Takashi Nara

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Takashi Nara

Postprzez Takashi » 3 mar 2019, o 22:00


DANE PERSONALNE


IMIĘ: Takashi
NAZWISKO: Nara
KLAN: Nara
PRZYNALEŻNOŚĆ: Nara
WIEK [DATA URODZENIA]: 19 [08.03.370r.]
PŁEĆ: Mężczyzna
WZROST | WAGA: 176 | 74
RANGA: Dōkō


APARYCJA


Obrazek

WYGLĄD:
Takashi nie wyróżnia się szczególnie wyglądem na tle swoich rówieśników, natomiast swoją urodę odziedziczył w znacznym stopniu po ojcu. Posiada czarne, dość długie włosy, które zawsze spina gumką, tworząc charakterystyczny kucyk, od małego był do tego przyzwyczajany. Ma małe, ciemnobrązowe oczy, które często przymyka, marszcząc brwi, robi to szczególnie w sytuacjach wymagających od niego skupienia; małe usta; niewielki nos; a także nieodstające uszy z owalnymi kolczykami wykonanymi ze specjalnego stopu srebra. Nieszczególnie pracował nad swoim ciałem i chociaż jest umięśniony, to jednak jego szczupła sylwetka mogłaby wyglądać znacznie lepiej. Na jego twarzy często maluje się grymas niezadowolenia, który wynika przede wszystkim z konieczności zmagania się z problematycznymi sytuacjami, a tych woli unikać. Obserwuje innych z ogromną dozą dystansu oraz znudzenia, o czym świadczy chociażby jego puste spojrzenie świadczące o braku zainteresowania, nie dotyczy to jednak walki.
UBIÓR:
Nosi popielate spodnie, granatowe sandały oraz T-shirt wykonany ze specjalnej siatki, na który zawsze zakłada szarą, krótką kurteczkę z zielonkawymi wykończeniami. Kiedy jest zimno, dodatkowym elementem jego garderoby jest zawsze płaszcz szarej barwy, który na siebie zarzuca. Jego specjalny materiał daje stu procentową ochronę przed zimnem i wiatrem. Gdy pada deszcz, sięga po czarny parasol, który jest w stanie uchronić dwie osoby, niestety nie będzie on szczególnie skuteczny w przypadku większej ulewy. Zazwyczaj, kiedy się porusza, trzyma ręce w kieszeniach spodni, wyjmuje je tylko w razie konieczności. Zdarza mu się poruszać wtedy dłońmi w charakterystyczny sposób, co może dać wrażenie, jakoby grzebał w kieszeniach i poszukiwał w nich czegoś konkretnego. Warto zaznaczyć, że na tylnej części szarej kurtki wspomnianej na początku znajduje się duży symbol Rodu Nara. Ostatnim wartym wspomnienia elementem wyglądu jest odznaka ninja znajdująca się na srebrnym łańcuszku zdobiącym szyję Nary.
ZNAKI SZCZEGÓLNE:
Srebrne kolczyki w uszach, srebrny łańcuszek z odznaką ninja na szyi, częsty grymas na twarzy.


OSOBOWOŚĆ


Obrazek

CHARAKTER:
Najlepszym atutem chłopaka jest zdecydowanie jego wysoka inteligencja i ogromne zdolnści strategiczne, którymi z pewnością przebija rówieśników. Ojciec od małego uczył go podstaw bycia shinobi'm i grał z nim w różnego rodzaju gry rozwijające zmysł taktyczny. To właśnie dzięki temu, że spędzali ze sobą tyle czasu, Takashi był w stanie znacząco prześcignąć swoich kolegów i zyskać znacznie lepsze zdolności w krótszym czasie. Uwielbia rozwiązywać łamigłówki i problemy, z którymi nikt inny nie jest sobie w stanie poradzić, jednakże łatwo się poddaje i jeśli znajdzie się w sytuacji bez wyjścia, odpuszcza. Po prostu brak mu motywacji. Natomiast gdy tylko pojawi się choć cień szansy na powodzenie, zawsze szuka tego sposobu, który przyniesie zarówno najwięcej korzyści, jak i najmniej strat.
Do otaczającej go rzeczywistości oraz społeczności podchodzi z ogromnym dystansem, raczej jest typem samotnika, który z trudnością nawiązuje nowe znajomości. W szczególności wstydzi się dziewczyn, z którymi ciężko mu się porozumieć, znacznie lepiej dogaduje się z chłopakami. W rozmowach stara się ograniczać do minimum, nie jest zbyt wylewny, bo nie lubi od razu wystawiać wszystkich kart na stół, najlepiej przebywa mu się w towarzystwie rodziny, ale nie świadczy to o tym, że jest aspołeczny. W razie konieczności potrafi odłożyć na bok swoje odchyły i pójść na ugodę w ramach współpracy, niekiedy przecież to konieczność. Zawsze jednak stara się ograniczyć do samego siebie i nie mieszać innych w swoje plany, chyba, że te wiążą się właśnie z pracą zespołową.
Lubi spać i jeść, z reguły stroni od alkoholu, uwielbia naturę, a w szczególności lasy i wody. Ma dobry kontakt ze zwierzętami i zawsze stara się ratować jakieś stworzonka znajdujące się w sytuacji zagrożenia. Jeśli o ludzi chodzi, woli się nie przywiązywać, jednak jeśli jest konieczność, wyciągnie pomocną dłoń w stronę potrzebującego.
W sytuacjach kryzysowych stara się zachować zimną krew i racjonalne myślenie. Jego zdolności pozwalają mu wyjść nawet z najtrudniejszych problemów, jednak kiedy zostanie przyparty do muru, odpuszcza. Zawsze, kiedy musi coś przeanalizować, przykuca, kładzie ręce na kolanach bądź udach, przymyka oczy i marszczy brwi, to wtedy skupia się najbardziej i jest w stanie wymyślić więcej. Potrafi przewidzieć wiele ruchów do przodu, wykorzystać otaczające go obiekty, opracować odpowiednie strategie w parę chwil, a nawet utorować sobie drogę ku ucieczce. Nie boi się poddać, bo szanuje swoje życie i wie, że niekiedy jedynym rozwiązaniem jest właśnie odwrót.
Nieco różni się od typowych członków swojego klanu - nie jest aż tak leniwy, jak większość jego członków i nie wymiguje się od walki. Nie będzie walczył bez powodu, ale na pewno dobędzie kunai w przypadku obrony słabszych od siebie, bądź tych, którzy sami nie są w stanie się obronić ze względu na niepełnosprawność, wiek, tudzież inne przeciwności losu. Jest typem człowieka, który dobro innych potrafi przełożyć ponad swoje własne, jego największą aspiracją jest niesienie pomocy innym.
Na pewnym etapie swojego życia zaczął poważniej myśleć o swoim życiu i o swojej przyszłości. Założył sobie, że jednym z jego życiowych celów jest znalezienie prawdziwej miłości. Postanowił sobie, że znajdzie wspaniałego kandydata na męża, takiego, z którym mógłby dzielić swoje marzenia, pragnienia, chwile.

NAWYKI:
Robienie charakterystycznego grymasu, kiedy coś mu się nie podoba; przymykanie oczu i marszczenie brwi, kiedy się zamyśla i analizuje coś; częste ziewanie; drapanie się w tył głowy na skutek zakłopotania.

NINDO:
Brak na ten moment.

HISTORIA:
Urodzony ósmego dnia marca w 370 roku, nie ma rodzeństwa. Jak już zostało wcześniej wspomniane, Takashi większość swojego dzieciństwa spędził pod okiem swojego ojca. Nie tracił czasu na zabawy z innymi dziećmi, można nawet powiedzieć, że unikał z nimi kontaktu, fascynowały go zdolności ojca i chciał iść jego śladami, w związku z czym w pełni poddawał się treningowi. Wcale nie przeszkadzało mu to, że rówieśnicy bawili się za oknem w berka, chowanego i tym podobne, jego bardziej interesowały gry logiczne i treningi z ojcem. W roku 375 rodzice zabrali chłopca na Festiwal Radości, gdzie wszyscy świetnie sie bawili dopóki nie doszło do zamieszek. W jednej chwili piękna i wesoła uroczystość przerodziła się w rzeź, doszło do ataku ze strony Szczepów Hoshigaki, Shabondama oraz Hōzuki. Matka zabrała dziecko i uciekła, a głowa rodziny z pozostałymi uczestnikami festiwalu odparła atak nieprzyjaciela. To wydarzenie stworzyło w głowie Takashi'ego klarowny obraz świata, w jakim przyszło mu żyć. Na własne oczy zobaczył rozlew krwi, śmierć niewinnych obywateli i cierpienie, nie był na to gotowy, a wydarzenie na pewno odbiło się w jego psychice solidnym piętnem i nigdy o nim nie zapomni. Spowodowało ono również, że młodzieniec postanowił już wtedy, że będzie trenował, by nigdy nie poczuć się do bezradności, by już nigdy nie musiał oglądać takich rzeczy, by mógł bronić niewinnych.
W wieku 11 lat potrafił wykonać większość podstawowych technik, bez problemów posługiwał się swoim klanowym Kekkei-Genkai, walczył z ojcem jak prawdziwy shinobi z krwi i kości. I chociaż nigdy nie miał z nim szans, to jednak nie poddawał się i z szacunku zarówno do jego osoby, jak i jego czasu dawał z siebie wszystko, by móc go zadowolić. Ojciec był i zawsze będzie dla niego autorytetem, właśnie z tego powodu tak bardzo stara się zawsze dopiąć wszystko na ostatni guzik. Można powiedzieć, że stara się tak właśnie ze względu na niego. Z matką również ma dobre relacje, ale ta zajmowała się zawsze domem, kocha ją z całego serca, jednak to ojciec jest dla niego wzorem.
Po szesnastych urodzinach zdecydował się usamodzielnić i samemu wyruszyć w świat, bowiem wiedział, że musi opuścić gniazdo i dać ojcu odetchnąć. Chociaż nauczył go bardzo wiele przydatnych zdolnośći, a matka przekazała mu odpowiednie wartości, to jednak nic nie pozwoli zdobyć takiego doświadczenia, jak samodzielne działania. Coś tam już umiał, więc nie musiał się obawiać o swoje bezpieczeństwo, zależało mu jednak na zdobyciu znacznie większej siły, bo wiedział, że nastąpi moment, gdy wróci do rodzinnego domu. A kiedy to nastąpi, chce mieć wtedy arsenał wspaniałych zdolności, za które ojciec pochwaliłby go z uśmiechem na twarzy. Zmienił nieco nastawienie i zdystansował się, przyjął mniej optymistyczny sposób bycia i wyglądało to tak, jakby brakowało mu motywacji. I chociaż chciał się przypodobać ojcu, to jednak wydarzenia z przeszłości nie dawały mu spokoju, a skrajne emocje mieszały mu w głowie, w skutek czego chłopak gdzieś po drodze się zgubił i stracił motywację, uznając wszystko za bezsensowne.WIEDZA

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ZDOLNOŚCI


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.


EKWIPUNEK


PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE): Torba przy lewym pośladku, torba przy lewym pośladku, kabura na prawym udzie, kabura na lewym udzie, kamizelka shinobi.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ROZLICZENIA


PIENIĄDZE: (CLICK)
PH: (CLICK)
MISJE:
    D - 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
    C - 1 | 2 | 3
    B -
    A -
    S -

PREZENT OD ADMINISTRACJI:

Ostatnio edytowano 26 wrz 2020, o 12:02 przez Takashi, łącznie edytowano 72 razy
Mowa | Krzyk | Myśl | Szept

~ Voice ~

♫ Theme ♫

Punkty Historii || Bank
Avatar użytkownika

Takashi
 
Posty: 311
Dołączył(a): 2 mar 2019, o 15:02
Lokalizacja: Warszawa
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: wysoki na około 176 cm młodzieniec | czarne włosy spięte w kucyk | srebrne kolczyki w uszach | często widziany z grymasem na twarzy | ubrany w ciemne spodnie, koszulkę z siatki i krótką, szarą, kurteczkę, a na to kamizelka shinobi
Widoczny ekwipunek: kabura na prawym udzie | kabura na lewym udzie | torba nad prawym pośladkiem | torba nad lewym pośladkiem | kamizelka shinobi
Link do KP: viewtopic.php?p=112398#p112398
GG/Discord: Takaś#4124

Re: Takashi Nara

Postprzez Natsu » 4 mar 2019, o 18:10

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
Avatar użytkownika

Natsu
 
Posty: 2308
Dołączył(a): 17 lut 2015, o 18:36
Wiek postaci: 0
Multikonta: Natsume

Re: Takashi Nara

Postprzez Takashi » 4 mar 2019, o 21:17

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Mowa | Krzyk | Myśl | Szept

~ Voice ~

♫ Theme ♫

Punkty Historii || Bank
Avatar użytkownika

Takashi
 
Posty: 311
Dołączył(a): 2 mar 2019, o 15:02
Lokalizacja: Warszawa
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: wysoki na około 176 cm młodzieniec | czarne włosy spięte w kucyk | srebrne kolczyki w uszach | często widziany z grymasem na twarzy | ubrany w ciemne spodnie, koszulkę z siatki i krótką, szarą, kurteczkę, a na to kamizelka shinobi
Widoczny ekwipunek: kabura na prawym udzie | kabura na lewym udzie | torba nad prawym pośladkiem | torba nad lewym pośladkiem | kamizelka shinobi
Link do KP: viewtopic.php?p=112398#p112398
GG/Discord: Takaś#4124

Re: Takashi Nara

Postprzez Natsu » 4 mar 2019, o 23:34

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.


Akcept, życzę miłej gry. :D
Avatar użytkownika

Natsu
 
Posty: 2308
Dołączył(a): 17 lut 2015, o 18:36
Wiek postaci: 0
Multikonta: Natsume


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron