Górskie Jezioro

Górskie Jezioro

Postprzez Yami » 29 mar 2019, o 19:38

Avatar użytkownika

Yami
Szarak
 
Posty: 1930
Dołączył(a): 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 21
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4268

Re: Górskie Jezioro

Postprzez Minami » 12 wrz 2019, o 14:38

Jezioro nie było najlepszym miejscem do spędzania wolnego czasu, ale Minami miała na tę okolicę nieco inny plan. Słyszała opowieści o dość dużej liczbie niedźwiedzi chętnie przychodzących na żer jak tylko Słońce wzejdzie. Do tej pory nie przekonała się do trenowania na ludziach. Nie tyle, że to niezbyt etyczne, co po prostu żaden człowiek nie był na tyle kompatybilny, aby współgrać z dość wolno uczącą się Minami. Czekając za jednym z drzew w końcu dostrzegła swój cel. Niedźwiedź brunatny łapiący ryby przy brzegu. Przez chwilę wyobraziła sobie ten cel, może nawet zaczęła stawać się jednością z misiem. W końcu najważniejsze, aby nasza chakra została przelana na umysł ofiary, w tym przypadku niewinnego zwierzęcia. Nogi skrzyżowała, a plecami oparła się o konar drzewa i powoli zaczęła czytać niewielki skrawek pergaminu, który podróżował z Miną już jakiś czas.

Z początku zaczęła od spamiętania pieczęci. Wąż, tygrys, małpa... jejku, to było jutsu z największą ich liczbą! I choć trochę oszukanie, bo ze spoglądaniem co chwila w kartkę papieru, udało się przejść przez ten pierwszy etp. Teraz swoje starania mogła przelać na niedźwiedzia, który jeszcze walczył z nurtem rzeki. Kula ognia... niby prosto. Wielkie ognisko spadające z góry. Dość łatwe do wyobrażenia, gorzej z tym, aby i nasza ofiara to zobaczyła. Pierwsze próby raczej nie miały żadnego efektu i dopiero za którymś razem zauważyła, że "połączenie z mózgiem niedźwiedzia" nastąpiło. W końcu co innego może znaczyć zaprzestanie łowów na kilkanaście sekund? Próbowała z różnych stron to ugryźć. Może wystarczy mała kulka ognia? Lecz to chyba i tak na nic. Minęły dobre dwie godziny, aż Minami mogła oglądać to, do czego cały czas zmierzała – ucieczka niedźwiedzia w las. Czy technika jej się udała? Oczami wyobraźni - tak i miała nadzieję, że niedźwiedź też ją widział.
.

Nauka techniki Jigoku Koka no Jutsu

Spoiler: pokaż

Nazwa
Jigoku Koka no Jutsu

Ranga
C

Pieczęci
Wąż → Tygrys → Małpa → Świnia → Koń → Baran

Zasięg
35 metrów

Koszt
E: 24% | D: 18% | C: 15% | B: 12% | A: 9% | S: 6% | S+: 3%

Dodatkowe
Brak dodatkowych wymagań

Opis Dość silna jak na ten poziom technika, wpływająca na zmysły wzroku, słuchu i dotyku. Po aktywacji techniki, pojawia się duża iluzja spadającej z nieba kuli ognia, mknącej z dużą szybkością w kierunku oponenta. Po chwili zaś pocisk "wybucha", zaś oponent ma wrażenie, że zaczyna płonąć. Widzi otaczający go płaszcz płomieni, słyszy szum ognia, a nawet czuje wysoką temperaturę - najczęściej wywołuje to panikę celu. W rzeczywistości zaś technika nie wywołuje żadnych obrażeń fizycznych. Jako że pieczęcie przypominają te do techniki Kuli Ognia, może to wprawić w konfuzję nawet użytkowników Katonu.
Minami
 

Re: Górskie Jezioro

Postprzez Minami » 12 wrz 2019, o 14:48

Skoro już była nad jeziorem, to może to miejsce idealnie wykorzystać do kolejnej dość prostej techniki. Skupiając nieco chakry w stopach, wolnym krokiem ruszyła w bezpieczniejszą okolicę jeziora, gdzie żaden zły zwierz jej nie zaatakuje. Ostatnio brała udział w misji skrytobójczej, więc wypada nauczyć się ukrywania na większą skalę. Wielu rybaków mówi o stawaniu się jednością z oceanem, więc Minami pójdzie o krok dalej i faktycznie się z nim zjednoczy. Skupiła chakrę w okolicach łydek, wszak to one muszą się wpierw zanurzyć. Nie za bardzo wiedziała jak to zrobić. Zamienić swoje ciało w wodę? Chyba niewykonalne przy jej umiejętnościach. Było to też o tyle ciekawe, że naturę chakry potrafiła jedynie wypluć mieszając ją w ustach, a nie nogach. Cóż, trzeba próbować.

Jak się okazało, największy problem był z rozpoczęciem "wchłaniania" przez wodę, lecz gdy część stopy zniknęła pod tafą jeziora, nie było już większego problemu z całym ciałem, znajdującym się bez większych przeszkód pod, w, a może na wodzie? Ciężko było określić. Najważniejsze, że ma to już z głowy. Szybko wynurzyła, a wręcz wyskoczyła z wody, i zapiąwszy torbę wokół pasa, ruszyła w stronę osady.

z/t


Nauka techniki Suiton: Mizutetsu no jutsu

Spoiler: pokaż

Nazwa
Suiton: Mizutetsu no Jutsu

Ranga
D

Pieczęci
Brak

Zasięg
Bezpośredni

Koszt
E: 14% | D: 12% | C: 10% | B: 8% | A: 6% | S: 4% | S+: 2% (1/2 na turę)

Dodatkowe
Brak dodatkowych wymagań

Zasoby
Wymaga niewielkich zasobów wody

opis Jutsu polegające na zanurzeniu swojego ciała w nawet bardzo płytkim zbiorniku wodnym. Stojąc np. na kałuży jesteśmy w stanie skutecznie ukryć w niej całe swoje ciało bez zmiany jej kształtu czy objętości, a następnie wynurzać z niej dowolne części ciała. Użytkownik będąc cały pod wodą słyszy i widzi tak, jakby jego głowa znajdowała się tuż poniżej powierzchni. Będąc zanurzonym nie można poruszać się w obrębie zbiornika. Aby zobaczyć/usłyszeć więcej musi wynurzyć głowę. Zniszczenie zbiornika wodnego, w którym znajduje się użytkownik skutkuje jego natychmiastowym "wypchnięciem", jednak np. potraktowanie kałuży techniką Raitonu zada użytkownikowi większe obrażenia niż normalnie. Nie ma możliwości wciągnięcia przeciwnika do zbiornika, w którym my się znajdujemy. Wszelkie dojutsu rozpoznają technikę, zauważając w danym zbiorniku wodnym duże skupisko chakry.
Minami
 


Powrót do Tenkyū (Wyspa rodu Shabondama)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości