Kryjówka Teiena

Najmniejsza, a zarazem najbardziej wysunięta na północ prowincja Wietrznych Równin. Antai zamieszkiwany jest przez Ród Kaminari i ze względu na swoje położenie, ma idealne warunki do rozwoju wszelakich przedsięwzięć bazujących na żegludze morskiej. Ukształtowanie terenu w przeważającej części jest równinne, i dopiero przy linii brzegowej zauważyć może wszelkie niewysokie, porośnięte trawą wydmy. W południowych sektorach prowincji można zaś znaleźć niewielkie osady Szczepu Kami.

Kryjówka Teiena

Postprzez Teien » 12 cze 2017, o 15:36

<< Tu kiedyś będzie zdjęcie kryjówki >>

Cicha, dosyć poniszczona już rudera, która została uporządkowana przez obecnego właściciela. Tak rysuje się opis kryjówki młodego, acz ambitnego przedstawiciela jednego ze szczepów, który postanowił zasiedlić się gdzieś daleko od swoich wrogów. Albo przyjaciół. Wypełniona wszelkimi potrzebnymi jak i niepotrzebnymi rzeczami, takimi jak bukłak na wodę czy butelki po sake. Zaraz potem gdzieś stoi przy lekko już zepsutym łóżku z czarnym kocem krzesło na którym można usiąść oraz stół do jedzenia. I to tyle. Coś, co nie rzuca się w oczy, a nie będzie za często odwiedzane.
Teien
 

Re: Kryjówka Teiena

Postprzez Teien » 24 wrz 2017, o 12:15

Teien przez dłuższy okres swojej wędrówki szukał idealnego miejsca na zasiedlenie się na stałe. Bądź co bądź nadal był tym samym poszukiwanym za ojcobójstwo chłopakiem, zdolnym do stworzenia nieprzyjemności na polu bitewnym, biorąc pod uwagę to, że jego zdolności były teraz znacznie mocniejsze. Dlatego musiał się ukrywać. A obecne miejsce spełniało wszystkie jego warunki. Leżąc na odbudowanym łóżku i poniszczonym materacu drzemał, będąc nadal jednak w stanie gotowości. Cechował go płytki sen, więc mógł go obudzić jakikolwiek podejrzany dźwięk. Na szczęście reagował na większość z nich. Mimo to nie odrzucił na bok swojej przepaski na oko, jakoby jedno oko zawsze było przyzwyczajone do ciemności, gdyż ta mogła być wierną kochanką, jak i zdradliwą suką. Bezpieczeństwo przede wszystkim.
Teien
 

Re: Kryjówka Teiena

Postprzez Shinjo » 24 wrz 2017, o 13:15

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
Czyli misja rangi C

Płytki sen kolego? Boisz się czegoś? Uciekasz przed kimś? Naprawdę według ciebie warto marnować tak piękną noc jak ta na płytki sen? Gdybyś miał otwarte chociaż jedno oko i wyjrzał na zewnątrz, ah gdybyś to zrobił, twoje strudzone mięśnie mogłyby w pełni się rozluźnić, a mózg mógłby w spokoju śnić, zrelaksował byś się, wszystko dzięki pięknu nocnego nieba... Twoja przepełniona artyzmem dusza wołała do ciebie żebyś pozwolił jej zaznać piękna ty wolałeś jednak czuwać. Rozumiem cię, shinobi nie mogą sobie pozwolić na chwilę słabości, a szczególnie tacy ninja jak ty- samotni realiści na których życie zapewne ktoś dybie. Czuwaj więc, nie zanurzaj się w sennych marach, tłamś swój wewnętrzny artyzm, nie odczuwaj spokoju i pilnuj swojej nic niewartej, wyrzutkowej skóry!
Zignorowałeś polecenie ojca! Miałeś uciec gdzieś daleko, najlepiej do innego regionu, ale wolałeś zostać... Twoja rudera nie jest w ogóle przygotowana na to czego się obawiasz, może powinieneś zainwestować w lepszą kryjówkę? No albo chociaż troszeczkę ulepszyć tą, którą zająłeś? Stare, butwiejące drewno nie zapewni ochrony nawet przeciwko kartkom. Kartki, ile z nich problemów, ale też ile piękna. Dzięki nim jesteś wyjątkowy, ale to one są twoim problemem. Bezklanowcom jest łatwiej... Gdzieś ktoś sobie to pomyślał, może ty, a może była to kolejna z tych niemych myśli kłębiących się przy twojej głowie to one mąciły, ale ty tego nie wiedziałeś, wiedziałem o tym tylko ja i Ona.
Ona?
-Pobudka synku...
Ten głos... Ta barwa... To bijące z nich ciepło... Czy to głos tej jedynej kobiety? Czy to nie był głos twojej matki? Co ona by tu miała robić? Skoro jednak się pojawiła, to chyba warto jej posłuchać, chyba, że pozwolisz w końcu odpocząć swojemu ciału.Spoiler: pokaż
Teraz takie kilka szybkich informacji ode mnie. Jeśli chcesz to możesz pod swoim postem liczyć ile już ich mamy. Musi ich być minimum 30. Ja będę liczył.
Jeśli będziesz używał jakiejś techniki to wrzuć ją w uhide tak żebym mógł ją zobaczyć, ewentualnie w zwykły spoiler.
Chakrę też będziesz musiał sam obliczać, ale to oczywiście dopiero jak z niej skorzystasz.
Na razie to chyba na tyle, jeśli masz jakieś pytania to uderzaj na gg. Miłej zabawy!


1/30
Shinjo
 

Re: Kryjówka Teiena

Postprzez Teien » 24 wrz 2017, o 13:22

Płytki sen, nocne wizje. Teien czuł się jak na jego ciele pojawiały się powolne podrygiwania strumieni wiatru. Ze szczelin drewnianego domku dochodziły świsty, a on sam chciał oddać się w ramiona samego Mędrca Sześciu Ścieżek. By mógł usnąć na chociaż dłuższy okres czasu. Móc spotkać się we śnie ze swoim ojcem. Ale z drugiej strony nie potrafił też zlekceważyć jego rozkazu. Z jednej strony był przywiązany do tego miejsca, a z innej chciał dalej wykonać rozkaz. Trudny był jego żywot. Wtedy też usłyszał głos. Kobiecy głos. Tak bardzo mu znajomy, tak bardzo chciał ją ponownie zobaczyć. Ale... Ale przecież ona nie żyła.
- Ma...mama? Co ty tu... - I otworzył oczy, jak gdyby poszukiwał jej wzrokiem. Chciał widzieć kobietę, która go urodziła, ale nie dotrwała jego dorosłości. I jego okrutnego czynu.
Teien
 

Re: Kryjówka Teiena

Postprzez Shinjo » 24 wrz 2017, o 13:51

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
Czyli misja rangi C
3/30

Nie musiałeś jej znać, nie musiałeś jej pamiętać, wiedziałeś czyj to głos, tak jak ona wiedziała kim jesteś, obudziła cię, ale dlaczego? Chciała ci coś pokazać? Może chciała żebyś wyszedł na dwór i spojrzał w gwiazdy? Czy może po prostu twój umysł, spragniony rodzicielskiej miłości, przekształcił wiejący wiatr w coś co brzmiało jak Ona?
Widzisz kolego, ninja ponoć nie umierają ze starości, twoi najbliżsi byli tego przykładem, ale czy twoja decyzja aby "ulżyć" ojcu nie była zbyt samolubna? Dlaczego nie chciałeś porozmawiać ze starszyzną rodu? Na pewno zdawałeś sobie sprawę jak kończą ludzie podnoszący rękę na rodzinę. Tłumaczenie po fakcie nie miało sensu, tutaj się zgadzamy, ale czy gdybyś z nimi porozmawiał wcześniej, to nie wyszłoby to lepiej? Ja to wiem, ale ci nie powiem musisz teraz żyć ze swoim wyborem.
Nie zdążyłeś dokończyć swojego zdania bo przerwał ci... szelest. Ktoś, albo coś, szło w stronę twojej chatki. Było naprawdę blisko. Czyżby przed tym chciał cię ochronić kobiecy głos?
Działaj kolego, niech prowadzi cię twój instynkt. Nie zawiedź mnie, liczę na ciebie i wierzę, że dasz sobie radę.
Shinjo
 


Powrót do Antai

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość