Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Exodia » 15 paź 2017, o 13:32

Zmiana w składzie Administracji!

W dniu dzisiejszym do załogi dochodzi nowy człek! Funkcję Moderatora Fabularnego, dotychczas pozycję wolną, przyjął Shijima, znana od teraz także jako Koala. Jest moim podwładnym i wraz ze mną będzie sprawował pieczę nad fabułą forum i dbaniu o niego. Życzymy powodzenia na nowym stanowisku, a graczy prosimy o gorący doping dla moderacyjnego żółtodzioba. Tym samym żegnamy Kana, który zrezygnował z funkcji Supporta. Dziękujemy za cały wkład poświęcony forum.
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )

Exodia
Administrator

Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG: 45935453
Multikonta: Murai

Postprzez Defrevin » 17 paź 2017, o 21:04

Zmiana w składzie Administracji!

W dniu dzisiejszym do Składu Administracji wraca Hikari. Zajmie on stanowisko Administratora Ogólnego, tym samym zastępując Michelleto, który ze względów osobistych postanowił zrezygnować. Byłemu Administratorowi dziękujemy za jego dotychczasową pomoc, a Hikariemu gratulujemy i życzymy owocnej współpracy. Tym samym możliwe, że w najbliższych dniach zmieni się zakres obowiązków przewidzianych na stanowisku Administratora Ogólnego. Zainteresowanych możliwymi zmianami zapraszam do śledzenia zmian w odpowiednim wątku.
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Defrevin
Założyciel Forum

GG: 0
Multikonta:

Postprzez TwoFace » 19 paź 2017, o 22:57

Wielki nabór nowych dusz

Na początek zaczniemy jednak od podania trochę smutniejszych wiadomości. W dniu dzisiejszym musieliśmy się niestety pożegnać z naszym dotychczasowym moderatorem technicznym Honey'em aka Naokim. Serdecznie dziękujemy mu za wszelaką pracę jaką wykonał w swoim okresie, ale to odpowiednia pora aby zaprzestać dalszej współpracy z względu na braki czasowe. Ten sam powód dotyczy Akashi'ego, który ma wpisany urlop bez jakiejkolwiek daty powrotu. W związku z tym ogłasza się co następuje.
  • Poszukiwany jest nowy moderator techniczny, w którego obowiązki będzie wchodzić Kuźnia, Własne Techniki oraz reworki w Becie <super tajne projekty forumowe do których mają dostęp tylko wybrani> wraz z częścią pozostającego na stanowiskach składu. Ale to nie koniec tego ogłoszenia, ponieważ jak wspomniałem w nagłówku będzie to spory nabór świeżej krwi.
  • Poszukujemy także jednego moderatora Własnych Technik.
  • Przedostatnią pozycją na jaką można się zgłosić jest Kuźnia, gdzie nasze zapotrzebowania zaspokoi dwoje nowych graczy.
  • Listę zamyka rekrutacja do naszej Gazetki forumowej.

W związku z tak wieloma różnymi funkcjami na jakie przeprowadzana jest rekrutacja zobowiązuje ten oto wzór głównie mający nam ułatwić rozpoznanie o co się ubiegacie.
Stanowisko: Może być więcej niż jedno, zawsze w wypadku jak się nie dostanie w najbardziej pożądanego miejsca, jest szansa zaistnieć na innym stołku. Mod WT nie wyklucza także otrzymania funkcji moda Kuźni ani gazetki. Moderator techniczny także może pracować w gazetce o ile znajdzie czas. Warto określić co by było waszym priorytetem i ewentualne zastępstwa.
Doświadczenie: Jakie posiadamy w zakresie pełnienia podobnych funkcji, brak jego nie oznacza, że jesteś zgubiony wśród nas. Akurat obecni członkowie administracji posiadają je spore i chętnie się nim podzielą dla kogoś żądnego wiedzy.
Coś od siebie: Takie typowe "dlaczego ja", które miałoby nas przekonać do nadania akurat Tobie tych zaszczytów.

Wszystkim życzymy powodzenia i zachęcamy do składania podań. -^_^-

Kod: Zaznacz cały
[color=#BF8000]Stanowisko:[/color]
[color=#BF8000]Doświadczenie:[/color]
[color=#BF8000]Coś od siebie:[/color]

TwoFace
Administrator

Multikonta:

Postprzez Jin » 19 paź 2017, o 23:13

Stanowisko: Mod WT?
Doświadczenie: Na innym forum dawno temu... Ale znajomość anime i mangi mam!
Coś od siebie: Jestem chętny i gotowy! Nie zniknę nagle z forum, co najwyżej trochę ograniczę aktywność postaci na rzecz działania jako moderator!
Jin

Postprzez Hitsukejin Shiga » 20 paź 2017, o 01:41

Stanowisko: Moderator Techniczny, Moderator WT, Moderator Kuźni.
Doświadczenie:
  • Gra na PBFach różnej tematyki od 2007 roku.
  • Epizody Administrowania i moderowania największych for na arenie PBF
  • Stałe moderowanie i administrowanie HellGates przez 3 lata.
  • Stałe moderowanie i administrowanie na Granicy, Herbii i Cytadeli.
  • Autor zinów, fanfików i tym podobnych - raczej wysoki kunszt literacki.
  • Całkowita znajomość uniwersum naruto - Od pre-naruto przez Shippudena do Boruto.
  • Znajomość filmów, shortów, OVA, speciali i novelek.
  • Opanowane databooki w małym palcu.
  • Znajomość naruto.fanon co niewątpliwie stanowi spore możliwości detekcji raka.
  • Otwarty umysł, własne zdanie, specyficzny styl bycia.
Coś od siebie: Wiem, że możecie mnie nie lubić, bo bóldupie o swój przedmiot w kuźni. Ale zapewniam was, że mimo że jest to 2-3 forum na którym mam okazję ponarucić, to sądze, że moja przepastna wiedza o uniwersum połączona z doświadczeniem na kluczowych funkcjach na forach o innej tematyce może stanowić powiew świeżości w działach - nowe spojrzenie, nowy punkt dyskusyjny i pryzmat do oceny sytuacji. Jedyne czego mi może brakować to znajomości panujących u was relacji/układów i założeń które sobie przyjeliście, ale sądze, że to da się łatwo nadrobić.

<feelsgoodman>
Spoiler: pokaż

Nazwa
Sumairu + Kiba

Typ
Unikat/Broń

Opis Sumairu oraz Kiba to dwa oddzielne przedmioty, a raczej zestawy przedmiotów łączące się w jedną upiorną całość. Po rozcięciu swoich policzków i ust, poszerzając uśmiech niczym przy "uśmiechu kota Cheshire", użytkownik Sumaire zakłada sobie dwie trójkątne nakładki z nierdzewiejącego metalu w które wchodzi rozdarta skóra - taki separator w postaci ruchomych metalowych łuków nie pozwala skórze się zregenerować i policzkom zrosnąć, zostawiając użytkownikowi niesamowicie wielki i szeroki uśmiech (który jednak nie odsłania zębów, jeśli mamy zamknięte usta - uśmiech jest po prostu znacznie dłuższy wtedy niż u normalnych śmiertelników), co przy okazji pozwala znacznie szerzej otwierać usta. Kiba to para szczęk, dolna i górna, składające się z takich samych pod względem ilości zębów co normalne ludzkie, jednak te zęby są wykonane z nierdzewiejącego metalu i mają bardzo ostre, spiczaste kształty niczym kły zwierzęcia lub potwora, co pozwala z łatwością szarpać oraz rwać mięso i cieńsze materiały. Zęby niestety muszą być wyrywane jeden po jednym, a potem kły wkręcane na śrubach w mięso jedno po drugim. Na dziąsłach na stałe zostają zamontowane metalowe okowy w formie gwintowanego otworu na wkręcenie kła, ale także pełniące role stopera powstrzymującego odrost zwykłego zęba.

Właściwości Sumairu zwiększa możliwości rozwarcia ust, co pozwala na większe i głębsze ugryzienia, Kiba pozwala wyrywać i rwać gryziony materiał ze względu na ostrość kłów i ich twardość.

Dodatkowe Aby poprawnie wykorzystać Sumairu oraz Kibę użytkownik musi posiadać iryojutsu lub regenerację pozwalającą na bardzo sprawne zregenerowanie tkanek do wsadzonych łuków Sumairu oraz do zregenerowania dziąseł by Kiba były w stu-procentach użyteczne.

Wytrzymałość
100 punktów

Zdobycie
500 ryou + misja C na "zamontowanie".

Link do tematu postaci
KLIK!

Nazwa
Suiseki - Krzesiwo

Typ
Dodatek

Opis Suiseki to nic innego jak specjalny kieł/ząbek który montuje się zamiast zwykłego stalowego kła do istniejącej już, zamontowanej w szczęce szyny z otworami - do gotowego produktu Kiba. Suiseki jest stworzony z magnezu który uderzając o zwykły metal - pocierając, uderzając i tak dalej, wystarczy kłapnięcie zębami - krzesi dużą ilość iskier co pozwala podpalać łatwopalne płyny/gazy jeśli te są w zasięgu do 25 cm od ust użytkownika krzeszącego iskry.

Zdobycie
300 za sztukę.

Link do tematu postaci
KLIK!

Obrazek
Głos Shigi | Ból i Smutek Shigi
Kolorek - AF936B
Czy wiara zostanie nagrodzona gdy mój czas dobiegnie końca?
Czy przegapię ostatnie ostrzeżenie przez kłamstwo, którym żyję?
Czy jest tam ktokolwiek? Przecież wiem, że dusza istnieje.
I nie jestem godzien, nie jestem godzien abyś przyszedł.

Jeśli mimo wszystko jesteś przy mnie, dlaczego milczysz Panie?
Jeśli trwasz przy mnie w każdej chwili, dlaczego nie czuję Twej obecności?
Bądź przy mnie, nie pozwól mi odejść, inaczej pozostanie jedynie nicość.

Czy ogarnie mnie ciemność, gdy zacznie brakować tchu?
Czy może pociągnie mnie światłość, ku swej wiecznej chwale?
Nawiedzają mnie głosy, mówiące, że nie ma czego się lękać.
I wciąż Cię wołam, wciąż Cię wołam Panie!

Dlaczego milczysz Panie? Zostań ze mną, nie pozwól mi odejść.
Inaczej pozostanie jedynie nicość. Zostań ze mną, nie pozwól mi odejść.
Nim Raj obróci się w pył, niebosa nade mną, wyciągnijcie ku mnie ramiona.
Jaśniej aż tylko Ty będziesz w moim sercu, niebosa nade mną, wyciągnijcie ku mnie ramiona
Jaśniej aż tylko Ty będziesz w moim sercu

Hitsukejin Shiga

Wiek postaci: 20
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Strój składa się z czarnego montsuki i juban, skórzanego ciemnego haorihomo, bordowego date-eri i o śnieżnym haori. Sam Shiga jest niepokojący, wygląda na kogoś nawiedzonego, mnicha lub kultystę, ze względu na elegancki i bojowy ubiór i bijąca aurę.
Widoczny ekwipunek: Dwa wielkie kunai na plecach. Kij od włóczni w ręku. Na ręku rękawica z kuszą.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4164
GG: 63835158
Multikonta:

Postprzez Seinaru » 20 paź 2017, o 07:02

Stanowisko: Moderator WT, Moderator techniczny, Moderator kuźni (w takiej kolejności pożądane :D)
Doświadczenie: Gram na forach narutowych >5 lat, znam m&a na poziomie (powiem nieskromnie, ale chyba tutaj tak trzeba) bardzo dobrym, do tego mam tutaj jakiś minimalny staż gry i kilka technik już zrobionych.
Coś od siebie: Ogólnie rzecz ujmując to chciałbym jakoś odczarować nasz warsztat, aby dało się w nim zrobić coś nie tylko fabularnego, ale również przydatnego. Ponadto myślę, że mod powinien wychodzić naprzeciw graczom i pomagać im w tworzeniu technik/itemków, a nie tylko je odrzucać albo akceptować. Lubię się spierać i dyskutować, ale w razie potrzeby nie ujmuje mi godności napisanie "a może zrobiłbyś tak..." czy "gdybyś zrobił/a to inaczej to byłoby lepiej bo zmieścisz się w systemie...". Myślę, że przez czas mojej aktywności tutaj poznałem dość dobrze nasz forumowy system i potrafię do niego odnieść to, co ktoś stworzy. Fabularnie jestem aktywny tylko w tygodniu, ale nie ma problemu żeby ogarniać modowe zajęcia 24/7, bo nie wymaga to weny ani postów na A4. No, może z przerwami na sen.

Seinaru
Złoty Pracuś

Wiek postaci: 23
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Czarny bezrękawnik ze stójką i białymi obszyciami; ciemne, materiałowe spodnie; zakryte, lekkie buty, torba przy lewym boku; na sobie Zbroja Modliszki, wszystko przykryte ciemnozielonym płaszczem
Widoczny ekwipunek: Naginata w ręku lub na plecach, tanto przy prawym boku, torba przy lewym boku
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=3828
Multikonta: Dwuryj, Ukog

Postprzez Takeshi » 20 paź 2017, o 07:40

Stanowisko:Mod techniczy
Doświadczenie:Od już pewnego czasu siedzę sobie jako mod WT i kuźni, nie dostałem żadnej (przynajmniej bezpośrednio) skargi na moją osobę ani ze strony reszty modów, ani ze strony graczy. Odpisuje w miarę szybko (chyba że to Seinaru :P) i sprawnie. Uprzednio byłem jeszcze modem na podobnej zasadzie jak techniczny przez długi okres czasu, a nawet zdażyło się poprowadzić event jak była potrzeba.
Coś od siebie: Na tych forumach jestem już od dłuższego czasu więc moje podejście jest wszystkim znane. Lubię konkrety, więc nie będę się rozpisywać nie wiadomo ile ;) W sumie to gdybym się dostał na tą pozycję, to potrzeba by rekrutować więcej ludzi do działów, bo ilość osób tam moderujących się nie zmieni, a tych na obecną chwilę potrzeba pilnie. Sam mam dużo czasu przez przerwy pomiędzy zajęciami na uczelni, więc nie jest to problemem, żeby usiąść chwilę przy kompie i pokminić co tam w trawie piszczy.
Takeshi

Postprzez Rakan » 20 paź 2017, o 09:33

Stanowisko: Mod WT
Doświadczenie:
Z 8-9 lat, coś takiego już jestem obecny na pbf'ach z czego 90% to naruto.
Byłem modem całkiem długo, a nawet epizod administrowania jak i brania udziału przy tworzeniu forum się znalazł.
Chociaż nie jest to moje ulubione uniwersum to posiadam o nim wiedzę w szerokim zakresie.
Generalnie lubię i często wypowiadam się w zmianach jak i technikach od długiego czasu.
Uwielbiam teoretyzować jeśli chodzi o buildy na forach i wiele osób skorzystało z mojej pomocnej dłoni w tej kwestii.
Coś od siebie:
Może zacznę od tego, że najchętniej wyciągnąłbym rękę po moda technicznego, jednak na tak odpowiedzialne stanowisko nie będę miał czasu, a poza tym już zgłosiła się osoba którą uważam za kompetentną na tym stanowisku. Czemu więc nie kuźnia? Nie znam znam jej realiów do końca no i w połączeniu z modem WT też już mógłbym mieć ograniczony czas.
Przechodząc do "dlaczego ja" w kwestii moderatora WT to sprawa jest bardzo prosta. Jestem graczem który zwraca uwagę głównie na mechaniki forum i jest nimi mocno zainteresowany, ale często brakuje mi inicjatywy żeby robić jakieś reworki czy większe rzeczy, więc myślę że najlepiej odnajdę się tutaj. Poza tym co z doświadczenia może wiedzieć grono administracji to bardzo lubię narzekać - Czy można mieć lepszą rekomendację na to stanowisko? Mając te 2 do 4 godzin wolnego dziennie myślę że na spokojnie wyrobię się z wypełnianiem swoich obowiązków i to bardzo sumiennie.
Długo by można pisać, ale nie widzę ku temu potrzeby. Rynek zweryfikuje kappa
Rakan

Postprzez TwoFace » 26 paź 2017, o 01:14

Podsumowanie naboru

Dziękujemy wszystkim za przesłane zgłoszenia. Praktycznie wszystkie pozycje poszukiwane zostały obsadzone, poza ludźmi chętnymi pomóc w gazetce forumowej. Jeżeli znajdzie się ktokolwiek chętny polecam zgłosić się do naszej Pani redaktor naczelnej Koali (podaję link do konta, gdzie ma podane gg jakby ktoś chciał tam uderzać). A teraz po krótkim ogłoszeniu na dzień dobry nadszedł czas na to na co czekali wszyscy zainteresowani i nie tylko... Wyniki.

Nowym moderatorem technicznym zostaje Takeshi, który przejmie konto moderatora technicznego i będzie się ono od teraz nazywać Sznycel. Po długim okresie dobrej pracy w własnych technikach oraz kuźni zasłużył na awans. Tak więc przyjmijmy go gromkimi brawami i miejmy nadzieję, że zostanie z nami na długi czas pomagając nam z wieloma reworkami.
W związku z tym zwolniło się dodatkowe miejsce w WT oraz Kuźni, ale zgłoszeń było wystarczająco toteż nimi uzupełnialiśmy wszelakie braki kadrowe. Nowymi moderatorami w obydwu działach jednocześnie zostają Seinaru oraz Shiga, natomiast do samej opieki nad przedmiotami został wybrany Jin. Składamy im szczere gratulacje i mamy nadzieję, że będą skutecznie zwalczać wszelakie powstające tam raki.

Dziękujemy wszystkim którzy się zgłosili, a wybranym życzymy owocnej pracy aby Shinobi War stało się lepszym miejscem dla każdego z nas.

TwoFace
Administrator

Multikonta:

Postprzez Ocir » 10 gru 2017, o 19:56

Nabór na moderatora działu WT & Kuźni

Z dniem dzisiejszym z funkcjami moderatorów powyższych działów pożegnali się Juuzou Yamanaka oraz Jin. Dziękujemy za dotychczasową pracę i wniesiony wkład temu pierwszemu, drugiemu natomiast już nie gdyż wykazał się zerową aktywnością. Szukamy co najmniej po jednej osobie do WT i do Kuźni, można także zgłosić kandydaturę do obu działów. Nie jest wymagane żadne doświadczenie choć będzie to bardzo mile widziany atut. Wszelkie pytanie proszę kierować do mnie pw. Zastrzegam, że wybór będzie czysto subiektywny.

Obowiązuje wzór:
Stanowisko: Może być więcej niż jedno, zawsze w wypadku jak się nie dostanie w najbardziej pożądane miejsce to jest szansa zaistnieć na innym stołku. Jeśli interesuje nas modowanie obu działów jednocześnie należy to zaznaczyć.
Doświadczenie: Jakie posiadamy w zakresie pełnienia podobnych funkcji
Coś od siebie: Takie typowe "dlaczego ja"

Zgłoszenia można umieścić w uhide. Zapraszam do rekrutacji.

Ocir
Administrator

GG: 401110
Multikonta: Ichirou

Postprzez Akashi » 10 gru 2017, o 21:30

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Obrazek

Akashi

Wiek postaci: 20
Ranga: Wędrowiec
Krótki wygląd: Jednooki młodzieniec o fioletowych włosach. Odziany w skórzany płaszcz ze znakiem jashina na plecach
Widoczny ekwipunek: Skórzany płaszcz, kazeshini
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=3899
GG: 41875401
Multikonta:

Postprzez Sanshou » 10 gru 2017, o 22:57

Stanowisko: Moderator WT
Doświadczenie: Oprócz 3 technik rangi C stworzonych przeze mnie, to żadne <opieop> . No chyba, że znajomość anime i uniwersum zalicza się jako doświadczenie, to wtedy coś jest.
Coś od siebie: No może i doświadczenia nie mam, ale za to są chęci i to się liczy, prawda? A tak na serio, na pewno mogę zaoferować częste odpisy, bo pomimo słabej aktywności fabularnej to na forum spędzam sporo czasu. Dodatkowo mogę zapewnić to, że zawsze będę chętny do wysłuchania argumentów drugiej strony podczas dyskusji zamiast bezmyślnego stawiania na swoim. Jeżeli udałoby mi się otrzymać tę rolę to zapewne, na początku, nie często będę wychodził z inicjatywami do zmian w technikach, tylko będę popierał czyjeś zdanie i spróbuję zrozumieć co uznawane jest za "raka". (Chociaż może nie, zobaczy się) No to chyba tyle, krótko, lecz treściwie (mam nadzieję). No i oczywiście liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia. Pozdrowionka!
Ostatnio edytowano 11 gru 2017, o 20:06 przez Sanshou, łącznie edytowano 2 razy
Sanshou

Postprzez Akarui » 11 gru 2017, o 18:02

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
MOWA

Moderator WT i Kuźni
Nie wiesz od czego zacząć swoją twórczość w tych działach? Napisz mi co planujesz, spróbuję pomóc przed pokazaniem Twego dzieła innym moderatorom ;)

Akarui
Bohater

Link do KP: viewtopic.php?p=54569#p54569
Multikonta:

Postprzez Ocir » 12 gru 2017, o 21:03

Podsumowanie naboru

Dziękuję za wszystkie zgłoszenia (aż 3 wow!). W swojej wielkiej wspaniałomyślności postanowiłem dać szansę wszystkim, którzy się zgłosili do modowania działów Własnych Technik i Kuźni. Stanowiska zostały rozdzielone w następujący sposób:
  • Akashi - moderator kuźni
  • Sanshou - moderator WT
  • Akarui - moderator WT
Obowiązują was 1 - 2 miesiące okresu próbnego podczas, którego będę bacznie śledził wasze poczynania. Najwyżej posypią się głowy <opieop>

Ocir
Administrator

GG: 401110
Multikonta: Ichirou

Postprzez Exodia » 28 sty 2018, o 19:57

Nabór na moderatora działu WTi

Kochani,
poszukujemy dwójki uzdolnionych i chętnych do pomocy graczy w roli moderatorów działu WT. W związku z rosnącą popularnością działu i zwiększającą się liczbą technik, miło by było posiadać większą obsadę akurat w tym dziale. Poszukujemy osób pracowitych, zdolnych do abstrakcyjnego myślenia, szybko uczących się i posiadających zdolność do pracy w grupach. I do wykrywania/unicestwiania raków. Staż na forum bardzo mile widziany.
Obowiązuje wzór:
Stanowisko: Mod WT rzecz jasna!
Doświadczenie: Jakie posiadamy w zakresie pełnienia podobnych funkcji
Coś od siebie: Takie typowe "dlaczego ja"

Zgłoszenia można umieścić w uhide. Zapraszam do rekrutacji.
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )

Exodia
Administrator

Ranga: Admin Fabularny
GG: 45935453
Multikonta: Murai

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kōtei (Osada Rodu Uchiha)