Mała oaza

Przypuszczalnie najbardziej nieprzyjazna ze wszystkich sektorów Samotnych Wydm, prowincja Atsui zamieszkana jest przez Ród Sabaku i Ród Maji. Sąsiaduje ona od północy z Wietrznymi Równinami i Shigashi no Kibu, zaś od wschodu - z niezbadanymi terytoriami. Tak jak w innych prowincjach tego regionu, większość krajobrazu to oceany piasku - z tą różnicą, że na Atsui temperatury są znacznie wyższe, zaś oazy są niezwykle rzadkie. Jedyne zwierzęta zapuszczające się tu to gady oraz sępy, polujące na umierających podróżników.

Re: Mała oaza

Postprzez Kuroi Kuma » 6 lut 2019, o 22:05

Zaśmiał się pod nosem. Co by tu dużo nie mówić, rozbawiła go. Obróciła jego broń przeciwko niemu i wykorzystała tak zwinnie, że nawet tak w malutkim, maluteńkim stopniu może nawet mu zaimponowała.
-Dobrze już dobrze, rozumiem, chociaż z tym drugim bym się nie zgodził, bo o to raczej nie trudno. - wystawił ręce przed siebie, poddał się, nie było co się więcej bronić, chociaż zdania swojego zmienić nie chciał. -Mi także. Mało kto się wypuszcza w pustynię, zwłaszcza samemu. Słońce nawet miejscowym dokucza, a o pomoc tutaj ciężko. - usiadł, skrzyżował mokre jeszcze nogi. Był lekko zgarbiony, nie żeby tego nie pilnował, ale ta pozycja jakoś taka sama się u niego pojawiła i była idealna. Wygodna, niemęcząca. Nie chciał być odebrany, jakby podchodził do swojego rozmówcy olewczo, głównie z tego powodu się podniósł. Rzadko kiedy ktoś go zainteresował, a tej młodziutkiej udało się to dosyć szybko i zgrabnie.
-Można tak powiedzieć, mała wioseczka, kilka chatek na krzyż, w sumie to chyba nikt się tam już nie ostał. Ale większość czasu spędziłem tutaj. Jakby nie patrzeć pustynie ciężko jakoś podzielić, prawie wszędzie wygląda tak samo, tylko w jednym miejscu więcej krzaków, w drugim mniej. - podparł się ręką pod brodą, bo następne pytanie naprawdę go rozbawiło. Uśmiechnął się, nie był to szyderczy uśmiech, ot bardziej ukazujący jaka przepaść istniała pomiędzy dwójką ludzi, dwójką shinobi. Ostatnimi czasy coraz częściej to zauważał, zwykle jednak był po tej gorszej stronie. Teraz jednak miał coś sam do powiedzenia.
-Hmmm... wydaje mi się, że wioski kupieckie są najciekawsze. Tętnią życiem, można tam kupić chyba dosłownie wszystko, a do tego jedzenie. Jeżeli gustujesz w czymś ciekawym, to szukaj tam. Co do Atsui, to jest kilka miejsc, jak biblioteka, czy znany chyba wszystkim Klejnot Pustyni. Zależy tylko czego szukasz. Ja gustuję w jedzeniu, napitku i paru innych rzeczach, stąd tego szukam - skończył i zaraz ziewnął, zakrywając twarz ręką. Drzemka nie do końca mu wyszła jak planował, jego ciało jeszcze próbowało walczyć, ale on sam już przestał.
Avatar użytkownika

Kuroi Kuma
 
Posty: 1072
Dołączył(a): 23 lis 2017, o 21:52
Wiek postaci: 38
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Średniego wzrostu mężczyzna z kilkudniowym zarostem na twarzy. Widać że jest trochę starszy, jednak nie aż tak znacznie. Głos niski, lekko chrypiący od palenia. Trochę dłuższe, czarne włosy, przy szyi luźno obwiązany bandaż trochę jak szalik
Widoczny ekwipunek: Gurda
Plecak
Wielki wachlarz
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4367
GG/Discord: Michu#5925

Re: Mała oaza

Postprzez Akio » 7 lut 2019, o 22:37

Kiedy usłyszała o mieście kupieckim zupełnie jakby w jej oczach pojawiły się gwiazdki. Dlaczego też o nich nie pomyślała? Największe ośrodki kulturowo handlowe na kontynencie. To będzie jej cel.
- Właśnie. Pewnie w mieście kupieckim znajdzie się dla mnie jakaś praca. Muszę zarobić kilka groszy żeby móc się utrzymać. - powiedziała wyjaśniając pokrótce swoją beznadziejną sytuację. Jednak zanim wyruszy to wymoczy sobie stópki zupełnie jak Papa Kuroi. Zdjęła więc sandały i zanurzyła stópki w dość ciepłej wodzie. Mimo tej temperatury nadal było przyjemnie. Miała tylko nadzieje że nie wlezie na nią żadne robactwo.
- A ty jakie masz plany na najbliższą przyszłość Papa Kuroi? - spytała i na końcu zaśmiała się pod nosem jednocześnie wyszczerzając białe ząbki. Ale wymyśliła... Papa Kuroi nawet pasowało bo facet był o wiele starszy od niej. Spokojnie nadawał się na ojca. Ba! Możliwe że nawet ma już jakieś dzieci.
- A właśnie... Może by tak... Ten no... Masz żonę albo dziewczynę? Bo wiesz... Moja mama jest bardzo ładna a odkąd tata został zamordowany podczas rewolucji... No wiesz. Siedzi sama w domu. - zaczęła snuć pewien chytry plan, który miał na celu spiknięcie mamuśki z Papą. W sumie wtedy rodzicielka przestałaby ciągle się czepiać Akio a skupiłaby się na swoim nowym mężusiu. Plan idealny!
Obrazek
Avatar użytkownika

Akio
Gracz nieobecny
 
Posty: 63
Dołączył(a): 26 sty 2019, o 18:31
Wiek postaci: 0
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=6951

Re: Mała oaza

Postprzez Kuroi Kuma » 8 lut 2019, o 00:06

-No to tam radzę szukać. Albo u klanu, Ci też pewnie mają co robić. W sumie to w moim przypadku ciężej było znaleźć czas, by się nudzić, niż by nie mieć żadnej "pracy" jak to ładnie nazwałaś - bo bycie shinobim to dla Kuroia było coś więcej niż tylko praca. Nie zawsze, bo często ktoś mu przypominał o tym, że jest tylko pionkiem, który ma zrobić swoje, zapłaci mu się psi pieniądz i może iść w swoim kierunku. Z drugiej strony dawało to bardzo wiele swobody, dużo możliwości do rzucenia się daleko od domu, na wyspy, gdzie wszystko jest inne, a i tam będzie miał zajęcia dla siebie. To dlatego nadal się tego trzymał, bo było mu wygodnie, niż robić cały czas, nie mieć chwili wolnego czasu i tylko po to, by przeżyć. Zauważył jak rudzielec zrobił podobną rzecz, uniósł kącik ust ku górze.
-Hmmm a czemu? - spytał zastanawiając się o co może chodzić rudzielcowi. Pytanie było bowiem dosyć specyficzne. Nie spodziewał się bowiem, że pierwszy raz widząc kogokolwiek usłyszy pytanie o to co planuje. Jedyne co planował to być najedzonym i nie musieć spać w jakiejś podejrzanej spelunie z przygotowanym kacem na następny dzień. Gdy jednak usłyszał odpowiedź uniósł pytająco jedną brew i klasnął w dłonie raz, drugi.
-I potrzebuje, by córka jej kogoś szukała? W takim razie niestety, ale nie będziemy do siebie pasować. Wolę kogoś, kto wie czego chce, wybacz. - westchnął ciężko, teatralnie wręcz - Z resztą powiedzmy że cóż... mało kto wytrzymał przy mnie trochę dłużej. Ot takie życie kochaniutka - niestety musiał jej popsuć plany, bo jak tu się skupić na matce, gdy córka wygląda dużo lepiej? Wyciągnął nogi z wody, otarł je z wody w płaszczyk, po czym zwinął go do torby. Przeciągnął się zupełnie tak, jakby właśnie się obudził. Drzemka musiała poczekać, skoro i tak już nie miał na nią szansy.
-A Ty, jakie dalej snujesz plany? Prócz zwiedzania i zarobku, bo to chyba trochę kuleje.
Avatar użytkownika

Kuroi Kuma
 
Posty: 1072
Dołączył(a): 23 lis 2017, o 21:52
Wiek postaci: 38
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Średniego wzrostu mężczyzna z kilkudniowym zarostem na twarzy. Widać że jest trochę starszy, jednak nie aż tak znacznie. Głos niski, lekko chrypiący od palenia. Trochę dłuższe, czarne włosy, przy szyi luźno obwiązany bandaż trochę jak szalik
Widoczny ekwipunek: Gurda
Plecak
Wielki wachlarz
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4367
GG/Discord: Michu#5925

Re: Mała oaza

Postprzez Akio » 8 lut 2019, o 19:36

Przebierała nóżkami pod wodą patrząc w wzburzoną taflę wody. Wyglądała niczym jakiś filozof który zastanawia się nad sensem życia. Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Jak to jest być skrybą? Tyle pytań a odpowiedzi brak. Wyciągnęła zatem stópki, które pod wpływem wysokiej temperatury wręcz stawały się suche w przeciągu sekund.
- No trudno. Mama prędzej czy później sobie kogoś znajdzie - machnęła tu ręką myślami wracając na ziemię. Szybkim ruchem ręki poprawiła włosy odrzucając je do tyłu i zerknęła kątem oka na Kuroia. Zanudzała go? Wyglądał jakby miał się za chwilę zdrzemnąć. Jednak wtedy padło kluczowe pytanie o planach dziewczyny.
- No cóż... Gdyby odjąć zarabianie i podróże to moje plany nie są zbyt szalone. A nie! Zapomniałam! - tu trzasnęła się w czoło otwartą dłonią po czym skrzywiła po okazało się, że zrobiła to nieco za mocno. Zaczęła masować swoje czoło po czym ponownie zwróciła się do kolegi.
- Zapomniałam! Planuję zniewolić klan Haretsu lub jeśli to możliwe to wręcz zetrzeć ich z powierzchni Ziemi. Ale do tego muszę jeszcze trochę podrosnąć, dostać się na stanowisko w Radzie naszej prowincji. Wtedy poznam kluczowe osoby, które podejmują najważniejsze decyzje. Będzie mi łatwiej ich eliminować. - zaczęła opowiadać niemal podekscytowana i rozemocjonowana. To był jeden z jej głównych celów do osiągnięcia. Wtedy jednak przypomniało jej się, że Kuroi w sumie mógłby od razu do nich pobiec i wtedy skończyłoby się to dla Akio aresztem.
- Ale nie powiesz im prawda? - tu wyszczerzyła ząbki robiąc tym samym niewinną minkę.
Obrazek
Avatar użytkownika

Akio
Gracz nieobecny
 
Posty: 63
Dołączył(a): 26 sty 2019, o 18:31
Wiek postaci: 0
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=6951

Re: Mała oaza

Postprzez Kuroi Kuma » 8 lut 2019, o 23:04

Zastanawiało go o czym myślała. To co mówiła, bardzo kłóciło mu się z tym, co robiła, jakie ruchy wykonywała. Nie raz widział jak kobieta zwracała uwagę na swoje włosy, jak przyczesywała je z miejsca na miejsce. Problem był taki, że nie zawsze było to świadome i wychodziło po prostu z natury człowieka. Jej włosy były cudnie długie, to nie jest coś co da się zrobić w dzień czy dwa, potrzeba czasu i dużego samozaparcia. Nie ukrywał (nie umiał i nie chciał), że to była jedna z rzeczy, na które zwracał uwagę. To właśnie ukazywało tą dbałość o szczegóły, o wyższość poczucia estetyki nad wygodą. Sam Kuma cóż... powiedzmy że rzadko kiedy przykładał wagę do wyglądu swojego własnego, czy też ubioru. Miało być wygodnie, by bez żadnych krępacji mógł leżeć na piachu, lub uciekać przed wkurzonym gościem władającym magnetycznym piaskiem. Trzeba było być wielofunkcyjnym. Dlatego też doceniał, gdy ktoś zwracał uwagę na szczegóły, na które on sam nie miał czasu, czy też po prostu nie lubił się tym zajmować. Czemu więc Akio tak często prezentowała swoje włosy?
Uniósł brew najpierw słysząc o spokojnych planach, by zaraz zobaczyć dosyć dziwną reakcję na przypomnienie sobie o jakiejś rzeczy. Kiwnął głową raz, drugi, mało brakowało by zaczął się wycofywać mając wrażenie że dopadła go jakaś wariatka.
-Zniewolić? A czy to nie przypadkiem jakiś czas temu eee... sytuacja była trochę odwrotna? Zniewoleni Dohito i tak dalej? Nie wiem czy odwrócenie sytuacji przyniesie komukolwiek z was jakieś korzyści. Może to po prostu dlatego, że Sabaku kiedyś żyli u kogoś, a to nigdy nie zwiastuje nic dobrego. Zawsze czujesz, że ten dom jest inny, że nie należy do Ciebie i jesteś u kogoś. - mówił spokojnie, bez entuzjazmu, którym emanowała wręcz dziewczyna. Nie lubił niepotrzebnej śmierci, chociaż doskonale wiedział, że czasem po prostu nie dało się jej uniknąć. Zawsze ktoś znalazł się w nieodpowiednim miejscu i czasie.
-W sumie jak tak zapytałaś, to chyba im powiem - też wyszczerzył swoje ząbki, podniósł się, narzucił gurdę na plecy, ostrze przypasał do boku i wyciągnął ku niej dłoń - Idziesz ze mną, czy próbujesz mnie zatrzymać? - zapytał, bo jeżeli miał grać w jej grę, to wolał sam ustalić zasady. Nawet powoli bawiło go to przepychanie się, ta dawka pozytywnej energii, którą chłonął od niej niczym gąbka. Rewolucja Dohito mocno odcisnęła na nim swoje piętno, stąd też ostatnio nie mógł sobie znaleźć miejsca.


z/t
Avatar użytkownika

Kuroi Kuma
 
Posty: 1072
Dołączył(a): 23 lis 2017, o 21:52
Wiek postaci: 38
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Średniego wzrostu mężczyzna z kilkudniowym zarostem na twarzy. Widać że jest trochę starszy, jednak nie aż tak znacznie. Głos niski, lekko chrypiący od palenia. Trochę dłuższe, czarne włosy, przy szyi luźno obwiązany bandaż trochę jak szalik
Widoczny ekwipunek: Gurda
Plecak
Wielki wachlarz
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4367
GG/Discord: Michu#5925

Re: Mała oaza

Postprzez Ichirou » 7 lip 2019, o 09:58

Wydawałoby się, że ktoś na takim poziomie może osiąść na laurach i darować sobie dalszą naukę. Doświadczenie jednak pokazywało, że nawet z niemałym arsenałem pokaźnych technik pojawiają się sytuacje, w której brakuje jakiegoś zagrania, innego sposobu na rozstrzygnięcie walki. Właśnie ta myśl skłoniła Ichiego do poświęcenia wolnych dni na stanie się jeszcze bardziej wszechstronnym i uniwersalnym shinobi.
W wiosce nie miał co liczyć na prywatność, więc rozejrzał się po okolicy za jakimś cichym, spokojnym miejscem. Natrafił na niewielką oazę, która idealnie spełniała jego wymagania. To właśnie tu zamierzał spędzić najbliższe dni wolnych od zadań i innych obowiązków.


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Ichirou
 
Posty: 3252
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 18:25
Lokalizacja: Atsui
Wiek postaci: 30
Ranga: Kogō
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=320

Re: Mała oaza

Postprzez Ichirou » 7 lip 2019, o 10:09

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Ichirou
 
Posty: 3252
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 18:25
Lokalizacja: Atsui
Wiek postaci: 30
Ranga: Kogō
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=320

Re: Mała oaza

Postprzez Ichirou » 7 lip 2019, o 10:32

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Ostatnio edytowano 28 lip 2019, o 13:36 przez Ichirou, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika

Ichirou
 
Posty: 3252
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 18:25
Lokalizacja: Atsui
Wiek postaci: 30
Ranga: Kogō
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=320

Re: Mała oaza

Postprzez Ichirou » 19 lip 2019, o 11:05

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Ichirou
 
Posty: 3252
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 18:25
Lokalizacja: Atsui
Wiek postaci: 30
Ranga: Kogō
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=320

Re: Mała oaza

Postprzez Ichirou » 28 lip 2019, o 13:43

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Ichirou
 
Posty: 3252
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 18:25
Lokalizacja: Atsui
Wiek postaci: 30
Ranga: Kogō
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=320

Re: Mała oaza

Postprzez Ichirou » 28 lip 2019, o 13:54

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Ichirou
 
Posty: 3252
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 18:25
Lokalizacja: Atsui
Wiek postaci: 30
Ranga: Kogō
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=320

Re: Mała oaza

Postprzez Ichirou » 28 lip 2019, o 14:04

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Ichirou
 
Posty: 3252
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 18:25
Lokalizacja: Atsui
Wiek postaci: 30
Ranga: Kogō
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=320

Re: Mała oaza

Postprzez Youmu Nanatsuki » 13 maja 2020, o 14:24

Ile to czasu minęło od turnieju? Dwa tygodnie? Miesiąc? Youmu, jak zresztą zwykle, zatraciła poczucie czasu, gdy wróciła do swojego starego życia. Zasługiwała na odpoczynek, a przynajmniej we własnym mniemaniu, zatem przez naprawdę wiele dni po prostu oddawała się przyjemnościom. Coraz rzadziej było to przesiadywanie całymi dniami w Promyku lub innym lokalu wysokiej klasy, zaś częściej samotny relaks w cieniu oaz. Nie można jednak powiedzieć, że czarnowłosa przez cały ten czas pozostawała bezproduktywna, gdyż w swoich czterech kątach pracowała nad nowym strojem dla siebie, który już nie składał się ze zwyczajnych elementów, a był wyjątkowy w każdym calu. Postępy były powolne, gdyż dziewczyna przykładała bardzo wiele uwagi do najmniejszych detali, aby wszystko do siebie pasowało i idealnie ze sobą współgrało. Prawdę mówiąc, najdłużej panienka Nanatsuki siedziała nad samym projektem, który raz za razem poprawiała, zmieniała, dodawała coś i usuwała. Sam dobór materiałów to był prawie tydzień ciężkich przemyśleń, a drugi tydzień zajęło znalezienie wymarzonych tkanin o odpowiedniej jakości oraz barwie. Kilka elementów potrzebowało nawet wymyślenia nowych metod krawieckich, gdyż tradycyjne nie spełniały swojego zadania przy tak skomplikowanym projekcie, który miał być niezwykle nowatorski. Prawdziwe opus magnum Youmu.
Ale od wszystkiego trzeba było czasami odpocząć. Jeżeli tygodnie mijały na krawiectwie i lenistwie, to miłą odskocznią miał być trening, który został dosyć regularnie wpleciony w codzienne życie czarnowłosej. Jej rytm dnia dyktowany był przez czysty kaprys, a więc chęć zrobienia tego lub tamtego bez większych powodów ku temu, jednak co drugi lub trzeci dzień trafiała w jedno konkretne miejsce - małą oazę. Tym razem to tutaj poświęcała się treningom, a tego dnia nie miało być inaczej. Był poranek i pomyliłby się ten, kto uznał, że Youmu wstała tak wcześnie. Gdy siadała do szycia, to czas mijał jej jak z bicza strzelił, więc nie trudno było przeoczyć zmrok. W dodatku przesiadywanie we własnym, zacienionym domostwie psuło zupełnie poczucie pory dnia, toteż panienka Nanatsuki kładła się na drzemkę kiedy chciała i budziła się z niej też kiedy chciała. Tego dnia zasnęła przed zmrokiem, a obudziła się środkiem nocy. Wraz ze wschodem słońca, już przygotowana do treningów, wyruszyła w kierunku małej oazy. Miała swoje standardowe zapasy wody i suszonego mięsa, zatem oprócz swojego ekwipunku i stroju niczego więcej nie potrzebowała.


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Obrazek
| Youmu Nanatsuki |
Theme
Avatar użytkownika

Youmu Nanatsuki
Najlepsza sygnatura/avatar
 
Posty: 401
Dołączył(a): 10 lis 2018, o 21:11
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: W KP znajdziesz wszystko.
Widoczny ekwipunek: Po dużej, czarnej torbie nad pośladkami - nieco na boku, rozłożony fūma shuriken na plecach, katana o czarnym wykończeniu przytroczona do lewego boku
Link do KP: viewtopic.php?p=103822#p103822
Multikonta: Airen Akamori

Re: Mała oaza

Postprzez Youmu Nanatsuki » 13 maja 2020, o 14:32

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Obrazek
| Youmu Nanatsuki |
Theme
Avatar użytkownika

Youmu Nanatsuki
Najlepsza sygnatura/avatar
 
Posty: 401
Dołączył(a): 10 lis 2018, o 21:11
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: W KP znajdziesz wszystko.
Widoczny ekwipunek: Po dużej, czarnej torbie nad pośladkami - nieco na boku, rozłożony fūma shuriken na plecach, katana o czarnym wykończeniu przytroczona do lewego boku
Link do KP: viewtopic.php?p=103822#p103822
Multikonta: Airen Akamori

Re: Mała oaza

Postprzez Youmu Nanatsuki » 13 maja 2020, o 14:39

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Obrazek
| Youmu Nanatsuki |
Theme
Avatar użytkownika

Youmu Nanatsuki
Najlepsza sygnatura/avatar
 
Posty: 401
Dołączył(a): 10 lis 2018, o 21:11
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: W KP znajdziesz wszystko.
Widoczny ekwipunek: Po dużej, czarnej torbie nad pośladkami - nieco na boku, rozłożony fūma shuriken na plecach, katana o czarnym wykończeniu przytroczona do lewego boku
Link do KP: viewtopic.php?p=103822#p103822
Multikonta: Airen Akamori

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Atsui

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości