Pakt ze śnieżnymi tygrysami

Re: Pakt ze śnieżnymi tygrysami

Postprzez Natsume » 21 mar 2017, o 22:25

Obrazek
Śnieżne tygrysy
O śnieżnych tygrysach niestety jest wiadomo bardzo niewiele - w głównej mierze przez fakt, że one same mieszkają na odseparowanych terytoriach, do których mało kto się zapuszcza. Jednak ci, którym zdarzyło się przybić do wybrzeży zmrożonej wyspy, Hyogashimy, często opowiadali historie o olbrzymich dzikich kotach, które w znaczącej części posiadły umiejętność chodzenia na dwóch łapach, i których szybkość i brutalność w obronie swych ziem była niezrównana. Zapamiętywali też jeszcze jeden szczegół - wszystkie te stworzenia były tygrysami o futrze białym niczym śnieg. Z tej racji nazwano je śnieżnymi tygrysami, a ich istnienie zostało owiane legendą wśród żeglujących po Czarnym Archipelagu.
Choć z tego krótkiego opisu możnaby było wywnioskować, że stwory te są wyjątkowo zaborcze, agresywne i niechętne wobec przybyszów - nie mogłoby to jednak być dalsze od prawdy. Większość z nich jest towarzyska i bardzo ciekawa świata, jako że większość ich życia umyka im na ich rodzinnej, nieprzyjaznej wyspie. Nawet najmłodsi przedstawiciele tej rasy są szkoleni nie tylko jako wojownicy i myśliwi (bo to jest dla nich wiedza konieczna do przetrwania), ale też uczy się ich różnych podstawowych umiejętności shinobi oraz nauk podstawowych - jak na przykład prosta matematyka lub posługiwanie się mową. O ile niektórzy przedstawiciele tej rasy faktycznie przypominali chodzące machiny do zabijania, to nawet najbrutalniejszy z nich był przyuczany od małego do posłuszeństwa, dyscypliny i swego rodzaju poczucia honoru. Dzięki temu nawet mimo trudnego żywota, w społeczności tych stworzeń udało się zachować spokój i dążyć do stabilnego rozwoju.
Wbrew pogłoskom, śnieżne tygrysy wcale nie są agresywne wobec przybyszy na ich wyspę - ta plotka została rozdmuchana głównie przez marynarzy, których niepokój nieprzyjazną pogodą przerażał się w przerażenie na widok dwu-i-półmetrowych humanoidalnych tygrysów pojawiających się znikąd. Stwory te lubią przetestować swoją siłę, lecz w większości najpierw dogadują takie testy na zasadzie obustronnej zgody. Stwory te lubią słuchać historii o świecie, ciekawe tego jak wyglądają krainy poza Hyogashimą.
Głównym wyznacznikiem statusu wśród śnieżnych tygrysów jest - mimo wszystko - ich siła fizyczna i umiejętności walki. Jako plemię żyjące w trudnych warunkach, tylko najtwardsi przedstawiciele rasy byli w stanie prowadzić pozostałych - dlatego najwyższe rangi zwykle stanowią najsilniejsze i najbardziej utalentowane samce. Nie oznacza to jednak, że samice są wśród nich "słabszą płcią", o nie - przed gniewem samic, które zwykły wykształcać u siebie bliższe połączenie z umiejętnościami chakry niż siłą, drżą nawet najsilniejsi. Zwłaszcza w przypadku Hyotory, której siła duchowa jest zastraszająca nawet dla obecnego lidera, Hyojina.Hyōgashima 氷河島

Główna siedziba znajduje się na wyspie kilkadziesiąt kilometrów na południe od wyspy Hyuo, w terytoriach gdzie nawet ludzie z Rodu Yuki zaczynają odczuwać chłód. Terytoria tejże wyspy, nazywanej Hyōgashima, są pokryte potężnymi lodowcami, powykręcanymi w niezwykłe kształty przez potężne wiatry, przetaczające się dolinami i kanionami. Istnieje legenda, że gdzieś w sercu wyspy znajduje się zapomniana chakra, który powoduje tę niską temperaturę, lecz nigdy nie zostało to potwierdzone. Pośród lodowych gór, pod powierzchnią, w labiryncie lodowo-kamiennych jaskiń, znajduje się osada Śnieżnych Tygrysów - takie położenie pozwala im łatwiej utrzymywać znośną do funkcjonowania temperaturę i zapewnia dobrą kryjówkę przed mrozami i wiatrami. Domy są zwykle wykuwane w ścianach lodowca i rozplanowywane tak, by ograniczyć utraty temperatur do minimum. Częstym elementem ozdobnym są tutaj skóry pingwinów - niezwykłych ptaków-nielotów, które można ujrzeć tylko na tej wyspie.Siedziba Hyogamiego, Najstarszego i Mędrca rasy śnieżnych tygrysów, jest miejscem dość oddalonym od siedziby reszty przedstawicieli plemienia. Ukryta w dużej, poprzecinanej lodowymi stalaktytami jaskini, prowadzi do niej kilkanaście naturalnych, kamiennych mostów prowadzących nad dużą rozpadliną w lodowcu. Wewnątrz groty znajduje się ogromna sala, oświetlana przez kilka otworów w powale, w której znajduje się niewielka chatka zamieszkana przez duchowego przywódcę całego Rodu, jak również duża, okrągła platforma umieszczona na powierzchni - co zaskakujące - niezamarzającej wody. Podobno woda ta jest nasączona ogromną ilością chakry, dzięki czemu nie pokrywa się ona lodem. Dodatkowo, ciecz ta jest w stanie wysysać chakrę natury, więc w razie problemów z treningami, wystarczy się zanurzyć. Cała sala dodatkowo jest wypełniona różnymi lodowymi figurami tygrysów - jak się okazuje, każda ta figura to jeden shinobi, któremu nie udało się przejść treningu...
Liczba przywołańców: 10
Cecha dodatkowa: Związani (ludzie, którzy podpisali pakt) zostają poddani działaniu kilku ziół, które rosną tylko pod lodem wyspy Hyogashima - nie zmieniają one przesadnie metabolizmu, jedyne co sprawiają, to zmianę koloru włosów na białe podczas użytkowania chakry i dalsze obniżenie temperatury ciała (efekt fabularny - osoba czuje się doskonale nawet w nieludzko niskich temperaturach).

Imię
Hyotai
Ranga
E

Koszt
Przyzwanie na 5 tur
D: 18% | C: 15% | B: 12% | A: 9% | S: 6% | S+: 3%

Wygląd Hyotai to młodsza siostra Hyoshiego , co najłatwiej da się zauważyć dzięki różnicom w ich budowie ciała - podczas gdy Hyoshi jest muskularny jak na swój wiek i fizycznie w doskonałej formie, Hyotai jest nieco bardziej wysmukła, bez dużej ilości mięśni pod skórą. Poza tym cechą bardzo wyróżniającą ją spomiędzy jej pobratymców, jest jej barwa futra - jest na niej znacznie mniej białego, zaś czarne pasy są szerokie i łączą się w wielu miejscach, sprawiając że wydaje się że to one są jej głównym kolorem. Na pysku rzadko widuje inny wyraz twarzy niż cynicznego znudzenia, zaś jej jasnoniebieskie oczy zdają się świdrować każdego, na kim spoczną.

Charakter Nawet mimo różnic w fizysie, z dwójki rodzeństwa to właśnie Hyotai jest znacznie bardziej dojrzała. Specjalnością tygrysicy stała się jej psychika i charyzma - uprzejma, chłodna w kalkulacjach i bardzo inteligentna. Jest też bardziej nieufna, lecz darzy wielkim szacunkiem tych, którzy zdecydują się ją przywołać. Często jest uważana za samotniczą i niekiedy (przez swój sarkazm) nieuprzejmą, lecz wszyscy pomimo to lubią ją i znają jej wartość.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Umiejętności
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

DZIEDZINY I STYLE WALKI
TECHNIKI

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

WYPOSAŻENIE

Brak


Link do paktu
Pakt ze śnieżnymi tygrysami - klik!
Zdjęcie rozliczeń PH
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.Imię
Hyoshi
Ranga
D

Koszt
Przyzwanie na 5 tur
D: 36% | C: 30% | B: 24% | A: 18% | S: 12% | S+: 6%

Wygląd Hyoshi jest dość młodym przedstawicielem swojej rasy, co objawia się w niektórych aspektach jego wyglądu: nie ma aż tak mocno rozbudowanej masy mięśniowej, a z rozmiarów przypomina on standardowej wielkości owczarka niemieckiego. Pysk zwierzęcia wyróżnia się dość szerokim nosem, głęboko błękitnymi oczami i wesołym, figlarnym uśmiechem, częstokroć goszczącym na jego wargach. W porównaniu do większości innych przedstawicieli swojej rodziny, ma on znacznie krótsze kły (lecz wciąż typowo tygrysie - co by nie było). Dodatkowym szczegółem jego wyglądu są jego poduszki łap: tak jak u zwykłych tygrysów są zwykle szare, tak jego mają barwę ciemnej czerwieni.

Charakter Hyoshi, a właściwie Hyoshibari - bo tak brzmi pełne imię tego zwierzaka - to dość młody przedstawiciel swojej rasy, którego można porównać do 15-letniego młodzieńca. Nie osiągnął jeszcze wieku dojrzałego, psychicznie również nie jest zbyt dojrzały: pcha się wszędzie tam, gdzie nie powinien, łatwo daje się sprowokować i reaguje gniewem, który jednak zanika równie szybko, co się pojawia. Co trzeba mu jednak przyznać, jest bardzo towarzyski, lecz jak to u młodych bywa - ma też dość niewyparzony język i często poszukuje przygód. Pomimo tego jednak bardzo łatwo się przywiązuje do ludzi, a do Związanych jest nastawiony niezwykle przyjaźnie.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Umiejętności
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

DZIEDZINY I STYLE WALKI
TECHNIKI

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

WYPOSAŻENIE

  Brak


Link do paktu
Pakt ze śnieżnymi tygrysami - klik!
Zdjęcie rozliczeń PH
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.Imię
Hyohiro
Ranga
C

Koszt
Przyzwanie na 5 tur
C: 50% | B: 40% | A: 30% | S: 20% | S+: 10%

Wygląd Hyohiro jest uważany za jednego z najwytrzymalszych i najszybszych nie-bojowych przedstawicieli rasy śnieżnych tygrysów. Dzięki swojemu doskonałemu uwarunkowaniu fizycznemu - jest on bardzo muskularny, zaś jego kości twarde jak skała - potrafi on przenosić bardzo duże ciężary i wciąż poruszać się z dużą prędkością. Należy on do większych tygrysów spośród swojego rodu, do tego łatwo go rozpoznać po gęstym futrze. Nie wyróżnia się może specjalnie pod względem ilości pasów na umaszczeniu, lecz nietrudno go zauważyć za jego ostro ukształtowaną czaszkę i jasnoszare oczy. Na grzbiecie nosi zazwyczaj specjalne siodło z uchwytami na zwoje, w tym ten z paktem.

Charakter Hyohiro jest osobnikiem o dość pogodnym usposobieniu, lubiącym pogadać z dowolnym człowiekiem który będzie miał na to ochotę, i nie gardzi również porządnymi docinkami. Jest on przy tym dosyć uparty i nie ma oporów z kwestionowaniem tego, czy udanie się gdzieś "to na pewno dobry pomysł", jak również ma on swoiste cechy hardkora - marudy, ale na dłuższą metę szanuje słowa tego, który go przywołał. Nie znosi jednak, gdy ktoś go nie docenia lub wręcz patrzy na niego z góry. A najbardziej nie znosi, gdy ktoś go nazywa "kotkiem".

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Umiejętności
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

DZIEDZINY I STYLE WALKI
TECHNIKI

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

WYPOSAŻENIE

 • Siodło z uchwytami na zwoje
 • Zwój z paktem
 • Duży zwój


Link do paktu
Pakt ze śnieżnymi tygrysami - klik!
Zdjęcie rozliczeń PH
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.Imię
Hyorai
Ranga
C

Koszt
Przyzwanie na 5 tur
C: 50% | B: 40% | A: 30% | S: 20% | S+: 10%

Wygląd Hyorai jest córką Hyotory i młodą tygrysicą, która niedawno dojrzała do wieku, uznawanego przez swoich pobratymców za dorosłość - lecz wcale na taką nie wygląda. Z budowy ciała bardziej przypomina ona dorosłych samców: jest bardzo wysoka w kłębie i umięśniona, lecz przy tym nie tracąc gracji pasującej dla żeńskich tygrysów. Tygrysica ma znacząco dłuższe futro niż większość przedstawicieli rodziny, zabarwione w normalną, śnieżnobiałą barwę, z dość niewielką ilością czarnych pasów. Warto przy tym wskazać również jej świecące, błękitne oczy - podkreślenie jej pochodzenia i potęgi chakry w jej ciele.

Charakter Ze względu na swoje pochodzenie - kocica jest córką najpotężniejszej użytkowniczki chakry ze wszystkich śnieżnych tygrysów - Hyorai uzyskała dostęp do swojej natury chakry, Raitonu, w bardzo młodym wieku, i ta dość znacząco wpłynęła na jej życie. Można też powiedzieć, że elektryzujący ma również charakter - jest bardzo zapalczywa i aż się pcha do pojedynku, walcząc często bez ładu i składu. Ma też iście płomienny temperament, nad którym ciężko zapanować - jest pyskata i lubi podważać opinię innych, często szarżując zgodnie z własnymi pomysłami. W życiu kieruje się odczuciami i emocjami, gardząc chłodnymi kalkulacjami i ostrożną taktyką. Kiedy trzeba, potrafi się jednak ugiąć i posłuchać kogoś, kto jest w stanie udowodnić jej błędy i z dobrego serca powiedzieć, co powinna zrobić. Nie ma problemu z przyjmowaniem rozkazów od Związanych, lecz często robi to z marudzeniem dla samej sztuki marudzenia.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Umiejętności
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

DZIEDZINY I STYLE WALKI
TECHNIKI

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

WYPOSAŻENIE

 • Brak


Link do paktu
Pakt ze śnieżnymi tygrysami - klik!
Zdjęcie rozliczeń PH
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.Imię
Hyogeki
Ranga
B

Koszt
Przyzwanie na 5 tur
B: 56% | A: 42% | S: 28% | S+: 14%

Wygląd Hyogeki jest jednym z tygrysów, które posiadły znakomity talent w chodzeniu na dwóch łapach. Pozwoliło mu to na poprawienie swoich możliwości bojowych - które zresztą w jego wypadku tak czy owak są wielkie, dzięki potężnym pazurom i kłom, o niedźwiedziej budowie ciała nie wspominając. Hyogeki odznacza się olbrzymią masą mięśni, widocznie poruszającą się pod skórą zwierzęcia przy najmniejszym ruchu, nawet mimo dość grubego, białego futra z czarnymi pasami. Na klatce piersiowej ma mnóstwo blizn, pokazujących jego doświadczenie w walce. Potężne łapy pozwalają mu wyprowadzać brutalne ataki, a tylne kończyny bez problemu wybijają go do dużej szybkości. Nosi on zapaśniczą opaskę wokół lędźwi. Pysk Hyogekiego zazwyczaj wyraża ciągłą żądzę walki i zaborczość.

Charakter Jedynym mankamentem tej istoty jest jego bardzo prosta, wojownicza inteligencja (nie jest ani trochę głupi, skądże znowu, ale nie będzie raczej snuł żadnych filozoficznych rozważań - to nie jego robota). Na co dzień odznacza się dużą zaborczością i sarkazmem, lubi też prowadzić wojskowe pyskówki. Za to jeśli chodzi o walkę, jest brutalną bestią, którą trzeba cały czas trzeba trzymać blisko "na smyczy" - budzi się jego instynkt mordercy, w którym walczy tak długo, póki sam nie padnie lub nie wyeliminuje oponenta. Na szczęście jednak jest on bardzo honorowy i słucha wszystkich poleceń bez marudzenia.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Umiejętności
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

DZIEDZINY I STYLE WALKI
TECHNIKI

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

WYPOSAŻENIE

 • 2x sztylet sai
 • 2x szpony


Link do paktu
Pakt ze śnieżnymi tygrysami - klik!
Zdjęcie rozliczeń PH
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.Imię
Hyosōryo/Hyosō
Ranga
B

Koszt
Przyzwanie na 5 tur
B: 56% | A: 42% | S: 28% | S+: 14%

Wygląd Młodszy brat Hyokena, Hyoso, jest śnieżnym tygrysem trudniącym się profesją "mnicha" - i jest to odzwierciedlone w jego ciele: z solidnym umięśnieniu górnej, humanoidalnej części ciała, i dolnych kończynach przystosowanych do wykonywania silnych kopniaków i potężnych susów. Ma on nieco gęstsze futro niż większość jego pobratymców, i to dodatkowe owłosienie zwykle oplata jego głowę i szyję w sposób przypominający lwie grzywy. Tym, co dość łatwo odróżnia go od reszty śnieżnych tygrysów, jest szeroka szrama przechodząca przez jego prawe oko - zwykle stara się ją zasłonić futrem, ale i tak jest ona bez trudu widoczna. Co do stroju, lubi on nosić pełny strój z lekkimi elementami pancerza: niebieską tunikę ze skórzanym napierśnikiem i kościanym naramiennikiem, brązowe spodnie do połowy łydek, i długą czarną szarfę funkcjonującą jako pasek.

Charakter Hyosoryo jest jednym ze starszych i bardziej doświadczonych tygrysów, który już wiele widział w swoim życiu - i często to podkreśla, dzieląc się swoim doświadczeniem z innymi. Znany ze swojej znakomitej kontroli chakry i dużego talentu w walce, uznawany jest (i słusznie) za jednego z ważniejszych członków tej jakże utalentowanej rasy, zwłaszcza jako nauczyciel młodzieży. W przeciwieństwie jednak do swojego wiecznie cierpliwego i pokornego brata Hyokena, Hyosoryo jest znany ze swoich tendencji do okazywania buty i swego rodzaju władczości, przez co ciężko niekiedy jest z nim współpracować. Jeśli to się jednak uda, okazuje się on bardzo cennym pomocnikiem w trakcie pojedynku.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Umiejętności
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

DZIEDZINY I STYLE WALKI
TECHNIKI

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

WYPOSAŻENIE

 • Guandao
 • Torba
  Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.


Link do paktu
Pakt ze śnieżnymi tygrysami - klik!
Zdjęcie rozliczeń PH
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.Imię
Hyoren
Ranga
A

Koszt
Przyzwanie na 5 tur
A: 51% | S: 34% | S+: 17%

Wygląd Hyoren jest jednym z tygrysów obdarzonych talentem dwunożności - czyli chodzenia na dwóch łapach. Jednak w przeciwieństwie do innych humanoidów wśród swych pobratymców, nigdy jakoś specjalnie się tym nie przejmował, i w efekcie wykształcił u siebie umiejętność równie sprawnego poruszania się zarówno na dwóch, jak i czterech kończynach. I da się to również zauważyć po jego umięśnieniu - choć solidnym, to jednak znacznie mniejszym niż u np. Hyokena czy Hyogekiego. W zamian jednak potrafi on dostosować się do każdych warunków, co w jego profesji - myśliwego - jest bardzo użyteczne. Dla ułatwienia mobilności zwykle nosi na sobie również bardzo zwiewne stroje, nieutrudniające ruchów nawet podczas biegu na czterech łapach. Dodatkowo nigdy nie rozstaje się ze swoim długim łukiem, zwykle przyczepionym do pasa przełożonego przez jego ramię.

Charakter Hyoren to bardzo specyficzny tygrys, który od początku swojej egzystencji bardzo lubił polowania - do tego stopnia, że teraz kontynuuje swoje hobby... tylko w nieco innej formie niż wielu jego pobratymców. Jako stworzenie, które potrafi chodzić na dwóch łapach, nauczył się on posługiwać... łukiem. I posługuje się nim nad wyraz sprawnie. Z charakteru zaś również jest znakomitym łowcą - bardzo cierpliwy, spokojny, wszystko zawsze planuje, i sprawdza swoje plany kilkukrotnie zanim zdecyduje się wprowadzić je w życie. Nie jest jednak przy tym zbytnio rozmowny - zazwyczaj woli siedzieć cicho i działać, zamiast prowadzić zbędne dysputy. Okazuje też szacunek wszystkim, zarówno innym tygrysom, jak i ludziom - nawet jeśli jest zmuszony im odmówić.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Umiejętności
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

DZIEDZINY I STYLE WALKI
TECHNIKI

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

WYPOSAŻENIE

 • Wzmacniany średni łuk (jest w stanie utrzymać technikę Ōkuya)
 • Kołczan z 20 strzałami z ząbkowanymi grotami
 • 2x mały zwój
 • 2x plakietka Raikō Kenka z 20 strzałami z ząbkowanymi grotami w każdej
 • Wnyki


Link do paktu
Pakt ze śnieżnymi tygrysami - klik!
Zdjęcie rozliczeń PH
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.Imię
Hyoken
Ranga
A

Koszt
Przyzwanie na 5 tur
A: 51% | S: 34% | S+: 17%

Wygląd Hyoken jest kolejnym przedstawicielem rodu Śnieżnych Tygrysów, obdarzonym umiejętnością poruszania się na dwóch łapach, jak również humanoidalną budową ciała. W efekcie przystosował on się do walki w sposób bardziej ludzki niż tygrysi: poprzez długotrwałe i rygorystyczne treningi wykształcił u siebie duże umięśnienie, doskonale widoczne nawet pomimo stosunkowo grubego futra. W tłumie tygrysów zaś da się go rozpoznać głównie dzięki dość niestandardowemu dla tej rasy kolorowi futra - nie licząc czarnych pasów, owłosienie jego ciała przyjęło barwę srebrno-szarą, a nie białą. Co do stroju i wyposażenia, zwykle nosi na sobie czarną hakamę, pozostawiając umięśniony tors odsłoniętym. Zwykle nosi też przy sobie dwa miecze - jedno zdobione tachi (ciężkie i o szerokim ostrzu, przypominające sejmitar) i jedną katanę (która przy jego wzroście i budowie przypomina wakizashi).

Charakter Hyoken to jeden z najsilniejszych śnieżnych tygrysów żyjących na naszym świecie, znany ze względu na swoje niezwykłe umiejętności szermiercze. Będąc starszym bratem Hyosoryo, różni się od niego znacząco - w przeciwieństwie do pełnego pychy brata jest on zdecydowanie bardziej profesjonalny, honorowy, pokorny i przyjacielski. Szanuje każdego, kto jest na tyle silny, by być w stanie go przywołać, i współpracuje z nim najlepiej, jak tylko potrafi. Lubi dobry pojedynek i z chęcią przyjmuje wszelkie prośby o sparing, i w trakcie walki z grzeczności dopasowuje swoje umiejętności do przeciwnika, tak by obaj mogli być treningiem usatysfakcjonowani. Ogółem, z charakteru jest on bardzo podobny do samurajów.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Umiejętności
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

DZIEDZINY I STYLE WALKI
TECHNIKI

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

WYPOSAŻENIE

 • Tachi/sejmitar
 • Katana


Link do paktu
Pakt ze śnieżnymi tygrysami - klik!
Zdjęcie rozliczeń PH
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.Imię
Hyotora
Ranga
S

Koszt
Przyzwanie na 5 tur
S: 40% | S+: 20%

Wygląd O Hyotorze, najpotężniejszej tygrysicy w tejże rasie, istnieją już naprawdę niezwykłe legendy - jakoby pochodziła z niebios, zaś jej potęga może przenosić góry. No, może jest w tym sporo przesady, ale jedno trzeba jej przyznać - Hyotora jest niezwykle utalentowaną użytkowniczką chakry, która może z jej pomocą wyczyniać prawdziwe cuda. Co prawda nie jest ona w stanie zbyt dobrze wytrzymać pojedynku bezpośredniego (jest bardzo drobna, tak że może bez zbytniego obciążania zawiesić się na ramieniu shinobi), lecz na dystans jest śmiertelnie niebezpieczna.

Charakter Hyotora jest istotą uduchowioną, która wszystko traktuje jak coś ulotnego, rzadko zajmując się rzeczami przyziemnymi. Bardzo wiele ze swojego czasu spędza na medytacjach, rzadko pozwala sobie na kontakty z innymi. W efekcie zazwyczaj jest nieobecna umysłem, skupiona na "innych aspektach życia" albo na własnych quasi-naukowych badaniach o sztukach shinobi. Gdy jednak uda się ją w końcu ściągnąć do rzeczywistości, zawsze zachowuje się uprzejmie i przyjaźnie, lubiąc czasem też pożartować. Chociaż akurat ten aspekt może czasami bywać ryzykowny, gdyż - jak to bywa z osobami żyjącymi w swoim świecie - jej poczucie humoru jest dość siermiężne.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Umiejętności
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

DZIEDZINY I STYLE WALKI
TECHNIKI

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

WYPOSAŻENIE

  Brak


Link do paktu
Pakt ze śnieżnymi tygrysami - klik!
Zdjęcie rozliczeń PH
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.Imię
Hyojin
Ranga
S

Koszt
Przyzwanie na 5 tur
S: 40% | S+: 20%

Wygląd Hyojin przypomina zaginione ogniwo między ludźmi i tygrysami - pomimo tego, że wciąż należy on do kotowatej rasy, jego postura i postawa ciała bardzo przypominają ludzką. Z daleka da się go rozpoznać głównie dzięki kilku podstawowym szczegółom - po pierwsze, jego śnieżnobiałe futro jest tylko w nieznacznym stopniu pokryte czarnymi pasami. Po drugie, zawsze chodzi w pełnym wyposażeniu, jakim jest lekki, łuskowy pancerz, oraz zanbato na plecach. No, i najłatwiej go odnaleźć poprzez jego tubalny śmiech, którego nie usłyszeć po prostu się nie da. Fizycznie jest on perfekcyjnie uwarunkowany do walk - jego przedramiona i humanoidalny tors prezentują jego okazałe umięśnienie, a zakrzywione na tygrysią modłę nogi pozwalają mu na poruszanie się z nieludzką prędkością.

Charakter Hyojin jest jednogłośnie wybranym przywódcą śnieżnych tygrysów i przypuszczalnie najpotężniejszym przedstawicielem swojej rasy. Bardzo doświadczony, przeżył wiele walk i dużo widział w swoim życiu, lecz nie wpłynęło to na jego charakter - jest on bardzo radosnym osobnikiem, czerpiącym radość z życia, pełnym poczucia humoru i serdeczności wobec innych. Jest też przy tym dość ciekawski, dlatego bardzo łatwo sprowadzić jego skupienie na coś, czego wcześniej nie miał okazji zobaczyć. Kiedy jednak dochodzi do pojedynku i sam Hyojin staje się poważny, lepiej się kryć - jego siła naprawdę należy do tego typu rzeczy, których nie należy ignorować. Nie mówiąc już o tym, że wściekły Hyojin w trakcie walki w zastraszającym stopniu przypomina Hyogekiego.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Umiejętności
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

DZIEDZINY I STYLE WALKI
TECHNIKI

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

WYPOSAŻENIE

 • Zbroja
 • Zanbato


Link do paktu
Pakt ze śnieżnymi tygrysami - klik!
Zdjęcie rozliczeń PH
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.Imię
Hyogami

Ranga
Nieokreślona - Mędrzec

Przywołanie
B: 56% | A: 42% | S: 28% | S+: 14%

Wygląd Hyogami jest niewielkim pod względem rozmiarów ciała tygrysem, cieszącym się znakomitym zdrowiem mimo dość podeszłego wieku. Pomimo faktu, że jest on w stanie bez najmniejszego problemu chodzić na dwóch łapach i normalnie składać pieczęcie przednimi kończynami, to zazwyczaj po prostu preferuje biegać tak, jak na tygrysa wypada - na czterech łapach. Tym, co znacząco wyróżnia Hyogamiego od reszty swoich pobratymców, jest jego bardzo specyficzne futro: większość z niego jest śnieżno- wręcz nienaturalnie - biała, lecz największym dziwem są jego pasy, barwy... szkarłatnoczerwonej. Jak sam twierdzi, jest to spowodowane jego bliskim kontaktem z chakrą Senjutsu. Nad jego łopatkami znajdują się dwie kępki dłuższego futra, przypominające nieco skrzydła (na wszelki wypadek: takowymi nie są). Często nosi ze sobą długi łuk, a do tylnej nogi przywiązuje kołczan ze strzałami.

Charakter Hyogami z charakteru okazuje wiele cech, które można pokojarzyć z ludźmi starszymi - bardzo lubi przebywać w otoczeniu młodszych ludzi i dzielić się własnymi doświadczeniami, na co dzień tryska dobrym humorem
i uwielbia żartować ze swojego wieku - na przykład udając, że czegoś nie dosłyszy, albo umyślnie przestawiając słowa w zdaniach, by brzmiały jak jakiś stary dialekt. Hyogami widział w swoim długim życiu bardzo wiele, i przez to jest on praktycznie odporny na zaskoczenie - potrafi sobie poradzić w prawie każdej sytuacji, i nie musi się przy tym nawet za bardzo napinać. Kiedy jednak stanie się poważny, zupełnie nie przypomina samego siebie - staje się zimny i pełen determinacji, nawet za cenę własnego zdrowia.

Umiejętności
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
Ostatnio edytowano 19 cze 2018, o 13:14 przez Natsume, łącznie edytowano 10 razy
Avatar użytkownika

Natsume
Mocarz
 
Posty: 1434
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 23:22
Wiek postaci: 28
Ranga: Nukenin S
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=199
GG: 6078035
Multikonta: Natsu

Re: Pakt ze śnieżnymi tygrysami

Postprzez Harikken » 21 maja 2018, o 09:10

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Avatar użytkownika

Harikken
Moderator
 
Posty: 2084
Dołączył(a): 11 lut 2018, o 11:20
Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta: Toshiro

Re: Pakt ze śnieżnymi tygrysami

Postprzez Sanders » 4 cze 2018, o 18:14

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
Avatar użytkownika

Sanders
Moderator
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 21:55
Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta:

Re: Pakt ze śnieżnymi tygrysami

Postprzez Ocir » 5 cze 2018, o 22:59

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Avatar użytkownika

Ocir
Administrator
 
Posty: 3277
Dołączył(a): 10 mar 2015, o 23:33
Wiek postaci: 0
GG: 401110
Multikonta: Ichirou

Re: Pakt ze śnieżnymi tygrysami

Postprzez Natsume » 10 cze 2018, o 11:29

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Natsume
Mocarz
 
Posty: 1434
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 23:22
Wiek postaci: 28
Ranga: Nukenin S
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=199
GG: 6078035
Multikonta: Natsu

Re: Pakt ze śnieżnymi tygrysami

Postprzez Sanders » 10 cze 2018, o 11:36

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
Avatar użytkownika

Sanders
Moderator
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 21:55
Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta:

Re: Pakt ze śnieżnymi tygrysami

Postprzez Natsume » 10 cze 2018, o 11:38

Zmienione~
Avatar użytkownika

Natsume
Mocarz
 
Posty: 1434
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 23:22
Wiek postaci: 28
Ranga: Nukenin S
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=199
GG: 6078035
Multikonta: Natsu

Re: Pakt ze śnieżnymi tygrysami

Postprzez Harikken » 15 cze 2018, o 07:47

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Avatar użytkownika

Harikken
Moderator
 
Posty: 2084
Dołączył(a): 11 lut 2018, o 11:20
Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta: Toshiro

Re: Pakt ze śnieżnymi tygrysami

Postprzez Ocir » 24 cze 2018, o 13:53

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Avatar użytkownika

Ocir
Administrator
 
Posty: 3277
Dołączył(a): 10 mar 2015, o 23:33
Wiek postaci: 0
GG: 401110
Multikonta: Ichirou

Re: Pakt ze śnieżnymi tygrysami

Postprzez Sanders » 1 lip 2018, o 12:40

Można przerzucić na pierwszą stronę, skoro wszystko zatwierdzone.
Avatar użytkownika

Sanders
Moderator
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 21:55
Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta:

Poprzednia strona

Powrót do Pakty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości