Opuszczona wioska w głębi lasu

Prowincja znajduje się na południu Prastarego Lasu i tak jak sąsiadujące z nią obszary regionu, porośnięta jest gęstym lasem. Kaigan zamieszkiwany jest przez Ród Aburame, który to odnalazł tutaj wspaniałe warunki do rozwoju. Prowincja graniczy z morzem jak i też z krajem kupieckim co pozwala rozwijać handel oraz żeglugę. Znacznym problem w prowincji jest sąsiedztwo na zachodniej granicy z Tajemniczym Lasem co zaowocować może tworzeniem się szajek przemytniczych. Zwłaszcza, że porośnięte tereny nadają się na idealną kryjówkę.

Re: Opuszczona wioska w głębi lasu

Postprzez Ayatsuri Juranu » 28 sie 2019, o 15:40

"Rekonesans"
Misja rangi C dla Aburame Takeshi
37/30


Jakkolwiek dom był kryjówką, która osłaniała go przed widokiem z lasu, to Takeshi zdecydował się jednak na opuszczenie budynku i poszukiwanie przewodnika, by zadać mu kolejnych kilka pytań. Zaczął wracać do ściany drzew i krzewów, z których niedawno się wyłonił. Odwołanie owadów odebrało oczy i uszy chłopaka, ale wciąż jednak mógł zapamiętać, gdzie nie mógł stawać. Zgrabnie omijał pułapki, których jeszcze nie rozbroił w drodze do centrum wioski, ale w końcu nadeszła sprawa, która przyspieszyła jego tok myślenia.

Otóż kilka metrów przed ścianą lasu mógł się rozejrzeć i przyglądać pięknej zieleni, ale ciężko było jednoznacznie wskazać, gdzie trzeba iść. Ścieżka była bardzo wąska, a zakończenie zupełnie nieoznaczone. Dwa metry od krzaków i bardzo niskie pojęcie, gdzie powinien wejść, żeby to miało sens. No chyba, że wskoczy na górę i stamtąd znajdzie trasę przez chaszcze. Ale czy na pewno chciał uciekać? Czy w lesie, który był domem przewodnika, ma jakiekolwiek szanse na jego odnalezienie?
Ayatsuri Juranu
 

Poprzednia strona

Powrót do Kaigan

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość