Bezkresne równiny

Kolejna z prowincji Wietrznych Równin o dość pokaźnych rozmiarach. Sakai zamieszkiwane i zarządzane jest przez Ród Akimichi. Prowincja sąsiaduje od południowego zachodu z regionem Samotnych Wydm, a od południowego wschodu z regionem Prastarego Lasu. Od południa Sakai z kolei sąsiaduje z terenami niezbadanymi, co niejednokrotnie powoduje zbrojne utarczki. W prowincji tak jak w regionie, od czasu do czasu dopatrzeć się można niewielkich zagajników leśnych, ale w przeważającej części dominuje ukształtowanie równinne, z wysoką trawą, które idealnie nadaje się do hodowli bądź uprawy roli. Nieopodal granic znajdują się również wioski pod zarządem Szczepu Kakuzu.

Re: Bezkresne równiny

Postprzez Ippo » 29 lip 2018, o 21:05

Dla Ippa walka była walką, nie istniało coś takiego jak sparing. Jeśli walczysz to stawiasz swoją siłę przeciwko sile przeciwnika i walczysz aż jedna ze stron nie padnie z braku sił. Mężczyzna lustrowa wzrokiem las jako iż pozbył się zagrożenia ze strony atrapy przy wodzie, szkoda że tak znamienity użytkownik drewna nie chciał użyć całej siły swojego żywiołu do walki z nim a zamiast bawił się w podchody, ale widać taka była jego taktyka.
O wilku mowa, młodzieniec ujawnił się. Tylko jaką Ippo miał pewność że to faktycznie on? Nie zamierzał mu odpowiadać na prowokację, nie przywykł do rozmów kiedy walka jeszcze się nie skończyła, był za to jeden pewny sposób jak zdecydować czy to atrapa a jeśli nie to skutecznie pozbyć się wroga. Dokładnie tak samo jak na początku walki wyciągnął kunai i rzucił nim w tułów przeciwnika składając znak nim ten w ogóle skończył swoją dumną przemowę.


Pomimo ujawnienia się przeciwnika Ippo dalej jest czujny i kątem oka dalej lustruje las.
Kunai jest zwykły ofc, just baiting.
Ever get that feeling dejavu?
CH: 43%

SIŁA 1
WYTRZYMAŁOŚĆ 20
SZYBKOŚĆ 4
PERCEPCJA 32
PSYCHIKA 1
KONSEKWENCJA 1
Ippo
 

Re: Bezkresne równiny

Postprzez Yamanaka Inoshi » 29 lip 2018, o 21:37

- Rok 385 - Wiosna -


" Nieuchwytny wąż... "
Obrazek

Zasady, ten kto je łamie kiedyś sam spotka kogoś kto złamie je wobec niego, czy to nie naturalne? Łamanie zasad, kłamanie... Nawet jeśli jest to nasza droga ninja... Wszystko to ma krótkie nogi i prędzej czy później nas dopadnie. Tak jak to o czym myślimy i tak zawsze do nas wróci.

Nie mogłeś przegrać, prawda Oshi? Nie mogłeś, nie z kimś takim kto łamie elementarne reguły walk, nie z kimś takim kto nie zasługuje na szacunek nie okazując go przeciwnikowi, takie były twoje zasady... Ippo miał inne, według niego to zwycięzca decyduje o losach swoich i przegranego, prawo silniejszego... Czy jednak aż tak bardzo się od siebie różniliście?

Oshi wyszedł za linii drzew na północy, byłeś pewien swojej decyzji, odsłonił się przed swoim przeciwnikiem, ukazał mu siebie w całym swoim majestacie, czy jednak ten chłopak rzucający obelgi jest prawdziwym przeciwnikiem? Poprzedniego zgniotłeś, więc ten musiał być prawdziwy, prawda? Co o tym sądzisz, Ippo? Wąż zaśmiał się rozkładając szeroko ręce, odsłonił się ujawniając się przed tobą całkowicie. A może to zwyczajna prowokacja?

W tym samym czasie Ippo obserwował, nie dawał się sprowokować, każde kolejne słowo wypowiadane przez Oshiego... No właśnie, ile właściwie zdążył ich wypowiedzieć nim kunai poleciał w jego stronę? Niewiele, ledwie rozpoczął swoją przemowę i już kawałek metalu zaczął lecieć w jego kierunku. No i co teraz?

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.


Dobrze byłoby mieć lepszy wzrok, prawda? Pozwoliłoby to nam na dostrzeżenie każdego, nawet najmniejszego szczegółu, drobnych owadów lub też nadlatujących kunaiów mających trafić nas w plecy... Akimichi obserwował Oshiego dokładnie, skupił się na tym by nie pozwolić mu na wykonanie żadnego dziwnego ruchu, wiedział, że coś się święci, gdyby tylko jednak miał dużo lepszą podzielność uwagi... Mimo to, dostrzegł jak ktoś... Nie, właściwie nie ktoś, Senju wybiega z lasu i bardzo szybko pokonuje dzielący was teren... Biegnie po zniszczonej przez giganta ziemi, wygląda na to, że biegnie prosto na ciebie Ippo.


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.


Kolejność ->Ippo, Oshi, Ja
Spoiler: pokaż
Obrazek

Mapa bez zmian tylko od strony lasu nadbiega Oshi kierując się bezpośrednio na Akimichiego, stara się do niego zbliżyć.
Legenda:
 • Brązowe kwadraty - Drewno, można wykorzystać do podmiany
 • Brązowe w koło Akimichiego - Zniszczona ziemia.
 • Ciemna zieleń - Fragment lasu
 • Ciemo zielone kółko - Oshi
 • Pomarańczowe kółko - Ippo
 • Niebieski - Woda, kałuża po dużym deszczu/porozrzucana porozlewana przez giganta ippo
 • Krzaki - Wysokie krzaki, z zewnątrz nie widać kto w nich jest • Regulamin walk, proszę się zapoznać z punktem 4.
 • Ukryte Ruchy (czyli to, czego nie widzi przeciwnik/widzowie) powinniście opisać w uhide.
 • Proszę o dokładne opisywanie ruchów, ataków (szczególnie wtedy, gdy nie są to techniki).
 • Jeśli ktoś komu nie ufa, może wysyłać ukryte ruchy na pw zamiast dawać je w poście.
 • Brak tabelki z techniką w uhide = brak wykonania techniki.
 • W każdym poście proszę też o wklejanie swoich statystyk.
 • Kawarimi powinno być ostatnim punktem waszego ruchu, nie inaczej.
 • Walkę rozpoczyna gracz z wyższą inicjatywą.
 • Stosuję zasadę, że jeśli któryś z punktów planu jest niemożliwy do wykonania, realizujecie dalej kolejne jego punkty (o ile te są wykonalne).
 • Za info od Boga pełne powodzenie ataku przeciwnika, przy zerowym wykonaniu własnych zamiarów.
 • 24h na odpis po poście moim / przeciwnika. Gdy dochodzi do spóźnienia[ bez usprawiedliwienia ] to zwyczajnie uznaje, że nie robicie nic. Wiadomo im szybciej wy, tym szybciej ja
 • Pytania najchętniej na discordzie, gg ale PW też może być.


Prowadzone misje:
- C - Pośród swoich
Rezerwacje:

Kategorycznie nie przejmuję żadnych misji.

Spoiler: pokaż
Zamrożone:
Avatar użytkownika

Yamanaka Inoshi
 
Posty: 3141
Dołączył(a): 12 lut 2018, o 23:35
Lokalizacja: Soso
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy długością do brody
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 157
- Ubranko -> https://imgur.com/btjthaA.png
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Duży miecz na plecach
Duża Torba
Kabura z prawej strony na udzie.
[na misjach]
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4957
Multikonta: Hoshigaki Maname

Re: Bezkresne równiny

Postprzez Ippo » 29 lip 2018, o 22:26

W życiu każdego mężczyzny nadchodzi taki czas kiedy zaczyna tracić kontrolę i niestety Ippo znalazł się w tym momencie. Nie mógł przejrzeć podstępu jaki odgrywał się na jego oczach, ale równocześnie był pewien że jakiś podstęp musiał być. Rzut bronią dał mu dane których potrzebował.
Prawie od razu puścił pieczęcie, były tylko aby sprawdzić czy osoba przed nim będzie się bała notki.

Kiedy ktoś traci kontrolę może reagować różnie, ale ten Akimichi akurat odreagowywał agresją i skrajną głupotą. Zaraz po rzucie sięgnął po kunai do torby a następnie zbliżył dłoń do ust.
W ręce oprócz kunaia były zielona i żółta pigułka które zostały skonsumowane jednocześnie

Ponowne powiększenie nastąpiło natychmiast, a gigant zaczął podkurczać nogi do czegoś się szykując.

No i teraz w zależności od wydarzeń powiększony kunai od razu leci z wielką siłą prawdopodobnie w nowe zagrożenie które się ujawni, a jeśli gadający koleś sprawi wrażenie jakby zależało mu na uniknięciu małego kunaia atrapy to w niego. Nogi przygotowują się do skoku.


CH: (43%+60%) - 35%+ = 68%
Czas działania piguł - 8 tur

SIŁA 1 +100 = 101
WYTRZYMAŁOŚĆ 20
SZYBKOŚĆ 4
PERCEPCJA 32
PSYCHIKA 1
KONSEKWENCJA 1

Powiększony kunai w ręce

Nazwa
Chō Baika no Jutsu

Pieczęci
Brak

Zasięg
Na ciało

Koszt
D: 45% | C: 35% | B: 25% | A: 15% | S: 10% | S+: 5% (1/2 na turę)

Dodatkowe Zmienia się postrzeganie statystyk. Nawet przy małej sile nasze ataki będą niezwykle potężne itd.

Opis Specjalne jutsu klanu Akimichi będąca kwintesencją technik zwiększających masę użytkownika. W tym przypadku nie tyle powiększamy jedną część ciała, co całe ciało. Jutsu pozwala na powiększenie swoich rozmiarów do tego stopnia, że każdy nieuważny krok może zabić dziesiątki ludzi pod naszymi stopami. Wraz z masą zwiększa się również siła, której nie można zmierzyć w normalny sposób. Najlepiej porównać ten stan do człowieka i muchy, gdzie Akimichi jest człowiekiem, a jego przeciwnicy muchami. Być może oponenci są znacznie szybsi od członka klanu, ale ten nadrabia za to rozmiarem i zasięgiem swoich ataków. W tej formie można korzystać ze wszelakich technik klanowych i taijutsu, które stają się bardzo potężne. Zwiększeniu ulega także jedna, wybrana część ekwipunku (poza notkami).
Ippo
 

Re: Bezkresne równiny

Postprzez Oshi » 30 lip 2018, o 05:52

Oshi stał dalej spokojnie na swoim miejscu, spoglądając na grubego przedstawiciela rodziny Akimichi...Tamten nie wart był najdrobniejszego współczucia. Jeśli ktoś łamał zasady to zasługuje na poniżenie, zasługiwał na śmierć z myślą że tym razem trafił na przeciwnika który nie da się wciągnąć w podobną grę. Ippo ponownie sięgnął po kunai, rzucając nim nieudolnie w Senju... I co wtedy, no właśnie może to zaszokować wszystkich, jednak młodzieniec nie poruszył się nawet o milimetr... Czekał spokojnie aż samotny sztylet sięgnie swego celu... Jakiż to plan pojawił się w głowie młodego użytkownika mokutonu, no cóż... To mógł wiedzieć tylko On sam, prawda?
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
Burū wpadł w trans, emanując swą aprobatę dla zachowania Oshiego, niebieski gad doskonale zdawał sobie sprawę z tego w jakiej pozycji znalazł się chłopak... Wiedział do czego dążył i dlaczego był do tego zmuszony... Jak nikt inny rozumiał jego myśli.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
Obrazek

Towarzysz podróży •<~

Obrazek

•Imię: Burū
•Wiek: 2 lata
•Płeć: Męska
•Wielkość: 75 cm

...*Wąż ukrywający się przeważnie gdzieś na ciele Oshiego, owinięty wokół szyji przyjemnie syczy mu do ucha gdy krew niemal wisi w powietrzu. Złote spojrzenie pionowych źrenic, niebieskie łuski mieniące się w słońcu zielonym odcieniem. Chłopak nadał mu miano Burū... Było to pierwsze co przyszło do jego głowy, gdy ujrzał jak mały gad wydostaje się z rozciętych wnętrzności większej besti.*...
Avatar użytkownika

Oshi
 
Posty: 559
Dołączył(a): 27 sie 2017, o 23:46
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: -Niebieskie włosy.
-Całe ciało pokryte tatuażem w motywach lasu.
-Zlote oczy.
-Wakizashi na plecach, przy pasku.
-Czerwony płaszcz, przewiązany w pasie rękawami.
-Typowe sandały do połowy łydek.
-Bandaże na dłoniach, sięgające do samych łokci.
Widoczny ekwipunek: -Plecak(Eventy/misje/wyprawy).
-Torba biodrowa.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&p=59104#p59104
Multikonta: O.O

Re: Bezkresne równiny

Postprzez Yamanaka Inoshi » 30 lip 2018, o 15:34

- Rok 385 - Wiosna -


" Nieuchwytny wąż... "
Obrazek

To błędne myślenie, nie trzeba wcale tracić kontroli. Prawdziwy shinobi nie powinien stracić panowania nad sobą. Nigdy, staje się on wtedy nieefektywny, słaby, łatwy do zaskoczenia... Co z tego, że dostrzegłeś przeciwnika gdy już było zbyt późno? Nie potrafiłeś nadążyć za jego ruchami, twoje oczy były zbyt wolne a twoje ciało również nie reagowało tak szybko. Dwie pigułki w twoich dłoniach Ippo, tak, to mimo wszystko straszliwa broń, zwłaszcza w połączeniu z twoim żołądkiem. Twoim wielkim brzuchem i techniką zmiany rozmiary. Straciłeś kontrolę i byłeś gotów zapłacić każdą cenę za zwycięstwo w tej walce... Bo w końcu to silniejszy decyduje o tym kiedy walka dobiega końca... Nastąpił wybuch...

Czy to było poniżające? Starły się dwie ideologie i wiesz co Ippo? Miałeś racje, to silniejszy decyduje o życiu i losach słabszych, to on podejmuje wszelkie decyzje jakie mogą zostać podjęte, to jego litość... Litość? Nie, w tym wypadku to jego wybór jest prawem. Dla ciebie było już jednak zbyt późno bo Oshi dobiegł do ciebie, nawet nie musiał podchodzić do ciebie bezpośrednio, wystarczył metr, nawet nie wytrącał ci pigułek z ręki, nie trwało to długo, nawet... Nie wiedziałeś co się właściwie stało, był taki szybki...

Oshi wdrapał się na koronę drzewa i dostrzegł pobojowisko, jeśli można je nim nazwać, widział to co z Akimichiego zostało. Zobaczył jak grube cielsko leży, tu brakowało kilku palców, tam oka, tu ręki... Nie był to najprzyjemniejszy widok, nie ruszał się, już dawno nie żył a dusza opuściła ten ziemski padół, mogłeś być szczęśliwy z wyniku tej walki, ostatecznie sprawiłeś, że twój oponent miał racje, silniejszy zdecydował tyle, że silniejszy tym razem okazał się sprytny wąż niżeli gigantyczny wojownik, kto by się spodziewał? Czy to co się stało z twoim klonem który zwyczajnie się nie ruszał wystawiając na trafienie kunaiem, miało w tej chwili jakiekolwiek znaczenie? Żadnego, liczyło się tylko to, że ty jesteś żywy a twój przeciwnik martwy, otrzymał to na co zasłużył... Czyż nie, Wężu?

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
 • Regulamin walk, proszę się zapoznać z punktem 4.
 • Ukryte Ruchy (czyli to, czego nie widzi przeciwnik/widzowie) powinniście opisać w uhide.
 • Proszę o dokładne opisywanie ruchów, ataków (szczególnie wtedy, gdy nie są to techniki).
 • Jeśli ktoś komu nie ufa, może wysyłać ukryte ruchy na pw zamiast dawać je w poście.
 • Brak tabelki z techniką w uhide = brak wykonania techniki.
 • W każdym poście proszę też o wklejanie swoich statystyk.
 • Kawarimi powinno być ostatnim punktem waszego ruchu, nie inaczej.
 • Walkę rozpoczyna gracz z wyższą inicjatywą.
 • Stosuję zasadę, że jeśli któryś z punktów planu jest niemożliwy do wykonania, realizujecie dalej kolejne jego punkty (o ile te są wykonalne).
 • Za info od Boga pełne powodzenie ataku przeciwnika, przy zerowym wykonaniu własnych zamiarów.
 • 24h na odpis po poście moim / przeciwnika. Gdy dochodzi do spóźnienia[ bez usprawiedliwienia ] to zwyczajnie uznaje, że nie robicie nic. Wiadomo im szybciej wy, tym szybciej ja
 • Pytania najchętniej na discordzie, gg ale PW też może być.


Prowadzone misje:
- C - Pośród swoich
Rezerwacje:

Kategorycznie nie przejmuję żadnych misji.

Spoiler: pokaż
Zamrożone:
Avatar użytkownika

Yamanaka Inoshi
 
Posty: 3141
Dołączył(a): 12 lut 2018, o 23:35
Lokalizacja: Soso
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy długością do brody
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 157
- Ubranko -> https://imgur.com/btjthaA.png
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Duży miecz na plecach
Duża Torba
Kabura z prawej strony na udzie.
[na misjach]
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4957
Multikonta: Hoshigaki Maname

Re: Bezkresne równiny

Postprzez Oshi » 30 lip 2018, o 21:00

Na świecie istnieją ludzie czynu, oraz tacy którzy z ukrycia zbierają co swoje. Senju Oshi bez problemu ocenił Ippo, w chwili gdy ten złamał zasady sparingu. Obaj mogli rozstać się w zgodzie, zjadając później po solidnej porcji pieczystego... W dzisiejszym dniu wszystko potoczyło się jednak inaczej. Senju wybiegł z lasu, dosłownie w tej samej chwili w której padł dźwięk wybuchu... Burū znał odpowiedź już dużo wcześniej, On dopiero gdy części dawnego Ippo, odnalazł w różnych odległościach. Nie było mowie o pomyłce... Oshi podszedł do pokiereszowanego tułowia, spoglądając ze smutkiem w jego dawną twarz...

- Gościnności Ci nie odmówię, jednak nie wiesz kiedy przestać... To bardzo zły nawyk.

Oshi wybił się z miejsca, po czym ruszył w stronę przeciwną od wioski Akimichi... Przecież za takie coś mogli go skrócić o głowę. Tutaj już nawet nie chodziło o zemstę... Senju był młodym pyszałkiem, a częsta wyniosłość wobec starszych, nie pomoże w potencjalnych przeprosinach... No cóż, Burū owinął się wokół jego szyji, co zakończyło jego wizytę w tej części krainy... Jego urlop się zakończył, przecież miał zadanie do wykonania. Ostatnie informacje z wioski, mówiły o zniszczeniu Kami no Hikage... Musiał zaciągnąć nowych wieści z Ryuzaki, gdzie wszyscy ze zniszczonych wysp powinni uciec... Czego właściwie powinien szukać, i czy ta przygoda nie wpakuje go w kolejne kłopoty.

- Wiesz Burū, tam w Ryuzaki powinniśmy uważać na słowa... Myślę że nie tylko my będziemy zadawać pytania, zniszczenie Kami no Hikage to całkowita demobilizacja wielu szlaków handlowych. Ktoś na tym mocno ucierpiał... Wielu upadło na samo dno, jeśli nie będziemy ostrożni, skończymy jak nasz Ippo w kilku częściach...

Powiedział do małego gada, który w odpowiedzi zacisnął się mocniej na jego szyji...

- Masz jak zwykle racje...
Obrazek

Towarzysz podróży •<~

Obrazek

•Imię: Burū
•Wiek: 2 lata
•Płeć: Męska
•Wielkość: 75 cm

...*Wąż ukrywający się przeważnie gdzieś na ciele Oshiego, owinięty wokół szyji przyjemnie syczy mu do ucha gdy krew niemal wisi w powietrzu. Złote spojrzenie pionowych źrenic, niebieskie łuski mieniące się w słońcu zielonym odcieniem. Chłopak nadał mu miano Burū... Było to pierwsze co przyszło do jego głowy, gdy ujrzał jak mały gad wydostaje się z rozciętych wnętrzności większej besti.*...
Avatar użytkownika

Oshi
 
Posty: 559
Dołączył(a): 27 sie 2017, o 23:46
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: -Niebieskie włosy.
-Całe ciało pokryte tatuażem w motywach lasu.
-Zlote oczy.
-Wakizashi na plecach, przy pasku.
-Czerwony płaszcz, przewiązany w pasie rękawami.
-Typowe sandały do połowy łydek.
-Bandaże na dłoniach, sięgające do samych łokci.
Widoczny ekwipunek: -Plecak(Eventy/misje/wyprawy).
-Torba biodrowa.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&p=59104#p59104
Multikonta: O.O

Re: Bezkresne równiny

Postprzez Exodia » 30 lip 2018, o 22:45

Podbijam wyrok śmierci jakby co.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.

Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 2325
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 16:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG/Discord: Wolfig#2761|45935433
Multikonta: Murai

Re: Bezkresne równiny

Postprzez Oshi » 30 lip 2018, o 23:16

Obrazek

Towarzysz podróży •<~

Obrazek

•Imię: Burū
•Wiek: 2 lata
•Płeć: Męska
•Wielkość: 75 cm

...*Wąż ukrywający się przeważnie gdzieś na ciele Oshiego, owinięty wokół szyji przyjemnie syczy mu do ucha gdy krew niemal wisi w powietrzu. Złote spojrzenie pionowych źrenic, niebieskie łuski mieniące się w słońcu zielonym odcieniem. Chłopak nadał mu miano Burū... Było to pierwsze co przyszło do jego głowy, gdy ujrzał jak mały gad wydostaje się z rozciętych wnętrzności większej besti.*...
Avatar użytkownika

Oshi
 
Posty: 559
Dołączył(a): 27 sie 2017, o 23:46
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: -Niebieskie włosy.
-Całe ciało pokryte tatuażem w motywach lasu.
-Zlote oczy.
-Wakizashi na plecach, przy pasku.
-Czerwony płaszcz, przewiązany w pasie rękawami.
-Typowe sandały do połowy łydek.
-Bandaże na dłoniach, sięgające do samych łokci.
Widoczny ekwipunek: -Plecak(Eventy/misje/wyprawy).
-Torba biodrowa.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&p=59104#p59104
Multikonta: O.O

Poprzednia strona

Powrót do Sakai

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość