Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Tradycyjny offtop - można tutaj swobodnie rozmawiać na temat forum, rozgrywki, tematyki, albo nawet o tematach zupełnie z innej beczki. Ogólnie - piszta, co chceta!

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Yukirin » 24 cze 2019, o 20:59

Rekrutacja na stanowisko Moderatora działu WT i Kuźni

Nie wiem dokładnie ile jest wolnych miejsc, ale nie jest tajemnicą, że ostatnio brakuje mocy przerobowej w działach odpowiedzialnych z twórczość własną graczy. W skrócie powiem tyle, że ktokolwiek będzie się nadawał, dla tego najpewniej znajdzie się miejsce w składzie.

Kod: Zaznacz cały
[color=#BF8000]Stanowisko:[/color] Moderator WT i/lub Kuźni
[color=#BF8000]Doświadczenie:[/color] Jakie posiadamy w zakresie pełnienia podobnych funkcji
[color=#BF8000]Coś od siebie:[/color] Takie typowe "dlaczego ja"

Na zgłoszenia czekamy od tygodnia do dwóch, w zależności od tego czy będą napływały nowe. Zgłoszenia można umieszczać w hide. Zastrzegamy sobie prawo pozostawienia naboru nierozstrzygniętego. Zapraszamy do współpracy.
Obrazek

Yukirin
Administrator

Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta: Asaka

Postprzez Hitsukejin Shiga » 24 cze 2019, o 21:04

W imię mema.

Stanowisko: Moderator WT i kuźni.
Doświadczenie: Wieloletnie doświadczenie - Jako mod w kuźni i WT, jako admin na innych forach, jako swego czasu admin na Densetsu-senshi zaczynający od moda technicznego.
Coś od siebie: Wiedze o uniwersum mam bardzo dużą, sądzę, że się nadaje : )
Obrazek

Aktualny wygląd fortecy-sana.
Spoiler: pokaż
Uśmiech normalny, nie od ucha do ucha, ale jednak kły zwierzęce, kły bestii ze stali - ostatnie zęby jaśniejsze. Całe ciało owinięte bandażami. Mocne buty, rękawice z płytami na dłoniach. Na lewym ręku widoczna kusza z systemem szpulowym. Na prawym ręku pazurzasta, przerażająca rękawica. Na plecach u boku wypełniony kołczan, na biodrze duża torba, a na niej zwinięty namiot. Ogólnie całe ciało opancerzone pancerzem Shinobi, a na głowie, prócz bandaży wszystko ukrywających (Chyba, że jasno zaznaczone, że jest inaczej), znajduje się maska jeżdzca głodu.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Hitsukejin Shiga

Wiek postaci: 20
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Forteca-san. Po lepszy pogląd kierować się do podpisu.
Widoczny ekwipunek: Na plecach wypełniony kołczan i torba, z namiotem na torbie. Do tego na jednej ręce kusza, na drugiej pazurzasta rękawica. No i oczywiście zbroja, maska, bandaże i pełen fortecowy ekwipunek.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4164
Multikonta:

Postprzez Shikatsu » 24 cze 2019, o 21:07

猪 · 鹿 · 蝶
Obrazek
ph · bank · kp · głos

Shikatsu
Śmieszek

Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Shikatsu to tam takie tam. Taka se o, ciemne włosy, niebieskie oczy, kurtka na grzbiecie, znudzona mina.
Widoczny ekwipunek: Torba nad zadkiem. Dwie kabury na udach. Czarny płaszcz. Złożony Fūma Shuriken przytwierdzony nad torbą. Duży Shuriken przytroczony do pleców.
Link do KP: viewtopic.php?p=85101#p85101
GG: 1756825
Multikonta: -

Postprzez Kakita Asagi » 24 cze 2019, o 21:34

Stanowisko: Moderator WT
Doświadczenie: Działem już w WT i Kuźni na tym forum.
Coś od siebie: Generalnie, czuję że mógłbym pomóc, jednakże tylko w jednym z działów - sądzę, że lepiej sprawdzę się w WT. Jeśli chodzi o znajomość realiów Naruto i mechanikę forum od strony technik, to uważam, że mam to niezgorzej opanowane.

Kakita Asagi

Wiek postaci: 24
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Mężczyzna o ciemnych włosach i niebieskich oczach, wzrostu około 170 cm. Ubrany w kremowe kosode, z brązową hakama oraz granatowym haori z rodowym symbolem. Na głowie wysłużony, ale nadal w dobrym stanie kapelusz.
Widoczny ekwipunek: - Tachi + Wakizashi
- drewniane tachi i wakizashi
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4518
GG: 9017321
Multikonta:

Postprzez Yami » 24 cze 2019, o 21:35

Stanowisko: Oba
Doświadczenie: Wiadomo Fizyka
Coś od siebie: Nie wybiorą mnie jak Shigę.

Yami
Szarak

Wiek postaci: 19
Ranga: Leń
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4268
GG: 12310728
Multikonta:

Postprzez Heiwa » 24 cze 2019, o 22:03

Misje Aktualnie prowadzone:
Ranga D:
  • Hiroki - Tańcząc z Ogniem
  • Nao - Przygoda w Karczmie

Misja rangi C:
  • Yami & Mei- Żelazny Bank Zawsze Odbiera Swoje Długi

Heiwa

Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Link do KP: viewtopic.php?f=33&p=117989#p117989
GG: 25528270
Multikonta:

Postprzez Ayatsuri Juranu » 25 cze 2019, o 10:35

Stanowisko: WT, reelekcja w kuźni
Doświadczenie: Działania onkologiczne w kuźni
Coś od siebie: Może nie odpisuję najszybciej, ale przynajmniej się przygotuję przed odpisem.
Ayatsuri Juranu

Postprzez Misae » 28 cze 2019, o 11:12

A co mi tam, niech wiedzą, że żyję kappa

Stanowisko: Moderator WT i/lub Kuźni - do wyboru do koloru
Doświadczenie: Jakie posiadamy w zakresie pełnienia podobnych funkcji - troszkę piastowałam i jedno i drugie stanowisko ;)
Coś od siebie: Doświadczenie mam, czas się ostatnio pojawił... co mogę powiedzieć? Najlepiej się pracuje rodzinnie więc jako dodatek do Asagiego kappa

Misae

Krótki wygląd: Białowłosa, wysoka, o dwukolorowych tęczówkach - prawa srebrzysto-biała, a lewa fiołkowa, ubrana w płaszcz, na dłoniach rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na biodrze
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4534
GG: 61700552
Multikonta: Kyane

Postprzez Inoyū » 28 cze 2019, o 12:19

PH BANK arciki głosik pyk

Obrazek

· 鹿 ·

Inoyū
Miss Lata

Wiek postaci: 19
Krótki wygląd: Albinos, brak źrenic, czerwony cień wokół oczu, dość niska, przewieszona zbędnymi wstążkami, talizmanami i ciężką, mosiężną biżuterią; źle jej z oczu patrzy; ubrana w białe keikogi i czerwoną hibakamę.
Widoczny ekwipunek: Wakizashi u boku, torba na biodrze, dwie kabury na udach, rękawiczki z blaszkami, bordowy płaszcz.
Link do KP: viewtopic.php?p=85248#p85248
GG: 6685228
Multikonta: nope

Postprzez Hikari » 28 cze 2019, o 20:31

Ostatnio edytowano 1 lip 2019, o 17:33 przez Hikari, łącznie edytowano 2 razy

When the day is long and the night
The night is yours alone
When you're sure you've had enough of this life, well hang on
Don't let yourself go
'Couse everybody cries and everybody hurts sometimes

Hikari

Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=1307
GG: 12819100
Multikonta:

Postprzez Harumi » 28 cze 2019, o 22:07

Stanowisko: Moderator WT & Kuźnia
Doświadczenie: Modowanie samo w sobie - yup, na podobnym stanowisku nie.
Coś od siebie: Mam dużo czasu, chęci, jestem aktywna, why not?
Harumi

Postprzez Hiroki » 29 cze 2019, o 22:42

Stanowisko: Moderator WT i Kuźni
Doświadczenie: Ponad dwa lata moderowałem działy WT i Kuźni na innym forum, po za tym wydaje mi się, że mam sporą wiedzę nt. kanonu oraz ogólnie pojętego świata przedstawionego w jakim toczy się nasza rozgrywka na forum.
Coś od siebie: Mimo małych braków odnośnie mechaniki niektórych rzeczy na forum, wydaje mi się, że nadrobienie tych braków to kwestia chwili. Do każdego "werdyktu" podchodzę bezstronnie, co mogą potwierdzić osoby którym kiedyś coś oceniałem czy sędziowałem. Wydaje mi się, że nadaje się na to stanowisko, bo gdybym uważał inaczej, najnormalniej w świecie bym się po nie nie zgłaszał. Pozdrowionka :)
Hiroki

Postprzez Naoki » 1 lip 2019, o 15:08

Stanowisko: Moderator WT i/lub Kuźni
Doświadczenie: Raczej podstawowe z tego forum
Coś od siebie: Nudzi mi się momentami
Obrazek

Naoki

Wiek postaci: 16
Krótki wygląd: Zielonowłosy młodzieniec, przeciętnego wzrostu.
Link do KP: viewtopic.php?p=108086#p108086
GG: 41875401
Multikonta: Akashi

Postprzez TwoFace » 1 lip 2019, o 18:46

Zmiany w składzie administracji. Wyniki rekrutacji na modów WT/Kuźni

Krótkie, ale bardzo treściwe ogłoszenie. Ze względu na brak czasu i przymusowe zmniejszenie mojej aktywności, postanowiliśmy dokonać zmian w składzie administracji. Po wielu dyskusjach doszliśmy do finalnej, nowej wersji składu Administracji:

H@: Def i ja, niezmiennie od jakiegoś czasu. Def oczywiście ważniejszy, ja raczej taki p.o. jak do tej pory. Rozwiązujemy konflikty, rozpatrujemy skargi. Zmiana jest taka, że odpuszczam dotychczasowe stanowisko Administratora Ogólnego
Administrator Ogólny: Yukirin. Awans z moda ogólnego, czyli teraz ona będzie sprawować najwyższą władzę w WT i Kuźni.
Moderator Ogólny: Shoku przechodzi na to stanowisko z moda technicznego. Tym samym jego głos jako gracza zostanie zastąpiony nowym moderatorem działu, on natomiast będzie sądził jako pełnoprawny mod Kuźni/WT.
Moderator Techniczny: Keizo, który jeszcze nie otrzymał swojego konta, ale otrzyma jak tylko się pojawi i wybierze sobie jakiś śmieszny nick. Standardowe obowiązki moda technicznego.

To mniej więcej tyle. Jak widzicie dużych zmian w gruncie rzeczy nie ma, ale konieczne było utworzenie nowego konta admina, aby nas wszystkich u koryta pomieścić. To nowe konto admina to konto H@, z którego piszę ten post.

Oprócz powyższych nowości, mamy dla Was wyniki naboru na modów działu WT i Kuźni. Muszę napisać, że bardzo ucieszył nas duży odzew i Wasze chęci, już dawno nie mieliśmy takiego problemu bogactwa. Dziękujemy bardzo za to. Widać, że jest jeszcze ktoś, kogo nie zraża wolontariat w imię podtrzymania naszej dobrej zabawy tutaj. :) Z racji jednak tego, że zbyt dużej ilości osób też nie mogliśmy przyjąć, dokonaliśmy następujących zmian:

Kuźnia: Jun'ichiego, który przeszedł na moda i Akaruia z powodu niezadowalającej aktywności, zastąpią Shikatsu i Hikari.
WT: Juna i Akaruia zastąpią Kakita Asagi, Inoyu i Hikari.

TwoFace

Multikonta: Seinaru

Postprzez Yukirin » 1 wrz 2019, o 21:13

Zmiana w składzie moderatorów Kuźni

W wyniku problemów czasowych Shikatsu zrezygnowała z funkcji moda Kuźni. Bardzo dziękujemy za wkład w rozwój forum ♥
Miejsce Shikatsu zgodził się zająć Toshiro, któremu nieco powiększą się obowiązki o moderowani Kuźni miast tylko WT. Powodzenia!
Obrazek

Yukirin
Administrator

Multikonta: Asaka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piszemy o wszystkim!