Zagajnik koło obozu przy murze

Trzecia pod względem wielkości prowincja Wietrznych Równin zamieszkała przez Ród Uchiha. Prowincja Sogen zarówno od północy jak i południowo-wschodniej strony sąsiaduje z morzem, z kolei od południa graniczy z regionem Prastarego Lasu. To co jednak w szczególności warte jest odnotowania, to fort graniczny postawiony od północnego wschodu na granicy z niezbadanym obszarem dawno upadłego kraju, zniszczonego jeszcze w trakcie potyczki z Juubim. Kultura prowincji w głównej mierze skupia się na militariach, przemyśle żeglarskim oraz hodowli co wynika z uwarunkować geograficznych.

Zagajnik koło obozu przy murze

Postprzez Masaru Yoshida » 19 lis 2017, o 10:23

Obrazek
Piękna lokacja znajdująca się raptem 5 minut drogi od obozowiska bohaterów broniących mur. Generalnie rzecz ujmując był to las jak las. Bez jakiś spektakularnych formacji skalnych, bez jakiś udziwnień terenowych. Była tam jakaś rzeczka, jaki mały stawik, ale nic ponad normę. Do tego jego bliskość przy murze, zwłaszcza w okresie walk o mur sprawiało że jakoś mało było chętnych do korzystania z uroków tego miejsca.
Masaru Yoshida
 

Re: Zagajnik koło obozu przy murze

Postprzez Masaru Yoshida » 19 lis 2017, o 10:43

Masaru wychodząc z obozu wiedział że prędzej czy później będzie musiał tam wrócić chociażby dowiedzieć się czegoś jak wstąpić w szeregi obrońców w czarnych strojach. Co prawda z tego co widział to nie do końca podobało mu się ich wyposażenie, ale miał nadzieję że pozwolą ze względu na jego specyficzny styl walki, założyć inny równie podobny strój. W końcu prestiż wiążący się z byciem czarnym herosem obrońcom wolnego świata na pewno dawała plusy które można wykorzystać w przyszłości. Do tego przecież trzeba być silniejszym, a do stania się silniejszym trzeba no co tu dużo mówić być silniejszy.
Trening 15 linijek: Fūton: Dai Kamaitachi No Jutsu
Masaru zdjął kukłę z pleców, położył ją pod drzewem a następnie wyprostował się wstając. Westchnął głośno i mocno,
zawołał czy jest tutaj ktoś jeszcze nie chcąc zrobić potencjalnemu przechodniowi krzywdy i zdjął broń z pleców. Pozostawało mu już tylko przystąpić do nauki. Rozłożył piękny wachlarz który różnił się od innych tym że był o wiele bardziej wytrzymały, jak i tym że zasadniczo posiadał rączkę która izolowała od niekorzystnego wpływu technik. Po prostu służył on jako swoista tarcza. I jako broń którą mógł walnąć wroga tak mocno że rozwali mu głowę. Jednak nie czas i miejsce na zachwycanie się zdolnościami bojowymi owej broni tylko na jej wykorzystanie tak jak jej pierwowzór zakładał. Znał tylko jedną technikę wachlarzową więc nauka kolejnych powinna być dosyć istotnym elementem jego rozwoju. Tak więc stanął twardo na nogach chwytając wachlarz za koniec, zamknął oczy i przesłał swoją czakrę do broni. Stał tak kilka chwil kumulując ją w niej, z założeniem że w kilku miejscach było jej więcej niż w innych. Nie wymagało to specjalnych zdolności kontroli czakry, oraz jakiejś zaawansowanej mocy w żywiole wiatru, ale powinno dawać bardzo dobre efekty. W końcu miał to być pierwszy jego o takiej sile atak obszarowy które zabije sporą ilość wrogów. Była to rzecz której brakowało mu na polu walki, ale nie płakał z tego powodu. Następnym razem będzie gotowy. Zamachnął się wpychając nową czakrę w broń przez co tamta została wystrzelona, tworząc podmuch kierowany wachlarzem. Do tego, warto zaznaczyć że miejsca w których było jej więcej po wystrzeleniu nie zrobiły się podmuchem tylko ostrym cięciem śmigającym w powietrzu w stronę nakazaną. Szybko w taki sam sposób nastąpił kolejny zamach i wtłoczona już czakra była tak ustawiona jak wcześniej tworząc identyczny efekt. po kilku chwilach powtórek wiedział że poznał technikę bez większych utrudnień.

Po treningu odpoczął i udał się z powrotem do obozu.
Spoiler: pokaż

Nazwa
Fūton: Dai Kamaitachi No Jutsu

Pieczęci
Brak

Zasięg Max.
45 metrów

Koszt
E: 36% | D: 28% | C: 20% | B: 16% | A: 12% | S: 8% | S+: 4%

Dodatkowe
Do wykonania techniki potrzebny jest wachlarz

Opis Jedna z silniejszych technik, dostępnych dla użytkowników wachlarzy. Tym razem użytkownik wykonuje kilka ruchów wachlarzem - każdy może być wykonany z losowego miejsca, w losowym kierunku. Każdy ruch wytwarza silny podmuch w kształcie ostrza, będący w stanie bez problemu posiekać drzewa, kamienie, nie mówiąc już o ciele człowieka. Im silniejszy zamach wachlarzem zostanie wykonany, tym ostrzejszy będzie podmuch i tym mocniejsze rany zada.

z/t
Masaru Yoshida
 


Powrót do Sogen

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość