Szpital

Szpital

Postprzez Defrevin » 22 lut 2015, o 00:15

Obrazek
Szpital


Jedno z najważniejszych miejsc w osadzie. To tutaj lądują ciężko chorzy, a także ranni mieszkańcy osady. Miejsce o strategicznym znaczeniu dla prowincji z tego względu, że jest na prawdę nie wiele miejsc na tyle sterylnych w których ranni jak i chorzy mogliby dojść do siebie. Kolejnym czynnikiem które sprawia, że miejsca są te tak ważne to to, że na miejscu znaleźć można ludzi wykształconych medycznie i znający medyczne Jutsu co w tych czasach jest rzadko spotykane. Budynek szpitalny składa się dwóch piętrowych kondygnacji. W dolnej położona jest recepcja wraz z salami operacyjnymi, z kolei na górze położone są sale w których znajdują się pacjenci dochodzący do siebie po operacjach bądź oczekujący na nie.

Ważne: Osoby, które trafią do szpitala decyzją Administracji, sędziego bądź misjodawcy, zobowiązane są użyć w swoim poście fabularnym poniższego szablonu

Kod: Zaznacz cały
[color=#808000]Czas leczenia:[/color]
[color=#808000]Link do zdarzenia:[/color]
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Avatar użytkownika

Defrevin
Założyciel Forum
 
Posty: 2121
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 22:31
Wiek postaci: 0

Re: Szpital

Postprzez Shigemi » 7 gru 2017, o 16:25

Pogoda delikatnie mówiąc nie rozpieszczała, śnieg, wiatr i szeroko pojęta pizg...wica uprzykrzały mi trasę do szpitala, jednak mój cel sprawiał, że nie mogłem sobie pozwolić na poddanie się z tak błahego powodu, to po prostu byłoby największą moją porażką jako Shinobi. Musiałem hartować nie tylko swoje ciało, ale również swojego ducha, aby móc rozwijać się i bronić innych. Zganiłem w duchu sam siebie, że nawet na sekundę zwątpiłem w siebie i chciałem zrezygnować. Otrzepałem się ze śniegu i wody, następnym moich ruchem było wkroczenie do szpitala i zlokalizowanie dziewczyny, której łzy na zwoju się znajdowały. Podszedłem do rejestracji i postanowiłem się nie czaić, wszak dziewczyna sama pisała, abym o nią pytał.

Wzrok i słowa skierowałem w stronę sekretarki i powiedziałem:
-Dzień dobry, nazywam się Kaminari no Shigemi, poszukuję pielęgniarki imieniem Kimi... zawiesiłem głos, a następnie dodałem: Czy jest dzisiaj na oddziale?. Westchnąłem cicho, dziecko śmierci, ten tytuł co jakiś czas przelatywał mi przez głowę zazwyczaj wtedy, gdy się komuś przedstawiałem, jednak nigdy nie wiedziałem, czy zwiastowało to śmierć moją, czy osób w moim otoczeniu, na razie to ja przynosiłem śmierć tylko innym...
Shigemi
 

Re: Szpital

Postprzez Hayami Akodo » 8 gru 2017, o 20:42

TRYB MG - Misja dla Shigemiego
7/15
"How to save a life?"


Miejscowa rejestratorka - stara, pomarszczona i siwa niczym gołąb kobieta z plastrem na szyi - przygląda Ci się przez chwilę. Wreszcie stwierdza, że tak, oczywiście, Kimi ma dzisiaj dyżur; dyżurka jest po lewej stronie,trzecie drzwi, proszę pana, bardzo niecierpliwie na Ciebie czekała. Jej starczy, chrzęszczący głos biegnie za Tobą, rozbija się o ściany, drży, hałasuje, trzepocze się w Twoich uszach, aż w końcu milknie. Może to i lepiej...
Piętra są dość pełne ludzi - żywiołowych, energicznych, rozbawionych mimo potwornej pogody Kaminarich, Twoich rodaków, chociaż tak obojętnych na czyjeś cierpienie. Ale czy to nie jest naturalna kolej rzeczy? Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś, to są zwyczajne dzieje. Ludzie umierają, by mogły narodzić się nowe pokolenia. Tak już musi być i tak było od czasów pramatki Kaguyi, od której pochodzimy.
Dlatego być może nikt nie przejmuje się małą tragedią.
W końcu to zdarza się każdego dnia.

Kiedy wchodzisz na oddział, Kimi akurat wychodzi z dyżurki, niosąc jakieś leki na tacce, pewnie dla pacjenta. Z daleka widać, że - delikatnie mówiąc - jest załamana. Ma zapłakane, zmęczone oczy, nie pasujące do siebie i wygniecione ubrania, jakby w rozpaczy nie przejmowała się już zupełnie niczym. Jakby wszystko utraciło wartość, kiedy ona utraciła Mikoto. Na Twój widok wciska pospiesznie tackę w ręce zdziwionej starszej pielęgniarki idącej nieopodal, po czym rzuca się do Ciebie pędem.

-Shigemi-san, prawda?-pyta z napięciem, gorączkowo.-Rozpoznałam cię po włosach i wzroście. Chouji mi o Tobie opowiadał...-urywa. Po jej policzkach spływają pierwsze łzy, jednak je ociera gwałtownie, jakby chciała je zerwać z wymęczonej twarzy. Wzdycha.

-To jest Mikoto-mówi pospiesznie. Wyciąga z kieszeni zdjęcie - dość świeże, wyraźnie zrobione całkiem niedanwo. Wręcza Ci je szybko, oglądając się za siebie i starając się nie mrugać powiekami. -Z tego, co wiem i co mi powiedziano, nie opuścił jeszcze Antai, więc jest szansa, że go odnajdziesz. Sama bym wyruszyła na poszukiwania, gdyby nie to, że...
Drży. Wreszcie spuszcza głowę. Postanawia się przyznać. Dokonać...ekspiacji.


Jakbyś akurat TY był w mocy udzielić jej przebaczenia.


-Moja rodzina i rodzina Mikoto były zadłużone u najbogatszego człowieka w wiosce. Mikoto spłacił już część długu, ja oddaję na ten cel wszystko, co tylko zarobię w szpitalu, ale wciąż zostało sporo do spłacenia. Nie mam wyjścia, muszę tu zostać i pracować...Chociaż gdybym mogła...
Łzy wymykają się spod jej powiek. Zadymka na zewnątrz milknie, choć śnieg nadal pada i wciąż jest zimno.
Zapada kłopotliwe milczenie - jak inaczej nazwać tą ciszę, która przychodzi wraz z długo tajonym sekretem? Ale przynajmniej przyniosłeś jej ulgę, Przyjacielu, pocieszyłeś jej złamane, zatrute smutkiem serce, wbrew swojej naturze, wbrew znakom i przeznaczeniu zrobiłeś coś naprawdę dobrego, coś, co być może nie jest godne pomnika, ale na pewno uczciwe.


Śmierć jest przecież wybawieniem.


-Proszę, ruszaj już. Ostatnie wiadomości od Mikoto pochodziły...Mówił, że idzie sprawdzić stary budynek gdzieś za wioską. Jakieś mieszkanko, które należało do człowieka imieniem Arinori, a które zostało potem opuszczone. Potem powiedzieli mi, że znaleźli jakieś ciała na szlaku, dwa kilometry za wioską...ale nikt mi nie chciał powiedzieć, czy to jego...I proszę, przyjmij jeszcze to.
Wyjmuje z kieszeni po dłuższej chwili poszukiwań jeszcze jedno. Dwie paczki bentou.
-To na drogę, abyś nie zgłodniał, i dla Mikoto, jeżeli żyje i nic mu nie jest. Nie chcę, by był głodny-mówi cicho. A potem kłania się nisko, aż do ziemi, z dłońmi przyłożonymi płasko do ud na znak głębokiego szacunku.
-Dziękuję-mówi cicho, zadowolona, że włosy zakrywają jej kolejne łzy.-Jeśli go odnajdziesz, proszę, wróć tutaj, do szpitala. Będę czekać.
Po chwili posyła Ci smutne, spłoszone spojrzenie, i odchodzi, wezwana gniewnym wołaniem starego lekarza, pewnie ordynatora oddziału: "KIMI-SAN, ILE RAZY MAM JESZCZE PANIĄ WOŁAĆ?!", zmuszona do powrotu do swoich obowiązków. Pewnie w myślach przeklina siebie, Mikoto i jego pomysły, co pewne, to to, że woła go całym swoim sercem, umysłem, duszą i ciałem, każdą myślą, każdym gestem, każdym drgnięciem kącika spierzchniętych ust, każdym powolnym, strudzonym krokiem stawionym pewnie na śliskiej, śmierdzącej chlorem i chemią do czyszczenia podłodze.

Wszystko wokół Was jest białe, sterylne, czyste. W powietrzu unoszą się nieprzyjemne wonie choroby, leków, środków czyszczących i dezynfekcyjnych, na gładkich jak lód ścianach widać kolorowe plakaty reklamujące rozmaite lekarstwa i zachęcające ludność Antai do szczepień oraz innych akcji. Na tablicy ogłoszeniowej zauważasz parę bezsensownych, starych anonsów w rodzaju "doktor Ryouta - gabinet numer 2, godz. 11:15-22:30", a także listę dyżurów lekarzy i pielęgniarek. Kimi rzeczywiście jest na niej wymieniona; widnieje na liście jako "Ashikaga Kimi, starsza pielęgniarka, dyżurka numer 7".

Kiedy wychodzisz, biedna kobieta żegna Cię jednak spojrzeniem, a ciepłe jeszcze, niedawno przygotowane bentou ciążą Ci w dłoniach.
Mała przekąska, ich słodki symbol, oczekiwanie i nadzieja. - właśnie tę nadzieję złożono w Twoich rękach. Pozostaje Ci ich jedynie nie zawieść, Shigemi, właśnie o to w tym wszystkim chodzi.

CIsza przerywana od czasu do czasu jękami kogoś chorego złożonego na oddziale, dochodzącymi z którejś z sal, krokami i przyciszonymi głosami ekspresyjnych lekarzy czy turkotem kół wózka z chemikaliami przygotowanymi już do sprzątania.

Duszący, bardzo silny zapach chloru i chemii.

Żal.

Pustka.

Czy ktokolwiek tu w ogóle przychodzi? Dlaczego, do cholery, jest tu tak cicho?

Śnieg sypie coraz obficiej, chociaż zadymka rzeczywiście już umilkła, a i temperatura troszkę się podniosła. Zdjęcie lśni lekko w Twoich dłoniach, ulotny, zwykły zapis chwili, uchwycenie rzeczywistości. Tej rzeczywistości, którą kazano Ci napisać tą misją od nowa.
Którą miałeś odmienić.
Zakląć.


ZDJĘCIE MĘŻCZYZNY:
Spoiler: pokaż
Obrazek


_______________________________________________________________________________________________________
Proszę teraz o opuszczenie szpitala :D Możesz od razu udać się tu: dom Arinoriego albo pójść do siedziby władzy zapytać o ciała odnalezione na szlaku. Zależy to już tylko od Ciebie.
Obrazek


“Though my body may decay on the isle of Ezo
My spirit guards my lord in the east.”głos Hayamiego | PH i bank


W OBECNEJ CHWILI NIE PROWADZĘ ŻADNYCH MISJI. NIE PODEJMUJĘ SIĘ TEŻ PROWADZENIA GAZETKI ZE WZGLĘDU NA BRAK CZASU, ZACHĘCAM JEDNAK DO PODSYŁANIA MATERIAŁU NA GG, PW BĄDŹ NA DISCORDA.
Avatar użytkownika

Hayami Akodo
Gracz nieobecny
 
Posty: 1121
Dołączył(a): 20 sie 2017, o 14:45
Wiek postaci: 22
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR
- po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
- długa blizna na piersi po pojedynku z Megumi Ishidą
- blizna na prawej nodze po walce pod Murem
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari
- katana
- plecak
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4011

Re: Szpital

Postprzez Shigemi » 17 gru 2017, o 23:29

Powrót tutaj nie był usłany różami, a raczej usłany był ciężarem na moich plecach. Westchnąłem cicho gdy przekroczyłem próg szpitala i ostatnimi siłami jak najgłośniej wypowiedziałem krótkie:
-Pomocy! - po czym zmęczony totalnie upadłem na jedno kolano głośno dysząc - moje zadanie tutaj było skończone i mogłem odpocząć, reszta była już w rękach, no właśnie czyich? Boga? Bogów? Ludzi? Obu tych opcji na raz? W sumie to już mnie to nie obchodziło, ale mogłem wrócić myślami do godziny przed, kiedy to wszedłem do tamtego mieszkania.

Ciche niczym szmer odgłosy dochodziły z tej miejscówki, przełknąłem ślinę, gdyż nie miałem pewności czy aby na pewno to co teraz się dzieje było wymysłem mojej głowy, czy też rzeczywistością. Dźwięki, które słyszałem były czymś co brzmiało jak urywane błaganie o pomoc, westchnąłem cicho, idealnie pasowały do dźwięków jakie tutaj oczekiwałem, czy mój umysł własnie nie wprowadza mnie w pułapkę? Nie miałem pewności, ale wiedziałem jedno, musiałem się postarać, aby pomóc tej biednej dziewczynie. Dziarsko przekroczyłem próg i zacząłem kierować się w stronę wydawanych odgłosów, to co zobaczyłem nie mogło wywołać we mnie jednoznacznych uczuć, wręcz przeciwnie rozterka musiała tutaj się pojawić inaczej nie mógłbym być człowiekiem, ucieszyłem się, bo go znalazłem, ucieszyłem się bo znalazłem go żywego, niestety jego stan był bliski stanu krytycznego, jeśli to nie był już stan krytyczny. Podbiegłem szybko do niego i zacząłęm wzrokiem szukać ran i oceniać jego stan ogólny, musiałem bardzo szybko zrozumieć jak niewiele brakuje mu do przekroczenia rzeki Styks. Nie mogłem pozowlić sobie na opieszalstwo tutaj każda sekunda mogła kosztować go życie, ale nie tylko sekunda, każdy mój błąd mógł oznaczać jego śmierć - rozejrzałem się za jakimś odzieniem, które mógłbym na niego narzucić, w dodatku musiałem zastosować ucisk na jego ranę, aby zmniejszyć krwawienie albo chociaż go nie powiększyć podczas transportu osobnika do szpitala. Po ogrzaniu i zastosowaniu ucisku, kładę go sobie ostrożnie na plecy i podtrzymując za nogi staram się dotransportować gagatka w stronę szpitala, tak aby nie zabić go.
Shigemi
 

Re: Szpital

Postprzez Hayami Akodo » 18 gru 2017, o 00:24

TRYB MG - Misja dla Shigemiego
15/15
"How to save a life?"
Where did I go wrong? I lost a friend
Somewhere along in the bitterness.
And I would have stayed up with you all night,
Had I known: how to save a life?Wychodzisz z nim powoli z pokoju, niosąc umierającego chłopaka na swoich barkach, zmęczony już po kilku krokach - wszak młody Kaminari, krew z twojej krwi waży swoje. Kiedy jednak znajdujecie się na zewnątrz, zauważasz, że jest już znacznie cieplej, że śnieg trochę stopniał - pewnie znów stłamszone Antai uwolniło pokłady swojej energii, żywiołowa błyskawica wystrzeliła ze zmrożonego nieba, sprawiając, że wszystko powstało na nowo, że krąg życia odrodził się ponownie.
Jest cieplej, ale wciąż nie na tyle, byś mógł powiedzieć, że zima odeszła w niebyt. Niesiesz więc, umęczony, swój ciężki balast na barkach, przez głowę nie przeszło Ci jednak, by go pozostawić - bo i dlaczego? Mniejsza o nagrodę, to rzecz tak samo nietrwała jak wiatr; przynajmniej uratowałeś ludzkie życia, wyciągnąłeś kogoś z dna rozpaczy.
Czy to nie warte tego zachodu?
Wchodzisz do szpitala, kiedy zapada już zmrok. Jest cieplej. Stanowczo.
Na twoje spotkanie wybiega przerażona Kimi, blada jak trup, wciąż w stroju pielęgniarki. Widząc narzeczonego w takim stanie, rzuca się w twoją stronę, nie bacząc na to, co się dzieje wokół niej, na pacjentów i zdziwionych lekarzy, krzycząc z głębi porażonego ulgą serca:
-MIKOTOOOO!!!
Chwyta go ostrożnie w swoje ramiona, po czym przenosi go pospiesznie na łóżko. Kiedy przejmują go lekarze, młoda kobieta, bez porównania szczęśliwsza niż wtedy, kiedy ujrzałeś ją pierwszy raz, podbiega do ciebie. W drżącej dłoni trzyma sakiewkę z ryo, jednak najpierw rzuca ci się na szyję i wybucha szlochem.
-Dziękuję...dziękuję...
To jedno słowo, to bijące serce, jest warte więcej niż skostniałe członki i parę demonów.
-Przyjmij to, proszę...-mówi przez łzy Kimi.-To moja...wypłata, a przynajmniej jej połowa. Więcej nie mogę ci dać na razie, ale...Ale może Mikoto dostanie nagrodę za misję i będę mogła oddać ci resztę.
W tej chwili z sali wychodzi lekarz. Jego twarz rozjaśnia radość.
-Uratowany, stanowczo!-mówi z uśmiechem.
Kimi uśmiecha się szeroko. Ociera łzy. Posyła ci spojrzenie pełne wdzięczności.
-Opowiem wszystkim w wiosce, jak wiele dobrego zrobiłeś dla Choujiego i dla mnie-obiecuje, kładąc rękę na sercu.
To jak przysięga, prawda? Tak wiążące.
Wychodzisz powoli ze szpitala, zostawiając w nim miłość, krew, nadzieję; raz jeszcze przekonałeś się, że życie nie jest tak łatwe do uratowania, ale jest możliwe.
Jest możliwe.
Jak wszystko na tej ziemi.


How to save a life...
How to save a life?


____________________________________________________________
Przepraszam za czas odpisów, mam nadzieję, że Ci się podobało i zgłaszam nas do wyceny! Jesteś już wolny.
Obrazek


“Though my body may decay on the isle of Ezo
My spirit guards my lord in the east.”głos Hayamiego | PH i bank


W OBECNEJ CHWILI NIE PROWADZĘ ŻADNYCH MISJI. NIE PODEJMUJĘ SIĘ TEŻ PROWADZENIA GAZETKI ZE WZGLĘDU NA BRAK CZASU, ZACHĘCAM JEDNAK DO PODSYŁANIA MATERIAŁU NA GG, PW BĄDŹ NA DISCORDA.
Avatar użytkownika

Hayami Akodo
Gracz nieobecny
 
Posty: 1121
Dołączył(a): 20 sie 2017, o 14:45
Wiek postaci: 22
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR
- po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
- długa blizna na piersi po pojedynku z Megumi Ishidą
- blizna na prawej nodze po walce pod Murem
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari
- katana
- plecak
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4011

Re: Szpital

Postprzez Byakuya » 18 paź 2020, o 13:36

Poprzednia lokacja


Młody Kaminari nie marnował czasu, z resztą wiedział, że nie ma go raczej zbyt wiele - Dokonał szybkiego rozeznania, wziął potencjalną poszlakę w postaci Kunai'a, ułożył sobie w głowę ewentualny przebieg całego tego zajścia i zaczął pakować medyczny asortyment do plecaka. W trakcie zbierania, pod jedną z paczek z ziołami znalazł zwinięty zwój, z którego po rozwinięciu można było odczytać całościowy spis towaru jaki miał dotrzeć do szpitala w Raigeki, było tego na tyle dużo, że Anzou musiałby przejść się do miasta i z powrotem przynajmniej z pięć razy by przynieść wszystko co najistotniejsze. Kolejną wartą uwagi rzeczą jaka rzuciła się w oczy chłopakowi, były plamy krwi, tworzyły One słabo widoczną ścieżkę idącą w głąb lasu, ta krew również była świeża.
Chłopak wypełnił swój plecak na tyle na ile się dało i wyruszył z powrotem do miasta. W trakcie drogi nie napotkał żadnych przeszkód ani niczego, co mogłoby go spowolnić. Na dworze powoli robiło się coraz ciemniej i chłodniej, nadchodzi wieczór.
Gdy Anzou powrócił do osady, naturalną koleją rzeczy zaczął rozglądać się za osobą która mu to zadanie zleciła. Idąc w konkretnym kierunku, mógł z daleka dostrzec jak pod wejściem do szpitala stoją trzy osoby, i o czymś rozmawiają.13/15
Obrazek
Avatar użytkownika

Byakuya
 
Posty: 71
Dołączył(a): 10 wrz 2020, o 13:36
Wiek postaci: 17
Ranga: Tora
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=8874
GG/Discord: 12377440

Re: Szpital

Postprzez Anzou » 18 paź 2020, o 17:42

Cały ten atak przez tajemnicze stworzenie był w głowie młodego Shinobi. Ucierpieli ludzie, ucierpiały też zwierzęta. Na całe szczęście - zaopatrzenie, czyli lekarstwa, zioła i inne rzeczy wyszły z tego bez szwanku. Chłopak szybko pozbierał tyle medykamentów ile był w stanie i ruszył w powrót do osady. Bardzo dobrze, że to zrobił, bo nadchodziła noc, a do spędzenia takowej poza osadą nie był zbyt dobrze przygotowany. Po drodze młodzieniec zastanawiał się co z tym fantem powinien zrobić.
*Ślady ewidentnie prowadziły do lasu. Coś zaciągnęło tam ciała, prawdopodobnie by urządzić sobie ucztę. Ludzi można skreślić od razu, oni z całą pewnością zabraliby również towar. Cholernie dziwne to wszystko, może osoby z klanu będą wiedziały coś więcej. Na pewno puszczanie takiego konwoju bez eskorty nie jest dobrym rozwiązaniem na przyszłość. Nie lubię pozostawiać takich spraw niewyjaśnionych, cholera!*
Taka była prawda. Jak się za coś zabiera, to należy to dokończyć. Nawet jeśli to zwierzyna zaatakowała, to musiała być na tyle duża, by dorwać woźnicę. Anzou dotarł do osady i dostrzegł kilka osób przed szpitalem. Podszedł do nich pewnym krokiem i od razu przeszedł do rzeczy. Wypatrywał też swojego kuzyna, który powinien gdzieś tutaj być. Niestety, nie zapamiętał imienia, więc musiał po prostu szukać kogoś z klanu.
-Przepraszam, szukam kogoś z klanu Kaminari. Miałem zbadać sprawę opóźnienia w dostawie konwoju z medykamentami. Czy mogą Państwo powiedzieć mi gdzie go znajdę? Ewentualnie - proszę mi powiedzieć, gdzie się udać, by dostarczyć część leków.
Kaminari był gotowy przekazać spis towaru, oraz wszystko to co zebrał, jeżeli w pobliżu znajdzie się jego kuzyn, lub osoba, która przejmie wszystko. W końcu był w szpitalu, a ludzie, którzy stali przed raczej nie są złodziejami, tylko faktycznie potrzebują tego, co on ma. W grę chodzi o ludzkie życie, więc jak najszybsze oddanie tych rzeczy jest bardzo wskazane.
Avatar użytkownika

Anzou
 
Posty: 178
Dołączył(a): 14 sty 2019, o 19:58
Wiek postaci: 14
Ranga: Doko
Widoczny ekwipunek: - odznaka Ninja, zawieszona na szyi
- Kabura na lewym i prawym udzie
- plecak
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=6941

Re: Szpital

Postprzez Byakuya » 19 paź 2020, o 12:13

Jednym z trzech mężczyzn stojących w pobliżu szpitala okazał się właśnie młody Kaminari który wcześniej zlecił całe do zadanie dla Anzou, który nie zauważył go w pierwszej chwili, gdyż ten miał narzucony kaptur na głowę. Gdy czternastolatek podszedł by zagadać, człowiek ten od razu go rozpoznał, zrzucił wówczas kaptur z głowy i nawiązał z nim dialog.
- Jesteś wreszcie! I na dodatek przychodzisz Z CZYMŚ! Już myślałem, że nic z tego nie będzie, a tu proszę. - Gość był ewidentnie zadowolony tym, że Anzou wrócił do wioski z medycznym asortymentem w plecaku. Wziął od chłopaka rzeczy jakie przyniósł z miejsca w którym rozbił się konwój, a następnie przepakował je do swojej torby i podał jednemu z dwóch swoich towarzyszy.
- Weź te leki i zanieś do środka, wiesz co trzeba z tym zrobić... A Ty młody człowieku powiedz mi... Co tam się właściwie wydarzyło? Znalazłeś kogoś żywego na miejscu? Jakieś istotne znaki? To cały asortyment jaki przetrwał, czy coś jeszcze tam zostało? -
Długowłosy wysłuchał co miał mu do powiedzenia Anzou, widać było po nim konkretne zaniepokojenie cała tą sytuacją. Wyjął mapę okolic Raigeki i poprosił młodzieńca, by ten wskazał mu miejsce w którym znajduje rozbity konwój.
- Nie dobrze... Trzeba tam jak najszybciej kogoś wysłać i się temu przyjrzeć. Śledztwo zapewne będzie konieczne, nie możemy dopuścić by takie sytuacje zdarzały się częściej. A Ty, drogi kolego, spisałeś się na medal, tutaj Twoja zapłata. Nie wykluczone, że jeszcze będziemy Cię tutaj potrzebować odnośnie tej sprawy. Mam nadzieję, że będziesz w gotowości. Ja tymczasem muszę wracać do środka, pacjenci czekają. - Wręczył chłopakowi mieszek wypchany Ryo, po czym szybkim krokiem wszedł do budynku szpitalnego.


15/15
KONIEC MISJI

Obrazek
Avatar użytkownika

Byakuya
 
Posty: 71
Dołączył(a): 10 wrz 2020, o 13:36
Wiek postaci: 17
Ranga: Tora
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=8874
GG/Discord: 12377440

Re: Szpital

Postprzez Anzou » 19 paź 2020, o 12:35

Na całe szczęście odnalezienie zleceniodawcy nie było trudne. Stał w tej grupce, więc od razu Anzou mógł przejść do rzeczy i nakreślić to, co udało mu się ustalić. Niestety, nie był w stanie zebrać wszystkiego, leki wciąż tam są i mogą zniknąć, gdy ktoś je zobaczy...
-Jasne, to miało miejsce mniej więcej tutaj. Znalazłem również zakrwawiony Kunai, proszę, może uda się ustalić, do kogo należała krew... Wszystko było cholernie dziwne, medykamenty były nietknięte, więc wykluczyłbym raczej czynnik ludzki. Ciała konwojentów były zmasakrowane, ale nic poza tym. Nie było widać koni, więc to kolejna przesłanka za tym, że mogło to być jakieś zwierzę. Zauważyłem też krew, która ciągnęła się do lasu. Na pewno trzeba jak najszybciej wrócić na miejsce i zebrać pozostałe leki, zioła. Koniecznie też trzeba wyjaśnić kto, lub co za tym stoi. Jeżeli zagrożenie nie zostanie wyeliminowane - będzie się to powtarzać. Jeżeli nie masz pytań, to wszystko. Chętnie pomogę, znajdziecie mnie pewnie w knajpie. To jedno z moich ulubionych zajęć. W takim razie, do zobaczenia.
Anzou oddał Kunai i ruszył w swoim kierunku. Na pewno musi trochę potrenować i skupić się na rozwijaniu swoich zdolności. Jego zdolności fizyczne wzrosły, jednak potencjał bojowy w postaci technik nadal pozostawia wiele do życzenia. Kaminari pożegnał się ze swoim kuzynem i ruszył w swoim kierunku. Pole treningowe to dobry wybór.

z/t
Avatar użytkownika

Anzou
 
Posty: 178
Dołączył(a): 14 sty 2019, o 19:58
Wiek postaci: 14
Ranga: Doko
Widoczny ekwipunek: - odznaka Ninja, zawieszona na szyi
- Kabura na lewym i prawym udzie
- plecak
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=6941


Powrót do Raigeki (Osada Rodu Kaminari)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości