Kakita Ayame gotowa

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Kakita Ayame gotowa

Postprzez Kakita Ayame » 13 mar 2020, o 22:14

IMIĘ: Ayame
NAZWISKO: Natsumori
KLAN:
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

PRZYNALEŻNOŚĆ: Yinzin
WIEK [DATA URODZENIA]: 9 marca 368 (21 lat)
PŁEĆ: kobieta
WZROST | WAGA: 50 kg, 155 cm
RANGA: panna na wydaniu


APARYCJA


WYGLĄD: Yinzin jest miejscem specyficznym i dla obcego wszyscy wyglądają podobnie, niemal tak samo na początku i do tego jeszcze mówią z charakterystycznym twardym akcentem. I ona taka jest podobna do wszystkich mieszkańców. Ayame na pierwszy rzut oka niczego nie brakuje: jest niezbyt wysoka, ciemnowłosa i brązowooka. Blada karnacja i wąskie blade usta, które podkreśla różową pomadką, zgrabny nosek i wyraziste oczy z niesamowicie gęstymi rzęsami. Długie i zadbane włosy upina w zgrabny, prosty kok z tyłu głowy. Stara się sprostać wymaganiom, ale też nie podąża za nimi ślepo, pamiętając o zdrowym rozsądku i byciu praktyczną. Nie chce się skazywać na wymagające zabiegi pielęgnacyjne lub starać się zmienić w sobie coś czego osiągnąć się nie da. Jest zadowolona z siebie. Pod warstwami ciepłych ubrań skrywa całkiem zgrabne ciało. Niezbyt duże piersi (ładne B) , ale za to bardzo ładne biodra i nogi. Nie odsłania ich prawie wcale i to nie dlatego, że się ich wstydzi czy przez skromność (choć ta ostatnia jest wymagana,) to zwyczajnie przez praktyczne podejście do życia.

UBIÓR: Jako, że jest osoba praktyczną nasza bohaterka stawia na wygodne ubiory, a klimat wymusza wiele warstw i ciepłe materiały. Na co dzień nosi kolorowe jednobarwne wełniane kimona w drobne wzory, który ukazują się dopiero po bliższym spojrzeniu. Ma też słabość do wymyślnych han eri (kołnierz doczepiany do Jubanu). Korzystając ze swojego panieńskiego stanu pozwala sobie na kolorowe pasy czasem nawet z wzorami obi zawiązane w niewymyślne płaskie wiązania. Na święta ubiera pamiątkowe rodzinne furisode odziedziczone po mamie, która dostała je od swojej mamy, która dostała je od swojej mamy więc to już antyk, ale bardzo zadbany. Skrycie marzy o tym by nosić spodnie, albo chociaż hakamę, ale podobno nie wypada.

ZNAKI SZCZEGÓLNE: charakterystyczna uroda ludzi z wyspy Yinzin


OSOBOWOŚĆ


CHARAKTER: Całe życie wymagano by była dobrą kobietą i do tego przygotowano. Wychowywała się w surowym klimacie i wymagającym domu. Nie to by nie czuła się kochana - otaczano ja troską i wszystko miało ją jak najlepiej przygotować do przyszłego życia. Była dobrą uczennicą i nauczyła się robić to co od niej oczekiwano, co sprawia, że Ayame jest osobą spokojną i zrównoważoną, a przynajmniej takie robi wrażenie. Potrafi być stanowcza i wytrwała, ale raczej w bierny niż wojowniczy sposób i potrafi też wyczuć moment kiedy to zaczyna wchodzić na cienki lód i nie iść dalej. Wydaje się być uległa i łatwo się przystosowuje nie mając wielkich oczekiwań wobec życia. Chciałaby wyjść za maż, nawet jeśli nie jest to zbyt ambitne. To zdaje się jedyną rzeczą jaka jej jest pisana.

NAWYKI:
NINDO: Nie pomyl gwiazd z ich odbiciem.
RODZINA:
Spoiler: pokaż
Natsumori Satoru
Funkcja Hatamoto, urzędnik w stolicy
Wiek: 42 lat, ur 346
Obrazek
Pan Nastumori jest stanowczym praworządnym człowiekiem. Potrafi zapanować nad emocjami nie pozwalając im brać góry nad chłodnym rozsądkiem. Ze spokojem podchodzi do problemów życia codziennego w tym trudnym klimacie. Dba o dobre imię swojego domu. Pomimo iż jego małżeństwo było aranżowane wydaje się być zadowolony z wybranki, którą darzy szacunkiem i przyjaźnią. A w domowym zaciszu potrafi być zaskakująco ciepły i czuły w stosunku do swoich najbliższych.

Natsumori Ayako z domu Isawa
Funkcja brak
Wiek: 40 lat, ur 348
Obrazek
Stanowiąca przykład wzoru kobiety; dobrze wychowana, dostatecznie wykształcona, troskliwa i opiekuńcza. Przypomina ptaka broniącego swojego gniazda. W obronie domu i jego honoru jest w stanie walczyć do końca na co dzień będąc łagodną i troskliwą osobą. Wkładała dużo wysiłku w przygotowanie swojej ukochanej córki do bycia „dobrą kobietą” nawet jeśli mogło się to czasem wydawać dość surowe. Ayame miała wrażenie, że była bardziej pobłażliwa w stosunku do swojego syna, choć nie miała im tego za złe w końcu sama też miała do niego słabość.


Natsumori Satoshi

Funkcja samuraj, szkoła Ryu
Wiek: 16 lat, ur 372
Obrazek
Jedyny męski spadkobierca domu Natsumori. Cudowne dziecko rodu jak się uważa, dar od bogów.
Stara się sprostać oczekiwaniom jakie w nim pokładają. Marnowanie talentów jest czymś niegodnym. Zarówno on jak i siostra pracują nad rozwijaniem swoimi darami. Wykazuje zdolności zarówno w kierunku kontroli chakry jak i posługiwania się bronią. Z natury jest dobrym człowiekiem a dzięki wychowaniu nieco surowego ojca i kochającej matki udało mu się nie popaść w pychę i pracować nad swoim charakterem. W przyszłości chciałby mieć dobrą żonę i godnie prezentować swój dom.


HISTORIA: Życie kobiety na Yinzin nie jest usłane różami. Jeśli mamy być precyzyjni to kwiaty tutaj w ogóle są towarem luksusowym. Rozkwitają szybko, kwitną krótko. Istnieją tylko parę ulotnych chwil rozkwitając porankiem prezentując swój kolorowy drobnolistny wdzięk spiesząc się nim nadejdzie zimna i ciemna noc. Jak młodość… jak miłość? Kobiety mają być niczym kwiaty. Jednocześnie kruche i ulotne w swej młodości, dawać słodkie owoce dojrzałego piękna, a równocześnie wytrzymałe kiedy przyjdzie smagający chłodem północy wiatr długich zimowych nocy. Uginać się i chronić niczym trawa. Nie oszukujmy się, życie na Lazurowych Wybrzeżach nie rozpieszcza. Nikogo.
Ayame urodziła się jako kobieta i od początku wiadomo było jaki los ją czeka. Miała jasno wyznaczoną ścieżkę zapisaną w gwiazdach, które widać stąd najbardziej. Tak zimnych, tak niesamowicie, niewymownie pięknych, tak odległych. Uczyła się jak ostrożnie dobierać słowa i jak milczeć, jak delikatnie się uśmiechać by przypadkiem ktoś nie odkrył, że umie się śmiać. Jak trzymać głowę niezmiennie wysoko, nawet kiedy kolejny podmuch wiatru losu sprawia, że chcesz skulić się w sobie. Wiedziała, że musi się nauczyć być dobrą kobietą. Cokolwiek by to nie znaczyło. Może oznaczało być piękną i posłuszną? Może twardą i nieustępliwą? Może taką co posiada własne zdanie? Nie wiedziała, ale była pewna że to wszystko po to, by któregoś dnia poślubić wyznaczonego jej mężczyznę i stać w jego cieniu. Może chciałaby od życia czegoś więcej. Może. Może, gdyby wiedziała czego może chcieć więcej. Na przykład gdyby wiedziała coś więcej o tym co za morzem. Wiedziała, że istnieją tam ziemie i żyją się tam ludzie. Ludzie którzy łowią ryby i uprawiają ryż. W końcu żyli pod tym samym niebem pełnym gwiazd, marzeń o jutrze walki o swoje szczęście. Jakoś nikt nie widział potrzeby by kobieta była wyedukowana, by wiedziała więcej niż potrzeba, choć nauczyli ją czytać i pisać.
Nigdy też nie czekała na wielką miłość. W końcu nie po to ludzie biorą śluby. Po prostu razem żyć łatwiej. Tak jest i taki czeka ją los. I była z tym pogodzona. Wiedziała, że małżeństwo jej rodziców było wynikiem transakcji handlowej, wynikiem układów pomiędzy dwoma rodzinami. Co z drugiej strony nie oznaczało, że nie było udane. Ostatecznie nawet nie była córką swojego ojca. Ale tego już nie wiedziała. Tego były świadome dwie osoby i nie należy tego roztrząsać.
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Oficjalnie została wymodlona u bogini Amaterasu. W domu wszyscy się do niej modlili, podobno zsyła cuda. Więc była takim cudem. Czasem miała wrażenie, że dziwnie na nią patrzą. Jakby była inna, choć ona nie bardzo wiedziała dlaczego.
Mówili jej, że tu na wyspie wszyscy są równi. Kiwała, znaczy skinieniem głowy dawał znać, że rozumie, ale jakoś nie bardzo w to wierzyła. Kobiety i mężczyźni nie byli równi. Oni mogli być wojownikami i to było słuszne a kiedy kobieta chciał robić to samo trudności piętrzyły się przed nią niczym góry lodowe. Nie to, by sama jakoś bardzo chciał chwycić za broń. Nie bardzo wiedziała też czemu samuraj jest lepszy od rolnika czy rybaka. Ci ostatni najczęściej mieli co do miski włożyć. Nawet jeśli była to surowa ryba.WIEDZA


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ZDOLNOŚCI


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

EKWIPUNEK


PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ROZLICZENIA


PIENIĄDZE:bank
PH: rozliczenie
MISJE:
    D -
    C -
    B -
    A -
    S -

PREZENT OD ADMINISTRACJI:
Dzień Kobiet 2020-Tanto, wykute z ciemnej (zwykłej) stali, ozdobione grawerami gałązek z kwiatami wiśni.
Dwa kunaie, oznaczone symbolem kwiatu brzoskwini
Wielkanoc 2020 3 treningi technik skrócone o 5 linijek
5 rocznica forum Skrócenie misji/misji wojennej/wyprawy o X postów łącznie dla gracza i MG do wykorzystania przez rok (X: ranga D - 2 posty, ranga C - 4 posty, ranga B - 6 postów, ranga A - 8 postów, S - 10 postów; na wyprawie skrócenie postów o jeszcze dodatkowe 2)
Ostatnio edytowano 28 lip 2020, o 20:54 przez Kakita Ayame, łącznie edytowano 9 razy
Avatar użytkownika

Kakita Ayame
 
Posty: 80
Dołączył(a): 9 mar 2020, o 18:27
Wiek postaci: 21
Krótki wygląd: Niezbyt wysoka ciemnowłosa kobieta o ciemnych oczach o gęstych rzęsach i bladych ustach. Ubiera się w tradycyjne kimono. Posiadająca urodę charakterystyczną na Lazurowego Wybrzeża.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=8176&p=134862#p134862
GG/Discord: view

Re: Kakita Ayame gotowa

Postprzez Exodia » 16 mar 2020, o 01:26

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 2600
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 15:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG/Discord: Wolfig#2761
Multikonta: Mujin

Re: Kakita Ayame gotowa

Postprzez Kakita Ayame » 16 mar 2020, o 18:26

Poprawki wprowadzone :)
Avatar użytkownika

Kakita Ayame
 
Posty: 80
Dołączył(a): 9 mar 2020, o 18:27
Wiek postaci: 21
Krótki wygląd: Niezbyt wysoka ciemnowłosa kobieta o ciemnych oczach o gęstych rzęsach i bladych ustach. Ubiera się w tradycyjne kimono. Posiadająca urodę charakterystyczną na Lazurowego Wybrzeża.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=8176&p=134862#p134862
GG/Discord: view

Re: Kakita Ayame gotowa

Postprzez Exodia » 16 mar 2020, o 18:42

Zapodział ci się quote jeden. Naprawiłem.
No i generalnie to na tyle, witam serdecznie na forum.
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 2600
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 15:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG/Discord: Wolfig#2761
Multikonta: Mujin

Re: Kakita Ayame gotowa

Postprzez Kakita Ayame » 16 mar 2020, o 18:45

Bardzo dziękuję :)
Avatar użytkownika

Kakita Ayame
 
Posty: 80
Dołączył(a): 9 mar 2020, o 18:27
Wiek postaci: 21
Krótki wygląd: Niezbyt wysoka ciemnowłosa kobieta o ciemnych oczach o gęstych rzęsach i bladych ustach. Ubiera się w tradycyjne kimono. Posiadająca urodę charakterystyczną na Lazurowego Wybrzeża.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=8176&p=134862#p134862
GG/Discord: view

Re: Kakita Ayame gotowa

Postprzez Exodia » 16 mar 2020, o 18:48

Tylko jeszcze link do KP napraw i będzie git.
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 2600
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 15:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG/Discord: Wolfig#2761
Multikonta: Mujin


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości