Muszę gdzieś zapisać idea zaczepienia się po wojnie w klanie

Tradycyjny offtop - można tutaj swobodnie rozmawiać na temat forum, rozgrywki, tematyki, albo nawet o tematach zupełnie z innej beczki. Ogólnie - piszta, co chceta!

Muszę gdzieś zapisać idea zaczepienia się po wojnie w klanie

Postprzez Sans » 12 sie 2018, o 14:37

Spoiler: pokaż
http://shinobi-war.xaa.pl/viewtopic.php?f=32&p=94713#p94713

Historia tej techniki poniosła nas aż, do samej ideologii jej założyciela. Sansa Yamanaka. Kiedy miał wrócić w łaski klanu, postawiono mu warunek, że swoją dzikosc ma ograniczyć bramami, które administracja klanu mu założy. Były to bramy agresji.

3 busty
Jego zniszczenie jest, już rozłożone na wiele elementow, jako pieczęci zaskakują nas pierwszymi trzema aktywacjami jako uczucie chęci zniszczenia, ta demoniczna technika jednak, ukazuje tu dalej jedynie część chęci zniszczenia i ma aktywować coś znacznie innego, gniew i na tym się skupia, uzasadniony gniew. Posiadacz ms pożera chęć zniszczenia, aby wytwarzać gniew w tym etapie.

Otwarcie 4 bramy

Kolejne 3 już przeważają nad tematem gniewu i kapia nas w uczuciu zniszczenia przekraczając limit naszej rozłożonej agresji ciała, z nadzieja na już rozpedzony gniew jednak świadomością, iż bardziej skupi się to na samej destrukcji i, co jest związane z ostatnimi bramami.

7 brama

Ostatnie 3 twórza nie nienawiść, a pasję zabijania, wraz z nimi dozowany jest rozsądek, dalej uczucie destrukcji jednak początek powoduje zrodzenie naszych oczu czarnymi, i koncentracji na jednym temacie wrogów wobec naszej pasji.
Odzyskuje na tyle gniew, aby jednak znów nad sobą panować, i go tworzyć. Tak na końcu, wraz z ostatnia modyfikacja upadamy z sił.

11 brama szansy.
W trybie regeneracyjnym mamy jeszcze szansę na ostatnie dwie bramy, syntezy medytacji zniszczenia, mocy papryki. Dziwnie to działa ale regeneruje nam oczy po 7 bramie i ułatwia sam gniew.

Wysocy Yamanaka stworzyli te technikę, używając również organicznej papryki, stan osobnika zdawał się na tyle stabilny, by znów go zaakceptować.
Sans
 

Re: Muszę gdzieś zapisać idea zaczepienia się po wojnie w kl

Postprzez Yami » 12 sie 2018, o 16:54

Bramy nie były jedyną rzeczą, którą powstrzymano zapędy młodziana, który nie panował nad kipiącą energią jego ciała. Starszyzna Yamanakuf postanowiła, że świętymi, plugawymi technikami rozdzieli duszę chłopca na dwie części. Jednak wielkim kosztem się to okazało.
Jego duszę wydarto z ciała i wszczepiono w brzuch mającej urodzić bliźniaków niewiasty tak, że jego moc została na dwoje rozdzielona. Tak to był jedyny sposób aby powstrzymać go przed zniszczeniem światuf przy zachowaniu życia tego chłopca. Tak więc bramy i rozdzielenie duszy.
Jeśli jednak doszłoby do stanu, w którym dwójka rozdzielonych braci, dzielących jednego ducha i bramy się spotka. Jeśli razem zerwą kajdany i przełamią bramy własnych leków i gniewu dusza na dwoje rozdzielona ponownie w jedno się złoży i nastanie czas mroku.
Czas wilczej zamieci, Tedd Deireadh, Czas Końca.
Jego siła większa niźli najsilniejszych Shinobi.
Jego gniew mroczniejszy i krwawszy niźli Demonów
Jego wola silniejsza niźli Bogów na niebiosach.
Jego słowo, rzeczywistością się stanie
I nastanie koniec.
Avatar użytkownika

Yami
Szarak
 
Posty: 1828
Dołączył(a): 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 19
Ranga: Master of Chaos
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4268


Powrót do Piszemy o wszystkim!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości