłopca i kolejna chęć pomocy... Chęć pomocy skończyła się na tym, że Yoshi spędził niecały tydzień w szpitalu. Znowu spotkał samuraja, który okazał się dużo silniejszym przeciwnikiem. Gdyby Kaguya zdecydował inaczej i zabił tego mistrza miecza wtedy przy Sabaku to jego historia wtedy by się skończyła. Ocaliła go dobroduszność i szacunek dla honoru jakim odznaczał się tamten przeciwnik. Kościany chłopak do tej pory jest winny przysługę mężczyźnie, który nazywa się Hajime Tanaka. Niedługo po tych wydarzeniach spotkał Shinsa, z którym jego los związał się na dłużej...


Shins, Shigashi no Kibu i Mafia


W tej historii został już przedstawiony, osoby interesujące się życiem Yoshiego zdążyły już go poznać. Shins Dohito, agresywny odludek o skłonnościach do mordowania. Kaguya nie mógł trafić lepiej, mimo pewnych różnić chłopcy doskonale się rozumieli. Rozpoczęcie mordowania było tylko kwestią czasu. Chwilę po wyruszeniu z Samotnych Wydm, zamordowany został jakiś przypadkowy mężczyzna. Powód? Powód był prosty, Shinsowi było zimno i zabił dla ubrania. Sytuacja, która została opisana była tylko przedsmakiem tego co faktycznie miało się wydarzyć. Udanie się na trening razem z Dohito doprowadziło do zamordowania ponad dziesięciu osób, za które złą sławę zyskał sobie Yoshimitsu. Białowłosy wraz ze swoim towarzyszem wyruszyli do Yusetsu, w którym po różnych wydarzeniach natrafili na mafię... Żeby było śmieszniej na wysoko postawionych członków rodziny Akiyama, którą wcześniej bezwzględnie mordowali. Shins został brutalnie spacyfikowany i jego życie było w rękach kościanego ninja. Nie zawiódł swojego jedynego przyjaciela i doprowadził do widowiskowego zamachu na wysoko postawionych przeciwników tej rodziny, przez co sam został włączony do mafii jako jej zabójca. Ranga Pazura została mu przyznana, mimo że cała sytuacja z tą organizacją mu się nie podobała. Od tamtej pory, Kaguya cały czas myślał nad tym jak opuścić jej szeregi.

Chwila w Yusetsu, Ryuzaku no Taki, Kieł i jego pomocnicy

Wydarzenia toczyły się bardzo szybko. Mafia, która go zwerbowała potrzebowała jego pomocy. Mieli jakiegoś szpiega, który okazał się być amatorem bo zostawił na pastwę losu swoją rodzinę. Yoshi dostał zlecenie na wyciągnięcie informacji i odnalezienie tego faceta. Wszystko poszło łatwo poza samym powrotem do lokalu należącego do mafii. Burdel został zaatakowany przez, nie wiadomo kogo. Kaguya szybko pozbył się napastników ale został zaaresztowany przez wojsko rodu Kaguya i zaprowadzony na są, o którym sama liderka nie wiedziała. Udało mu się załatwić całą sprawę w wiosce i wyruszył dalej. Trafił do handlowego miasta Ryuzaku no Taki, gdzie poznał kła Sore i jego pomocników. Wynajął go do zabójstwa zdrajcy z rodu Hozuki, podjął się i wykonał misję. Następna misja przyniosła gorszy skutek. Miał wysadzić jakiegoś chłopaka na oczach jego rodziny więc to zrobił. Stracił jednak przy tym swojego pomocnika i stał się rozpoznawalny w mieście więc musiał zniknąć. Kierunek jaki obrał to Kaigan i wojna rodów Aburame i Nara.

Wojna

Yoshimitsu po miji udał się do Kaigan gdzie miał dołączyć do działań wojennych po stronie Aburame. Po pewnych komplikacjach w podróży udało mu się dotrzeć do obozu robakolubów gdzie o dziwo spotkał swojego przyjaciela. Shins Dohito poznał go z Hozukim, który miał na imię Ame. Dziwnym trafem Akiyama wysłała tutaj swoją lojalną łuskę, która nazywała się Gundan Juugo. Kaguya jako najstarszy rangą przedstawiciel mafii został wybrany na dowódce operacji ratunkowej na terenie wroga. Zebrał drużynę i wyruszył na wojnę. Podczas działań został prawie zabity przez członka klanu Haretsu, na którego atak po prostu się wbił. Ostatnim jego ruchem był upadek z wysokości, który pozwolił mu zabić wrogiego członka klanu Nara i uratować szpiega.


WIEDZA


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ZDOLNOŚCI


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.EKWIPUNEK


PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
 • Kościana opaska na lewym nadgarstku
 • Torba na wysokości pasa
 • Yoshimitsu Wytworzony : 2020-03-06 na odcinku lędźwiowym, schowany w saya.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ROZLICZENIA


PIENIĄDZE: CYK
PH: CYK
MISJE:
  D - 3
  C - 7
  B -
  A -
  S -
PREZENT OD ADMINISTRACJI:
Ostatnio edytowano 29 sie 2020, o 20:21 przez Yoshimitsu, łącznie edytowano 93 razy
Obrazek
-Mowa
Myśli
Avatar użytkownika

Yoshimitsu
 
Posty: 465
Dołączył(a): 26 sie 2018, o 16:16
Wiek postaci: 21
Ranga: Pazur
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=6242
Multikonta: Arata

Re: Yoshimitsu (Gotowe)

Postprzez Exodia » 28 sie 2018, o 23:16

No okej. Akcept i miłej gry.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 2565
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 16:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG/Discord: Wolfig#2761
Multikonta: Mujin


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości