Podziemna kryjówka

Trzecia pod względem wielkości prowincja Wietrznych Równin zamieszkała przez Ród Uchiha. Prowincja Sogen zarówno od północy jak i południowo-wschodniej strony sąsiaduje z morzem, z kolei od południa graniczy z regionem Prastarego Lasu. To co jednak w szczególności warte jest odnotowania, to fort graniczny postawiony od północnego wschodu na granicy z niezbadanym obszarem dawno upadłego kraju, zniszczonego jeszcze w trakcie potyczki z Juubim. Kultura prowincji w głównej mierze skupia się na militariach, przemyśle żeglarskim oraz hodowli co wynika z uwarunkować geograficznych.

Re: Podziemna kryjówka

Postprzez Hitsukejin Shiga » 4 lis 2018, o 16:15

Gdyby Chise nie zachowywała się jak niemowa i pamiętała, że jest tylko niewidoma, a nie niema i niewidoma i przerywała Shigiemu albo mu jakkolwiek odpowiadała wtedy jego wypowiedzi byłyby dialogiem, a nie monologiem. Ale jak ona wolała stać jak słup soli i słuchać to jak to miała nie być przemowa? Shigusia zaczynało męczyć to wszystko. I to tak poważnie.
Ale wiedział też, że shit goes down czyli gówno idzie w dól... albo uderza w wiatrak czyli idzie w górę... w momencie w którym Kizia Mizia zdejmuje swoją maskę zagłady i pokazuje wszystkim te słodką niepełnoletnią buzię. To jak ten chomiczek zagłady co wychodzi z kuli mroku i pokazuje swoje chomiczaste oblicze. Niby byś mógł zabić kapciem, ale jest tak urocze, że aż przerażające. Kiedy ona zdjęła maskę, on roztarł palcami skronie, zastanawiając się po raz... siódmy dziś kim jest i dokąd zmierza.
-Wiesz, jestem Jashinistą żyjącym prawie sto lat. Widziałem już niejeden przypadek shinobi uważającego się za oskarzyciela, sędziego i kata w jednym. Bardzo wielu z twojego rodu. Wolę być przezorny, by przeżyć jeszcze pare lat chociaż. - Zaczął od nieco zirytowanego mruknięcia, a skończył na radosnym chichocie.
-Nie powinniście się opierać. Katsumi-sama nie jest potworem. Albo da wam pracę i możliwość zarobienia na swoje potrzebym, pracę która uczyni was naprawdę wolnymi. Spojrzcie na mnie, do niedawna ścigany Jashinista który by musiał walczyc z każdym na pierwszym lepszm zakręcie, a teraz shinobi z rodu Uchiha.
Shiga po wszystkim podejdzie do Chisuzu, odwróci ją przodem do chłopaków i stanie za nią, wiążąc jej żyłką ręce. Po czym złoży jedną pieczęć.
-Tak samo, jak w przypadku bandyty, jeśli spróbujesz uciec staniesz w płomieniach. - Po tych słowach powiązał bandytę, Chisuzu i pozostałych gazo do jednej żyłki, by móc ich prowadzić na uwięzi. Cóż, Shiga potrzebuje naprawdę niewiele by ich teraz usmażyć więc będą grzeczni.
Chise wkroczyła do tunelu i wpuściła dym. Shiga ukłonił się na jej prośbę i podszedł do tunelu po czym uderzył kłami o siebie z pełną mocą, krzesząc prysznic iskier który podpali dym i wysadzi tunel w powietrze.
-To co, teraz do straży? Pozwolisz, że poprowadzę? Potem trzeba będzie znaleźć Sentoshiego... A co do twojego, że nie jesteś katem... Ja jestem Jashinistą. W przypadku Sentoshiego mogę zapomnieć, że służe Katsumi. - Zaśmiał się i jeśli wszystko poszło okej, to odprowadzą trójkę Gazo do najbliższego posterunku Uchiha, z gigantycznym zastrzeżeniem, że są niegroźni i chcą szansy od Katsumi.


Z/T chyba? Nie wiem co dalej ;v
Mnisia aura.
Spoiler: pokaż

Nazwa
Katon: Shuujitsu Reiki

Dziedzina
Techniki żywiołowe, Katon

Ranga
E - Technika Fabularna

Pieczęci
Smok

Zasięg
Bezpośredni

Koszt D: 5% | C: 4% | B: 3% | A: 2% | S: 1% | S+: Niezauważalny (Koszt jednorazowy na trzy tury, użyć ponownie)

Dodatkowe
Kontrola czakry D

Opis Użytkownik poprzez skupienie koncentruje ognistą czakrę w swoich dłoniach po czym przesuwając nimi od głowy w dół rozprowadza ją dookoła swojego ciele. Powietrze maksymalnie dwadzieścia pięć centymetrów wokół użytkownika (jeśli kogoś mocno obejmujemy to także jest w tej strefie ciepła.) jest ogrzewane do komfortowej temperatury dwudziestu kilku stopni, przez co nawet w zimie utrzymuje się w ten sposób aura ciepła nie pozwalająca zmarznąć. Nie są ogrzewane osoby czy przedmioty, a powietrze, co tworzy swoisty koc grzewczy odcinający od chłodu. Ogrzewanie powietrza poprzez korzystanie ognistej czakry, takiej samej jak przy Yakitsuku Daichi powoduje, że unoszą się dookoła malutkie, niegroźne ogniki-popiołki o temperaturze maksymalnie czterdziestu stopni. Kontakt z popiołkami to jak "kropla ciepła" spadająca na skórę, jest to przyjemne uczucie. Popiołki unoszą sie w strefie oddziaływania temperatury.
Ogrzanie i różnica temperatur do ok. 15 stopni nie jest tak męcząca dla czakroobiegu, inaczej niźli gdy jest to różnica ok. 30 stopni co jest już nieco bardziej męczące i wymaga podwójnego kosztu za podtrzymanie.

Jest to technika podtrzymywana, nie można używać podczas jej żadnej innej techniki podtrzymywanej gdyż to zburzy harmonijny przepływ niezbędny do działania tejże techniki. Powstała aura nie może być wykorzystana w innych technikach ani nijak wzmocniona by zmienić jej efekt.

Link do tematu postaci
KLIK!

Piękne ząbki Shigi.
Spoiler: pokaż

Nazwa
Sumairu + Kiba

Typ
Unikat/Broń

Opis Sumairu oraz Kiba to dwa oddzielne przedmioty, a raczej zestawy przedmiotów łączące się w jedną upiorną całość. Po rozcięciu swoich policzków i ust, poszerzając uśmiech niczym przy "uśmiechu kota Cheshire", użytkownik Sumaire zakłada sobie dwie trójkątne nakładki z nierdzewiejącego metalu w które wchodzi rozdarta skóra - taki separator w postaci ruchomych metalowych łuków nie pozwala skórze się zregenerować i policzkom zrosnąć, zostawiając użytkownikowi niesamowicie wielki i szeroki uśmiech (który jednak nie odsłania zębów, jeśli mamy zamknięte usta - uśmiech jest po prostu znacznie dłuższy wtedy niż u normalnych śmiertelników), co przy okazji pozwala znacznie szerzej otwierać usta. Kiba to para szczęk, dolna i górna, składające się z takich samych pod względem ilości zębów co normalne ludzkie, jednak te zęby są wykonane z nierdzewiejącego metalu i mają bardzo ostre, spiczaste kształty niczym kły zwierzęcia lub potwora, co pozwala z łatwością szarpać oraz rwać mięso i cieńsze materiały. Zęby niestety muszą być wyrywane jeden po jednym, a potem kły wkręcane na śrubach w mięso jedno po drugim. Na dziąsłach na stałe zostają zamontowane metalowe okowy w formie gwintowanego otworu na wkręcenie kła, ale także pełniące role stopera powstrzymującego odrost zwykłego zęba.

Właściwości Sumairu zwiększa możliwości rozwarcia ust, co pozwala na większe i głębsze ugryzienia, Kiba pozwala wyrywać i rwać gryziony materiał ze względu na ostrość kłów i ich twardość.

Dodatkowe Aby poprawnie wykorzystać Sumairu oraz Kibę użytkownik musi posiadać iryojutsu lub regenerację pozwalającą na bardzo sprawne zregenerowanie tkanek do wsadzonych łuków Sumairu oraz do zregenerowania dziąseł by Kiba były w stu-procentach użyteczne.

Wytrzymałość
100 punktów

Zdobycie
500 ryou + misja C na "zamontowanie".

Link do tematu postaci
KLIK!


Nazwa
Suiseki - Krzesiwo

Typ
Dodatek

Opis Suiseki to nic innego jak specjalny kieł/ząbek który montuje się zamiast zwykłego stalowego kła do istniejącej już, zamontowanej w szczęce szyny z otworami - do gotowego produktu Kiba. Suiseki jest stworzony z magnezu który uderzając o zwykły metal - pocierając, uderzając i tak dalej, wystarczy kłapnięcie zębami - krzesi dużą ilość iskier co pozwala podpalać łatwopalne płyny/gazy jeśli te są w zasięgu do 25 cm od ust użytkownika krzeszącego iskry.

Zdobycie
300 za sztukę.

Link do tematu postaci
KLIK!

Obrazek
Głos Shigi
Czy wiara zostanie nagrodzona gdy mój czas dobiegnie końca?
Czy przegapię ostatnie ostrzeżenie przez kłamstwo, którym żyję?
Czy jest tam ktokolwiek? Przecież wiem, że dusza istnieje.
I nie jestem godzien, nie jestem godzien abyś przyszedł.

Jeśli mimo wszystko jesteś przy mnie, dlaczego milczysz Panie?
Jeśli trwasz przy mnie w każdej chwili, dlaczego nie czuję Twej obecności?
Bądź przy mnie, nie pozwól mi odejść, inaczej pozostanie jedynie nicość.

Czy ogarnie mnie ciemność, gdy zacznie brakować tchu?
Czy może pociągnie mnie światłość, ku swej wiecznej chwale?
Nawiedzają mnie głosy, mówiące, że nie ma czego się lękać.
I wciąż Cię wołam, wciąż Cię wołam Panie!

Dlaczego milczysz Panie? Zostań ze mną, nie pozwól mi odejść.
Inaczej pozostanie jedynie nicość. Zostań ze mną, nie pozwól mi odejść.
Nim Raj obróci się w pył, niebosa nade mną, wyciągnijcie ku mnie ramiona.
Jaśniej aż tylko Ty będziesz w moim sercu, niebosa nade mną, wyciągnijcie ku mnie ramiona
Jaśniej aż tylko Ty będziesz w moim sercu
Avatar użytkownika

Hitsukejin Shiga
Antybohater
 
Posty: 2604
Dołączył(a): 26 wrz 2017, o 19:12
Wiek postaci: 20
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Strój składa się z czarnego montsuki i juban, skórzanego ciemnego haorihomo, bordowego date-eri i o śnieżnym haori. Sam Shiga jest niepokojący, wygląda na kogoś nawiedzonego, mnicha lub kultystę, ze względu na elegancki i bojowy ubiór i bijąca aurę.
Widoczny ekwipunek: Dwa wielkie kunai na plecach. Kij od włóczni w ręku. Na ręku rękawica z kuszą.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4164
GG: 0
Multikonta:

Re: Podziemna kryjówka

Postprzez Hayami Akodo » 6 lis 2018, o 00:24

MISJA DLA CHISE I SHIGI RANGI B (GRUPOWA)
"And the crow once called the raven black"
63/67


Obrazek


CHISE & SHIGA


Czy to była właściwa decyzja? Darować życie Gazownikom i dziewczynie o wypranym umyśle? Mimo wszystko to tylko śmieci. Wyrzutki społeczeństwa, zbędne cywilizacji - ale well, czym niby są jashiniści? Czymś innym? Lepszym? Czym oni się różnią od klanu artystów w oczach przeciętnego człowieka?
No właśnie...
Zdecydowaliście. Każde z was wyraziło swoje zdanie. Ciebie, Shiga, już męczy ta upierdliwa sytuacja, geez, jak długo to wszystko trwa! Bezpieczniej będzie po prostu pozabijać, uczynić rzeź, zniszczenie i śmierć, pożreć dusze, nasycić się bijącymi jeszcze - jak skrzydła spłoszonych ptaków - sercami...Tyle, że Ty, Chise, też zdecydowałaś. Stanęło na tym, że chcecie wydać jeńców liderce, oddać ich pod jurysdykcję samej Katsumi. Tak jest lepiej, niech silniejsza od was rozpatrzy ich sprawę; niech to ona podejmie decyzję, co z tym wszystkim zrobić - a zrobił się niezwykły burdel i ktoś to musi posprzątać. Nie można uciekać od odpowiedzialności, nawet jeśli chodzi tylko o tych zza Muru. Katsumi, jak każdy, popełniła błąd - i musi za niego zapłacić.
Chisuzu milczy, obserwuje, czeka. Jest zimna, bierna, obojętna, nie liczy się ze swoim losem...albo czeka do ostatniej chwili z ucieczką? Liczy na Sentoshiego, na jego zdolności, na spryt, z jakim ten pośpieszy jej z pomocą? Trudno powiedzieć, co sobie myśli ten wyblakły obraz, uwiędły przedwcześnie przebiśnieg - zbyt delikatny, by mógł naprawdę zostać zniszczony? Raczej nie. Jej krewny i przyjaciel wymieniają spojrzenia, ale nie protestują, nie opierają się. Zachowują spokój, Hei wydaje się nawet cicho ziewać. No co? Nie wyspał się przez to wszystko, ostatnio spał długo z kilka dni temu, a do tego czasu chwytał szarpane drzemki gdzieś na liściach czy na postoju w lasu. Hyuuren uśmiecha się delikatnie. Jest zadowolony z takiego rozwiązania; i wilk syty, i owca cała, prawda? W każdym razie nie jest to takie niebezpieczne jak nagły wybuch furii tego...Hitsukejina. Co więcej, raczej nie spłoną od razu. Raczej.
Bandyta zaczyna się szarpać, ale przestaje, jakby zdał sobie sprawę z bezcelowości oporu.
Robi się chłodno. Naprawdę chłodno; po chwili znów zaczyna padać deszcz, i jest to prawdziwa ulewa. Można mieć wrażenie, że Jashin wylał na marne, ludzkie twory, wypadkowe kreacji, wiadro wody. Po co? To proste: ma to ich otrzeźwić, schłodzić, przypomnieć, na jakim świecie się znajdują.

________________________________________________________
zt tutaj: viewtopic.php?f=98&t=71&start=120 dla Chise, Shigi i NPC, pierwszy tym razem pisze Shiga
Avatar użytkownika

Hayami Akodo
 
Posty: 962
Dołączył(a): 20 sie 2017, o 14:45
Wiek postaci: 20
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR - po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
- długa blizna na piersi po pojedynku z Megumi Ishidą
- blizna na prawej nodze po walce pod Murem
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari
- katana
- plecak
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4011
GG: 0
Multikonta: Terumi Arisa

Poprzednia strona

Powrót do Sogen

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość