Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Tradycyjny offtop - można tutaj swobodnie rozmawiać na temat forum, rozgrywki, tematyki, albo nawet o tematach zupełnie z innej beczki. Ogólnie - piszta, co chceta!

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Yami » 26 kwi 2018, o 18:36

Stanowisko:Mod Kuźni
Doświadczenie:Fizyka
Coś od siebie: Niech czyny mówią za mnie

kappa
Avatar użytkownika

Yami
Szarak
 
Posty: 1623
Dołączył(a): 25 paź 2017, o 19:14
Wiek postaci: 19
Ranga: Leń
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4268
GG: 12310728
Multikonta:

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Akarui » 26 kwi 2018, o 23:56

Stanowisko: Mod Kuźni
Doświadczenie: moderator kuźni, WT, mod ogólny, admin ogólny, H@ i admin honorowy na DS, duże doświadczenie na stanowiskach moderatorskich. Myślę, że wystarczająco poznałem system, by spróbować swoich sił w Kuźni ;)
Coś od siebie: przydałoby się do kompletu z WT, ale jak czytam, jaka tu konkurencja urosła, to poczułem się taki malutki... >:V dajcie moda na pocieszenie... kappa
MOWA
Avatar użytkownika

Akarui
 
Posty: 1411
Dołączył(a): 8 cze 2017, o 00:03
Wiek postaci: 0
Krótki wygląd: Jak na avku brązowy płaszcz z kożuszkiem - mamy zimę! ;)
Link do KP: viewtopic.php?p=54569#p54569
GG: 0
Multikonta:

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Yukirin » 1 maja 2018, o 01:54

Skład WT i Kuźni.

Duże zmiany przeszedł skład moderacji. Na początku chciałbym jednak podziękować Chise, która postanowiła zrezygnować z tego przywileju za wszelaką tam włożoną pracę. Miło było współpracować.
Podziękowania wielkie także się należą Tsukune oraz Akashiemu, którzy włożyli w dział kuźni wiele wysiłku, ale padli ofiarą przypadków i zmian. Za wszelaki włożony wysiłek tam ukłony dla waszej trójki.
Jak zauważyli sami pracownicy działu własne techniki często jest tam potrzebna im wiedza z kuźni, a takowej brak jest problemem. Uważam to tak samo i zazwyczaj prowadząc te działy przejawiałem filozofię posiadania tych samych osób w obu, ale na jeden jest większe zapotrzebowanie tak więc będzie nadprogramowo jak dotychczasowo. Liczbowo w sumie powrócimy do stanu sprzed paru dni temu, ale w obu miejscach będą te same avatary. No prawie.
Skład moderatorów własnych technik:
- Kakita Asagi
- Rindou Arashi
- Yamanaka Inoshi
- Akarui
- Yami

Skład moderatorów kuźni:
- Kakita Asagi
- Rindou Arashi
- Akarui
- Yami

Gratlujemy nowym modom przyjęcia ia na okres próbny, a także obecnym już wczesniej przejścia na funkcję stała. Od administracji życzymy przyjemnej pracy, a także szybkiej aklimatyzacji w waszym nowym można powiedzieć domu.
Obrazek
Avatar użytkownika

Yukirin
Administrator
 
Posty: 3869
Dołączył(a): 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta: Asaka

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Harikken » 25 maja 2018, o 10:31

Rekrutacja na stanowisko Moderatora Technicznego

Z przykrością zawiadamiamy, że z dniem wczorajszym z powodu nawału obowiązków w życiu prywatno-zawodowo-uczelnianym, ze stanowiska Moderatora Technicznego ustąpił Sznycel vel Kuroi Kuma. Oczywiście nie rezygnuje on z gry na forum, więc nie rońcie łez rozstania!
Jednocześnie cały skład administracyjny dziękuje Sznycelkowi za czas i energię poświęcone na rzecz doskonalenia i rozwoju forum, bo odbębnił on również wcześniej swój staż jako moderator działu WT i Kuźni. Do zobaczenia na fabule!

Ale jak mówi stare porzekadło "Zawsze musi być Król Lisz" - to samo dotyczy Moderatora Technicznego. Niniejszym otwieramy więc rekrutację na zwolnione stanowisko.

Czego szukamy i oczekujemy?
Wszyscy chyba wiedzą, z czym wiąże się to stanowisko, ale dla przypomnienia wklejam zakres obowiązków, których chętni muszą być świadomi.
Spoiler: pokaż
Moderator Techniczny - Jest on pomocą Administratora Technicznego. Zajmuje się również wszelkimi zmianami zachodzącymi w mechanice systemu rozgrywki począwszy od statystyk, przez Jutsu, na Rodach i Szczepach kończąc. To on uzupełnia brakujące techniki i wraz z Administratorem Technicznym dokłada wszelkich starań, by rozgrywka była na odpowiednio zbalansowanym poziomie. Swoją pracą obejmuje również dział Pomysłów, a także akceptację Kart Postaci, zastępując Administracje w chwili ich nieobecności. W nadzwyczajnych sytuacjach, najczęściej przy nieobecności członków administracji przejmuje pałeczkę w działach WT i Kuźni lub gdy jest proszony o opinię przez administratora lub moderatora ogólnego.

Jeśli czujesz się na siłach aby wytrwale wykonywać postawione wyżej zadania (a przy okazji zobaczyć w końcu jakie staty mają Biju i Natsu <illuminati> ), prosimy o wypełnienie zgłoszenia według poniższego wzoru:
Kod: Zaznacz cały
[color=#BF8000]Stanowisko:[/color] Moderator techniczny
[color=#BF8000]Doświadczenie:[/color] Jakie posiadamy w zakresie pełnienia podobnych funkcji
[color=#BF8000]Coś od siebie:[/color] Takie typowe "dlaczego ja"


Na zgłoszenia czekamy od tygodnia do dwóch, w zależności od tego czy będą napływały nowe. Zgłoszenia można umieszczać w hide. Zapraszamy do współpracy.
Avatar użytkownika

Harikken
Moderator
 
Posty: 2083
Dołączył(a): 11 lut 2018, o 11:20
Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta: Toshiro

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Hitsukejin Shiga » 26 maja 2018, o 19:26

Stanowisko: Moderator techniczny
Doświadczenie: Moderator WT i Kuźni przez jakieś pół roku w tej odsłonie. Gdzieś tyle samo w poprzedniej mojej odsłonie. Mod i admin techniczny na DSie. Ogólnie technikalia i administrowanie forum Hellgates za czasów świetności, a trochę latek istniało. Na SW zrobiłem rework Iryo i nagle wszyscy zaczęli iść w Iryo (przestało być useless, yohou hou!) i pare innych technik zaproponowałem i wrzuciłem, trochę tam się znam na balansie bez raka zgodnie z kanonem. :)
Coś od siebie: Fucha idealna dla mnie - Databooki, filmy, fillery, naruto manga i anime w małym palcu. Technicznie nie leże, bo umiem w kody, umiem w html, robiłem za technicznego na DSie, HG też prawie sam stawiałem, a jest dość ładne, nadal, po tylu latach. A, a fucha idealna dla mnie bo wspolpraca z adminem, daleko od ludzi, nie trzeba uprawiać PRu, nie musiałbym się publicznie w nic mieszać tylko mógłbym sobie pracować z Avą z dala od wkurzania kogokolwiek. W sumie świetna opcja, bo wielka okazja do pomagania i żadnych szans na to, że coś spsuje albo zaleze komukolwiek za skórę! :)
Ostatnio edytowano 26 maja 2018, o 19:31 przez Hitsukejin Shiga, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Aktualny wygląd fortecy-sana.
Spoiler: pokaż
Uśmiech normalny, nie od ucha do ucha, ale jednak kły zwierzęce, kły bestii ze stali - ostatnie zęby jaśniejsze. Całe ciało owinięte bandażami. Mocne buty, rękawice z płytami na dłoniach. Na lewym ręku widoczna kusza z systemem szpulowym. Na prawym ręku pazurzasta, przerażająca rękawica. Na plecach u boku wypełniony kołczan, na biodrze duża torba, a na niej zwinięty namiot. Ogólnie całe ciało opancerzone pancerzem Shinobi, a na głowie, prócz bandaży wszystko ukrywających (Chyba, że jasno zaznaczone, że jest inaczej), znajduje się maska jeżdzca głodu.


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Hitsukejin Shiga
 
Posty: 2746
Dołączył(a): 26 wrz 2017, o 19:12
Wiek postaci: 20
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Forteca-san. Po lepszy pogląd kierować się do podpisu.
Widoczny ekwipunek: Na plecach wypełniony kołczan i torba, z namiotem na torbie. Do tego na jednej ręce kusza, na drugiej pazurzasta rękawica. No i oczywiście zbroja, maska, bandaże i pełen fortecowy ekwipunek.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4164
GG: 0
Multikonta:

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Miyuki » 26 maja 2018, o 19:29

Stanowisko: Moderator techniczny
Doświadczenie: Tak w skrócie, bo nie za bardzo umiem coś takiego uzupełnić, przez jakiś czas byłem Mg na forum o DB[odpowiednik junior admina|moda od wszystkiego nie jestem pewien, jak Saga wróci to podpytam czym byłem] i to chyba tyle jeśli chodzi o wcześniejsze podobne temu funkcje.
Coś od siebie: Jestem dość aktywny, w sumie często siedzę na forum bez celu więc mógłbym w tym czasie coś robić, umiem robić raki więc powinienem je rozpoznać, rozumiem system na tyle na ile podczas rozgrywki się nauczyłem. I właściwie na tyle wpadłem chociaż pewnie więcej jest przeciw, ale po co mam o tym mówić :3
Miyuki
 

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Ichirou » 1 cze 2018, o 14:18

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Ichirou
Mister Lata
 
Posty: 2943
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 17:25
Lokalizacja: Atsui
Wiek postaci: 29
Ranga: Kogō
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=320
GG: 401110
Multikonta:

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Yukirin » 3 cze 2018, o 23:18

Wyniki rekrutacji na stanowisko Moderatora Technicznego
Wszystkie łzy już wylane, chusteczki do śmieci wyrzucone po odejściu Sznycla z stanowiska więc nadszedł czas na ogłoszenie nowej osoby przejmującej jego obowiązki. Z trójki zgłoszonych po wielu żarliwych dyskusjach, rzucaniach krzesłami i taboretami z przyjemnością możemy ogłosić, że nowym moderatorem technicznym zostaje Ichirou od dziś oficjalnie zwany również jako Ocir. Jego staż sięga początku drugiej odsłony. Pracował także w kuźni, własnych technikach bardzo długi czas i ma doświadczenie w grze na wielu pbf'ach co zapewne każdy z was wie. Na pewno nie omieszkamy się z tego skorzystać, zachęcamy to samo wam, użytkownikom. Czerpcie garściami.
Bardzo dziękujemy za pozostałe zgłoszenia, doceniamy wasze chęci i w razie potrzeby będziemy o nich pamiętać. Zachęcamy spróbować ponownie przy następnej okazji, której dla dobra forum byśmy jednak nie chcieli.
Wraz z tym ogłoszeniem życzymy mu jak najowocniejszej i przyjemniejszej pracy. Dużo samorozwoju w ekipie składającej się z samych specjalistów i specjalistek.
Obrazek
Avatar użytkownika

Yukirin
Administrator
 
Posty: 3869
Dołączył(a): 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta: Asaka

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Defrevin » 3 lip 2018, o 20:46

Zmiana na stanowisku Administratora Technicznego

Pragniemy poinformować, że doszło do zmiany personalnej na stanowisku Administratora Technicznego. Avarice, który do tej pory pełnił tą zaszczytną rolę (!) postanowił ustąpić z powodów prywatnych - serdecznie dziękujemy mu za cały dotychczasowy czas i trud włożony w pełnioną rolę, był jedną z najdłużej urzędujących osób na swoim stanowisku - za jego kadencji mnóstwo rzeczy doczekało się zmiany. Jeszcze raz dziękujemy!

Nie jest to jednak koniec informacji - jedno się kończy, inne zaczyna, a w nową rolę wchodzi TwoFace, który zastąpi Avarice na wspomnianym stanowisku. Wszyscy ostatnio mogli dostrzec szereg zmian jakie wchodziły na forum, a dużej części prowodyrem tych działań był właśnie TwoFace. Z uwagi na fakt, że dotychczas układała nam się z nim dobrze współpraca, postanowiliśmy dać mu szanse wykazać się na nowym stanowisku. Trzymajmy wspólnie za niego kciuki. Niech pozytywnie zaskakuje nas swoją aktywnością.

Howgh!
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Avatar użytkownika

Defrevin
Założyciel Forum
 
Posty: 2116
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 22:31
Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta:

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Ocir » 9 lip 2018, o 08:27

Rekrutacja na stanowisko Moderatora działu WT/Kuźni

Dzień dobry. Przechodząc od razu do rzeczy i oszczędzając sobie śmiesznych na siłę tekstów, otwieram nabór na moderatora działów Własnych Technik i Kuźni.

Każdy chyba wie co należy do obowiązków takowego, a jeśli nie wie, to nie powinien w ogóle się zgłaszać, zatem zainteresowanych prosimy o uzupełnienie poniższego wzoru:
Kod: Zaznacz cały
[color=#BF8000]Stanowisko:[/color] Moderator wybranego przez nas działu (jeśli ktoś czuje się na siłach można do dwóch, najwyżej się zostanie przydzielonym tylko do jednego, w niczym to nie szkodzi)
[color=#BF8000]Doświadczenie:[/color] Jakie posiadamy w zakresie pełnienia podobnych funkcji
[color=#BF8000]Coś od siebie:[/color] Takie typowe "dlaczego ja"


Na zgłoszenia czekamy od tygodnia do dwóch, w zależności od tego czy będą napływały nowe. Zgłoszenia można umieszczać w hide. Zapraszamy do współpracy. Oczywiście jeśli nikt nie okaże się godzien pełnienia tej zaszczytnej funkcji, nabór pozostanie nierozstrzygnięty.
Avatar użytkownika

Ocir
Administrator
 
Posty: 3271
Dołączył(a): 10 mar 2015, o 23:33
Wiek postaci: 0
GG: 401110
Multikonta: Ichirou

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Jun'ichi » 9 lip 2018, o 10:15

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Chętnie poprowadzę misję (D / C / B)
Aktualnie prowadzę:

Spoiler: pokaż
1) Sagisa & Akashi - C
2) Mai - C
3) -
4) -Obrazek


I do not want the sun to rise if she will not be there

[color=#4080BF]
Avatar użytkownika

Jun'ichi
 
Posty: 1224
Dołączył(a): 31 maja 2018, o 11:41
Lokalizacja: Warszawa
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=5630&p=86429#p86350
GG: 0
Multikonta: -

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Oshi » 10 lip 2018, o 06:28

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Obrazek

Towarzysz podróży •<~

Obrazek

•Imię: Burū
•Wiek: 2 lata
•Płeć: Męska
•Wielkość: 75 cm

...*Wąż ukrywający się przeważnie gdzieś na ciele Oshiego, owinięty wokół szyji przyjemnie syczy mu do ucha gdy krew niemal wisi w powietrzu. Złote spojrzenie pionowych źrenic, niebieskie łuski mieniące się w słońcu zielonym odcieniem. Chłopak nadał mu miano Burū... Było to pierwsze co przyszło do jego głowy, gdy ujrzał jak mały gad wydostaje się z rozciętych wnętrzności większej besti.*...
Avatar użytkownika

Oshi
 
Posty: 545
Dołączył(a): 27 sie 2017, o 22:46
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: -Niebieskie włosy.
-Całe ciało pokryte tatuażem w motywach lasu.
-Zlote oczy.
-Wakizashi na plecach, przy pasku.
-Czerwony płaszcz, przewiązany w pasie rękawami.
-Typowe sandały do połowy łydek.
-Bandaże na dłoniach, sięgające do samych łokci.
Widoczny ekwipunek: -Plecak(Eventy/misje/wyprawy).
-Torba biodrowa.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&p=59104#p59104
GG: 49753745
Multikonta: O.O

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Hitsukejin Shiga » 11 lip 2018, o 12:51

Stanowisko: Moderator WT i Kuźni
Doświadczenie: Bardzo obszerne, wieloletnie doświadczenie. Modowałem już kilkukrotnie.
Coś od siebie: Tym razem dalej będę prograczowski i bohatersko broniący interesu użyszkodnika, nie napisze nikomu więcej "NIE', nawet jak to będzie jeszcze gorszy troll niż tamto <3
Obrazek

Aktualny wygląd fortecy-sana.
Spoiler: pokaż
Uśmiech normalny, nie od ucha do ucha, ale jednak kły zwierzęce, kły bestii ze stali - ostatnie zęby jaśniejsze. Całe ciało owinięte bandażami. Mocne buty, rękawice z płytami na dłoniach. Na lewym ręku widoczna kusza z systemem szpulowym. Na prawym ręku pazurzasta, przerażająca rękawica. Na plecach u boku wypełniony kołczan, na biodrze duża torba, a na niej zwinięty namiot. Ogólnie całe ciało opancerzone pancerzem Shinobi, a na głowie, prócz bandaży wszystko ukrywających (Chyba, że jasno zaznaczone, że jest inaczej), znajduje się maska jeżdzca głodu.


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Hitsukejin Shiga
 
Posty: 2746
Dołączył(a): 26 wrz 2017, o 19:12
Wiek postaci: 20
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Forteca-san. Po lepszy pogląd kierować się do podpisu.
Widoczny ekwipunek: Na plecach wypełniony kołczan i torba, z namiotem na torbie. Do tego na jednej ręce kusza, na drugiej pazurzasta rękawica. No i oczywiście zbroja, maska, bandaże i pełen fortecowy ekwipunek.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4164
GG: 0
Multikonta:

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Misae » 11 lip 2018, o 22:18

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Misae
 
Posty: 515
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 10:38
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białowłosa, wysoka, o dwukolorowych tęczówkach - prawa srebrzysto-biała, a lewa fiołkowa, ubrana w płaszcz, na dłoniach rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na biodrze
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4534
GG: 61700552
Multikonta: Kyane

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Yukirin » 16 lip 2018, o 17:15

Wyniki rekrutacji na stanowisko Moderatora działu WT/Kuźni

Dzień dobry. Wraz z wysłaniem tej wiadomości ogłaszam nowych modów, naszych wspaniałych działów niebagatelnej twórczości. A zostają nimi... <Chwila grozy> Misae, Oshi oraz Jun'ichi. Są przyjęci na etat próbny. W związku z tym zakończy się tam praca administratora TwoFace, który będzie mógł w tym momencie skupić się na wyczekiwanych przez wszystkich reworkach. Tak więc życzmy im powodzenia na nowej drodze życia.

Do zobaczenia przy następnych wyborach.
Obrazek
Avatar użytkownika

Yukirin
Administrator
 
Posty: 3869
Dołączył(a): 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta: Asaka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piszemy o wszystkim!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość