Yasuo

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Yasuo

Postprzez Yasuo » 20 lip 2017, o 23:44


DANE PERSONALNE

Obrazek

PSEUDONIMY:
  Urufu ( ウルフ ) ( Wilk ) [nadany przez: Tsukune]

IMIĘ: Yasuo ( 安お ) ( Korzystając Ze Swojego )
NAZWISKO: Ineko ( 稲子 ) ( Konik Polny )
PRZYNALEŻNOŚĆ: Lazurowe Wybrzeża | Yinzin | Samurajowie | Rodzina Ineko
KLAN: brak
WIEK ( DATA URODZENIA ): 23 ( 366 )
PŁEĆ: Mężczyzna
WZROST | WAGA: 177 cm | 66 kg
RANGA: Samuraj


APARYCJA

Obrazek

WYGLĄD: Yasuo to chłopak dość lichej postury. Chociaż jest samurajem, to na takiego nie wygląda. Jest chudy i sprawia wrażenie zupełnie nieumięśnionego. To oczywiście tylko pozory, bo w rzeczywistości jest całkiem sprawny, jak na prawdziwego wojownika przystało. Brązowe włosy sięgają mu raptem do ramion (a właściwie do końca szyi) i często są w pewnym artystycznym nieładzie. Niekiedy opadają na zielone i bystre oczy, które bacznie badają otoczenie. Yasuo nie ma jednak żadnych problemów z odgarnięciem ich i ułożeniem ich we właściwej pozycji. Zadziorny nos. To wszystko sprawia, że chłopak sprawia wrażenie totalnego lekkoducha. Tak jakby się niczym nie przejmował. Yasuo zawsze uważał, że jego uszy są trochę za duże w porównaniu do reszty twarzy, ale zupełnie się tym nie przejmuje i uważa, że nawet dodają mu uroku. A o urok chłopak stara się dbać o ile oczywiście pozwala mu na to okazja. Nie jest to jakieś przesadne dbanie o wygląd. Nie przejmuje się gdy wpadnie w błoto albo podczas walki jego jasna skóra zostanie splamiona krwią. Nie tylko swoją, ale też wrogów. Jego twarz zazwyczaj wyraża pozytywne emocje. Po prostu miła aparycja. Często na jego twarzy gości miły uśmiech. Czasem nawet rumieniec. Jednak czasem, gdy wymaga tego sytuacja, Yasuo potrafi zachować pełną powagę. Jego mimika zmienia się diametralnie. Uśmiech zostaje zastąpiony przez minę, która mówi "Uważaj, bo zginiesz". Oczy tracą swoje ciepło i zastępuje je wyrachowany chłód. Chłopak wtedy wygląda na bardzo zdeterminowanego. Jak już mówiłem, nie wygląda na umięśnionego, jednak jakieś mięśnie tam ma. Przeciętny wzrost i przeciętna waga są jego atrybutami. Osoba, która raczej nie wyróżnia się w tłumie. Czy podoba się kobietom? Ciężko stwierdzić. Naprawdę ciężko stwierdzić. Trzeba by było zapytać jakąś, która go widziała.
GŁOS: Ciężko jest opisywać coś takiego jak głos, wiecie? Dlatego posłużę się dźwiękową wizualizacją.
UBIÓR: Yasuo posiada dwa typy ubioru, a każdy z tych typów składa się z kilku elementów, które chłopak lubi mieszać. Często są to elementy różne (np. bluza i sweter) i często takie same, lecz różniące się jedynie kolorem.

 • Ubiór Codzienny:
Yasuo na co dzień ubiera się jak zwyczajny człowiek. Bardzo często na jego ramionach gości beżowy sweterek. Pod tym sweterkiem znajduje się biała lub czarna koszula (z krótkim rękawem bądź z długim, w zależności od temperatury), która jest dostrzegalna jedynie poprzez kołnierzyk, znajdujący się wokół szyi. Do tego na nogach najczęściej znajdują się niebieskie bądź czarne spodnie (w zależności od temperatury: albo krótkie, sięgające jakieś 10 cm za kolana, albo długie, do ziemi), a na nogach pełne buty (bez obciętych i wystających palców). Yasuo nie może zrozumieć tej mody. Dlaczego większość wojowników nosi takie niepraktyczne obuwie? Nie dość, że może być komuś zimno, zwłaszcza jeśli walczy w zimnym klimacie, to jeszcze jakiś kamień może przypadkowo wpaść do buta i zniszczyć komfort chodzenia. Czasem ubiera także wersję swojego sweterka, ale bez rękawów lub czarną bluzę z kapturem. Czasem także krawat. Ubrania są prane regularnie. Do tego chłopak ma kilka kompletów, więc śmierdzieć nie będzie. Raczej.
( Wizualizacja 1 | Wizualizacja 2 | Wizualizacja 3 | Wizualizacja 4 )

 • Ubiór Podróżny:
Ubiór, który chłopak zwyczajowo ubiera na misje czy różnego rodzaju wyprawy, to po prostu jego jego ubiór codzienny (głównie ten beżowy sweterek i czarna koszula), ale jeden element sprawia, że jest to zupełnie inny komplet. Jeden element, który nadaje mu bardzo poważnego wyglądu. Jest nim oczywiście płaszcz. W dwóch wersjach kolorystycznych - w kolorze czarnym i brązowym z czarnymi obszyciami. Świetnie wygląda i chroni przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Czego chcieć więcej? Od jakiegoś czasu (wiosna 385 roku) Yasuo nosi też zbroję.
( Wizualizacja 5 | Wizualizacja 6 ) | (Wizualizacja 7)

ZNAKI SZCZEGÓLNE: Yasuo nie posiada żadnych znaków szczególnych w swoim wyglądzie. No może nie licząc takich dodatków jak np. broń przy pasie czy kabura obwiązana wokół uda. Gdyby jednak tego nie miał, to po prostu mógłby rozpłynąć się w tłumie, a tak to zwraca uwagę. Oczywiście nie jest to jakieś duże zwrócenie uwagi, ale po prostu prości ludzie najpewniej zainteresują się kimś kto ma broń. Zwłaszcza jeśli go nie znają i mogą sądzić, że jest to potencjalny morderca. Ale generalnie rzecz ujmując, Yasuo sprawia wrażenie całkiem miłego gościa. Nie tylko swoim wyglądem, ale także schludnym i dopasowanym ubiorem.


OSOBOWOŚĆ

Obrazek

CHARAKTER: Strasznie ciężko jest jednoznacznie określić czyjś charakter. Bardzo wiele zależy bowiem od tego co się zdarzyło w przeszłości. Nie chodzi tutaj nawet o jakieś traumatyczne przeżycia. Wystarczy, że ujadanie psa zbudzi kogoś w nocy i nie pozwoli mu się porządnie wyspać. To wystarczy, żeby zmęczony i podenerwowany chodził cały następny dzień, chociaż na co dzień jest bardzo spokojną osobą. To wystarczy (chociaż teraz może przesadzam), by zabić osobę, która go irytuje. Charakter nie jest celem podróży do którego się zmierza (chociaż dla niektórych osób kształtowanie odpowiedniego charakteru jest być może celem życiowym). Charakter jest drogą, po której się zmierza. Charakter to drogowskazy, które prowadzą człowieka w określoną przyszłość. Charakter każdego człowieka - a już na pewno samuraja - powinien być zbiorem ideałów, w które tej człowiek wierzy. Yasuo nie jest tutaj wyjątkiem. Więc teraz przyszła pora, by odpowiedzieć sobie na jedno zasadnicze pytanie. Jakie ideały wyznaje Yasuo?

 • Rycerskość:
Rycerskość objawia się w ochronie tych, którzy sami się chronić nie potrafią. Rycerskość to szacunek dla kobiet i ludzi starszych. Nie oznacza jednak służalczości i bezgranicznego uniżenia. Nie należy tego utożsamiać także z głupotą. Jeśli ktoś nie potrafi się sam ochronić, a jest "złym człowiekiem" (w rozumieniu Yasuo), to na tą pomoc nie zasługuje. Jeśli wróg jest zbyt potężny i ingerencja chłopaka prawdopodobnie nic nie da, to w tym wypadku Yasuo najprawdopodobniej się wycofa.

 • Wysoka Moralność:
Wysoka Moralność to głęboka niechęć do krzywdzenia niewinnych ludzi. Wysoka Moralność to brak miłosierdzia dla "tych, którzy czynią zło". Wysoka Moralność to zdolność do osądzania innych osób i wymierzania im stosownych i sprawiedliwych kar. Jeśli ktoś popełnił jeden błąd i oddał się "Złu", to wcale nie znaczy, że jego dusza na zawsze jest już stracona. Być może zasługuje na drugą (albo i trzecią czy czwartą ... itd.) szansę. Wysoka Moralność to także unikanie negatywnych emocji takich jak nienawiść, chęć zemsty czy zazdrość.

 • Roztropność:
Roztropność to przemyślane działanie. Roztropność to unikanie pyrrusowego zwycięstwa. Roztropność zakłada przelanie krwi w jak najmniejszych ilościach. Roztropność to brak głupoty. Nieraz oznacza dziką szarżę na wroga. Nieraz oznacza dialog i próbę pokojowego rozwiązania sporu. A w przypadku działań w grupie roztropne zachowanie zakłada posłuch względem dowodzącego. On ma większą wiedzę i on bierze na siebie odpowiedzialność moralną za wypełnione rozkazy.

 • Lojalność:
Jak sama nazwa wskazuje. Jest to po prostu lojalność przyjaciołom, towarzyszom broni, damie serca i sprawie, o którą się walczy. Na ludzką lojalność składa się nie tylko chęć obrony czy dochowanie wierności, ale także takie proste ludzkie odruchy jak np. uśmiech, przyjazny ton głosu czy okazywanie pozytywnych uczuć. Natomiast lojalność sprawie to po prostu determinacja z jaką się dąży do jej wypełnienia.

 • Praktyczność:
Jest to ideał, który czasem może być sprzeczny z filozofią wyznawaną przez samurajów, jednak rozkwitł w umyśle Yasuo jako piękny i wonny kwiat praktyczności. Chodzi tutaj o fakt, że nie zawsze samą siłą czy szybkością się wygra. Nie zawsze honor jest czymś praktycznym. Jeśli chodzi o wypełnienie danej sprawy, to należy użyć wszelkich niezbędnych środków (za wyjątkiem takich, które stoją w twardej sprzeczności z moralnością). Zatem zabójstwo z zaskoczenia? Nie ma sprawy, o ile przyczynia się do wykonania zadania!

 • Braterska Miłość:
Bardzo dziwny ideał, nakazujący kochać swojego brata niemalże tak jak siebie samego. Jednocześnie jednak ideał ten nie zabrania Yasuo unikania swojego bliźniaka. Yasuo (a także ten drugi z braci) jest zdania, że miłość braterska miłością, ale im mniej nas w jednym miejscu tym lepiej.

 • Młodość:
Ostatni z ideałów wyznawanych przez Yasuo. O co w tym chodzi? Ano o to, że Yasuo uważa siebie za osobę młodą. Nie musi więc sztywno trzymać się swoich ideałów. Może się bawić, podróżować, zwiedzać świat i korzystać z życia (także z używek). Spotykać się ze znajomymi, zażywać różnorakich rozrywek. Dlaczego nie? Czasem nawet może odpyskować starszym. Nie musi przecież tłumić w sobie emocji. To przecież niezdrowe i strasznie nieprzyjemne. Reasumując, ideał Młodości w pewnym sensie zmiękcza poprzednie ideały, powodując, że Yasuo może dość często zachowywać się jak na zwyczajnego nastolatka przystało. Młodość pozwala popełniać błędy, uczyć się na nich i je sobie wybaczać.

 • Inne:
Yasuo bardzo szanuje artystów: poetów, malarzy, muzyków (i innych)... Sztuka to jedna z jego wielu rzeczy, które kocha. Oprócz tego podziwia piękne kobiety.

Kiedyś zakochany w uroczej Yuce. Teraz uczucie wygasło (Yasuo nie widział jej kilka lat i stracił nadzieję na ponowne spotkanie). W samuraju zrodziła się miłość do Królowej Jesieni. Yasuo uważa, że Oashisu jest ważniejsza niż jego honor, który utracił. Yasuo nie wie czy jest jeszcze godzien, by nazywać się "samurajem".

Yasuo kocha Pannę Oashisu, ale również ma do niej ogromny żal za to co powiedziała. Kocha ją i nienawidzi jednocześnie. Kobieta zasugerowała mu, że wielka miłość nie jest dla niego i raczej powinien znaleźć sobie dziwkę.

Yasuo uważa shinobich i kunoichi za potężnych wojowników, obdarzonych niezwykłymi umiejętnościami. Jednak nie walczą oni honorowo, a ich zdolności są... przerażające. Samuraj myśli, że najbezpieczniej po prostu nie dać im użyć żadnych technik, zwłaszcza tych najpotężniejszych. Po prostu zabić od razu... albo chociaż obezwładnić (w przypadku prawdziwej walki). Czy to się uda?

Yasuo, po przegranej w pojedynku, zaczął rozważać chęć zrezygnowania z drogi wojownika.
NAWYKI:
 • Yasuo uważa siebie za podróżnika. Dlatego jak na każdego "rasowego podróżnika" przystało, chłopak prowadzi swój dziennik. Jednak zapisuje w nim tylko najciekawsze wydarzenia. Czasem można jednak zobaczyć jak coś sobie bazgrze w tym swoim notesie.
 • Podziwia piękne kobiety. Bardzo często porównuje je do pięknych obrazów.
 • Po pijaku zachowuje się jak totalny idiota.
NINDO: O dziwo chłopak uważa, że - jak sama nazwa wskazuje (nindo = "droga ninja") - nindo nie jest dla samurajów. Dlatego nie posiada żadnego. Yasuo to osoba, kierująca się swoim charakterem (czyli zbiorem ideałów, w które wierzy).
AKTUALIZACJA OSOBOWOŚCI:
Spoiler: pokaż
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.

HISTORIA: "Opowieść o Dwóch Ostrzach": Dawno, dawno temu. Za górami. Za lasami. Na odległej wyspie. No dobra. Nie było to wcale tak dawno. Za górami i lasami może też nie ("może" dlatego, że Narrator nie zna się na topografii terenu, o którym opowiada). Wyspa na dobrą sprawę też nie była aż tak odległa jakby mogło się to wydawać. W roku 366 wiosna zawitała na wyspę Yinzin. Południowa część wyspy wolna była wtedy od śniegu (a przynajmniej w niektórych rejonach), więc życie mogło na nowo rozkwitnąć, by za jakiś czas znowu umrzeć. I właśnie wtedy stał się cud. Cud dla pewnych ludzi. Rozkwitło życie, a właściwie dwa bardzo dziwne (a właściwie całkiem zwyczajne) życia. Życia te nie ulegały tak bardzo mroźnemu klimatowi i mogły technicznie rzecz biorąc przetrwać dekady. Dwa życia tak bardzo do siebie podobne. Dwie ludzkie istoty zrodzone z jednej matki i jednego ojca, w jednym czasie. Chłopcy. Bliźniacy. Yasuo i Gansuo (がん すお - co znaczy "Ssać Raka", hehe). Nie wdając się w szczegóły całego porodu, można jedynie rzec, że Gansuo wyszedł jako pierwszy z łona matki. Za nim, jakieś 10 minut później, pojawił się także Yasuo. Właśnie dlatego zapewne Gansuo uważał się za starszego brata, chociaż dzieliło ich zaledwie parę chwil. Nie był jednak złym bratem. Był bratem naprawdę cudownym. Warto jeszcze powiedzieć coś o rodzicach tej dwójki. Ojciec - Saigo (さいご - co znaczy "Ostatnia Chwila") - oczywiście był samurajem. Matka - Hinata (ひなた - co znaczy "Słoneczne Miejsce") - była natomiast zwykłą kobietą, córką niezbyt zamożnych hodowców (rolnikami ciężko byłoby ich nazwać, ale generalnie hodowali jakieś zwierzęta). W rzeczywistości mógł ktoś mógłby to nazwać mezaliansem. Jednak czy ktoś wychowany w duchu Potężnych Samurajów mógł przykładać do tego jakąkolwiek wagę? Oczywiście za sprawą faceta o poszarzałych włosach (wcześniej były bardziej brązowe) czarnowłosa piękność polepszyła jakość swojego życia i to nie ulegało wątpliwości. No i tak mijały długie lata. Ojciec w pewnym momencie stwierdził, że chłopcy są gotowi, by rozpocząć treningi. I zaczął ich trenować na samurajów. Początkowo, by nie przemęczać chłopców, treningi nie były zbyt wymagające. Ograniczały się głównie do rozgrzewki i zaprezentowania podstawowych cięć i bloków. Wraz z wiekiem jednak ojciec stopniowo zwiększał ich trudność. Chłopcy musieli przechodzić przez dłuższe maratony, do tego pierwsze sparingi. Używano w nich bokkenów bez tsuby, wykonanych z białego dębu. Mocna i szybka broń wskazująca na przynależność do szkoły Taka. Szkoły, która kształci swoich adeptów w sztuce szybkości. Tak też zostali wyszkoleni młodzi adepci sztuki samurajskiej. Historia ta nie będzie jakaś specjalnie długa. Pozbawiona kwiecistego i poetyckiego języka skupi się na konkretach. A konkrety były takie, że Gansuo i Yasuo bardzo się kochali i wspólnie trenowali, co sprawiało im radość. Patrzenie jak obaj rosną w siłę i w przyszłości będą mogli siebie nawzajem ochraniać ... to było cudowne. W międzyczasie poznali też elementy filozofii, ekonomii i oczywiście nauczyli się czytać, pisać i liczyć. Nie wszyscy to potrafili. Trochę im jednak przeszkadzało to, że są tacy do siebie podobni! Niemalże jak dwie krople wody. Byli w końcu bliźniakami. Matka i Ojciec nigdy się nie pomylili, ale we wiosce ... różnie to bywało. Nawet ubrania mieli wspólne. Chcieliby chociaż trochę się od siebie różnić, jednak braterska miłość przetrwała. Oboje zgodnie stwierdzili, że się rozdzielą. Jeden pójdzie w jedną stronę świata. Drugi natomiast - w przeciwną. W ten sposób staną się niejako wyjątkowi i nikt nigdy nie będzie już mylił ich imion. Zawsze jednak będą się kochać i gdy tylko jeden zapragnie się spotkać, bądź wezwie pomocy - drugi natychmiast wyruszy. Jak uradzili, tak zrobili. Pewnego razu oznajmili ojcu i matce, że zamierzają wyruszyć w świat. Ojciec tylko skinął potwierdzająco głową. W końcu musiało do tego dojść, prawda? Dzieci opuszczają rodzinne gniazdo. Nigdy tego nie robił, ale teraz to zrobił. Dał dzieciom pierwszy (i być może ostatni) prezent. Yasuo jako ten o większej sile dostał Miecz-tasak. Gansuo jako ten szybszy natomiast zwyczajne Tachi. I tak jak dwa ojcowskie miecze przez lata zjednoczone we wspólnej egzystencji, zostały rozdzielone, tak droga dwóch braci także się rozeszła. Gansuo prawdopodobnie statkiem przedostał się do Yusetsu, skąd prawdopodobnie zmierzał do Shigashi no Kibu. Natomiast Yasuo - także na pokładzie okrętu - obrał za swój cel Sogen. Chciał bowiem podziwiać ten Wielki Mur, który odgradzał cywilizowany świat od tego niezbadanego. Tego, gdzie - jeśli plotki mówiły prawdę - mieszkały potwory, łącznie z Prastarym Wampirem. I teraz mamy wiosnę roku 383. Po 17 latach wspólnego życia zakończyła się historia dwóch braci. Yasuo dotarł do Sogen i rozpoczął swoją własną historię ...


WIEDZA

Obrazek

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.ZDOLNOŚCI

Obrazek

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.EKWIPUNEK

Obrazek

PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
 • Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
 • Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach) (Wizualizacja).
 • Zbroja (ubrana) - stworzona w całości z metalowych płytek, w kolorze - no - metalu (srebrnego dokładniej). Nie została niczym pomalowana. Chroni większość wrażliwych miejsc i posiada odpowiednie łączenia, które nie ograniczają ruchów. Zbroja ta założona jest na coś w stylu czarnej bluzy, tak by metal nie uwierał ciała. Na prawym ramieniu znajduje się coś w rodzaju niebieskiej chusty, jednak jest to jedynie element dekoracyjny (Wizualizacja).
 • 2 bokkeny (znajdujące się w pochwie przy pasie po prawej stronie)

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.


AKTUALIZACJA EKWIPUNKU:
Spoiler: pokaż
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.ROZLICZENIA

Obrazek

PIENIĄDZE: viewtopic.php?f=101&p=55890#p55890
PH: viewtopic.php?f=34&t=3872&p=55889#p55889
MISJE:
  D - 3
  C - 4
  B - 0
  A - 0
  S - 0


PREZENTY OD ADMINISTRACJI:
Spoiler: pokaż
 • Mikołajki: Worek Mikołaja
 • Święta oraz Nowy Rok: 60 PH, 750 Ryo
 • Tylko dla Panów.: 40 PH, 1000 Ryo, Bombka Świetlna
 • Zimowa Gala SW 2018!: 10 PH, 100 Ryo
 • Wielkanocne Jajeczko: 30 PH, 400 Ryo
 • Letnia Gala SW 2018: 40 PH, 500 Ryo
 • Konkurs: 20 PH
 • Dzień chłopaka: Błogosławieństwo Superszybkiej Koalki (Wykorzystane: nie)
 • Halloween!!: Pigułka żywnościowa o smaku toffi idealnie pozwoli uzupełnić poziom chakry po trudnym pojedynku czyniąc oddech niesamowicie słodkim, 10 przeklętych shurikenów, są całkowicie białe a w locie robią “buuuuu”.
 • Święta, święta i dziewczynka z zapałkami: Wino zapomnienia - dolane po potrawy lub napitku, pozbawi przytomności najmocniejszego przeciwnika, nawet samego Jeźdźca Hana. Nieaktualne
 • Zimowa Gala 2019!: 10 PH, 100 Ryo
 • Wielkanoc 2019: 30 PH, 500 Ryo
 • Czwarta Rocznica Shinobi War: 50 PH do wydania w każdą dziedzinę (prócz żywiołowej i klanowej) + wiedza z 1 wybranej prowincji -> Dziedzina: Jeszcze nie zdecydowałem, Wiedza: Jeszcze nie zdecydowałem
 • Halloween 2019: Dyniowe ozdoby - piękne, pomalowane i powycinane dynie przedstawiają szereg cudownych motywów halloweenowych, pięknie zdobiąc Twój dom. Sprawia to, że zyskuje on +1 sławy prowincjowej, przyciągając spojrzenia i wywołując uśmiechy na twarzach ludzi. Sprawiają wrażenie, że musisz być bardzo miłym i uprzejmym ninja! (Sława: jeszcze nie wybrałem)
 • Święta, znów idą Święta!: Son Gokū - 50 PH na rozwój dowolnej dziedziny (bez Kontroli Chakry i Dziedzin Żywiołowych) -> Dziedzina: Ninjutsu rangi E
 • Zimowa Gala SW 2020: 10 PH, 100 Ryo
 • Dzień mężczyzn 2020: 10 PH, 100 Ryo, Kiseru - tradycyjna fajka z opalonego drewna, w której możesz palić ulubiony tytoń. (I zioło.) Na jej boku wyryto symbol ognia. Dmuchnięcie w nią spowoduje, że w wybranym przez ciebie kierunku poleci technika rangi C, Katon: Kaen Senpū (Efekt Jednorazowy Wykorzystany: nie)
 • Wielkanoc 2020: 30 PH, 500 Ryo, 3 treningi technik skrócone o 5 linijek (Wykorzystane: 0/3 - Nie: 1. -, 2. -, 3. -)
 • Piąta Rocznica Shinobi War: 55 PH na dziedzinę klanową (do wymiany na: jeszcze nie zdecydowałem) + Medalion ze znakiem klanowym od lidera klanu/szczepu za długie lata służby (sława +1 prowincjonalna w prowincji, w której się służy; Wyrzutki dostają +1 sławy prowincjonalnej do swojej prowincji startowej i nie jest to medalion ze znakiem klanowym, a dowolny inny) (Odebrany: nie)
Ostatnio edytowano 2 sie 2020, o 01:10 przez Yasuo, łącznie edytowano 105 razy
- Mowa
Kod: Zaznacz cały
[color=#00FFFF]- Mowa[/color]"Myśli"
Kod: Zaznacz cały
[color=#00FFFF][i]"Myśli"[/i][/color]Prowadzone Misje: Kyasupa Nagai, Tsukune, Hotaka, Fumiko

Wzór Misji:
Spoiler: pokaż
Kod: Zaznacz cały
[quote][center][i]Nick gracza[/i]
[b]Misja rangi Y
1/X
<Pora roku>, <Rok> roku[/b][/center]

[akap]Tu wstaw tekst...[/akap][/quote]

Kod: Zaznacz cały
[center][i]Misja wykonana pomyślnie![/i]
[b]X PH, Y Ryo(, dodatkowe wynagrodzenie lub informacje - opcjonalnie)![/b][/center]

Kod: Zaznacz cały
[center][i]Misja zakończona niepowodzeniem.[/i]
[b]Informacje.[/b][/center]


Wzór Nowej Lokacji:
Spoiler: pokaż
Kod: Zaznacz cały
[quote][fieldset=Opis][center][img]Obrazek/Obrazki[/img][/center]
[akap]Opis lokacji[/akap][/fieldset]
[fieldset=Ważni NPC][list][*][url=LinkDoNPC][b]NPC[/b][/url] - NPC
[code][b][color=KolorekNPC]- Mowa NPC[/color][/b][/code][/list][/fieldset]
[fieldset=Plotki i Ciekawostki][list][*][b]Brak[/b] - brak[/list][/fieldset][/quote]
Avatar użytkownika

Yasuo
 
Posty: 1239
Dołączył(a): 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 23
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- 2 bokkeny (znajdujące się w pochwie przy pasie po prawej stronie)
Link do KP: viewtopic.php?f=32&p=55892#p55892
Multikonta: Brak

Re: Yasuo

Postprzez Yasuo » 23 lip 2017, o 00:24

Chyba gotowe :).

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
- Mowa
Kod: Zaznacz cały
[color=#00FFFF]- Mowa[/color]"Myśli"
Kod: Zaznacz cały
[color=#00FFFF][i]"Myśli"[/i][/color]Prowadzone Misje: Kyasupa Nagai, Tsukune, Hotaka, Fumiko

Wzór Misji:
Spoiler: pokaż
Kod: Zaznacz cały
[quote][center][i]Nick gracza[/i]
[b]Misja rangi Y
1/X
<Pora roku>, <Rok> roku[/b][/center]

[akap]Tu wstaw tekst...[/akap][/quote]

Kod: Zaznacz cały
[center][i]Misja wykonana pomyślnie![/i]
[b]X PH, Y Ryo(, dodatkowe wynagrodzenie lub informacje - opcjonalnie)![/b][/center]

Kod: Zaznacz cały
[center][i]Misja zakończona niepowodzeniem.[/i]
[b]Informacje.[/b][/center]


Wzór Nowej Lokacji:
Spoiler: pokaż
Kod: Zaznacz cały
[quote][fieldset=Opis][center][img]Obrazek/Obrazki[/img][/center]
[akap]Opis lokacji[/akap][/fieldset]
[fieldset=Ważni NPC][list][*][url=LinkDoNPC][b]NPC[/b][/url] - NPC
[code][b][color=KolorekNPC]- Mowa NPC[/color][/b][/code][/list][/fieldset]
[fieldset=Plotki i Ciekawostki][list][*][b]Brak[/b] - brak[/list][/fieldset][/quote]
Avatar użytkownika

Yasuo
 
Posty: 1239
Dołączył(a): 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 23
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- 2 bokkeny (znajdujące się w pochwie przy pasie po prawej stronie)
Link do KP: viewtopic.php?f=32&p=55892#p55892
Multikonta: Brak

Re: Yasuo

Postprzez Exodia » 23 lip 2017, o 23:30

Karta Postaci bardzo fajna. Nie mam się do czego przyczepić.

Akcept.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 2567
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 16:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG/Discord: Wolfig#2761
Multikonta: Mujin


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości