Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Największa prowincja Wietrznych Równin zamieszkana przez Ród Inuzuka. Pomimo swoich rozmiarów, prowincja jest zręcznie zarządzana przez Ród, a to dzięki niezwykle efektywnemu przemieszczaniu się członków rodu na swoich psach. Yusetsu od północy sąsiaduje z morzem, od północnego zachodu z prowincjami Karmazynowych Szczytów, od południowego zachodu z prowincjami Samotnych Wydm a z kolei od zachodu z Shigashi no Kibu. Takie umiejscowienie pozwala na rozwój w prowincji zarówno handlu morskiego jak i lądowego. Niektóre osady zamieszkują członkowie podzielonego wewnętrznie Szczepu Terumi.

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Tsu » 28 sty 2018, o 20:12

A jednak nie będę miał czasu. Post do usunięcia
Ostatnio edytowano 2 lut 2018, o 09:55 przez Tsu, łącznie edytowano 1 raz
Tsu
 

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Yeng » 28 sty 2018, o 20:24

Stanowisko: Moderacja WT
Doświadczenie: To będzie ponad rok doświadczenia jak modowałem WT na konkurencyjnym forum :D
Coś od siebie: Jestem przekonany, że się spiszę. Nienawidzę rakowych technik, które zaburzają balans całego forum i bardzo chętnie takie rzeczy tępię. Natomiast ciekawe i kreatywne pomysły, które mają tzw. " ręce i nogi " chętnie nagradzam akceptem. Jakby nie patrzeć jest to gra, która operuje na wyobraźni. Co za tym idzie takowej nie powinno się karać a nagradzać jeśli oczywiście jest utrzymana w ryzach balansu forum i regulaminu WT.
Yeng
 

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Jun » 28 sty 2018, o 20:41

Stanowisko: Moderator WT
Doświadczenie: Znam mange jak i anime dosyć dobrze, byłem modem kuźni jak i WT pół roku na poprzednim forum Naruto.
Coś od siebie: Lubię wspomagać fora swoją pomocą w miarę możliwości, mam tu znajomych i duże plany więc sobie nie zniknę robiąc miesięczne wakacje i dając w efekcie wieczny kompletny brak aktywności. Na poprzednim forum byłem niemal codziennie. Na tym miałem konto (Ikari) i włazilem raz na jakiś czas (Nie jestem od 5 sekund yaay),ale wtedy miałem spore problemy z czasem więc ostatecznie darowałem sobie SW. Teraz natomiast zamierzam poświęcić mu pełnię swojej uwagi. Młody człowiek pełen zapału, to chyba to czego potrzeba prawda? W razie bycia w Krakowie oferuje cukierki c;
Jun
 

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Chise » 29 sty 2018, o 18:15

Stanowisko: Mod WT (wow, tak jakby był większy wybór!)
Doświadczenie: w byciu modem, niestety doświadczenie mam zerowe. Nigdy do pełnienia takich funkcji się nie poczuwałam, nie chciałam, nie uważałam, że jestem tam jakoś potrzebna, mimo sporego obycia z animu i dobrą znajomością mechaniki forum. W sumie nadal nie uważam bym była najlepszą osobą na takie stanowisko. Ci co mnie znają wiedzą, że mam raczej słabe nerwy i dużą niechęć do mieszania się w jakieś konflikty, a z tym sobie zawsze łączyłam byłam byciem modem. Jeśli do tego dodać to, że mam słomiany zapał i zazwyczaj wszystko szybko mi się nudzi..
Yeah, widać dlaczego nie powinnam być modem, prawda?
Jednak tu jestem. I nie tylko by opowiedzieć jak złym byłabym modem. Jestem na forum, na którym mam chyba najdłuższy staż z pośród wszelkich forum na które grałam, na które wróciłam z sentymentu, chociaż wiązałam je nie tylko z sympatycznymi rzeczami. Chciałabym się w nie bardziej zaangażować i nie tylko brać, ale zacząć coś od siebie dawać. Poświęcić trochę swojego czasu na rzeczy inne niż pisanie dla siebie i okazjonalne prowadzenie misji.
Coś od siebie: jako iż samej mi się zdarza wrzucać WT, jak i rozmawiać z osobami, które wrzucają i słuchać ich opinii, można by powiedzieć, że wiem mniej więcej jaka jest sytuacja w dziale i uważam, że czasem potrzeba tam osoby, która trochę uspokoi sytuację i pozwoli na spokojniejszą dyskusję. Myślę, że mogłabym taką osobą być. Jestem dość cierpliwa, szybko się uczę i nie zdarza mi się wrzucać raków. Sądzę, że gracze zadbają o moją systematyczność odpisów, zgodnie z regulaminem WT XD
Oh, i ponieważ wypisałam swoje wady na początku, przynajmniej nie bierzecie kota w worku <delfineł>
W sumie zostawię odkryte, pośmiejecie się razem ze mną kappa
Chise
 

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Yami » 29 sty 2018, o 21:53

Stanowisko: Mod WT
Doświadczenie: Admin forum GN (tego od Avy) więc niejednokrotnie musiałem czytać opisy technik, które z początku były normalne ale w chwili doszukania się kruczków były bardzo rakowe. Z tego co słyszałem Ava się chwalił jedną z moich ocen więc to chyba dobrze kappa
Coś od siebie: Nudzi mi się, bo misje wolno idą i nie mam nic do roboty a alta otwierać nie mam zamiaru. PS. Pierwszego lutego mam obronę dyplomu więc od wieczora mógłbym zaczynać kappa
Avatar użytkownika

Yami
Szarak
 
Posty: 1629
Dołączył(a): 25 paź 2017, o 19:14
Wiek postaci: 19
Ranga: Leń
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4268
GG: 12310728
Multikonta:

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Ocir » 4 lut 2018, o 14:16

Podsumowanie naboru

Dziękuję za wszystkie zgłoszenia. Zdecydowaliśmy się na wybór osób które posiadają jakiś staż na forum i co do których mam przynajmniej przeczucie czy to przez znajomość czy właśnie długość gry na forum, że powinny się sprawdzić w nowej roli. Reszta niech się nie zraża i zapraszam przy następnej rekrutacji gdy nieco liźnie naszego forum.
  • Chise - moderator WT
  • Yami - moderator WT
Obowiązują was 1 - 2 miesiące okresu próbnego podczas, którego będę bacznie śledził wasze poczynania. Najwyżej posypią się głowy <opieop>
Avatar użytkownika

Ocir
Administrator
 
Posty: 3281
Dołączył(a): 10 mar 2015, o 23:33
Wiek postaci: 0
GG: 401110
Multikonta: Ichirou

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Yukirin » 6 lut 2018, o 19:37

Nabór na moderatora... Ogólnego.

Doberek,
administracja postanowiła powiększyć swoje szeregi o dodatkowego gracza, który zacząłby pełnić funkcję moderatora ogólnego. Niech was nazwa nie zmyli, bo nie tylko w pomysłach wtedy obecność obowiązkowa, ale także w reworkach albo możliwe WT i Kuźni (dokładny zakres obowiązków będzie ustalony po dołączeniu, aczkolwiek na pewno dostanie jedno z dwóch). Wymagamy także gg do bycia w konferencjach, ale to akurat raczej jest oczywiste. Co oferujemy w zamian za pot, krew i łzy? Dużo doborowego towarzystwa (poza Panem zaczynającym się na Exodia kappa) , wtyki dzięki którym można wszystko, współpracę z administratorem ogólnym aby forum było lepsze niż jest obecnie i konto z szarym kolorem do szpanu.
Obowiązuje wzór:
Stanowisko: Mod ogólny
Doświadczenie: Jakie posiadamy w zakresie pełnienia podobnych funkcji
Coś od siebie: Takie typowe "dlaczego ja"

Kod: Zaznacz cały
[color=#BF8000]Stanowisko:[/color]
[color=#BF8000]Doświadczenie:[/color]
[color=#BF8000]Coś od siebie:[/color]


Zgłoszenia można umieścić w uhide. Zapraszam do rekrutacji.
Obrazek
Avatar użytkownika

Yukirin
Administrator
 
Posty: 3902
Dołączył(a): 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta: Asaka

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Hitsukejin Shiga » 6 lut 2018, o 20:48

Stanowisko: Moderator ogólny.

Doświadczenie: Po bardzo krótkim stażu tu na forum dostałem moda WT i Technik. Chyba nie ma ze mną większego problemu, zawsze bardzo prężnie odpisuje, staram się być pro-graczowski i jeśli nerfie, to zazwyczaj pozostali modzi mnie popierają. Próbuje być otwarty, jak tylko umiem i nie zamykać się na argumentacje - W końcu każdemu zależy żeby jego najbardziej "jegojsza" racja była lepsza niż moja "mojsza racja." Innymi słowy, doskonale wiem, że każdy uważa, że akurat jego wizja jest best i trzeba się do niej dostosować - szanuje coś takiego, staram się szukać kompromisów i nie zamykać się na inne strony.

Co do doświadczenia bardziej sensu stricte - Mod Technik, WT, osoba która sporo pomysłów wrzuca, w kazdym się udziela, próbuje wrzucać własne propozycje. Na moim koncie jest zmiana techniki Kaengiri z katonu, szukanie kompromisu w Suyaki z katonu, rework (dość dobry, naprawdę był należny i chyba dobrze wyszedł) iryojutsu, doradzanie przy mechanice samurajów, a także lalkarzy - utworzyłem kilka przedmiotów, które były moim pomysłem na poradzenie sobie z problemem kosztowności grania ayatsuri - przedmioty niemozliwe do poprawnego uzycia przez shinobi, swietne za to dla lalek. To rozwiązało w gruncie rzeczy problem + inne rzeczy których teraz nie pamiętam.

Poza forum jest conajmniej kilkadziesiąt forów gdzie grałem, kilka gdzie adminowałem i moderowałem. Nikt się na mnie raczej nie skarżył.

Coś od siebie: Wielokrotnie rozmawiałem na temat mechaniki z Exodią, Buką, Avaricem i mogą oni poświadczyć, jak sądze, że nie jestem osobą ograniczoną umysłowo xD Raczej zawsze się dogadywaliśmy, idę na ustępstwa, wychodzę z inicjatywą i pomysłami - przy tym umiem zachowywać się odpowiednio w stosunku do szefów, nie jestem więc problematycznym moderatorem - wiem kiedy mam zrobić "szczym ryj".
Niewątpliwie moim plusem jest gigantyczna dyspozycyjność - na GG jestem niemal ZAWSZE, ZAWSZE chętny pomóc, wytłumaczyć - tutaj moga poświadczyć niezliczeni gracze którym pomagałem ogarnąć palące ich sprawy, albo sprawy które wzbudzały jakieś ich wątpliwośći. No i spora aktywność, odpisuje wszędzie gdzie tylko mogę, by wszystko żyło i nic nie stało w miejscu.
Sądzę, że się na moda ogólnego nadaje, chociażby na próbę, bo będe się zachowywał ładnie i dalej dobrze pracował - sądze, że wybranie mnie to tylko z pożytkiem dla forum :)
Obrazek

Aktualny wygląd fortecy-sana.
Spoiler: pokaż
Uśmiech normalny, nie od ucha do ucha, ale jednak kły zwierzęce, kły bestii ze stali - ostatnie zęby jaśniejsze. Całe ciało owinięte bandażami. Mocne buty, rękawice z płytami na dłoniach. Na lewym ręku widoczna kusza z systemem szpulowym. Na prawym ręku pazurzasta, przerażająca rękawica. Na plecach u boku wypełniony kołczan, na biodrze duża torba, a na niej zwinięty namiot. Ogólnie całe ciało opancerzone pancerzem Shinobi, a na głowie, prócz bandaży wszystko ukrywających (Chyba, że jasno zaznaczone, że jest inaczej), znajduje się maska jeżdzca głodu.


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Hitsukejin Shiga
 
Posty: 2746
Dołączył(a): 26 wrz 2017, o 19:12
Wiek postaci: 20
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Forteca-san. Po lepszy pogląd kierować się do podpisu.
Widoczny ekwipunek: Na plecach wypełniony kołczan i torba, z namiotem na torbie. Do tego na jednej ręce kusza, na drugiej pazurzasta rękawica. No i oczywiście zbroja, maska, bandaże i pełen fortecowy ekwipunek.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4164
GG: 0
Multikonta:

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Reika » 6 lut 2018, o 21:45

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Reika
 
Posty: 2004
Dołączył(a): 15 kwi 2015, o 18:21
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Popatrz na Avatar, a po szczegóły zapraszam do mojej KP <3
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie, torba na uzbrojenie przy pasie i dwie katany na plecach
Link do KP: http://www.shinobi-war.xaa.pl/viewtopic.php?f=32&t=245
GG: 0
Multikonta:

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Seinaru » 7 lut 2018, o 10:08

Stanowisko: Mod ogólny
Doświadczenie: Można powiedzieć że współtworzyłem jedno forum i tam sobie modowałem, ale był to raczej koleżeński pbf z garstką graczy, więc nie wiem czy to się liczy. Poza tym, no to to co tutaj, Kuźnia, WT, nerfienie katonu i pomoc innym graczom uporać się z ich głupimi pytaniami. Tak, jestem Szydercą, ale akurat na tej funkcji to chyba pożądana cecha? Mam mniejszą średnią postów niż Shiga, ale za to nie robię dram o każdą literówkę. Z kolei Reika ma mniejszą średnią ode mnie, ale za to ja się tak nie wymądrzam co było w średniowieczu jakbym wtedy żył. kappa
Coś od siebie: Żarty żarcikami, ale po półrocznej obecności na forum widać jaki mam charakter, jak pracuję itd. więc...
Avatar użytkownika

Seinaru
Maruda
 
Posty: 1722
Dołączył(a): 5 lip 2017, o 12:55
Wiek postaci: 26
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Czarny bezrękawnik ze stójką i białymi obszyciami; ciemne, materiałowe spodnie; zakryte, lekkie buty, torba przy lewym boku; na sobie Zbroja Modliszki, wszystko przykryte ciemnozielonym płaszczem
Widoczny ekwipunek: Nihongou w ręku lub na plecach, tanto przy prawym boku, torba przy lewym boku
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=3828
GG: 0
Multikonta:

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Yukirin » 11 lut 2018, o 11:36

Wyniki wyborów moderatora/ki ogólnego.

Dziękujemy każdej osobie, która zgłosiła się na to stanowisko. Cieszy nas wasze zainteresowanie i chęć pomocy w rozwoju forum. Po długich dyskusjach, wojnach i wielu placzach nasz ostateczny wybór padł na męczennika Seinaru. Serdecznie mu gratulujemy i życzymy miłej oraz owocnej pracy razem z resztą administracji.
Obrazek
Avatar użytkownika

Yukirin
Administrator
 
Posty: 3902
Dołączył(a): 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta: Asaka

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Venus » 26 kwi 2018, o 14:48

Nabór na moderatora działu WT & Kuźni

W związku z zakończeniem współpracy z dwoma moderatorami działów WT oraz Kuźni, poszukiwane są nowe osoby, które przejmą ich obowiązki. Można zgłosić się do wybranego przez siebie działu, można również do obu, wedle uznania. Tak jak poprzednio, doświadczenie w pracy moderatora nie jest obowiązkowe, ale na pewno będzie plusowało przy rozpatrzeniu kandydatury. Proszę również o mądre przemyślenie swojego zgłoszenia. Nie od dziś wiadomo, że potrzeba do tego cierpliwości, trzeźwego spojrzenia oraz stosownego zachowania. W razie pytań zapraszamy na PW.
Z tego miejsca, chcemy też podziękować Reice oraz Shidze, za dotychczasową pracę, czas i chęci.


Wzór:
Stanowisko: Moderator WT / Moderator Kuźni / Moderator WT & Kuźni
Doświadczenie: Jakie posiadamy w zakresie pełnienia podobnych funkcji
Coś od siebie: Zalety, aktywność i tym podobne ;)


Kod: Zaznacz cały
[color=#BF8000]Stanowisko:[/color]
[color=#BF8000]Doświadczenie:[/color]
[color=#BF8000]Coś od siebie:[/color]


Zgłoszenia można umieścić w uhide. Zapraszam do rekrutacji.
Obrazek

Jeśli czegoś potrzebujesz lub nie wiesz, śmiało zwróć się do mnie. Wystarczy napisać prywatną wiadomość czy też odezwać się na gg, zawsze odpowiem.
Have fun!
Avatar użytkownika

Venus
Support
 
Posty: 1580
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 23:41
Wiek postaci: 0
Ranga: Bogini
Krótki wygląd: -
Widoczny ekwipunek: -
Link do KP: -
GG: 4208281
Multikonta: Nikusui

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Kakita Asagi » 26 kwi 2018, o 15:01

Stanowisko: Moderator działu WT i Kuźnia
Doświadczenie:
- Administrator na forum bleachreloaded - administrator do spraw ogólnych (fabuła + system rozgrywki + ocena KP),
- Administrator na forum bleachworld - administrator do spraw ogólnych (fabuła + system rozgrywki + ocena KP),
- Administrator na forum bleachotherworld - administrator do spraw ogólnych (fabuła + system rozgrywki + ocena KP)
- Mistrz fabularny na forum Shinobi no Mono - prowadzenie misji i wypraw
Coś od siebie:
- na żadnym z powyższych nigdy nie zajmowałem się techniczną stroną prowadzenia forum, a całą resztą sobie poradzę.
Avatar użytkownika

Kakita Asagi
 
Posty: 1113
Dołączył(a): 15 gru 2017, o 17:45
Lokalizacja: Wrocław
Wiek postaci: 25
Ranga: Samuraj (Hatamoto)
Krótki wygląd: Mężczyzna o ciemnych włosach i niebieskich oczach, wzrostu około 170 cm. Ubrany w kremowe kosode, z brązową hakama oraz granatowym haori z rodowym symbolem. Na głowie wysłużony, ale nadal w dobrym stanie kapelusz.
Widoczny ekwipunek: - Tachi + Wakizashi
- drewniane tachi i wakizashi
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4518
GG: 9017321
Multikonta:

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Rindou Arashi » 26 kwi 2018, o 15:22

Stanowisko: Moderator WT & Kuźnia
Doświadczenie: prawie 3 lata służby jako moderator Twórczości na forum Shinobi no Mono, dodatkowo prawie dwa lata jako Mistrz fabularny oraz rok jako administrator, Oficjalnie fabularny, jednak wspomagałem także poprawki techniczne czy też mechaniczne, reworkując klany, poprawiając błędy itp.
Coś od siebie: Zaznajomiłem się już tutejszym systemem twórczości( Wystarczy zerknąć na ilość wrzuconych przeze mnie technik :D ), dodatkowo lubię pomagać tworzyć fajne techniki i zawsze jestem otwarty na negocjacje. Każdego wieczoru przemykam gdzieś na forum, więc nie będzie problemów z codziennym przeglądaniem twórczości.
Rindou Arashi
 

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Yamanaka Inoshi » 26 kwi 2018, o 18:31

Stanowisko: Moderator WT
Doświadczenie:
Grand Theft Auto

  • Social-Gaming - Serwer Roleplay na platformie MTA: Mistrz gry ( prowadzenie narracji w rozgrywce, wycena akcji, skargi/pochwały )
  • Cloud MTA - Serwer Roleplay na platformie MTA: Główny mistrz gry ( Nadzór nad opiekunami organizacji porządkowych i ich rozgrywką[ Policja, FBI etc ], opiekunami organizacji przestępczych [ Gangi, mafie ]. Projektowanie gospodarki serwera w tym pilnowanie nielegalnego obiegu broni. Ustalanie odgórnych reguł i zasad rozgrywki, skargi/pochwały, promocja serwera za pomocą filmów i klipów prezentujących serwer.
  • Redemption MTA - Serwer Roleplay na platformie MTA: - Główny mistrz gry ( Projektowanie poziomu i systemu rozgrywki, nadzór nad opiekunami organizacji przestępczych, porządkowych, publicznych. Nadzór nad ogólnym poziomem rozgrywki ) - Obecnie, w trakcie tworzenia.
Coś od siebie: No cóż. Nie zaszkodzi spróbować, zawsze z poziomu moderacji patrzy się nieco inaczej na sprawy niż z poziomu gracza, tego uniknąć się nie da, lecz najważniejszym jest zawsze działać tak by nikt nie wyszedł z sytuacji jakoś strasznie pokrzywdzony. Wrzucając część swoich wt i po rozmowach z niektórymi doszedłem do wniosku, że ciutkę chyba system poznałem, sprawdzając jego granicę tu i tam, fakt wiele mi brakuje by być ideałem, no ale przecież dział tworzy drużyna i ktoś musi być przeciwwagą. Ostatecznie nic nie stoi na przeszkodzie by powiedzieć sobie część i tyle :D. Co do mojej aktywności chyba wątpliwości nikt nie ma. Na PBF'ach jestem krótko, ale nic nie stoi na przeszkodzie by spróbować wszystkiego i zyskać więcej obycia w temacie. Jak to mówi Buka -> Zawsze można cofnąć.


Prowadzone misje:

Rezerwacje:

Kategorycznie nie przejmuję żadnych misji.

Spoiler: pokaż
Zamrożone:
Avatar użytkownika

Yamanaka Inoshi
 
Posty: 2983
Dołączył(a): 12 lut 2018, o 22:35
Lokalizacja: Soso
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy długością do brody
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 157
- Ubranko -> https://imgur.com/btjthaA.png
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Duży miecz na plecach
Duża Torba
Kabura z prawej strony na udzie.
[na misjach]
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4957
GG: 64789656
Multikonta: Hoshigaki Maname

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Yusetsu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron