Gospodarstwo Onizuka

Największa prowincja Wietrznych Równin zamieszkana przez Ród Inuzuka. Pomimo swoich rozmiarów, prowincja jest zręcznie zarządzana przez Ród, a to dzięki niezwykle efektywnemu przemieszczaniu się członków rodu na swoich psach. Yusetsu od północy sąsiaduje z morzem, od północnego zachodu z prowincjami Karmazynowych Szczytów, od południowego zachodu z prowincjami Samotnych Wydm a z kolei od zachodu z Shigashi no Kibu. Takie umiejscowienie pozwala na rozwój w prowincji zarówno handlu morskiego jak i lądowego. Niektóre osady zamieszkują członkowie podzielonego wewnętrznie Szczepu Terumi.

Re: Gospodarstwo Onizuka

Postprzez Ayatsuri Juranu » 21 cze 2019, o 17:12

"Psia robota"
Misja rangi D dla Heiwa
3/15?


Kiga podczas tej rozmowy był oazą spokoju, nawet jeśli wcześniej użył sarkazmu. Najwyraźniej nie pierwszy raz miał do czynienia z młodą i pyskatą łuską. Po pewnym czasie kontaktu z nowicjuszami człowiek znieczula się na ich głupotę i butność. Lekceważy się też ich zachcianki i kaprysy. Po prostu wie, że jeśli chcą przetrwać, to muszą wykonać swoją robotę. Tak jak na gospodarstwie – trzeba jeść, żeby pracować.

- Słyszałeś kiedyś, co to jest inwestycja? – spokojnie zapytał, choć pytanie było raczej retoryczne. Nie czekał długo na odpowiedź, by kontynuować - Rodzina w nas zainwestowała. My inwestujemy w ciebie i naszych dostawców, więc ty też zainwestujesz. Wszyscy jesteśmy częścią inwestycji. – ciągle był spokojny, ale wzbudzał jakiś niepokój. Jakby stał się poważny… Ale może nie do końca o to chodziło. Luna szczeknęła z niepokojem - Ale tylko inwestycja w ciebie nie zaczęła się zwracać. Rozumiesz? – mówiąc to odwrócił się i poszedł do pieńka, po czym wziął siekierę i drewienko do porąbania. Ale wciąż nie powiedział, po co i gdzie trzeba pójść.
Ayatsuri Juranu
 

Re: Gospodarstwo Onizuka

Postprzez Heiwa » 21 cze 2019, o 18:07

Młodzieniec słuchał co ma do powiedzenia Kiga, ten nie był zbytnio zadowolony z słów, które wypowiedział Heiwa w jego stronę. Inuzuka nie zbyt dowiedział się na temat swojego zadania, co tylko i wyłącznie go irytowało, lecz kwestia którą poruszył Kiga była bardzo istotna. - Oczywiście, że wiem czym są inwestycję. W tym momencie inwestuję swój czas. Nie znamy się zbyt długo, a nie jestem naiwniakiem. Skwitował dość konkretnie dalej czekając i słuchając co ma do powiedzenia mężczyzna. Opowiadał on o inwestycjach. Temat nie zbyt obchodził samego Heiwę czyli proces inwestycyjny lecz była to kwestia istotna, lecz Inuzuka zdawał sobie po prostu z tego sprawę i nie potrzebował aby ktokolwiek tłumaczył mu to po raz kolejny jak dziecku.
Chcąc czy nie chcąc Heiwa został wysłany tutaj przez rodzinę aby pomóc tejże komórce mafijnej więc nawet jeśli zbytnio nie przypasował mu jeden z przełożonych to chce wykonywać zadania, a także pomóc. Nie jest to pomoc z dobroci serca i poczucia pomocy, a chęć pięcia się po drabinie prowadzącej w elitarne szeregi jednej z najbardziej poważanych rodzin w Shigashi no Kibu. - Jestem w stanie zrozumieć, lecz na zwrot inwestycji przyjdzie jeszcze czas. Odpowiedział ponownie krótko, widać było napiętą atmosferę pomiędzy tą dwójką, psina Luna również ją wyczuwała, lecz starała się zachować swoje nerwy a przede wszystkim swój psi charakter na wodzy, mając świadomość, że przez jej działanie mogłaby narazić swojego Pana na niebezpieczeństwo.
- Kiga, przejdźmy do konkretów. Ponieważ czas to pieniądz. A oboje chcemy aby ta inwestycja zwróciła się. Odpowiedział młodzieniec dość zadziornym, a nawet można by rzec sarkastycznym głosem. Chciał dostać konkretne zadanie które musi wykonać za konkretną zapłatą, zapłatą w tym momencie było uznanie Rodziny Akiyama.
Misje Aktualnie prowadzone:
Ranga D:
  • Hiroki - Tańcząc z Ogniem
  • Nao - Przygoda w Karczmie

Misja rangi C:
  • Yami & Mei- Żelazny Bank Zawsze Odbiera Swoje Długi
Avatar użytkownika

Heiwa
 
Posty: 72
Dołączył(a): 5 sty 2019, o 00:36
Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Link do KP: viewtopic.php?f=33&p=117989#p117989
GG: 25528270
Multikonta:

Re: Gospodarstwo Onizuka

Postprzez Ayatsuri Juranu » 21 cze 2019, o 20:15

"Psia robota"
Misja rangi D dla Heiwa
5/15?


- W tym momencie to nie tylko twój czas. – powiedział, robiąc zamach siekierą. Miał długi przestój przed odpowiedzią, po prostu mu się nie spieszyło. Miał co robić. Rąbał drewno, powoli, dokładnymi ruchami. Pewnie z równą łatwością porąbałby człowieka albo psa. Dlatego może lepiej przestać pyskować przełożonemu w mafijnej rodzinie, która słynie z morderczości. Ale to tylko filia, może metody są tu obce. Chociaż też protekcja dla członków może być słabsza.

- Pójdziesz na rynek w Okami-den. Znajdziesz handlarzy przyprawami, a tam Miko. Jest naszym dostawcą. Odbierzesz od niej pakunek. – opowiadał o szczegółach, czy może ogółach zlecenia - Jeśli zrobisz coś głupiego, zaczniesz paplać, nie zapewnimy ci ochrony. Najpierw musisz się wykazać. Idź. – to chyba było pożegnanie i zakończenie dyskusji. Imię i miejsce. Czy tyle wystarczy, żeby odnaleźć handlarkę?


[z/t] -> viewtopic.php?p=119003#p119003
Ostatnio edytowano 6 lip 2019, o 20:27 przez Ayatsuri Juranu, łącznie edytowano 1 raz
Ayatsuri Juranu
 

Re: Gospodarstwo Onizuka

Postprzez Heiwa » 3 lip 2019, o 18:56

Na całe szczęście młodzieńcowi udało się skontaktować z dobrą osobą. W głębi duszy się cieszył choć sama Miko nie zbyt była zadowolona z obrotu sprawy i sposobu w jaki udało mu się dostać do kobiety. Dla Heiwy liczył się cel, a nie środki jakim doszedł niego. Kobieta wręczyła mu przesyłkę. A następnie kazała zniknąć. Heiwa nie zbyt chciał się rozmieniać na drobne w swoich działaniach tak więc bez słowa postanowił odebrać przesyłkę a następnie wraz z swoim psim towarzyszem wyruszył z powrotem do Gospodarstwa. Nie interesowała go zbytnio zawartość paczki, ponieważ nie o to w tym wszystkich chodziło. Heiwa miał pomóc tutejszej komórce, a nie rozpracowywać ją. Chcąc czy nie chcąc, zapewne z czasem będzie musiał zagłębić się w ciemne interesy rodziny Akiyama lecz na razie go to po prostu nie interesowało. Wracając do gospodarstwa wiedział jaką informację chce przekazać Kidze. Minęło kilka a nawet kilkanaście minut zanim udało mu się wrócić na gospodarstwo z pakunkiem. Chciał od razu dostarczyć go do rąk Kigi, aby mieć święty spokój. Na początku swoje poszukiwania rozpoczął na podwórku. Kiga chwilę wcześniej rąbał drewno, więc może dalej to robi. Gdy tylko udało mu się znaleźć Kigę podszedł do niego wraz z Luną. Rzucił pakunek mu do rąk, tak aby złapał a następnie wypowiedział swoje. - Paczka dostarczona. Miko nie była zbyt zadowolona z sposobu w jaki ją odnalazłem, ale ważne że się udało. Cel uświęca środki. Odpowiedział a na jego twarzy pojawił się uśmiech.
- Następnym razem jeśli wyślesz mnie do zupełnie obcej mi osoby, dostarcz mi więcej informacji na jej temat aby nie błądził na ślepo. Oznajmił i czekał na odpowiedź swojego przełożonego. Relacje między nim a Kigą była napięta, lecz to napięcie było zdrowie ponieważ zarówno jeden jak i drugi, mieli pewne wartości. Kiga nie traktował zbyt poważnie Heiwy, zaś Heiwa traktował Kigę z przymróżeniem oka.
Misje Aktualnie prowadzone:
Ranga D:
  • Hiroki - Tańcząc z Ogniem
  • Nao - Przygoda w Karczmie

Misja rangi C:
  • Yami & Mei- Żelazny Bank Zawsze Odbiera Swoje Długi
Avatar użytkownika

Heiwa
 
Posty: 72
Dołączył(a): 5 sty 2019, o 00:36
Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Link do KP: viewtopic.php?f=33&p=117989#p117989
GG: 25528270
Multikonta:

Re: Gospodarstwo Onizuka

Postprzez Ayatsuri Juranu » 4 lip 2019, o 15:51

"Psia robota"
Misja rangi D dla Heiwa
17/15
KONIEC


Brak rozglądania się I zbędnych pytań Heiwa udał się z powrotem do gospodarstwa. Dobry był to wybór, gdyż mógł uniknąć jakiegokolwiek zorganizowania się innych, którzy mogli by się zainteresować ich działalnością. Na razie został odnotowany, ale to bardziej przez swoją głupotę, a nie przez to, co miał zrobić. Wychodząc z osady Luna kichała jeszcze trochę, ale w końcu jej zmysły wróciły do normy. W sam raz, bo mogła przez to wykazać, że nikt ich nie śledzi. Przynajmniej nie na tyle, żeby dało się go wyczuć. Za to czuć było różnorodność aromatów z niesionego pakunku. W końcu po niedługiej podróży dotarli z powrotem do gospodarstwa, gdzie zastali Kigę siedzącego przy stosie porąbanego drewna. Przy nim była siekierka, a on popalał coś załadowanego do drewnianej fajki. Pachniało całkiem przyjemnie.

Mężczyzna wysłuchał swojego podopiecznego i nie był zbytnio zadowolony, ale nie skarcił ani nic. Zaczerpnął jeszcze powietrza z dymem, wypuścił kółko z ust i sięgnął po pobliską siekierę, którą delikatnie rozciął paczkę, a następnie zaczął w niej grzebać.

- Musisz się przyzwyczaić do tego, że w tym biznesie jest mnóstwo zmiennych i niewiadomych. Miko jest bardzo zmienna, bo nie wiem nawet, kto danego razu przyjedzie. Raz wygląda tak, raz tak. Zawsze się jednak przedstawiają tym samym imieniem. Nie mogłeś po prostu kogokolwiek zapytać o stragan Miko? Tak to się zawsze robi. – wyciągnął z paczki kilka sakiewek, jedną z nich rzucił posłańcowi - To twoje. Na rynku jest ziemia niczyja. Jeśli zabijalibyśmy swoje kontakty bez uzgodnienia z Shigashi, mogło spowodować by to rzeź. Myślisz, że tylko my tu mamy ludzi? Otóż nie. – teraz z paczki wyciągnął coś większego, co… Okazało się być ludzką głową. Wysuszona i jakby zabalsamowana, ale jednak. Dopiero po wyjęciu smród zgnilizny przebił się przez zioła i przyprawy. - Uh. Sprawa załatwiona. Tak się kończą nieudane inwestycje. – rzucił niedbale głowę na bok. - Paczki są tak przygotowane, żeby mógł odebrać je przypadkowy osobnik, nie wiedzący o sprawie. Ma znać imię, wziąć co należy, zostawić w konkretnym miejscu i tyle. – odetchnął trochę - Jutro może znajdzie się dla ciebie kolejna robota.

Ayatsuri Juranu
 

Poprzednia strona

Powrót do Yusetsu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość