Kaigan - opis prowincji

Prowincja znajduje się na południu Prastarego Lasu i tak jak sąsiadujące z nią obszary regionu, porośnięta jest gęstym lasem. Kaigan zamieszkiwany jest przez Ród Aburame, który to odnalazł tutaj wspaniałe warunki do rozwoju. Prowincja graniczy z morzem jak i też z krajem kupieckim co pozwala rozwijać handel oraz żeglugę. Znacznym problem w prowincji jest sąsiedztwo na zachodniej granicy z Tajemniczym Lasem co zaowocować może tworzeniem się szajek przemytniczych. Zwłaszcza, że porośnięte tereny nadają się na idealną kryjówkę.

Kaigan - opis prowincji

Postprzez Defrevin » 5 kwi 2015, o 01:34

Obrazek

Kaigan (Ród Aburame 油女一族)


Tereny
Kaigan to największa prowincja w regionie Prastarego Lasu, a może nawet na świecie. Jest zamieszkiwana przez ród Aburame, który sprawuje tutaj władzę. Tereny te są w znacznie większym stopniu nastawione na rolnictwo niż Shinrin czy Midori. Oprócz tych dwóch sąsiadów na wschodzie jest krótka granica z Ryuzaku no Taki, zaś na zachodzie rozciąga się dosyć długa linia graniczna z Tajemniczym Lasem będącym sporym zagrożeniem. Kaigan ma najdłuższą linię brzegową głównie dzięki ogromnemu półwyspowi na południu. Ukształtowanie terenu jest w pełni równinne, a ziemie dosyć żyzne, by móc na nich uprawiać wiele gatunków roślin. Ludność zarabia głównie wycinając lasy, sprzedając nadwyżki żywności oraz produkując antidota i lekarstwa. To właśnie ród Aburame zaopatruje w głównej mierze kraje Kupieckie w medykamenty. Szczególnie rozwinął się tutaj połów ryb, który jest głównym sposobem wyżywienia mieszkańców. Jak przystało na ten ród roi się tutaj od wszelkiej maści robactwa. Od zwyczajnych żuczków, koników polnych do niebezpiecznych odmian trujących insektów. Wszystko tutaj można znaleźć, a rozwojowi tej części fauny sprzyjają gęste lasy i ciepły na północy klimat.

Klimat
W Kaigan można określić trzy strefy klimatyczne. Na północy, bliżej prowincji Midori i Shinrin jest umiarkowany ciepły, idąc na południe przechodzimy w umiarkowany chłodny, aż na samym południu można nazwać go klimatem subpolarnym chociaż to dalekie z prawdą. W tamtym obszarze występują niskie temperatury, które rzadko przekraczają 12 stopni, również niewielkie opady deszczu charakteryzują tą część prowincji. Taki wachlarz klimatów sprawia, że Kaigan może uprawiać bardzo wiele odmian roślin oraz hodować różne rodzaje zwierząt. Z powodu temperatur najwięcej portów jest poza półwyspem, a wioski są odsunięte od Tajemniczego Lasu będąc blisko Ryuzaku no Taki gdzie panuje umiarkowanie ciepły klimat.


Lider
Liderem rodu Aburame oraz władcą Kaigan jest Yaichiro Aburame - stosunkowo młody, gdyż mający 27 lat chłopak. Mierzy on 198cm wzrostu, więc jest niesamowicie wysoki, a wrażenie to potęguje jego szczupła postura. W przeciwieństwie do innych ninja nie jest on, aż tak wysportowany, gdyż jego sposoby walki nie wymagają tak wyszlifowanej kondycji fizycznej. Ma podłużną twarz zakończoną spiczastą brodą. Jego usta są niewielkie, blade, a nos mały i zadarty. Oczy małe, ciemne, prawdopodobnie czarne. Karnację ma jasną. Włosy krótkie, kruczoczarne, zazwyczaj w nieładzie.
Człowiek ten nosi niebieskie obuwie ninja, lecz kostki ma obwiązane bandażami, aż do wysokości 1/3 łydki. Spodnie długie, czarne zatrzymują się niewiele nad kostką. Tors okrywa brązową koszulką z krótkim rękawem. Charakterystyczną cechą ubioru jest długi płaszcz, który jest noszony przez prawie każdego członka rodu Aburame. Jego długość sięga kolan, a barwę ma białą z czarnymi dodatkami. Zawsze jest zapięty oraz posiada wysoki kołnierz zasłaniający usta oraz nos. Często również kaptur jest zakładany na głowę przysłaniając cieniem oczy.
Yaichiro Aburame to idealny przykład członka rodu Aburame. Wszelkie opisy przeciętnego ninja tego rodu są charakterystyką właśnie tego młodzieńca. Jest cichy, nawet bardzo. Nie odzywa się, gdy nie musi, a jeżeli musi to stara się to wyrazić krótko, zwięźle i na temat. W przypadku odpowiedzi "tak" i "nie" kiwa jedynie głową. Często bywa zamyślony, lecz nie buja w obłokach, jego przemyślenia twardo stąpają po ziemi tak jak on sam. Nie zajmuje się błahostkami, interesują go jedynie poważne sprawy, zatem nie jest skory do żartów. Rozsądek i chłodna kalkulacja jest dla niego bardzo ważna. Cechuje się znaczną inteligencją dorównującą tą, z której słynie ród Nara. Jest tajemniczy, ciężko odgadnąć o czym myśli. W sprawach dyplomatycznych stara się zawsze zachować neutralność. Nie lubi sporów, ani silnego bratania się z innymi. Twierdzi, że Kaigan powinno polegać na sobie, rozwijać się samotnie bez ingerencji innych prowincji.

Stosunki sąsiadów
- Shinrin - Stosunki w pełni neutralne, brak jakiegokolwiek kontaktu czy handlu.
- Midori - Dobre stosunki wypracowane przez długie lata. Pomimo charakteru Yaichiro rody mogą na sobie polegać w razie potrzeby.

Budynki Administracyjne
  • Sklep z wyposażeniem - Mały budynek na obrzeżach osady. Nie wyróżnia się niczym szczególnym ani w wyglądzie, ani w zaopatrzeniu.
  • Szpital - Średniej wielkości budynek w centrum głównej wioski. Posiada najlepsze na świecie medykamenty oraz dobrych medyków.
  • Siedziba władz - W porównaniu do siedzib innych liderów ten jest mały. Budowla zbudowana z drewna i kamienia, ulokowana w samym środku osady.
  • Port - jeden z wielu, aczkolwiek ten należy w pełni do władz.
  • Koszary - niewielki teren niedaleko osady. Treningi rzadko tu mają miejsce.


Specjalne oferty wioski
  • Kaigan posiada najlepsze na świecie medykamenty i antidota
  • Można znaleźć tutaj wiele rzadkich roślin wymagających bardzo chłodnego klimatu (na półwyspie)
  • Można zaopatrzyć się w niespotykane nigdzie indziej trucizny o wielorakim zastosowaniu

Wiedza Kaigan
KLIK
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Avatar użytkownika

Defrevin
Założyciel Forum
 
Posty: 2121
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 23:31
Wiek postaci: 0

Powrót do Kaigan

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość