Dzielnica targowa

Re: Dzielnica targowa

Postprzez Aira » 30 paź 2018, o 11:49

Śmiało można było powiedzieć, że właśnie rozpoczęto zadanie. Na pewno samo rozpoznanie kota nie będzie problemem, bardziej musi trzeba wysilić się nad samym jego znalezieniem. Tym już oczywiście się zajęła wzmacniając swoje zmysły. Długo przyzwyczajała się do działania owego jutsu. Pomimo niedogodności jakie pojawiły się po użyciu takiego jutsu to i tak było tego warte. Również umiejętność odseparowania od siebie siły danego zapachu była bardzo przydatna. Dziewczyna spojrzała na kobietę i powiedziała z uśmieszkiem: Znajdziemy go - po czym szybko zerknęła na swoją psinkę po której widać było, że również chwyciła trop. Pomimo zmysłu orientacji, dotarcie do Hoshiego nie stanowiło problemu, w końcu wystarczyło iść za zapachem. W drugą zaś stronę na pewno wyjdzie na wierzch współpraca duetu Inuzuka w którym to Yuuki przejmie pałeczkę prowadzącej. Na razie nie pozostawało im nic innego jak ruszyć zaś najsilniejszym zapachem i zwrócić kobiecie to co utraciła.

Aira

Wiek postaci: 0
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=6448&p=99676#p99676
GG: 66576308
Multikonta:

Postprzez Ayatsuri Juranu » 4 lis 2018, o 16:58

"Zguba"
Misja rangi D dla Inuzuka Aira
17/15
Koniec

Powrót ze zdobyczą do domu zleceniodawczyni był dużo wolniejszy od samego przybycia po kota za zapachem. Taki już los. A do tego wciąż niespokojny kotek obdarował dziewczynę wieloma zadrapaniami. Jednak umiejętne trzymanie ograniczało ataki schwytanego. Korzystne też było wysłanie Yuuki przodem, dla uspokojenia kota. Ta zmyślnie wiedziała co robić i prowadziła wstecz po ich śladach, chociaż wielokrotnie dla dziewczyny wydawało się, jakby szła tędy pierwszy raz. Bez pośpiechu, za to z lekko już niespokojnym kotem, droga przebiegała wolniej niż w stronę zagajnika, ale w końcu się udało dotrzeć do okolic, które najłatwiej było rozpoznać po wszechobecnym zapachu kota, który trzymany był na rękach. Zwiedził tutaj każdą dziurę, więc nie ma czemu się dziwić. W oknie domu właścicielki kota mignęła gospodyni i szybko wybiegła po znajdę.
- Oh! Hoshi! - podekscytowana kobieta płakała ze szczęścia wyrywając z rąk Airy zwierzę - Tak się cieszę, że ci się udało! - mówiła, ale w sumie nie wiadomo, czy do dziewczyny czy do kota. Trzymała go i tuliła, uspokajając się powoli. Złapała lewą ręką kota, a prawą wygrzebała odrobinę pieniędzy - Może to nie wiele, ale przynajmniej tak mogę próbować się odwdzięczyć - powiedziała próbując wcisnąć nagrodę dziewczynie, żeby ta jak najszybciej sobie poszła, a sama mogłaby spędzić resztę dnia bawiąc się ze swoim ukochanym pupilem...

Ayatsuri Juranu

Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Długie białe włosy, ukryte w większości pod bordowym płaszczem. Blada cera. Średni wzrost.
Widoczny ekwipunek: Rękawica łańcuchowa na lewej dłoni
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=6012
GG: 2334356
Multikonta:

Postprzez Hitsukejin Shiga » 15 lis 2018, o 12:30

Misja D dla Airy 1/15

Wiesz jak to się mówi, nie? No właśnie nie wiesz, bo sam nie wiem czy tak się mówi. Ogólnie to jest takie... powiedzonko, żeby nikomu nie pomagać, bo jak się raz pomoże to potem będą ludzie tabunami walili drzwiami i oknami - Bo raz pomogłaś to co ci szkodzi pomóc drugi raz? - do tego stopnia, że jeśli nie pomożesz to nastąpi jeszcze świątobliwa wielka obraza i wyjdziesz na tą złą. Taaaak, popularne zjawisko. Teraz pomogłaś z pupilem, ale miałaś pecha - zrobiłaś to w stosunkowo uczęszczanej dzielnicy. W końcu dzielnica targowa - nie ma opcji, żeby ktoś kto żyje i prowadzi dom nie pojawił się tutaj chociażby raz na dzień, dwa. A to sprawia, że szanse na to, że ktoś cię ujrzał - JAK POMAGASZ - były wielkie... I tak też było w tej sytuacji.
Chwile po oddaniu zwierzaka czujesz czyjś wzrok na sobie. Czujesz spojrzenie, które wwierca ci się w głowę. Nie boli, ale uwiera gdzieś z dala od pola widzenia, gdzieś w martwym punkcie za tobą - taki instykt krzyczący - jesteś na muszce!
Jeśli się odwrócisz ujrzysz dość... korpulentnego jegomościa z braku delikatniejszego słowa na stan okrągłości jego brzuszka. I w sumie okrągłości całej jego fizys.
-Widzę, że jesteś bardzo dobrą i uczynną osobą, hai? Hai. Chyba lubisz pomagać ludziom, hai? Haaaai. Czy chcesz może więcej pomocy wyświadczyć, hai? Bo jak tak, to jest dużo pomocy do pomocy, haaai. - Mężczyzna ma bardzo... śmieszny, nosowy akcent jakby mówił z kulką w gardle. Albo pochodził z dalekich krain. Sam jego ubiór jest także... przesadnie kolorowy ale typowy dla kupca. I te cholerne Hai zirytowałoby nawet najspokojniejszego człowieka świata, co?
Spoiler: pokaż

Nazwa
Sumairu + Kiba

Typ
Unikat/Broń

Opis Sumairu oraz Kiba to dwa oddzielne przedmioty, a raczej zestawy przedmiotów łączące się w jedną upiorną całość. Po rozcięciu swoich policzków i ust, poszerzając uśmiech niczym przy "uśmiechu kota Cheshire", użytkownik Sumaire zakłada sobie dwie trójkątne nakładki z nierdzewiejącego metalu w które wchodzi rozdarta skóra - taki separator w postaci ruchomych metalowych łuków nie pozwala skórze się zregenerować i policzkom zrosnąć, zostawiając użytkownikowi niesamowicie wielki i szeroki uśmiech (który jednak nie odsłania zębów, jeśli mamy zamknięte usta - uśmiech jest po prostu znacznie dłuższy wtedy niż u normalnych śmiertelników), co przy okazji pozwala znacznie szerzej otwierać usta. Kiba to para szczęk, dolna i górna, składające się z takich samych pod względem ilości zębów co normalne ludzkie, jednak te zęby są wykonane z nierdzewiejącego metalu i mają bardzo ostre, spiczaste kształty niczym kły zwierzęcia lub potwora, co pozwala z łatwością szarpać oraz rwać mięso i cieńsze materiały. Zęby niestety muszą być wyrywane jeden po jednym, a potem kły wkręcane na śrubach w mięso jedno po drugim. Na dziąsłach na stałe zostają zamontowane metalowe okowy w formie gwintowanego otworu na wkręcenie kła, ale także pełniące role stopera powstrzymującego odrost zwykłego zęba.

Właściwości Sumairu zwiększa możliwości rozwarcia ust, co pozwala na większe i głębsze ugryzienia, Kiba pozwala wyrywać i rwać gryziony materiał ze względu na ostrość kłów i ich twardość.

Dodatkowe Aby poprawnie wykorzystać Sumairu oraz Kibę użytkownik musi posiadać iryojutsu lub regenerację pozwalającą na bardzo sprawne zregenerowanie tkanek do wsadzonych łuków Sumairu oraz do zregenerowania dziąseł by Kiba były w stu-procentach użyteczne.

Wytrzymałość
100 punktów

Zdobycie
500 ryou + misja C na "zamontowanie".

Link do tematu postaci
KLIK!

Nazwa
Suiseki - Krzesiwo

Typ
Dodatek

Opis Suiseki to nic innego jak specjalny kieł/ząbek który montuje się zamiast zwykłego stalowego kła do istniejącej już, zamontowanej w szczęce szyny z otworami - do gotowego produktu Kiba. Suiseki jest stworzony z magnezu który uderzając o zwykły metal - pocierając, uderzając i tak dalej, wystarczy kłapnięcie zębami - krzesi dużą ilość iskier co pozwala podpalać łatwopalne płyny/gazy jeśli te są w zasięgu do 25 cm od ust użytkownika krzeszącego iskry.

Zdobycie
300 za sztukę.

Link do tematu postaci
KLIK!

Obrazek
Głos Shigi | Ból i Smutek Shigi
Kolorek - AF936B
Czy wiara zostanie nagrodzona gdy mój czas dobiegnie końca?
Czy przegapię ostatnie ostrzeżenie przez kłamstwo, którym żyję?
Czy jest tam ktokolwiek? Przecież wiem, że dusza istnieje.
I nie jestem godzien, nie jestem godzien abyś przyszedł.

Jeśli mimo wszystko jesteś przy mnie, dlaczego milczysz Panie?
Jeśli trwasz przy mnie w każdej chwili, dlaczego nie czuję Twej obecności?
Bądź przy mnie, nie pozwól mi odejść, inaczej pozostanie jedynie nicość.

Czy ogarnie mnie ciemność, gdy zacznie brakować tchu?
Czy może pociągnie mnie światłość, ku swej wiecznej chwale?
Nawiedzają mnie głosy, mówiące, że nie ma czego się lękać.
I wciąż Cię wołam, wciąż Cię wołam Panie!

Dlaczego milczysz Panie? Zostań ze mną, nie pozwól mi odejść.
Inaczej pozostanie jedynie nicość. Zostań ze mną, nie pozwól mi odejść.
Nim Raj obróci się w pył, niebosa nade mną, wyciągnijcie ku mnie ramiona.
Jaśniej aż tylko Ty będziesz w moim sercu, niebosa nade mną, wyciągnijcie ku mnie ramiona
Jaśniej aż tylko Ty będziesz w moim sercu

Hitsukejin Shiga

Wiek postaci: 20
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Strój składa się z czarnego montsuki i juban, skórzanego ciemnego haorihomo, bordowego date-eri i o śnieżnym haori. Sam Shiga jest niepokojący, wygląda na kogoś nawiedzonego, mnicha lub kultystę, ze względu na elegancki i bojowy ubiór i bijąca aurę.
Widoczny ekwipunek: Dwa wielkie kunai na plecach. Kij od włóczni w ręku. Na ręku rękawica z kuszą.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4164
GG: 63835158
Multikonta:

Postprzez Aira » 15 lis 2018, o 14:34

Ten dzień nie wiadomo jak długo się mógł ciągnąć gdyby nie ilość zajęć jakie ktoś potrafi wynaleźć młodej kunoichi. Była właśnie podczas kończenia wykonywania zadania odnalezienie rudego kota w sweterku. Właśnie oddawała go swojej właścicielce a niektóre zadrapania delikatnie ją swędziały ale nie było to nic gorszego od tych jak Yuuki podrapie ją przy próbie kąpieli. Wracając do obecnej sytuacji, odebrała wynagrodzenie i z zadowoloną miną miała ruszać dalej, ale... No właśnie, poczuła się tak, jakby była obserwowana. To nie mogło być złudzenie. I owszem, ledwo obróciła się do tyłu by prawie wpaść na przedziwnego osobnika. Yuuki również nie była pewna co się stało, ale z zaciekawieniem przyglądała się całemu zajściu. Na pewno była zadowolona z pozbycia się upierdliwego sierściucha. Mężczyzna był dość dziwny, by Aira lekko przechyliła głowę w bok i zerkała na niego jak na nie do końca normalną osobę. W końcu jednak musiała coś powiedzieć. Godzina była młoda więc jeszcze jedno zadanie raczej nie zaszkodzi, w końcu za coś żyć trzeba. Wyprostowała się w końcu i skrzyżowała ręce na piersiach: Wszystko zależy o co chodzi - powiedziała do niego zarówno zaciekawianym jak i znudzonym tonem. Chodziło tylko o danie mu do zrozumienia, że podejmie się każdej bezsensownej pracy, no i w każdej chwili może sobie stąd pójść. Nie było to wyszukane zagranie, ale nie mogła dać sobie wejść na głowę, no chyba że chodzi o Yuukę.

Aira

Multikonta:

Postprzez Hitsukejin Shiga » 16 lis 2018, o 10:39

Misja D dla Airy 3/15

Wiesz, to wszystko wina tego, że jako kunoichi posiadasz jedną, kluczową cechę - która zapewnia ci kluczową przewagę nad shinobimi, czyli ninja płci męskiej. Czy wiesz, co to za cecha, która cię odrożnia od mężczyzn? Pierwszą myślą na pewno jest biust - nic bardziej mylnego. Tą cechą jest podejście stereotypowe społeczeństwa. Wszyscy widząc ładną kobietę, młodą i zadbaną z miejsca zakładają zupełnie dobre maniery, oczywiste powiązane z zupełnie jasną i normalną nieszkodliwością, a większość ludzi dopisuje temu zestawowi wiele innych cech jak urocza uczynność. W dużym skrócie - widzisz ładną dziewczynę, a potrzebujesz pomocy? Poproś, nie odmówi.
I tak zdawał się także myśleć ten krępy mężczyzna, haiujący teraz za twoimi plecami. Jak jakaś zmora nieczysta, duch przebrzydły...
Jednak jego stereotypowe podejście napotkało sukces, gdyż Aira nie wyszła z założenia, ze dziwakowi trzeba przekazać, że najlepszym co może zrobić to oddalić się w podskokach krokiem jednostajnie przyśpieszonym uciekającym. Innymi słowy nie padło - WYPIER ALBO ZABIJĘ.... Nie. Aira wyraziła zainteresowanie zadaniem.
-Bankiet będzie, haai? Bogaci, możni albo bandyci. Albo co gorsze politycy, hai. Nie wiem, Haiiii? Będzie bankiet i trzeba pomóc, hai? Wina, trzeba wybrać dobre wina. Takie... hai... nie zwietrzałe! Hai!- Jego myśl wydawała się być zwietrzała bo im bardziej rozbudowane zdanie próbował zakomunikować tym bardziej widocznie i wizualnie się męczył. Ale chociaż zakomunikował problem. Dłonią, także krępą jak wszystkie inną, z palcami przypominającymi serdelki, wskazał drzwi do magazynu na drugim końcu uliczki.
-Beczki, dużo beczek, hai! - Zakrzyknął, klaszcząc w dłonie. - Idziemy, idziemy, Hai?

Nazwa
Sumairu + Kiba

Typ
Unikat/Broń

Opis Sumairu oraz Kiba to dwa oddzielne przedmioty, a raczej zestawy przedmiotów łączące się w jedną upiorną całość. Po rozcięciu swoich policzków i ust, poszerzając uśmiech niczym przy "uśmiechu kota Cheshire", użytkownik Sumaire zakłada sobie dwie trójkątne nakładki z nierdzewiejącego metalu w które wchodzi rozdarta skóra - taki separator w postaci ruchomych metalowych łuków nie pozwala skórze się zregenerować i policzkom zrosnąć, zostawiając użytkownikowi niesamowicie wielki i szeroki uśmiech (który jednak nie odsłania zębów, jeśli mamy zamknięte usta - uśmiech jest po prostu znacznie dłuższy wtedy niż u normalnych śmiertelników), co przy okazji pozwala znacznie szerzej otwierać usta. Kiba to para szczęk, dolna i górna, składające się z takich samych pod względem ilości zębów co normalne ludzkie, jednak te zęby są wykonane z nierdzewiejącego metalu i mają bardzo ostre, spiczaste kształty niczym kły zwierzęcia lub potwora, co pozwala z łatwością szarpać oraz rwać mięso i cieńsze materiały. Zęby niestety muszą być wyrywane jeden po jednym, a potem kły wkręcane na śrubach w mięso jedno po drugim. Na dziąsłach na stałe zostają zamontowane metalowe okowy w formie gwintowanego otworu na wkręcenie kła, ale także pełniące role stopera powstrzymującego odrost zwykłego zęba.

Właściwości Sumairu zwiększa możliwości rozwarcia ust, co pozwala na większe i głębsze ugryzienia, Kiba pozwala wyrywać i rwać gryziony materiał ze względu na ostrość kłów i ich twardość.

Dodatkowe Aby poprawnie wykorzystać Sumairu oraz Kibę użytkownik musi posiadać iryojutsu lub regenerację pozwalającą na bardzo sprawne zregenerowanie tkanek do wsadzonych łuków Sumairu oraz do zregenerowania dziąseł by Kiba były w stu-procentach użyteczne.

Wytrzymałość
100 punktów

Zdobycie

Link do tematu postaci
KLIK!

Nazwa
Suiseki - Krzesiwo

Typ
Dodatek

Opis Suiseki to nic innego jak specjalny kieł/ząbek który montuje się zamiast zwykłego stalowego kła do istniejącej już, zamontowanej w szczęce szyny z otworami - do gotowego produktu Kiba. Suiseki jest stworzony z magnezu który uderzając o zwykły metal - pocierając, uderzając i tak dalej, wystarczy kłapnięcie zębami - krzesi dużą ilość iskier co pozwala podpalać łatwopalne płyny/gazy jeśli te są w zasięgu do 25 cm od ust użytkownika krzeszącego iskry.

Zdobycie
300 za sztukę.

Link do tematu postaci
KLIK!

Obrazek
Kolorek - AF936B

Jaśniej aż tylko Ty będziesz w moim sercu, niebosa nade mną, wyciągnijcie ku mnie ramiona

Hitsukejin Shiga

Krótki wygląd: Strój składa się z czarnego montsuki i juban, skórzanego ciemnego haorihomo, bordowego date-eri i o śnieżnym haori. Sam Shiga jest niepokojący, wygląda na kogoś nawiedzonego, mnicha lub kultystę, ze względu na elegancki i bojowy ubiór i bijąca aurę.
Widoczny ekwipunek: Dwa wielkie kunai na plecach. Kij od włóczni w ręku. Na ręku rękawica z kuszą.
Multikonta:

Postprzez Aira » 17 lis 2018, o 01:14

Facet na szczęście nie był aż tak natarczywy jak to w zwyczaju mają niektórzy przedstawiciele płci przeciwnej. Aira w spokoju wysłuchała trochę chaotycznego bełkoty mężczyzny próbując jednocześnie poukładać to wszystko w jedną mającą sens całość. Na pierwszy rzut oka wydawało się to dość prostą czynnością. Był w tym wszystkim jeden mały problem. No dobra, może nawet więcej niż jeden... Po pierwsze: nie znam się na winach, po drugie: nie jestem pełnoletnia - odpowiedziała w końcu nie spuszczając z niego wzroku. Domyślała się, że dzięki węchu Inuzuki łatwiej byłoby jej wyczuć jakieś zmiany w trunku, ale wciąż nie miała o nim żadnego pojęcia. Tachanie jakiś tam szpargałów to raczej nie stanowiło problemów. W pierwszej chwili myślała, że szuka obsługi, ale czy Aira się do tego nadawała, to też trudno określić. Muszę dowiedzieć się czegoś więcej o tej imprezie - dodała, w końcu opuszczając bezwładnie ręce wzdłuż ciała. Yuuki zaś cały czas znajdowała się przy jej prawej nodze, gdzie z nudów usiadła sobie i zerkała to na mężczyznę to na swoją panią.

Aira

Multikonta:

Postprzez Hitsukejin Shiga » 17 lis 2018, o 23:22

Misja D dla Airy 5/15

Układanie wypowiedzi mężczyzny było nieco jak układanie puzzli. Wszystko miało swoje małe spójne całości, które trzeba po prostu było ułożyć w jakąś logicznie wygladającą całość, w jeden duży obraz. Jak się okazało, Airze ta umiejętność była niemalże umiejętnością wrodzoną, bo nie miała większych problemów ze zrozumieniem wypowiedzi dość specyficznej kuleczki-kupca.
-Nie trzeba się znać na winach, haaaai. Nawet laik rozpozna dobre, hai! I nawet ślepy bez języka rozpozna stęchłe, hai... Wszystko dlatego, że do starego magazynu, hai, gdzie były odpady winne, hai, trafiły dobre wina, hai. Nieporozumienie handlowe, hai. Ale trzeba wybrnąć, Hai. To, żeś niepełnoletnia nic nie zmienia, hai. Nie będziemy pili tego by się upić, hai. I po to właśnie potrzebuje drugiej osoby, hai. Jakby jedna osoba spróbowała wszystkich to ino chybi pijana, hai. A tak to na dwójke się rozłoży, to może tylko cieplej w brzuszku byc, hai!
Kiedy z kolegi Aira powiedziała, że musi dowiedzieć się więcej, mężczyzna wzruszył ramionami i powiedział, ze sam niewiele wie. On tylko dostarcza towar. Pomachał dłonią by dziewczyna za nim poszła. Doprowadził ją do składu, otworzył drzwi wielkim kluczem trzymanym na sznurku pod koszulą... A w środku co? No, z 50 beczułek wina stoi...
-Niektóre mogą być dobre, niektóre nie, hai. Zamoczyć usta czy nie kwas i nie mdłe, hai, poniuchać czy nie śmierdzi, hai i albo zatkać albo rozwalić beczkę by wsiąkło w ziemie, hai! - Mężczyzna był dość.. zdeterminowany w swoich działaniach i energiczny nagle. - Usta zamoczyć, hai, nie pić. Złe rzeczy się mogą dziac pijanym w tym mieście... Hai...

Beczki stoją na ziemi i na półkach. Niektóre sa nieco trudniej dostępne, logicznym jest, że mężczyzna będzie miał problem z dotarciem do nich, jeśłi nie ma jakiegoś asa w rękawie.

Nazwa
Sumairu + Kiba

Typ
Unikat/Broń

Wytrzymałość
100 punktów

Zdobycie

Link do tematu postaci
KLIK!

Nazwa
Suiseki - Krzesiwo

Typ
Dodatek

Zdobycie
300 za sztukę.

Link do tematu postaci
KLIK!

Obrazek
Kolorek - AF936B

Hitsukejin Shiga

Multikonta:

Postprzez Aira » wczoraj, o 13:31

Yuuki chyba dawno nie słyszała tak nudnej pogadanki dlatego jedynie podrapała się łapką za uchem i wciąż bacznie zerkała na rozmawiającą dwójkę. Aira też raczej milczała a inicjatywę całkowicie przejął grubasek. W sumie jego pomysł nie wydawał się jakiś bardzo głupi. Dziewczyna uniosła lekko piętę prawej nogi i zaczęła kręcić czubkiem buta dziurę w ziemi. No dobrze, chyba mogę pomóc - odpowiedziała w końcu wciąż nie do końca pewna czy to był dobry pomysł. Niestety klamka zapadła i już raczej nie mogła tego cofnąć skoro powiedziała to magiczne zdanie, po którym grubasek zapewne skakał z radości. Aira jeszcze tylko przykucnęła na chwilę i chwyciła Yuuki tak by usadowić sobie sobie na głowie. Pewnie by się nie zgubiła ale lepiej dmuchać na zimne, a i tak należał się jej odpoczynek. Nie pozostawało im nic innego jak udać się za pulpecikiem do tego całego magazynu. Nie wiedzieć czemu czuła pewien niepokój, ale w sumie jeśli zachowa wszelkie środki ostrożności to nic nie powinno się stać. Miejsce do którego trafili po tym jakże krótkim spacerze było na pewno większe niż się spodziewała. Chyba przed rozpoczęciem powinnam dostać jakąś szklankę czy ogólnie coś co ułatwiło by to testowanie - stwierdziła wciąż obracając się wokół by ogarnąć wzrokiem całe pomieszczenie i zliczenie potencjalnego czasu które będzie jej potrzebne na ukończenie tego zadania.

Aira

Multikonta:

Postprzez Hitsukejin Shiga » wczoraj, o 22:30

Misja D dla Airy 7/15

Im dalej w las tym więcej wiewiórek. Aira postanowiła popełnić jeden z większych błędów bieżącego dnia i zgodzić się na pomoc grubaskowi. Co kurczę ją do tego skłoniło? Czy to ta logiczna logika którą przejawiał mężczyzna? Toż to był fakt niemalże oczywisty, że jeśli się pije dwa razy mniej to jest dwa razy ciężej się upić. A jeśli są dwie osoby... Tak, tak, wszyscy już zdażyli załapać. No, ale czy to naprawdę do końca przemówiło do Airy? Gdy się zgodziła to mężczyzna zaczął w miejscu podskakiwać jak balonik, ciesząc się z osiągniętego rezultatu, a przestał się tak ekscytować dopiero na miejscu. Co śmieszne, Aira zaczęła się zastanawiać czy nie powinna mieć jakiejś szklanki do testowania, jednak obracając się w stronę mężczyzny zobaczyła jak on sobie radzi z problemem - podnosi pokrywę beczki, nabiera do miseczki stworzonej dłonią trochę płynu, wącha, smakuje językiem, bierze do ust, płucze chwile paszczę płynem.. i połyka... A przy drugim wypluwa.
-Widzisz hai, pierwsze dobre, drugie złe, hai. A beczki identyczne, hai! - Zaiste, każda z beczek nosiła na sobie te same cechy i ozdoby. Po pierwsze wszystkie były z ciemnego drewna, solidnie wykonane, lekko przykurzone. Jedna w drugą. Po drugie każda z nich na boku miała namalowany farbą symbol jakiejś organizacji, przedstawiający alfabetyczny znak oznaczający swoim kształtem wodę, a dookoła zielonego smoka, owiniętego dookoła figury.
I teraz najciekawsze. Jedna z beczek, stojąca dość blisko wejścia... no jej znak się trochę różni. Smok, kolory i wszystko to samo... Ale znak wody jest lustrzanym odbiciem oryginału.
Obrazek

Czyżby wyjątkowo głupiutki błąd malarza? A może wszystkie nowe tak mają, a stare nie? Tyle pytań, tak wiele do sprawdzenia. Tylko jak Aira postanowi sobie poradzić i z dziwna beczką i z reszta beczek... Pozostanie jej wolną wolą całkowicie.

Nazwa
Sumairu + Kiba

Typ
Unikat/Broń

Wytrzymałość
100 punktów

Zdobycie

Link do tematu postaci
KLIK!

Nazwa
Suiseki - Krzesiwo

Typ
Dodatek

Zdobycie
300 za sztukę.

Link do tematu postaci
KLIK!

Obrazek
Kolorek - AF936B

Hitsukejin Shiga

Multikonta:

Poprzednia strona

Powrót do Ōkami-den (Osada Rodu Inuzuka)