Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Kolejna z prowincji Wietrznych Równin o dość pokaźnych rozmiarach. Sakai zamieszkiwane i zarządzane jest przez Ród Akimichi. Prowincja sąsiaduje od południowego zachodu z regionem Samotnych Wydm, a od południowego wschodu z regionem Prastarego Lasu. Od południa Sakai z kolei sąsiaduje z terenami niezbadanymi, co niejednokrotnie powoduje zbroje utarczki. W prowincji tak jak w regionie, od czasu do czasu dopatrzeć się można niewielkich zagajników leśnych, ale w przeważającej części dominuje ukształtowanie równinne, z wysoką trawą, które idealnie nadaje się do hodowli bądź uprawy roli. Nieopodal granic znajdują się również wioski pod zarządem Szczepu Kakuzu.

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Tsu » 28 sty 2018, o 20:12

A jednak nie będę miał czasu. Post do usunięcia
Ostatnio edytowano 2 lut 2018, o 09:55 przez Tsu, łącznie edytowano 1 raz
Tsu
 

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Yeng » 28 sty 2018, o 20:24

Stanowisko: Moderacja WT
Doświadczenie: To będzie ponad rok doświadczenia jak modowałem WT na konkurencyjnym forum :D
Coś od siebie: Jestem przekonany, że się spiszę. Nienawidzę rakowych technik, które zaburzają balans całego forum i bardzo chętnie takie rzeczy tępię. Natomiast ciekawe i kreatywne pomysły, które mają tzw. " ręce i nogi " chętnie nagradzam akceptem. Jakby nie patrzeć jest to gra, która operuje na wyobraźni. Co za tym idzie takowej nie powinno się karać a nagradzać jeśli oczywiście jest utrzymana w ryzach balansu forum i regulaminu WT.
Yeng
 

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Jun » 28 sty 2018, o 20:41

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Jun
 
Posty: 17
Dołączył(a): 9 sty 2018, o 20:28
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: 177,5 Cm | 56 KG. Średniej długości czarne włosy w fryzurze nieco na garnek, owinięte bandanką. Szczupły, przeciętnego wzrostu młodzieniec o bladej cerze. Czarna koszula, morskiej barwy kamizelka, czarny płaszcz
Widoczny ekwipunek: Wakizashi, morskiej barwy rękawiczki z blaszką bez palców. Torba na biodrze
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4825&p=72121#p72121
GG: 57413191
Multikonta:

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Chise » 29 sty 2018, o 18:15

Stanowisko: Mod WT (wow, tak jakby był większy wybór!)
Doświadczenie: w byciu modem, niestety doświadczenie mam zerowe. Nigdy do pełnienia takich funkcji się nie poczuwałam, nie chciałam, nie uważałam, że jestem tam jakoś potrzebna, mimo sporego obycia z animu i dobrą znajomością mechaniki forum. W sumie nadal nie uważam bym była najlepszą osobą na takie stanowisko. Ci co mnie znają wiedzą, że mam raczej słabe nerwy i dużą niechęć do mieszania się w jakieś konflikty, a z tym sobie zawsze łączyłam byłam byciem modem. Jeśli do tego dodać to, że mam słomiany zapał i zazwyczaj wszystko szybko mi się nudzi..
Yeah, widać dlaczego nie powinnam być modem, prawda?
Jednak tu jestem. I nie tylko by opowiedzieć jak złym byłabym modem. Jestem na forum, na którym mam chyba najdłuższy staż z pośród wszelkich forum na które grałam, na które wróciłam z sentymentu, chociaż wiązałam je nie tylko z sympatycznymi rzeczami. Chciałabym się w nie bardziej zaangażować i nie tylko brać, ale zacząć coś od siebie dawać. Poświęcić trochę swojego czasu na rzeczy inne niż pisanie dla siebie i okazjonalne prowadzenie misji.
Coś od siebie: jako iż samej mi się zdarza wrzucać WT, jak i rozmawiać z osobami, które wrzucają i słuchać ich opinii, można by powiedzieć, że wiem mniej więcej jaka jest sytuacja w dziale i uważam, że czasem potrzeba tam osoby, która trochę uspokoi sytuację i pozwoli na spokojniejszą dyskusję. Myślę, że mogłabym taką osobą być. Jestem dość cierpliwa, szybko się uczę i nie zdarza mi się wrzucać raków. Sądzę, że gracze zadbają o moją systematyczność odpisów, zgodnie z regulaminem WT XD
Oh, i ponieważ wypisałam swoje wady na początku, przynajmniej nie bierzecie kota w worku <delfineł>
W sumie zostawię odkryte, pośmiejecie się razem ze mną kappa
Obrazek
Avatar użytkownika

Chise
 
Posty: 306
Dołączył(a): 23 lis 2017, o 20:18
Wiek postaci: 0
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4372
GG: 46966371
Multikonta: Obi

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Yami » 29 sty 2018, o 21:53

Stanowisko: Mod WT
Doświadczenie: Admin forum GN (tego od Avy) więc niejednokrotnie musiałem czytać opisy technik, które z początku były normalne ale w chwili doszukania się kruczków były bardzo rakowe. Z tego co słyszałem Ava się chwalił jedną z moich ocen więc to chyba dobrze kappa
Coś od siebie: Nudzi mi się, bo misje wolno idą i nie mam nic do roboty a alta otwierać nie mam zamiaru. PS. Pierwszego lutego mam obronę dyplomu więc od wieczora mógłbym zaczynać kappa
W sprawach WT można zgłaszać się na priv na Discordzie. Nie zamierzam gryźć

Moja Misja
Avatar użytkownika

Yami
 
Posty: 326
Dołączył(a): 25 paź 2017, o 19:14
Wiek postaci: 16
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4268
GG: 12310728
Multikonta:

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Avarice » 4 lut 2018, o 14:16

Podsumowanie naboru

Dziękuję za wszystkie zgłoszenia. Zdecydowaliśmy się na wybór osób które posiadają jakiś staż na forum i co do których mam przynajmniej przeczucie czy to przez znajomość czy właśnie długość gry na forum, że powinny się sprawdzić w nowej roli. Reszta niech się nie zraża i zapraszam przy następnej rekrutacji gdy nieco liźnie naszego forum.
  • Chise - moderator WT
  • Yami - moderator WT
Obowiązują was 1 - 2 miesiące okresu próbnego podczas, którego będę bacznie śledził wasze poczynania. Najwyżej posypią się głowy <opieop>
Obrazek

Administrator techniczny - W razie wszelakich pytań bądź wątpliwości i jeszcze raz pytań proszę o pisanie na pw, sb lub gg. Służę wszelaką pomocą, jeżeli jestem na urlopie proszę kontaktować się z Sznycel
Avatar użytkownika

Avarice
Złoty Leniwiec
 
Posty: 2590
Dołączył(a): 10 mar 2015, o 23:33
Wiek postaci: 0
GG: 49502673
Multikonta: Shinji

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Buka » 6 lut 2018, o 19:37

Nabór na moderatora... Ogólnego.

Doberek,
administracja postanowiła powiększyć swoje szeregi o dodatkowego gracza, który zacząłby pełnić funkcję moderatora ogólnego. Niech was nazwa nie zmyli, bo nie tylko w pomysłach wtedy obecność obowiązkowa, ale także w reworkach albo możliwe WT i Kuźni (dokładny zakres obowiązków będzie ustalony po dołączeniu, aczkolwiek na pewno dostanie jedno z dwóch). Wymagamy także gg do bycia w konferencjach, ale to akurat raczej jest oczywiste. Co oferujemy w zamian za pot, krew i łzy? Dużo doborowego towarzystwa (poza Panem zaczynającym się na Exodia kappa) , wtyki dzięki którym można wszystko, współpracę z administratorem ogólnym aby forum było lepsze niż jest obecnie i konto z szarym kolorem do szpanu.
Obowiązuje wzór:
Stanowisko: Mod ogólny
Doświadczenie: Jakie posiadamy w zakresie pełnienia podobnych funkcji
Coś od siebie: Takie typowe "dlaczego ja"

Kod: Zaznacz cały
[color=#BF8000]Stanowisko:[/color]
[color=#BF8000]Doświadczenie:[/color]
[color=#BF8000]Coś od siebie:[/color]


Zgłoszenia można umieścić w uhide. Zapraszam do rekrutacji.
Obrazek
Administrator Ogólny - jak komuś się nie chce tam szukać to w skrócie mówiąc jestem od wszystkiego, a przynajmniej tak możecie mnie praktycznie traktować. W razie potrzebnej pomocy serdecznie zapraszam na discorda/gg lub pw (na które zaglądam najpóźniej).
Avatar użytkownika

Buka
Administrator
 
Posty: 1568
Dołączył(a): 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 0
Ranga: Dobry Duszek
Krótki wygląd: Tak jak na avatarze i sygnie
GG: 12819100
Multikonta: Hikari

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Shiga » 6 lut 2018, o 20:48

Stanowisko: Moderator ogólny.

Doświadczenie: Po bardzo krótkim stażu tu na forum dostałem moda WT i Technik. Chyba nie ma ze mną większego problemu, zawsze bardzo prężnie odpisuje, staram się być pro-graczowski i jeśli nerfie, to zazwyczaj pozostali modzi mnie popierają. Próbuje być otwarty, jak tylko umiem i nie zamykać się na argumentacje - W końcu każdemu zależy żeby jego najbardziej "jegojsza" racja była lepsza niż moja "mojsza racja." Innymi słowy, doskonale wiem, że każdy uważa, że akurat jego wizja jest best i trzeba się do niej dostosować - szanuje coś takiego, staram się szukać kompromisów i nie zamykać się na inne strony.

Co do doświadczenia bardziej sensu stricte - Mod Technik, WT, osoba która sporo pomysłów wrzuca, w kazdym się udziela, próbuje wrzucać własne propozycje. Na moim koncie jest zmiana techniki Kaengiri z katonu, szukanie kompromisu w Suyaki z katonu, rework (dość dobry, naprawdę był należny i chyba dobrze wyszedł) iryojutsu, doradzanie przy mechanice samurajów, a także lalkarzy - utworzyłem kilka przedmiotów, które były moim pomysłem na poradzenie sobie z problemem kosztowności grania ayatsuri - przedmioty niemozliwe do poprawnego uzycia przez shinobi, swietne za to dla lalek. To rozwiązało w gruncie rzeczy problem + inne rzeczy których teraz nie pamiętam.

Poza forum jest conajmniej kilkadziesiąt forów gdzie grałem, kilka gdzie adminowałem i moderowałem. Nikt się na mnie raczej nie skarżył.

Coś od siebie: Wielokrotnie rozmawiałem na temat mechaniki z Exodią, Buką, Avaricem i mogą oni poświadczyć, jak sądze, że nie jestem osobą ograniczoną umysłowo xD Raczej zawsze się dogadywaliśmy, idę na ustępstwa, wychodzę z inicjatywą i pomysłami - przy tym umiem zachowywać się odpowiednio w stosunku do szefów, nie jestem więc problematycznym moderatorem - wiem kiedy mam zrobić "szczym ryj".
Niewątpliwie moim plusem jest gigantyczna dyspozycyjność - na GG jestem niemal ZAWSZE, ZAWSZE chętny pomóc, wytłumaczyć - tutaj moga poświadczyć niezliczeni gracze którym pomagałem ogarnąć palące ich sprawy, albo sprawy które wzbudzały jakieś ich wątpliwośći. No i spora aktywność, odpisuje wszędzie gdzie tylko mogę, by wszystko żyło i nic nie stało w miejscu.
Sądzę, że się na moda ogólnego nadaje, chociażby na próbę, bo będe się zachowywał ładnie i dalej dobrze pracował - sądze, że wybranie mnie to tylko z pożytkiem dla forum :)
Obrazek
Głos Shigi | Ból i Smutek Shigi
Kolorek - FF654A
I don't give a fuck what you think about it,
I'd just as well kill you today.
I'm cursed with the pain of knowing
That I can't break the habit, I can't break the habit
A savior not a slave
To a world that I know will never get it, I know will never get it.
Narcissistic, Anti-Social
All these things say "Make me loco".
Masochistic, Suicidal,
All these things make me homocidal.
Avatar użytkownika

Shiga
 
Posty: 1153
Dołączył(a): 26 wrz 2017, o 19:12
Wiek postaci: 20
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Strój składa się z czarnego montsuki i juban, skórzanego ciemnego haorihomo, bordowego date-eri i o śnieżnym haori. Sam Shiga jest niepokojący, wygląda na kogoś nawiedzonego, mnicha lub kultystę, ze względu na elegancki i bojowy ubiór i bijąca aurę.
Widoczny ekwipunek: Dwa wielkie kunai na plecach. Kij od włóczni w ręku. Na ręku rękawica z kuszą.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4164
GG: 63835158
Multikonta:

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Reika » 6 lut 2018, o 21:45

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Reika
 
Posty: 1530
Dołączył(a): 15 kwi 2015, o 18:21
Wiek postaci: 24
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Popatrz na Avatar, a po szczegóły zapraszam do mojej KP <3
Widoczny ekwipunek: Na razie brak takowego, ale może coś się wkrótce znajdzie
Link do KP: http://www.shinobi-war.xaa.pl/viewtopic.php?f=32&t=245
GG: 0
Multikonta: Ayame

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Seinaru » 7 lut 2018, o 10:08

Stanowisko: Mod ogólny
Doświadczenie: Można powiedzieć że współtworzyłem jedno forum i tam sobie modowałem, ale był to raczej koleżeński pbf z garstką graczy, więc nie wiem czy to się liczy. Poza tym, no to to co tutaj, Kuźnia, WT, nerfienie katonu i pomoc innym graczom uporać się z ich głupimi pytaniami. Tak, jestem Szydercą, ale akurat na tej funkcji to chyba pożądana cecha? Mam mniejszą średnią postów niż Shiga, ale za to nie robię dram o każdą literówkę. Z kolei Reika ma mniejszą średnią ode mnie, ale za to ja się tak nie wymądrzam co było w średniowieczu jakbym wtedy żył. kappa
Coś od siebie: Żarty żarcikami, ale po półrocznej obecności na forum widać jaki mam charakter, jak pracuję itd. więc...
Avatar użytkownika

Seinaru
 
Posty: 1128
Dołączył(a): 5 lip 2017, o 12:55
Wiek postaci: 23
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Czarny bezrękawnik ze stójką i białymi obszyciami; ciemne, materiałowe spodnie; zakryte, lekkie buty, torba przy lewym boku; na sobie Zbroja Modliszki
Widoczny ekwipunek: Kij w lewej ręce lub na plecach, tanto przy prawym boku, torba przy lewym boku
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=3828
GG: 0
Multikonta: Dwuryj

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Buka » 11 lut 2018, o 11:36

Wyniki wyborów moderatora/ki ogólnego.

Dziękujemy każdej osobie, która zgłosiła się na to stanowisko. Cieszy nas wasze zainteresowanie i chęć pomocy w rozwoju forum. Po długich dyskusjach, wojnach i wielu placzach nasz ostateczny wybór padł na męczennika Seinaru. Serdecznie mu gratulujemy i życzymy miłej oraz owocnej pracy razem z resztą administracji.
Obrazek
Administrator Ogólny - jak komuś się nie chce tam szukać to w skrócie mówiąc jestem od wszystkiego, a przynajmniej tak możecie mnie praktycznie traktować. W razie potrzebnej pomocy serdecznie zapraszam na discorda/gg lub pw (na które zaglądam najpóźniej).
Avatar użytkownika

Buka
Administrator
 
Posty: 1568
Dołączył(a): 14 lut 2015, o 11:23
Wiek postaci: 0
Ranga: Dobry Duszek
Krótki wygląd: Tak jak na avatarze i sygnie
GG: 12819100
Multikonta: Hikari

Poprzednia strona

Powrót do Sakai

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość