Pieczętowanie przedmiotów

Pieczętowanie przedmiotów

Postprzez Ocir » 11 mar 2015, o 21:41

Pieczętowanie przedmiotów

Obrazek


Krótkie wprowadzenie

Fūinjutsu to dziedzina ninjutsu skupiająca się na pieczętowaniu wszelkiej maści obiektów, najczęściej w zwojach. Wszystko zależy bowiem od biegłości w tej sztuce i wielkości zwoju (można je zobaczyć tutaj i kupić w sklepie), bowiem każdy z nich posiada swoją pojemność. Wartość ta nie jest jednak stała, a zwiększa się wraz z naszym rozwojem w sztuce pieczętowania. Szczegółowa rozpiska znajduje się nieco niżej (tabelka). Każdy przedmiot na forum posiada swoją objętość i to właśnie ona zapełnia "miejsce" w zwoju. Nie można przekroczyć tej wartości. Pod względem odwzorowania w wyglądzie, zapełnia się on znakami, zupełnie jakbyśmy robili notatki. Oznacza to, że w pewnym momencie osiąga limit, po którym nie wejdzie już nic więcej. Jest jeszcze jedna rzecz, którą musisz koniecznie wiedzieć - jesteś w stanie odpieczętować jedynie coś "skompresowanego" do jednej rangi wyżej. Jeśli wejdziesz w posiadanie zwoju z przedmiotami zapieczętowanymi przez kogoś z rangą S, gdy posiadasz rangę B, nic nie będziesz w stanie z tym zrobić, dopóki nie podwyższysz swoich umiejętności.
Zwoje służą jedynie do przechowywania obiektów nieożywionych, chyba że posiadamy do tego specjalną technikę. Wyjątek stanowią tutaj artefakty, zarówno te kanoniczne jak i stworzone przez graczy. Ogoniaste bestie mogą zostać zapieczętowane jedynie w jakiejś osobie, bądź specjalnie przeznaczonym do tego przedmiocie (wyłącznie do zdobycia).


Pojemność zwojów w zależności od rangi Fūinjutsu

Fūinjutsu E
Mały zwój
75
Średni zwój
nd
Duży zwój
nd

Fūinjutsu D
Mały zwój
150
Średni zwój
400
Duży zwój
1000

Fūinjutsu C
Mały zwój
225
Średni zwój
600
Duży zwój
1500

Fūinjutsu B
Mały zwój
300
Średni zwój
800
Duży zwój
2000

Fūinjutsu A
Mały zwój
375
Średni zwój
1000
Duży zwój
2500

Fūinjutsu S
Mały zwój
450
Średni zwój
1200
Duży zwój
3000
]

Ważne: W przypadku pieczętowania bierzemy pod uwagę objętość zgodną ze stanem faktycznym przedmiotu, czyli jeśli jest pusty, to dla pustego, a jeśli pełen, to dla pełnego.

Notka: Ludzkie zwłoki przyjmuje się jako 500 jednostek objętości. Ludzka głowa zajmuje 60 jednostek objętości.

Avatar użytkownika

Ocir
Administrator
 
Posty: 3284
Dołączył(a): 10 mar 2015, o 23:33
Wiek postaci: 0
GG: 401110
Multikonta: Ichirou

Powrót do Fūinjutsu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości