Harikido

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Harikido

Postprzez Harikido » 6 kwi 2020, o 23:18


DANE PERSONALNE


IMIĘ: Harikido
NAZWISKO: Sigato
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.

PRZYNALEŻNOŚĆ: Mafie Shigashi (Rodzina Akiyama)
WIEK [DATA URODZENIA]: 18 [370]
PŁEĆ: mężczyzna
WZROST | WAGA: 171|54
RANGA: Łuska


APARYCJA


WYGLĄD:
Harikido jest szczupłym, dosyć przystojnym młodym mężczyzną. Jest średniego wzrostu, jednak brak tłuszczu sprawia, że może wydawać się wyższy niż w rzeczywistości. Dodatkowo może na to wpływać fakt, że ma nieco dłuższe niż przeciętnie kończyny, przez co ogólnie rzecz biorąc sprawia wrażenie patykowatego. Włosy ma głęboko kruczoczarne i zazwyczaj trzyma je w nonszalanckim nieładzie. Nieład jest jedynie pozorny, ponieważ Harikido spędza dużo czasu, aby osiągnąć taki wygląd. Aby podkreślić nieład włosów, zwykle zapuszcza je nieco dłuższe, na przynajmniej kilka centymetrów. Twarz ma pociągłą i symetryczną, która wielu wydaje się być atrakcyjna. Oczy ma mocno jasnoniebieskie, bardzo blade.
UBIÓR:
Cokolwiek zakłada na siebie Harikido musi być ostatnim krzykiem mody. Chłopak przykłada dużą wagę do swojego ubioru i zgodnie z zasadą, że szata czyni człowieka, zawsze stara się, aby był on jak najbardziej stylowy i modny. Dlatego też zwykle stawia na czerń, która jego zdaniem jest dosyć uniwersalna i niezmiennie stylowa. Dlatego też często można zauważyć na nim zawadiacko rozchełstaną na klatce piersiowej czarną koszulę z najlepszego materiału i poprawnie oraz stylowo podwiniętymi rękawami. Spodnie zwykle nosi dosyć wąskie i obcisłe, uważając szerokie nogawki za pretensjonalne ubranie robotnicze. Pomimo doskonałego wzroku, na twarzy nosi okulary zerówki, aby wyglądać bardziej inteligencko i poważnie.
ZNAKI SZCZEGÓLNE:


OSOBOWOŚĆ


CHARAKTER:
Harikido zazwyczaj uważa się za lepszego niż pozostali ludzie w jego otoczeniu. Gardzi swoim otoczeniem i większością ludzkości. Nie posiada i wręcz odrzuca jakiekolwiek autorytety, starając kierować się jedynie swoimi własnymi żądzami i pragnieniami. Nie oznacza to jednak, że jest prymitywem. Ma się za osobę inteligentną i nadzwyczaj często kieruje się w swoim życiu pragmatyzmem. Ponadto uwielbia wszelkiego rodzaju sztukę, samemu uważając siebie za wszechstronnego artystę. Ceni on artystów, jednak zwykle ma problem z uznaniem sztuki współczesnej, nieustannie odwołując się do niedoścignionych klasyków. Jednocześnie potrafi być jednak bardzo brutalny.
NAWYKI: patrzenie na innych z wzrokiem pełnym wyższości, skłonność do używek
HISTORIA:
Karikido urodził się w bogatym mieszczańskim domu. Jego ojciec z dziada pradziada zajmował się handlem i z każdym kolejnym pokoleniem robiono to na coraz większą skalę, z coraz większym zyskiem. W rezultacie rodzina Sigato, w momencie gdy rodził się Harikido, była już okropnie wręcz bogata. Harikido uzyskał w związku z tym najstaranniejsze wykształcenie. Jeden z nauczycieli, których zatrudniano tylko najlepszych z najlepszych, pochodzący z Sogen, odkrył jego talent do malarstwa i nauczył go, sztuki ożywiania obrazów. W dzieciństwie Harikido spotykał się tylko z ludźmi o podobnym jemu statusie. Rodzina Sigato nie utrzymywała bowiem kontaktów z byle kim, jedynie z co najmniej równymi sobie.
Harikido wychował się więc oglądając prawdziwy, realny, biedny i brutalny świat jedynie przez okna posiadłości swoich rodziców. Krew z zarzynanych w mafijnych porachunkach gardeł rozlewająca się na zabłocone ulice Shigashi wyglądała jednak w jego oczach nad wyraz pociągająco. Nawykł też do korzystania z władzy, jaką zapewniały mu pieniądze oraz pozycja jego rodziców i lubił te rzeczy wykorzystywać. Wspólnie z niektórymi znajomymi, podobnie jak on pochodzących z bogatych domów, gdy udało im się zniknąć, z oczu rodzicom i opiekunom lubił udawać, że jest biednym mafiosą, który musi zabijać własnymi rękoma, aby móc przetrwać. Nie spodziewał się, że ta wizja bardzo szybko się spełni. Gdy miał szesnaście lat jego rodzice zostali zamordowani w trakcie napadu rabunkowego, gdy wychodzili z bardzo prestiżowego pokazu Kabuki. Sam Harikido upijał się wtedy z kolegami ukradzioną z barku rodziców flaszką wina.
Po śmierci rodziców całe imperium finansowe rodziny Sigato upadło i Harikido wylądował na ulicy. To był jeden z najszczęśliwszych dni w jego życiu. W końcu jego marzenie, aby stać się częścią tego niższego, ciekawszego świata, spełniło się. Za rodzicami nie płakał jakoś szczególnie. Przez praktycznie całe jego życie wychowywały go kolejne niańki i nauczyciele, ponieważ rodzice byli zajęci powielaniem swoich wpływów i pieniędzy. Na ulicy początkowo miał problem, aby się odnaleźć, jednak szybko okazało się, że jego brutalność, połączona z talentem do ożywiania własnych rysunków i postawą nawykłą do wydawania rozkazów, są świetnym połączeniem i zagwarantowały mu pozycję lidera w pomniejszej grupie lokalnych złodziei i chuliganów. Szybko jednak wieści o nim dotarły do rodziny Akiyama, która zainteresowała się młodym Harikido. Resztę jego szajki uważała jednak za słabą i testem inicjacyjnym chłopaka było właśnie zabicie swoich podwładnych. Wykonał to zadanie bez mrugnięcia okiem. Uznał to za niewielką cenę w zamian za dołączenie do mafii.

WIEDZA


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.ZDOLNOŚCI


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.EKWIPUNEK


PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
Duża torba

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.ROZLICZENIA


PIENIĄDZE: http://shinobi-war.xaa.pl/viewtopic.php?f=101&t=8340
PH: http://shinobi-war.xaa.pl/viewtopic.php?f=34&p=138115#p138115
MISJE (dla klanu / inne):
  D - 1
  C -
  B -
  A -
  S -
WYPRAWY:
  C -
  B -
  A -
  S -
EVENTY:
PREZENT OD ADMINISTRACJI:
Ostatnio edytowano 18 maja 2020, o 13:52 przez Harikido, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika

Harikido
 
Posty: 27
Dołączył(a): 6 kwi 2020, o 21:57
Wiek postaci: 0
Link do KP: viewtopic.php?p=138034#p138034
Multikonta: Harisham

Re: Harikido

Postprzez Hanuman » 12 kwi 2020, o 18:08

Zaakceptowane. :)

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
Avatar użytkownika

Hanuman
Moderator
 
Posty: 84
Dołączył(a): 27 gru 2019, o 15:39
Wiek postaci: 0
Multikonta: Uchiha Masako


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości