Ścieżka prowadząca do małej osady...

Prowincja znajduje się na południu Prastarego Lasu i tak jak sąsiadujące z nią obszary regionu, porośnięta jest gęstym lasem. Kaigan zamieszkiwany jest przez Ród Aburame, który to odnalazł tutaj wspaniałe warunki do rozwoju. Prowincja graniczy z morzem jak i też z krajem kupieckim co pozwala rozwijać handel oraz żeglugę. Znacznym problem w prowincji jest sąsiedztwo na zachodniej granicy z Tajemniczym Lasemi co zaowocować może tworzeniem się szajek przemytniczych. Zwłaszcza, że porośnięte tereny nadają się na idealną kryjówkę.

Re: Ścieżka prowadząca do małej osady...

Postprzez Heiji » 22 mar 2016, o 17:52

"Ochroniarz!"
31/30
Chłopak wypełnił w stu procentach swoje zadanie. Młodzieniec doprowadził zleceniodawcę całego i zdrowego do wioski, skąd mógł już szczęśliwie wyruszyć do swego domu. Ren mógł być naprawdę dumny z siebie oraz swojej dobrze wykonanej roboty. Będąc w kuźni zleceniodawcy rozmowa ciągnęła się coraz to dłużej i dłużej. Z tematu do tematu i tak w kółko, było to co prawda bardzo miłe ze strony mężczyzny, że pomimo wszystko dobrze się odnosił do młodzieńca. Po kilku lub kilkunastu minutach chłopak wszedł na temat dotyczący pieniędzy. Hoo zareagował na niego zupełnie pozytywnie mówiąc.
-Wiem, wiem. Fajnie się rozmawiało, ale czas na formalności...-po tych słowach odwrócił się, po czym podszedł do jednej z szaf. Po odsunięciu szuflady wyjął z niej pieniądze, które to następnie wręczył chłopakowi. Należały się one młodzieńcowi, przecież nikt za darmo robić nie będzie. Prawda? Po kilku krótkich minutach mężczyzna znów wszedł na kolejny temat, który tym razem dotyczył chłopaka. Mówiąc był pod wielkim wrażeniem jego umiejętności oraz odwagi. No ale czas upływał, a nasz bohater musiał wracać do swego domu. Tak więc, gdy tylko skończyli rozmowę chłopak zapewne wyszedł, po czym udał się do swego domu. Prawda?

KONIEC
+1C
+50PH
+300 ryo
Heiji
 

Poprzednia strona

Powrót do Kaigan

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość