Podziemia pod świątynią i dojo

Kolejna z prowincji Wietrznych Równin o dość pokaźnych rozmiarach. Sakai zamieszkiwane i zarządzane jest przez Ród Akimichi. Prowincja sąsiaduje od południowego zachodu z regionem Samotnych Wydm, a od południowego wschodu z regionem Prastarego Lasu. Od południa Sakai z kolei sąsiaduje z terenami niezbadanymi, co niejednokrotnie powoduje zbrojne utarczki. W prowincji tak jak w regionie, od czasu do czasu dopatrzeć się można niewielkich zagajników leśnych, ale w przeważającej części dominuje ukształtowanie równinne, z wysoką trawą, które idealnie nadaje się do hodowli bądź uprawy roli. Nieopodal granic znajdują się również wioski pod zarządem Szczepu Kakuzu.

Podziemia pod świątynią i dojo

Postprzez Hayami Akodo » 15 maja 2018, o 21:38

Obrazek

Głuche, mroczne i nigdy nieodkryte - tymi epitetami można opisać najlepiej przerażające lochy i korytarze ukryte głęboko pod świątynią i dojo szkoły Ryu. Wiele z drzwi prowadzących do tego kompleksu skomplikowanych korytarzy i pokoi z jakiegoś powodu starannie zamurowano i zabezpieczono chakrą, a także meblami, schody zaś albo zawaliły się same, albo zostały zniszczone podczas jakichś walk. W żadnym z rękopisów świątynnych nie znajdziesz wprawdzie wzmianki na ich temat albo zostaną one sprowadzone do tego, że "pod świątynią wybudowano lochy, w których tracono winnych", ale czasami można w nich dostrzec wydarte kartki, sami mnisi zaś zdają się o niczym nie wiedzieć...
Jakie tajemnice ukrywa pod sobą świątynia Onikirimaru? Czy prawdą są opowiadane o niej legendy? I dlaczego ściany korytarza pokryte są błękitem i gwiazdami? Cóż - przekonajcie się sami!
Obrazek


“Though my body may decay on the isle of Ezo
My spirit guards my lord in the east.”głos Hayamiego | PH i bank


W OBECNEJ CHWILI NIE PROWADZĘ ŻADNYCH MISJI. NIE PODEJMUJĘ SIĘ TEŻ PROWADZENIA GAZETKI ZE WZGLĘDU NA BRAK CZASU, ZACHĘCAM JEDNAK DO PODSYŁANIA MATERIAŁU NA GG, PW BĄDŹ NA DISCORDA.
Avatar użytkownika

Hayami Akodo
 
Posty: 1119
Dołączył(a): 20 sie 2017, o 15:45
Wiek postaci: 20
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR - po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
- długa blizna na piersi po pojedynku z Megumi Ishidą
- blizna na prawej nodze po walce pod Murem
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari
- katana
- plecak
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4011
Multikonta: Terumi Arisa

Powrót do Sakai

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość