Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Tsu » 18 sty 2016, o 00:09

No to ja zgłoszę swoją kandydaturę. Co prawda jestem krótko na forum(pomijając moje poprzednie konto na, którym tu grałem), ale kto mi zabroni spróbować co nie? :) Pokrótce o sobie w tym prawdziwym świecie - nie tym wirtualnym. Mam na imię Dominik i mam 20 lat. Skończyłem Technikum ekonomiczno-handlowe, nie było łatwo... oj nie. Jestem optymistycznym człowiekiem, który bardzo angażuje się w wypełnianie wyznaczonych mu zadań. Raczej niekonfliktowy, chociaż jak trzeba to potrafię walczyć o swoje. Kulturalny, przyjacielski, bardzo lubię nawiązywać nowe znajomości. Lubię być w centrum uwagi i przebywać pośród wielu rówieśników. W życiu zajmuję się muzykę, tworze ją - tzn bardziej tekstowo. Jestem raperem po prostu. Prowadzę własny kanał na youtube, gdzie udostępniam swoje kawałki, rozmawiam z rożnymi ludźmi, którzy zajmują się klubami/barami/festynami/festiwalami w celu organizacji koncertów, jak i samego marketingu i reklamy mojej ekipy i mnie.
Dobra, przejdźmy do mojej osoby na forum. Opanowany, humorystyczny, kulturalny. Staram się pomagać wszystkim nowym graczom i nawet dwóm już zdążyłem pomóc :). Z żadnym użytkownikiem forum, myślę, że nie mam jakiego takiego konfliktu. Bynajmniej staram się żeby go nie było. Gra na forum moim zdaniem ma być zabawą, mile spędzonym czasem i pewnym sposobem relaksu oraz poznania nowych ciekawych osobowości. Więc po co rujnować to, tworząc jakieś niepotrzebne konflikty. Oddzielam stosunki między naszymi postaciami, a nami - osobami kreującymi te postacie. Co do mojej ortografii i interpunkcji. Humanistą nie jestem, ale staram się wszystko pisać prawidłowo.
Może teraz chwila o moim ogólnym doświadczeniu w pbf-ach. Pamiętam mój pierwszy pbf, wtedy był on chyba jednym z pierwszych - shinobigame - może coś wam to mówi. Od niego zacząłem i tak latałem z jednego na drugiego. Nie mogłem znaleźć swojego miejsca, ale w końcu udało mi się znaleźć je tutaj. Kiedyś już u was grałem ;). Ogólnie grywałem w różne pbf'y. Od tych fantasy, po te najzwyklejsze jak bycie w szkole, prowadzenie normalnego życia itp. itd. Jakieś tam doświadczenie tam posiadam.
Co do anime i mangii, do której odnosi się ten pbf, a mianowicie "Naruto". Obejrzałem całą pierwszą serię dwa razy, shipuudena oglądam cały czas. Lecz mangę już skończyłem czytać. Znam realia, mechanizmy, możliwości jutsu itp. itd. Mogę szczerze z ręką na sercu powiedzieć, że jest to moje ulubione anime.
To teraz może, czemu akurat ja? Wiem, że jestem krótko, ale pokazuję zaskakującą aktywność. Odpisuję jak najszybciej mogę na wszystkie posty. Utrzymuje dobre kontakty z użytkownikami forum. I staram się jak najbardziej wykorzystać cały potencjał tego forum, gdyż możemy utrzymać się na szczycie przed długie lata. Do tego znam się na marketingu i mógłbym w dobry, szybki, a przede wszystkim skuteczny sposób rozreklamować forum. Mam nadzieję, że chociaż to przeczytaliście, a nie pominiecie ze względu na to, że "jestem nowy". Pozdrawiam :)
Tsu
 

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Defrevin » 18 sty 2016, o 21:29

Nabór zamknięty, dziękuje za nadesłane zgłoszenia. Postaramy się niebawem ogłosić, kto dołączy do ekipy administracji.
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Avatar użytkownika

Defrevin
Założyciel Forum
 
Posty: 2116
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 22:31
Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta:

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Defrevin » 20 sty 2016, o 18:40

Dziękuje za wszystko podania, wybór nie był prosty, głosy były bardzo rozłożone, przeważyło jednak to, że to będzie osoba z którą mi się ma przede wszystkim dobrze współpracować, a biorąc pod uwagę doświadczenie, a także decyzje jakie padły podczas ostatniego naboru - wybór stawał się już dużo prostszy.

Nowym moderatorem ogólnym zostaje Nikusui.

Reika - Ty potrzebna jesteś gdzie indziej i tam Twoją pracę na prawdę doceniamy, Kamiru - przypuszczalnie Kan się do Ciebie niedługo odezwie, Murai - niestety nie tym razem, ale nie poddawaj się, bo Twoja kandydatura była tą jedną z mocniejszych, Hakai - spróbuj się najpierw wykazać gdzieś niżej - jako sędzia/misjodawca albo w pomysłach (tylko tym razem przemyślanymi wypowiedziami), Kirito - podanie oczywiście przeczytane, ale chcielibyśmy, abyś najpierw nabrał u nas na forum trochę stażu - takiego nieprzerywanego ;)

Nikusui - gratuluje. W razie jakichkolwiek wątpliwości, śmiało proszę pisać prywatnie, odpowiem na wszystkie pytania.
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Avatar użytkownika

Defrevin
Założyciel Forum
 
Posty: 2116
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 22:31
Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta:

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Natsu » 26 sty 2016, o 12:40

Nowy nabór na Moderatora WT&Kuźni

W dniu dzisiejszym z pozycji Moderatora w działach WT oraz Kuźni zrezygnowała Reika, której bardzo dziękuję za współpracę w tych działach. W związku z tym zwolniło się także jedno wolne miejsce w owym właśnie miejscu i ogłaszam na nie nabór. Jako administrator tego działu chciałbym kontynuować prace z pełnym składem ludzi, czyli czwórką osób sprawdzających techniki na owym stanowisku. Z osób, które będą tutaj kandydowały jedna dostanie swój etat i będzie pełniła te funkcje na początku jako okres testowy, a potem jeżeli współpraca będzie owocna to w formie stałej.
Powodzenia.
Avatar użytkownika

Natsu
Support
 
Posty: 2281
Dołączył(a): 17 lut 2015, o 17:36
Wiek postaci: 0
GG: 6078035
Multikonta: Natsume

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Tsu » 26 sty 2016, o 13:28

Nie będę się rozpisywał tak jak w poprzedniej rekrutacji. Po prostu chciałbym dostać możliwość sprawdzenia się jako moderator WT&Kuźni. Czy podołam zadaniu, no i oczywiście nabrać doświadczenia. Moja aktywność jest duża, więc często będę się wypowiadał w tematach.

Pozdrawiam :)
Tsu
 

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Mitsu » 26 sty 2016, o 13:55

Gram dwa dni z KP, ale co mi tam zgłoszę się, bo chodzi o logiczne myślenie *.*
Mitsu
 

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Hakai » 26 sty 2016, o 17:13

NA forum przybyłem w sierpniu. To właśnie wtedy poznałem większość ludzi tu grających. Dzierżąc jeszcze nick Zengado rozpocząłem swoją grę. Klanem Jugo grało mi się mało przyjemnie z powodu klanówki na C i no słabej mocy Taijutsu we wczesnym stadium gry tym bardziej które nie szło w parze z małą szybkością. Wtedy powstał Hakai. I to na tym koncie spędziłem większość swojego czasu na forum. Zanim jednak powstał zgłębiłem dokładnie każdy klan. Rozważając co da mi najbardziej destrukcyjną siłę. No i padło na Haretsu. W każdym razie mechaniki klanów znam bardzo dobrze. Co na pewno pomogło by mi wycenić czy Jutsu jest z nimi zgodne. Co do reszty. Nie udaje że jestem alfom i omegom. Nie znam się na biologi więc Iryōjutsu trudno będzie mi ocenić. Jedynie opierając się na wiedzy obejrzanej mangi i oglądanego dalej Anime naruto. Ale czysto medycznej wiedzy niestety nie mam. Reszta wydaje się w miarę do pojęcia. Na pewno samo stanowisko dostarczy mi również ogromne garści ów wiedzy. Jeśli chodzi o czas. Mam go kupę. W marcu zacznę pracować ale pewnie nie więcej niż 35 H w tygodniu więc reszte przesiedzę w domu 'Taki samotnik". Więc o czas nie ma co się bać. Raczej będę odpisywać po parę razy w każdym temacie dziennie jeśli tylko gracz dorówna mi aktywnością. I to chyba tyle. Myślę że gdybym się dostał dał bym radę współpracować z moderatorami i odciążać ich. A jeśli ktoś wątpi to się zdziwi :P
Hakai
 

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Senshizu » 26 sty 2016, o 19:10

Dobra też się zgłaszam. Choć z góry zakładam że wygra ktoś z dłuższym stażem. Jednak przyda mi się to by kiedyś napisać "Kandydowałem już na moderatora WT" Więc no. Mam długi staż. Na forach. Gram juz no od paru lat. Najpierw na jakimś "Granaruto.pun" potem na NG teraz tu. Myślę że spisał bym się dobrze. Mam nawet sporo czasu. To tyle. Tyle starczy by kiedyś się powołać na ten post "Już kandydowałem" Kiedy nadejdą wybory za parę miesięcy w których szansę może będę mieć
Senshizu
 

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Tsukune » 26 sty 2016, o 23:35

Mogę się zgłosić.
Czy jestem w tym dobry czy nie nie mi oceniać. Kiedyś byłem modem więc decyzję pozostawię administracji która stwierdzi czy byłem dobrym modem czy też nie.
Avatar użytkownika

Tsukune
 
Posty: 2096
Dołączył(a): 24 maja 2015, o 22:14
Wiek postaci: 27
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem . Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, katana przy pasie [z 5cm ostrza], pasek z biczem, laska
Link do KP: http://www.shinobi-war.xaa.pl/viewtopic ... 4864#p4864
GG: 8518406
Multikonta:

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Setsu » 27 sty 2016, o 12:51

Jestem tu od niedawna. Mam czas 5-6 razy w tygodniu, lubię się babrać i doszukiwać nieprawidłowości. Wręcz kocham oceniać i szukać dziury w całym.
Już gdzieś tam byłem modem technik i wielkim misjodawcą piszącym po 20 postów dziennie, ale ten etap mi minął. Teraz wolę spokojnie napisać średniego posta, w którym nie walnę 70 ortograficznych, zrozumiałego dla przeciętnego użytkownika.
*PS. WIELKI PLUS: Dbam o polszczyznę - jakakolwiek by ona dzisiaj nie była. xD
Setsu
 

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Rayne » 27 sty 2016, o 12:56

Grałem na SnM i SR i na obu byłem modem od kuźni i technik.
Mam czas więc zgłaszam się jako chętny do zostania modem!
Rayne
 

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Natsu » 31 sty 2016, o 12:40

Nowy wybór na Moderatorów WT&Kuźni

W dniu dzisiejszym ogłaszam dwóch nowych moderatorów. Dlaczego dwójkę? Zdecydowaliśmy iż w tym dziale damy szansę na sprawdzenie się dwóm osobom, dział na tym nie ucierpi. Osoby te dostają szansę na wykazanie się i pokazanie iż ludzie mogli się o nich mylić. Są nimi Kirito oraz Hakai. Przyjęci zostają na okres próbny do końca lutego, a możliwe, że zostanie on przedłużony przy wątpliwościach. Jednocześnie administracja zastrzega w przypadku braku owocnej współpracy przerwać takową wcześniej.
Nie pozostało mi nic więcej niż życzyć im powodzenia, a reszcie kandydatów podziękować za chęci.
Avatar użytkownika

Natsu
Support
 
Posty: 2281
Dołączył(a): 17 lut 2015, o 17:36
Wiek postaci: 0
GG: 6078035
Multikonta: Natsume

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Defrevin » 12 lut 2016, o 11:33

Chciałem poinformować, że rezygnuje z pozycji H@. Mam dość buractwa w wykonaniu niektórych graczy, ich prób wpływania na mechanikę forum bez uprzedniego przemyślenia całej koncepcji, rzucania pomysłami za przeproszeniem z dupy, bo inaczej tego po takim czasie nazwać nie mogę.

Spędziłem na tym stołku dużo czasu, forum jak widać prężnie się rozwi(ja/nę)ło i dalej rozwija, wiec jestem pewny, że zdołacie wspólnymi siłami pociągnąć to dalej. Jedyne co od siebie mogę dodać to to, abyście patrzyli nie co dalej w przyszłość niż tylko na swoje "podwórko" które w tym momencie rozumiem jako chęć osłabienia tego co nie nam na rękę i wzmocnienia tego na co mamy ochotę. Bo już od długiego czasu to widzę, próbowałem temperować, ale moja cierpliwość ma również pewne granice.

Uprzedzając pytania - tak, czuje się bez skazy i zarzutu, bo nic do tej pory nie osiągnąłem dla swojej postaci, poza zwyczajną zgodą na pakt od administracji. Próbowałem wszystkich traktować fair, patrząc na ogół, a nie jednostkowo, ale dalej tak się nie da z poniektórymi.

Administracja o tej sytuacji wie, poinformowałem wczoraj wieczorem. Natsu i Kanowi wręczam pełnie praw administracji. Jak dalej chcą to pociągnąć - już mnie to nie interesuje.

Powodzenia!
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Avatar użytkownika

Defrevin
Założyciel Forum
 
Posty: 2116
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 22:31
Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta:

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Ocir » 16 lut 2016, o 20:47

Nabór na Moderatora Technicznego
Ogłaszam kolejny nabór, tym razem na stanowisko Moderatora Technicznego. Co tutaj dużo pisać, osoba która zostanie wybrana będzie musiała niestety użerać się ze mną. Lekko odbiegając od tematu... Ciekawe ile ten ktoś wytrwa? Dobrze, a teraz wracajmy. Moderator Techniczny, będzie zajmował się dokładnie tym samym co osoby odpowiedzialne za Kuźnię i Własne Techniki, jednak jego zdanie będzie po prostu miało większe znaczenie. Nie zapominajmy też o reworku technik. Tak... Macie racje, ciężkie czasy czekają tego wybrańca.

Napiszcie dlaczego Wy, a nie on/ona/ono... Znacie dobrze tą część.

Powodzenia!
Avatar użytkownika

Ocir
Administrator
 
Posty: 3271
Dołączył(a): 10 mar 2015, o 23:33
Wiek postaci: 0
GG: 401110
Multikonta: Ichirou

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Kamiru » 16 lut 2016, o 21:11

Eto... Zgłaszam się. Dlaczego ja? Bo już moduję i mam chyba najdłuższy staż spośród wszystkich obecnych modów + nie jestem chyba taki zły na tym stanowisku + nikt się póki co nie zgłosił.
Kamiru
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nami-shin (Osada Rodu Hōzuki)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość