Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Yami » 26 kwi 2018, o 18:36

Stanowisko:Mod Kuźni
Doświadczenie:Fizyka
Coś od siebie: Niech czyny mówią za mnie

kappa
Avatar użytkownika

Yami
Szarak
 
Posty: 1301
Dołączył(a): 25 paź 2017, o 19:14
Wiek postaci: 19
Ranga: Leń
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4268
GG: 12310728
Multikonta:

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Akarui » 26 kwi 2018, o 23:56

Stanowisko: Mod Kuźni
Doświadczenie: moderator kuźni, WT, mod ogólny, admin ogólny, H@ i admin honorowy na DS, duże doświadczenie na stanowiskach moderatorskich. Myślę, że wystarczająco poznałem system, by spróbować swoich sił w Kuźni ;)
Coś od siebie: przydałoby się do kompletu z WT, ale jak czytam, jaka tu konkurencja urosła, to poczułem się taki malutki... >:V dajcie moda na pocieszenie... kappa
MOWA

Moderator WT i Kuźni
Nie wiesz od czego zacząć swoją twórczość w tych działach? Napisz mi co planujesz, spróbuję pomóc przed pokazaniem Twego dzieła innym moderatorom ;)
Avatar użytkownika

Akarui
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 8 cze 2017, o 00:03
Wiek postaci: 0
Link do KP: viewtopic.php?p=54569#p54569
GG: 0
Multikonta:

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Yukirin » 1 maja 2018, o 01:54

Skład WT i Kuźni.

Duże zmiany przeszedł skład moderacji. Na początku chciałbym jednak podziękować Chise, która postanowiła zrezygnować z tego przywileju za wszelaką tam włożoną pracę. Miło było współpracować.
Podziękowania wielkie także się należą Tsukune oraz Akashiemu, którzy włożyli w dział kuźni wiele wysiłku, ale padli ofiarą przypadków i zmian. Za wszelaki włożony wysiłek tam ukłony dla waszej trójki.
Jak zauważyli sami pracownicy działu własne techniki często jest tam potrzebna im wiedza z kuźni, a takowej brak jest problemem. Uważam to tak samo i zazwyczaj prowadząc te działy przejawiałem filozofię posiadania tych samych osób w obu, ale na jeden jest większe zapotrzebowanie tak więc będzie nadprogramowo jak dotychczasowo. Liczbowo w sumie powrócimy do stanu sprzed paru dni temu, ale w obu miejscach będą te same avatary. No prawie.
Skład moderatorów własnych technik:
- Kakita Asagi
- Rindou Arashi
- Yamanaka Inoshi
- Akarui
- Yami

Skład moderatorów kuźni:
- Kakita Asagi
- Rindou Arashi
- Akarui
- Yami

Gratlujemy nowym modom przyjęcia ia na okres próbny, a także obecnym już wczesniej przejścia na funkcję stała. Od administracji życzymy przyjemnej pracy, a także szybkiej aklimatyzacji w waszym nowym można powiedzieć domu.
Avatar użytkownika

Yukirin
Administrator
 
Posty: 3364
Dołączył(a): 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta:

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Shoku » 25 maja 2018, o 10:31

Rekrutacja na stanowisko Moderatora Technicznego

Z przykrością zawiadamiamy, że z dniem wczorajszym z powodu nawału obowiązków w życiu prywatno-zawodowo-uczelnianym, ze stanowiska Moderatora Technicznego ustąpił Sznycel vel Kuroi Kuma. Oczywiście nie rezygnuje on z gry na forum, więc nie rońcie łez rozstania!
Jednocześnie cały skład administracyjny dziękuje Sznycelkowi za czas i energię poświęcone na rzecz doskonalenia i rozwoju forum, bo odbębnił on również wcześniej swój staż jako moderator działu WT i Kuźni. Do zobaczenia na fabule!

Ale jak mówi stare porzekadło "Zawsze musi być Król Lisz" - to samo dotyczy Moderatora Technicznego. Niniejszym otwieramy więc rekrutację na zwolnione stanowisko.

Czego szukamy i oczekujemy?
Wszyscy chyba wiedzą, z czym wiąże się to stanowisko, ale dla przypomnienia wklejam zakres obowiązków, których chętni muszą być świadomi.
Spoiler: pokaż
Moderator Techniczny - Jest on pomocą Administratora Technicznego. Zajmuje się również wszelkimi zmianami zachodzącymi w mechanice systemu rozgrywki począwszy od statystyk, przez Jutsu, na Rodach i Szczepach kończąc. To on uzupełnia brakujące techniki i wraz z Administratorem Technicznym dokłada wszelkich starań, by rozgrywka była na odpowiednio zbalansowanym poziomie. Swoją pracą obejmuje również dział Pomysłów, a także akceptację Kart Postaci, zastępując Administracje w chwili ich nieobecności. W nadzwyczajnych sytuacjach, najczęściej przy nieobecności członków administracji przejmuje pałeczkę w działach WT i Kuźni lub gdy jest proszony o opinię przez administratora lub moderatora ogólnego.

Jeśli czujesz się na siłach aby wytrwale wykonywać postawione wyżej zadania (a przy okazji zobaczyć w końcu jakie staty mają Biju i Natsu <illuminati> ), prosimy o wypełnienie zgłoszenia według poniższego wzoru:
Kod: Zaznacz cały
[color=#BF8000]Stanowisko:[/color] Moderator techniczny
[color=#BF8000]Doświadczenie:[/color] Jakie posiadamy w zakresie pełnienia podobnych funkcji
[color=#BF8000]Coś od siebie:[/color] Takie typowe "dlaczego ja"


Na zgłoszenia czekamy od tygodnia do dwóch, w zależności od tego czy będą napływały nowe. Zgłoszenia można umieszczać w hide. Zapraszamy do współpracy.
Avatar użytkownika

Shoku
Moderator
 
Posty: 1815
Dołączył(a): 11 lut 2018, o 11:20
Wiek postaci: 0
GG: 7756396
Multikonta:

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Hitsukejin Shiga » 26 maja 2018, o 19:26

Stanowisko: Moderator techniczny
Doświadczenie: Moderator WT i Kuźni przez jakieś pół roku w tej odsłonie. Gdzieś tyle samo w poprzedniej mojej odsłonie. Mod i admin techniczny na DSie. Ogólnie technikalia i administrowanie forum Hellgates za czasów świetności, a trochę latek istniało. Na SW zrobiłem rework Iryo i nagle wszyscy zaczęli iść w Iryo (przestało być useless, yohou hou!) i pare innych technik zaproponowałem i wrzuciłem, trochę tam się znam na balansie bez raka zgodnie z kanonem. :)
Coś od siebie: Fucha idealna dla mnie - Databooki, filmy, fillery, naruto manga i anime w małym palcu. Technicznie nie leże, bo umiem w kody, umiem w html, robiłem za technicznego na DSie, HG też prawie sam stawiałem, a jest dość ładne, nadal, po tylu latach. A, a fucha idealna dla mnie bo wspolpraca z adminem, daleko od ludzi, nie trzeba uprawiać PRu, nie musiałbym się publicznie w nic mieszać tylko mógłbym sobie pracować z Avą z dala od wkurzania kogokolwiek. W sumie świetna opcja, bo wielka okazja do pomagania i żadnych szans na to, że coś spsuje albo zaleze komukolwiek za skórę! :)
Ostatnio edytowano 26 maja 2018, o 19:31 przez Hitsukejin Shiga, łącznie edytowano 1 raz
Mnisia aura.
Spoiler: pokaż

Nazwa
Katon: Shuujitsu Reiki

Dziedzina
Techniki żywiołowe, Katon

Ranga
E - Technika Fabularna

Pieczęci
Smok

Zasięg
Bezpośredni

Koszt D: 5% | C: 4% | B: 3% | A: 2% | S: 1% | S+: Niezauważalny (Koszt jednorazowy na trzy tury, użyć ponownie)

Dodatkowe
Kontrola czakry D

Opis Użytkownik poprzez skupienie koncentruje ognistą czakrę w swoich dłoniach po czym przesuwając nimi od głowy w dół rozprowadza ją dookoła swojego ciele. Powietrze maksymalnie dwadzieścia pięć centymetrów wokół użytkownika (jeśli kogoś mocno obejmujemy to także jest w tej strefie ciepła.) jest ogrzewane do komfortowej temperatury dwudziestu kilku stopni, przez co nawet w zimie utrzymuje się w ten sposób aura ciepła nie pozwalająca zmarznąć. Nie są ogrzewane osoby czy przedmioty, a powietrze, co tworzy swoisty koc grzewczy odcinający od chłodu. Ogrzewanie powietrza poprzez korzystanie ognistej czakry, takiej samej jak przy Yakitsuku Daichi powoduje, że unoszą się dookoła malutkie, niegroźne ogniki-popiołki o temperaturze maksymalnie czterdziestu stopni. Kontakt z popiołkami to jak "kropla ciepła" spadająca na skórę, jest to przyjemne uczucie. Popiołki unoszą sie w strefie oddziaływania temperatury.
Ogrzanie i różnica temperatur do ok. 15 stopni nie jest tak męcząca dla czakroobiegu, inaczej niźli gdy jest to różnica ok. 30 stopni co jest już nieco bardziej męczące i wymaga podwójnego kosztu za podtrzymanie.

Jest to technika podtrzymywana, nie można używać podczas jej żadnej innej techniki podtrzymywanej gdyż to zburzy harmonijny przepływ niezbędny do działania tejże techniki. Powstała aura nie może być wykorzystana w innych technikach ani nijak wzmocniona by zmienić jej efekt.

Link do tematu postaci
KLIK!

Piękne ząbki Shigi.
Spoiler: pokaż

Nazwa
Sumairu + Kiba

Typ
Unikat/Broń

Opis Sumairu oraz Kiba to dwa oddzielne przedmioty, a raczej zestawy przedmiotów łączące się w jedną upiorną całość. Po rozcięciu swoich policzków i ust, poszerzając uśmiech niczym przy "uśmiechu kota Cheshire", użytkownik Sumaire zakłada sobie dwie trójkątne nakładki z nierdzewiejącego metalu w które wchodzi rozdarta skóra - taki separator w postaci ruchomych metalowych łuków nie pozwala skórze się zregenerować i policzkom zrosnąć, zostawiając użytkownikowi niesamowicie wielki i szeroki uśmiech (który jednak nie odsłania zębów, jeśli mamy zamknięte usta - uśmiech jest po prostu znacznie dłuższy wtedy niż u normalnych śmiertelników), co przy okazji pozwala znacznie szerzej otwierać usta. Kiba to para szczęk, dolna i górna, składające się z takich samych pod względem ilości zębów co normalne ludzkie, jednak te zęby są wykonane z nierdzewiejącego metalu i mają bardzo ostre, spiczaste kształty niczym kły zwierzęcia lub potwora, co pozwala z łatwością szarpać oraz rwać mięso i cieńsze materiały. Zęby niestety muszą być wyrywane jeden po jednym, a potem kły wkręcane na śrubach w mięso jedno po drugim. Na dziąsłach na stałe zostają zamontowane metalowe okowy w formie gwintowanego otworu na wkręcenie kła, ale także pełniące role stopera powstrzymującego odrost zwykłego zęba.

Właściwości Sumairu zwiększa możliwości rozwarcia ust, co pozwala na większe i głębsze ugryzienia, Kiba pozwala wyrywać i rwać gryziony materiał ze względu na ostrość kłów i ich twardość.

Dodatkowe Aby poprawnie wykorzystać Sumairu oraz Kibę użytkownik musi posiadać iryojutsu lub regenerację pozwalającą na bardzo sprawne zregenerowanie tkanek do wsadzonych łuków Sumairu oraz do zregenerowania dziąseł by Kiba były w stu-procentach użyteczne.

Wytrzymałość
100 punktów

Zdobycie
500 ryou + misja C na "zamontowanie".

Link do tematu postaci
KLIK!


Nazwa
Suiseki - Krzesiwo

Typ
Dodatek

Opis Suiseki to nic innego jak specjalny kieł/ząbek który montuje się zamiast zwykłego stalowego kła do istniejącej już, zamontowanej w szczęce szyny z otworami - do gotowego produktu Kiba. Suiseki jest stworzony z magnezu który uderzając o zwykły metal - pocierając, uderzając i tak dalej, wystarczy kłapnięcie zębami - krzesi dużą ilość iskier co pozwala podpalać łatwopalne płyny/gazy jeśli te są w zasięgu do 25 cm od ust użytkownika krzeszącego iskry.

Zdobycie
300 za sztukę.

Link do tematu postaci
KLIK!

Obrazek
Głos Shigi
Czy wiara zostanie nagrodzona gdy mój czas dobiegnie końca?
Czy przegapię ostatnie ostrzeżenie przez kłamstwo, którym żyję?
Czy jest tam ktokolwiek? Przecież wiem, że dusza istnieje.
I nie jestem godzien, nie jestem godzien abyś przyszedł.

Jeśli mimo wszystko jesteś przy mnie, dlaczego milczysz Panie?
Jeśli trwasz przy mnie w każdej chwili, dlaczego nie czuję Twej obecności?
Bądź przy mnie, nie pozwól mi odejść, inaczej pozostanie jedynie nicość.

Czy ogarnie mnie ciemność, gdy zacznie brakować tchu?
Czy może pociągnie mnie światłość, ku swej wiecznej chwale?
Nawiedzają mnie głosy, mówiące, że nie ma czego się lękać.
I wciąż Cię wołam, wciąż Cię wołam Panie!

Dlaczego milczysz Panie? Zostań ze mną, nie pozwól mi odejść.
Inaczej pozostanie jedynie nicość. Zostań ze mną, nie pozwól mi odejść.
Nim Raj obróci się w pył, niebosa nade mną, wyciągnijcie ku mnie ramiona.
Jaśniej aż tylko Ty będziesz w moim sercu, niebosa nade mną, wyciągnijcie ku mnie ramiona
Jaśniej aż tylko Ty będziesz w moim sercu
Avatar użytkownika

Hitsukejin Shiga
Antybohater
 
Posty: 2610
Dołączył(a): 26 wrz 2017, o 19:12
Wiek postaci: 20
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Strój składa się z czarnego montsuki i juban, skórzanego ciemnego haorihomo, bordowego date-eri i o śnieżnym haori. Sam Shiga jest niepokojący, wygląda na kogoś nawiedzonego, mnicha lub kultystę, ze względu na elegancki i bojowy ubiór i bijąca aurę.
Widoczny ekwipunek: Dwa wielkie kunai na plecach. Kij od włóczni w ręku. Na ręku rękawica z kuszą.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4164
GG: 0
Multikonta:

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Miyuki » 26 maja 2018, o 19:29

Stanowisko: Moderator techniczny
Doświadczenie: Tak w skrócie, bo nie za bardzo umiem coś takiego uzupełnić, przez jakiś czas byłem Mg na forum o DB[odpowiednik junior admina|moda od wszystkiego nie jestem pewien, jak Saga wróci to podpytam czym byłem] i to chyba tyle jeśli chodzi o wcześniejsze podobne temu funkcje.
Coś od siebie: Jestem dość aktywny, w sumie często siedzę na forum bez celu więc mógłbym w tym czasie coś robić, umiem robić raki więc powinienem je rozpoznać, rozumiem system na tyle na ile podczas rozgrywki się nauczyłem. I właściwie na tyle wpadłem chociaż pewnie więcej jest przeciw, ale po co mam o tym mówić :3
Miyuki
 

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Ichirou » 1 cze 2018, o 14:18

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Ichirou
Bohater
 
Posty: 2571
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 17:25
Lokalizacja: Atsui
Wiek postaci: 28
Ranga: Kogō
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=320
GG: 401110
Multikonta:

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Yukirin » 3 cze 2018, o 23:18

Wyniki rekrutacji na stanowisko Moderatora Technicznego
Wszystkie łzy już wylane, chusteczki do śmieci wyrzucone po odejściu Sznycla z stanowiska więc nadszedł czas na ogłoszenie nowej osoby przejmującej jego obowiązki. Z trójki zgłoszonych po wielu żarliwych dyskusjach, rzucaniach krzesłami i taboretami z przyjemnością możemy ogłosić, że nowym moderatorem technicznym zostaje Ichirou od dziś oficjalnie zwany również jako Ocir. Jego staż sięga początku drugiej odsłony. Pracował także w kuźni, własnych technikach bardzo długi czas i ma doświadczenie w grze na wielu pbf'ach co zapewne każdy z was wie. Na pewno nie omieszkamy się z tego skorzystać, zachęcamy to samo wam, użytkownikom. Czerpcie garściami.
Bardzo dziękujemy za pozostałe zgłoszenia, doceniamy wasze chęci i w razie potrzeby będziemy o nich pamiętać. Zachęcamy spróbować ponownie przy następnej okazji, której dla dobra forum byśmy jednak nie chcieli.
Wraz z tym ogłoszeniem życzymy mu jak najowocniejszej i przyjemniejszej pracy. Dużo samorozwoju w ekipie składającej się z samych specjalistów i specjalistek.
Avatar użytkownika

Yukirin
Administrator
 
Posty: 3364
Dołączył(a): 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta:

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Defrevin » 3 lip 2018, o 20:46

Zmiana na stanowisku Administratora Technicznego

Pragniemy poinformować, że doszło do zmiany personalnej na stanowisku Administratora Technicznego. Avarice, który do tej pory pełnił tą zaszczytną rolę (!) postanowił ustąpić z powodów prywatnych - serdecznie dziękujemy mu za cały dotychczasowy czas i trud włożony w pełnioną rolę, był jedną z najdłużej urzędujących osób na swoim stanowisku - za jego kadencji mnóstwo rzeczy doczekało się zmiany. Jeszcze raz dziękujemy!

Nie jest to jednak koniec informacji - jedno się kończy, inne zaczyna, a w nową rolę wchodzi TwoFace, który zastąpi Avarice na wspomnianym stanowisku. Wszyscy ostatnio mogli dostrzec szereg zmian jakie wchodziły na forum, a dużej części prowodyrem tych działań był właśnie TwoFace. Z uwagi na fakt, że dotychczas układała nam się z nim dobrze współpraca, postanowiliśmy dać mu szanse wykazać się na nowym stanowisku. Trzymajmy wspólnie za niego kciuki. Niech pozytywnie zaskakuje nas swoją aktywnością.

Howgh!
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Avatar użytkownika

Defrevin
Założyciel Forum
 
Posty: 2116
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 22:31
Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta:

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Ocir » 9 lip 2018, o 08:27

Rekrutacja na stanowisko Moderatora działu WT/Kuźni

Dzień dobry. Przechodząc od razu do rzeczy i oszczędzając sobie śmiesznych na siłę tekstów, otwieram nabór na moderatora działów Własnych Technik i Kuźni.

Każdy chyba wie co należy do obowiązków takowego, a jeśli nie wie, to nie powinien w ogóle się zgłaszać, zatem zainteresowanych prosimy o uzupełnienie poniższego wzoru:
Kod: Zaznacz cały
[color=#BF8000]Stanowisko:[/color] Moderator wybranego przez nas działu (jeśli ktoś czuje się na siłach można do dwóch, najwyżej się zostanie przydzielonym tylko do jednego, w niczym to nie szkodzi)
[color=#BF8000]Doświadczenie:[/color] Jakie posiadamy w zakresie pełnienia podobnych funkcji
[color=#BF8000]Coś od siebie:[/color] Takie typowe "dlaczego ja"


Na zgłoszenia czekamy od tygodnia do dwóch, w zależności od tego czy będą napływały nowe. Zgłoszenia można umieszczać w hide. Zapraszamy do współpracy. Oczywiście jeśli nikt nie okaże się godzien pełnienia tej zaszczytnej funkcji, nabór pozostanie nierozstrzygnięty.
Avatar użytkownika

Ocir
Administrator
 
Posty: 3149
Dołączył(a): 10 mar 2015, o 23:33
Wiek postaci: 0
GG: 401110
Multikonta: Ichirou

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Jun'ichi » 9 lip 2018, o 10:15

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Chętnie poprowadzę misję (D / C / B)
Aktualnie prowadzę:

Spoiler: pokaż
1) Shin - C
2) -
3) -
4) -Obrazek


I do not want the sun to rise if she will not be there

[color=#4080BF]
Avatar użytkownika

Jun'ichi
Ciapciak
 
Posty: 1075
Dołączył(a): 31 maja 2018, o 11:41
Lokalizacja: Warszawa
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=5630&p=86429#p86350
GG: 0
Multikonta: -

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Oshi » 10 lip 2018, o 06:28

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Obrazek

Towarzysz podróży •<~

Obrazek

•Imię: Burū
•Wiek: 2 lata
•Płeć: Męska
•Wielkość: 75 cm

...*Wąż ukrywający się przeważnie gdzieś na ciele Oshiego, owinięty wokół szyji przyjemnie syczy mu do ucha gdy krew niemal wisi w powietrzu. Złote spojrzenie pionowych źrenic, niebieskie łuski mieniące się w słońcu zielonym odcieniem. Chłopak nadał mu miano Burū... Było to pierwsze co przyszło do jego głowy, gdy ujrzał jak mały gad wydostaje się z rozciętych wnętrzności większej besti.*...
Avatar użytkownika

Oshi
 
Posty: 492
Dołączył(a): 27 sie 2017, o 22:46
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: -Niebieskie włosy.
-Całe ciało pokryte tatuażem w motywach lasu.
-Zlote oczy.
-Wakizashi na plecach, przy pasku.
-Czerwony płaszcz, przewiązany w pasie rękawami.
-Czarne bawełniane spodnie.
-Typowe sandały do kostki.
Widoczny ekwipunek: -Plecak(Eventy/misje/wyprawy).
-Torba biodrowa.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&p=59104#p59104
GG: 49753745
Multikonta: O.O

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Hitsukejin Shiga » 11 lip 2018, o 12:51

Stanowisko: Moderator WT i Kuźni
Doświadczenie: Bardzo obszerne, wieloletnie doświadczenie. Modowałem już kilkukrotnie.
Coś od siebie: Tym razem dalej będę prograczowski i bohatersko broniący interesu użyszkodnika, nie napisze nikomu więcej "NIE', nawet jak to będzie jeszcze gorszy troll niż tamto <3
Mnisia aura.
Spoiler: pokaż

Nazwa
Katon: Shuujitsu Reiki

Dziedzina
Techniki żywiołowe, Katon

Ranga
E - Technika Fabularna

Pieczęci
Smok

Zasięg
Bezpośredni

Koszt D: 5% | C: 4% | B: 3% | A: 2% | S: 1% | S+: Niezauważalny (Koszt jednorazowy na trzy tury, użyć ponownie)

Dodatkowe
Kontrola czakry D

Opis Użytkownik poprzez skupienie koncentruje ognistą czakrę w swoich dłoniach po czym przesuwając nimi od głowy w dół rozprowadza ją dookoła swojego ciele. Powietrze maksymalnie dwadzieścia pięć centymetrów wokół użytkownika (jeśli kogoś mocno obejmujemy to także jest w tej strefie ciepła.) jest ogrzewane do komfortowej temperatury dwudziestu kilku stopni, przez co nawet w zimie utrzymuje się w ten sposób aura ciepła nie pozwalająca zmarznąć. Nie są ogrzewane osoby czy przedmioty, a powietrze, co tworzy swoisty koc grzewczy odcinający od chłodu. Ogrzewanie powietrza poprzez korzystanie ognistej czakry, takiej samej jak przy Yakitsuku Daichi powoduje, że unoszą się dookoła malutkie, niegroźne ogniki-popiołki o temperaturze maksymalnie czterdziestu stopni. Kontakt z popiołkami to jak "kropla ciepła" spadająca na skórę, jest to przyjemne uczucie. Popiołki unoszą sie w strefie oddziaływania temperatury.
Ogrzanie i różnica temperatur do ok. 15 stopni nie jest tak męcząca dla czakroobiegu, inaczej niźli gdy jest to różnica ok. 30 stopni co jest już nieco bardziej męczące i wymaga podwójnego kosztu za podtrzymanie.

Jest to technika podtrzymywana, nie można używać podczas jej żadnej innej techniki podtrzymywanej gdyż to zburzy harmonijny przepływ niezbędny do działania tejże techniki. Powstała aura nie może być wykorzystana w innych technikach ani nijak wzmocniona by zmienić jej efekt.

Link do tematu postaci
KLIK!

Piękne ząbki Shigi.
Spoiler: pokaż

Nazwa
Sumairu + Kiba

Typ
Unikat/Broń

Opis Sumairu oraz Kiba to dwa oddzielne przedmioty, a raczej zestawy przedmiotów łączące się w jedną upiorną całość. Po rozcięciu swoich policzków i ust, poszerzając uśmiech niczym przy "uśmiechu kota Cheshire", użytkownik Sumaire zakłada sobie dwie trójkątne nakładki z nierdzewiejącego metalu w które wchodzi rozdarta skóra - taki separator w postaci ruchomych metalowych łuków nie pozwala skórze się zregenerować i policzkom zrosnąć, zostawiając użytkownikowi niesamowicie wielki i szeroki uśmiech (który jednak nie odsłania zębów, jeśli mamy zamknięte usta - uśmiech jest po prostu znacznie dłuższy wtedy niż u normalnych śmiertelników), co przy okazji pozwala znacznie szerzej otwierać usta. Kiba to para szczęk, dolna i górna, składające się z takich samych pod względem ilości zębów co normalne ludzkie, jednak te zęby są wykonane z nierdzewiejącego metalu i mają bardzo ostre, spiczaste kształty niczym kły zwierzęcia lub potwora, co pozwala z łatwością szarpać oraz rwać mięso i cieńsze materiały. Zęby niestety muszą być wyrywane jeden po jednym, a potem kły wkręcane na śrubach w mięso jedno po drugim. Na dziąsłach na stałe zostają zamontowane metalowe okowy w formie gwintowanego otworu na wkręcenie kła, ale także pełniące role stopera powstrzymującego odrost zwykłego zęba.

Właściwości Sumairu zwiększa możliwości rozwarcia ust, co pozwala na większe i głębsze ugryzienia, Kiba pozwala wyrywać i rwać gryziony materiał ze względu na ostrość kłów i ich twardość.

Dodatkowe Aby poprawnie wykorzystać Sumairu oraz Kibę użytkownik musi posiadać iryojutsu lub regenerację pozwalającą na bardzo sprawne zregenerowanie tkanek do wsadzonych łuków Sumairu oraz do zregenerowania dziąseł by Kiba były w stu-procentach użyteczne.

Wytrzymałość
100 punktów

Zdobycie
500 ryou + misja C na "zamontowanie".

Link do tematu postaci
KLIK!


Nazwa
Suiseki - Krzesiwo

Typ
Dodatek

Opis Suiseki to nic innego jak specjalny kieł/ząbek który montuje się zamiast zwykłego stalowego kła do istniejącej już, zamontowanej w szczęce szyny z otworami - do gotowego produktu Kiba. Suiseki jest stworzony z magnezu który uderzając o zwykły metal - pocierając, uderzając i tak dalej, wystarczy kłapnięcie zębami - krzesi dużą ilość iskier co pozwala podpalać łatwopalne płyny/gazy jeśli te są w zasięgu do 25 cm od ust użytkownika krzeszącego iskry.

Zdobycie
300 za sztukę.

Link do tematu postaci
KLIK!

Obrazek
Głos Shigi
Czy wiara zostanie nagrodzona gdy mój czas dobiegnie końca?
Czy przegapię ostatnie ostrzeżenie przez kłamstwo, którym żyję?
Czy jest tam ktokolwiek? Przecież wiem, że dusza istnieje.
I nie jestem godzien, nie jestem godzien abyś przyszedł.

Jeśli mimo wszystko jesteś przy mnie, dlaczego milczysz Panie?
Jeśli trwasz przy mnie w każdej chwili, dlaczego nie czuję Twej obecności?
Bądź przy mnie, nie pozwól mi odejść, inaczej pozostanie jedynie nicość.

Czy ogarnie mnie ciemność, gdy zacznie brakować tchu?
Czy może pociągnie mnie światłość, ku swej wiecznej chwale?
Nawiedzają mnie głosy, mówiące, że nie ma czego się lękać.
I wciąż Cię wołam, wciąż Cię wołam Panie!

Dlaczego milczysz Panie? Zostań ze mną, nie pozwól mi odejść.
Inaczej pozostanie jedynie nicość. Zostań ze mną, nie pozwól mi odejść.
Nim Raj obróci się w pył, niebosa nade mną, wyciągnijcie ku mnie ramiona.
Jaśniej aż tylko Ty będziesz w moim sercu, niebosa nade mną, wyciągnijcie ku mnie ramiona
Jaśniej aż tylko Ty będziesz w moim sercu
Avatar użytkownika

Hitsukejin Shiga
Antybohater
 
Posty: 2610
Dołączył(a): 26 wrz 2017, o 19:12
Wiek postaci: 20
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Strój składa się z czarnego montsuki i juban, skórzanego ciemnego haorihomo, bordowego date-eri i o śnieżnym haori. Sam Shiga jest niepokojący, wygląda na kogoś nawiedzonego, mnicha lub kultystę, ze względu na elegancki i bojowy ubiór i bijąca aurę.
Widoczny ekwipunek: Dwa wielkie kunai na plecach. Kij od włóczni w ręku. Na ręku rękawica z kuszą.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4164
GG: 0
Multikonta:

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Misae » 11 lip 2018, o 22:18

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Misae
 
Posty: 515
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 10:38
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białowłosa, wysoka, o dwukolorowych tęczówkach - prawa srebrzysto-biała, a lewa fiołkowa, ubrana w płaszcz, na dłoniach rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na biodrze
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4534
GG: 61700552
Multikonta: Kyane

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Yukirin » 16 lip 2018, o 17:15

Wyniki rekrutacji na stanowisko Moderatora działu WT/Kuźni

Dzień dobry. Wraz z wysłaniem tej wiadomości ogłaszam nowych modów, naszych wspaniałych działów niebagatelnej twórczości. A zostają nimi... <Chwila grozy> Misae, Oshi oraz Jun'ichi. Są przyjęci na etat próbny. W związku z tym zakończy się tam praca administratora TwoFace, który będzie mógł w tym momencie skupić się na wyczekiwanych przez wszystkich reworkach. Tak więc życzmy im powodzenia na nowej drodze życia.

Do zobaczenia przy następnych wyborach.
Avatar użytkownika

Yukirin
Administrator
 
Posty: 3364
Dołączył(a): 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nami-shin (Osada Rodu Hōzuki)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość