Namiot handlarza

Namiot handlarza

Postprzez Yukirin » 2 lip 2019, o 19:52

Namiot handlarza

Namiot ulokowany jest pośrodku osady, niedaleko siedziby władz. Położenie budynku w centrum sprawia, że miejsce to idealnie nadaje się do prowadzenia handlu, a umiejscowienie na widoku przechodniów utrudnia wszelkie próby dokonania kradzieży. Namiot jest przestrzenny, w jego środku umieszczone są na wystawie wszystkie możliwe do nabycia rzeczy, a kupić tutaj można sprzęt niezbędny do wykonania misji. W asortymencie znaleźć można wszelakie rodzaje broni, ubrania, zbroje, a także oczywiście wszelkie niezbędne dodatki, które mogą podczas wypadu uratować życie. Z tyłu namiotu, oddzielony płachtą, znajduje się magazyn.
Ważne: Zakup towaru jest działaniem fabularnym co oznacza, że wymagane jest napisanie posta w tym temacie.

Uwaga: Gracz w sklepie z wyposażeniem może również sprzedawać swój ekwipunek uzyskany zarówno z misji jak i podczas walki czy innych fabularnych działań, po cenie wynoszącej 1/5 pierwotnej ceny sprzedawanego przedmiotu.


Ważne: Każdy zakup musi być udokumentowany dodaniem poniższego formularza:
Kod: Zaznacz cały
[uhide=5][color=#BF8000]Posiadana gotówka:[/color] wpisujemy stan naszego konta bankowego
[color=#BF8000]Koszt zakupu:[/color] wpisujemy całkowity koszt poniesionego przez nas zakupu
[color=#BF8000]Pozostała kwota:[/color] wpisujemy kwotę, która została nam po odjęciu kosztu zakupu od stanu naszego konta[/uhide]
Obrazek
Avatar użytkownika

Yukirin
Administrator
 
Posty: 4345
Dołączył(a): 14 lut 2015, o 12:23
Wiek postaci: 0
Ranga: Królowa
GG/Discord: Yukirin#7705
Multikonta: Asaka

Re: Namiot handlarza

Postprzez Yoshimitsu » 6 mar 2020, o 14:20

Kaguya wszedł pierwszy do namiotu handlarza, którego dość głośno przywitał. Mężczyzna widząc Yoshiego, stanął na prostych nogach, gotowy do pomocy tak jemu jak i Shinsowi. Pewnie byłby mniej skory do handlu z samym Shinsem ale skoro wioska wiedziała, że jest to gość białowłosego to nikt nie miał wobec Niego żadnych obiekcji. Cieszyło to chłopaka, że nie musi co chwilę stawać z kimś do walki ale z drugiej strony przykrym było to, że Kaguya porzucali swoją naturę. W każdym razie nie na rozprawy filozoficzne przyszedł do tego namiotu Pazur tylko po kilka potrzebnych mu rzeczy. -Będę potrzebował kilku rzeczy. Co tutaj znajdę? Po czym ruszył w kierunku przeróżnych pojemników i alchemicznych akcesoriów. Sprzedawca próbował go zatrzymać ale bezskutecznie. Będę miał dla Ciebie jeszcze specjalne zlecenie. Musisz poprawić mój miecz. Po czym wyciągnął kość ze swojego ramienia maksymalnie długą i oddał do obróbki zgodnie ze wskazówkami.Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Ostatnio edytowano 7 mar 2020, o 08:20 przez Yoshimitsu, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
-Mowa
Myśli
Avatar użytkownika

Yoshimitsu
 
Posty: 465
Dołączył(a): 26 sie 2018, o 16:16
Wiek postaci: 21
Ranga: Pazur
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=6242
Multikonta: Arata

Re: Namiot handlarza

Postprzez Shins » 6 mar 2020, o 14:58

Poprzedni temat: Namiot Yoshimitsu


Wizyta w klepie była obowiązkowa ze względu na zbliżający się turniej. Wstępne sprawunki już zrobił wcześniej, ale przyszło mu do głowy, że wypadałoby się jednak dodatkowo doposażyć, skoro posiada jeszcze trochę wolnych środków. Część z nich będzie musiał zostawić ze względu na planowaną podróż do Yinzin, ale za resztę może dokupić dodatkowego uzbrojenia. Tym razem zakupów nie dokonywał sam - po raz pierwszy ktoś mu towarzyszył, co było dosyć dziwne. Wspólnie z Yoshimitsu szli w kierunku Yinzin i byłoby głupio zakupów dokonywać oddzielnie. Po zakupie musiał jeszcze dokonać pewnych przetasowań. Za dużo badziewia ze sobą nosił i musiał zrobić z tym porządek.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.


Zmiana tematu: Szlak Transportowy


SPRZĘT WIDOCZNY - bo nie każdy czyta KP
Spoiler: pokaż
  • Rękawiczki na dłoniach
  • Torba na glinę (Przy prawym boku na pasie)
  • 2 torby zaczepiona z tyłu u pasa
  • Kościany miecz - przepasany do pleców
  • Maska filtrująca zakrywająca twarz
    Obrazek


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
Avatar użytkownika

Shins
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 7 kwi 2018, o 16:44
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Nijaki. Zazwyczaj skryty w czarnym stroju ninja - do misji się przebiera. Brak cech szczególnych poza ustami na rękach i piersi.
Widoczny ekwipunek: Torba na glinę u pasa, dwie torby z tyłu. Maska na twarzy, rękawiczki na dłoniach. Miecz zawieszony na plecach. Płaszcz.
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=5284


Powrót do Wędrująca wioska Kaguya

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości