Szlak transportowy

Prowincja znajduje się na południu Prastarego Lasu i tak jak sąsiadujące z nią obszary regionu, porośnięta jest gęstym lasem. Kaigan zamieszkiwany jest przez Ród Aburame, który to odnalazł tutaj wspaniałe warunki do rozwoju. Prowincja graniczy z morzem jak i też z krajem kupieckim co pozwala rozwijać handel oraz żeglugę. Znacznym problem w prowincji jest sąsiedztwo na zachodniej granicy z Tajemniczym Lasemi co zaowocować może tworzeniem się szajek przemytniczych. Zwłaszcza, że porośnięte tereny nadają się na idealną kryjówkę.

Re: Szlak transportowy

Postprzez Ren » 22 mar 2016, o 22:13

Zawsze przychodzi czas, aby po wykonanej misji wrócić do mieszkania, wziąć prysznic, a co ważniejsze- położyć się w swoim łóżku i odespać znoje podróży. O tym wszystkim marzyłem, wsiadając na moją glinianą sowę. Lekki trzepot skrzydeł, przyciągnął spojrzenie strażnika, nie codzienne można oglądać kilkunastometrowe ptaszysko, ujeżdżane przez człowieka. Cóż może kiedyś doświadczy siły moich wybuchów, teraz jednak mam zamiar odpocząć po całym dniu pilnowania kowala. Sowa zaczęła nabierać wysokości i po chwili z wioski pozostała tylko mała plama, pośród drzew. Leciałem wysoko, aby uniknąć niepotrzebnych problemów za to powoli żeby podziwiać tutejsze krajobrazy. Będąc jeszcze kilometr od Ryuzaku no Taki ląduję na ziemi, a jutsu dezaktywuję, co by nie drażnić strażników w wiosce oraz nie chce nadmiernie rzucać się w oczy bo to duża mieścina. Spokojnym krokiem zmierzam do mieszkania, szybki prysznic i do łóżeczka odespać misję.

Skąd: Kaigan
Dokąd: Ryuzaku no Taki
Czas podróży: 30 min
Czas przybycia: 22.43
Środek transportu: Na sowie- wytwór z gliny, aczkolwiek niech będzie pro forma liczone jako pieszo, najwyżej polecę na około, bo nie spieszy mi się.
Ren
 

Re: Szlak transportowy

Postprzez Natsume » 12 cze 2016, o 15:31

Natsume pokręcił tylko lekko głową, słysząc śmiech dziewczyny, nawet jeśli próbowała ona go z całych sił stłumić. Nie był zły (no dobra, może troszeczkę rozdrażniony), bo domyślał się że dla ludzi z tych krain ta umiejętność jest czymś ogólnodostępnym i niczym niezwykłym, ale jednak mimo wszystko... przecież istniały tysiące ludzi, niepotrafiących jeździć na zwierzętach. Tak samo jak istniały tysiące ludzi niemające pojęcia o żegludze lub o surwiwalu, czyli o dwóch rzeczach, o których on sam, z racji pochodzenia, wiedział całkiem sporo. A do tego ciekawe, czy ona by się obraziła, gdyby on parsknął śmiechem na jej lęk wysokości. Nie skomentował jednak tego lekkiego wybuchu ze strony Yuri, i poprawiwszy całość wyposażenia, poczekał aż dziewczyna wyjdzie ze stajni, i razem z nią ruszył piechotą.
Po drodze, nie mając niczego lepszego do roboty, sięgnął do paska i odpiął od niego jedną z butelek z kumysem, które również nosił przy sobie. Lekki, gazowany smak mlecznego alkoholu sprawił, że na twarz młodzieńca wypłynął lekki uśmiech. Spojrzał na dziewczynę, i jeśli też patrzyła na proces picia, podał jej naczynie (o ile, rzecz jasna, chciała spróbować). Nie pił jednak zbyt dużo. Ot tak, dla podróży. Znając życie, zanim dotrą do Kaigan, wszystko zdąży już z niego wyparować.
Po jakimś czasie dotarli w końcu do prowincji Aburame. Dało się to zobaczyć już z dala - mnóstwo drzew, równiny, oraz wszędobylskie robactwo latające wokół. Na szczęście, jego nie obsiadały tak chętnie jak innych ludzi - wychodziło na to, że niska temperatura ciała odstręczała je od tego pomysłu. Oczywiście, nie była to zasada, ale przynajmniej nie było to nieludzko uciążliwe. Spojrzał na dziewczynę i westchnął lekko.
-Cóż... Kaigan. W takim razie niedługo będziemy na miejscu. Daleko do tego portu? I gdzie się udasz po wskazaniu mi miejsca?
Avatar użytkownika

Natsume
Mocarz
 
Posty: 811
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 23:22
Wiek postaci: 23
Ranga: Kogō, Shirei-kan
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=199
GG: 6078035
Multikonta: Natsu

Re: Szlak transportowy

Postprzez Avarice » 13 cze 2016, o 00:30

Obrazek

Administrator techniczny - W razie wszelakich pytań bądź wątpliwości i jeszcze raz pytań proszę o pisanie na pw, sb lub gg. Służę wszelaką pomocą, jeżeli jestem na urlopie proszę kontaktować się z Honey
Avatar użytkownika

Avarice
Złoty Leniwiec
 
Posty: 2097
Dołączył(a): 10 mar 2015, o 23:33
Wiek postaci: 0
GG: 49502673
Multikonta: Shinji

Re: Szlak transportowy

Postprzez Murai » 16 mar 2017, o 00:53

Podróż minęła spokojnie i bez większych problemów. Krajobrazy jednak nieco nużyły, mimo dość zjawiskowych przejść pomiędzy poszczególnymi prowincjami. Widok powoli zmieniającego się terenu, z piaszczystej pustyni aż do ogromnych lasów, był nawet ciekawy. Na pewno nie każdy byłby w stanie to dostrzec, jednak Murai zaliczał się grona osób zwracających uwagę na każdy możliwy szczegół otoczenia. Długość nie miała znaczenia, Kakuzu mając przed sobą wizję wojny na Hyuo nie przejmował się upływającym powoli czasem przeznaczonym na podróż. Tereny Kaigan już od samego początku były całkowicie inne od innych prowincji Prastarego Lasu. Dominowały uprawy i tereny równinne. Po ogromnych lasach praktycznie nie było śladu. Ciekawa odmiana, szczególnie jeśli porównać to do niesamowitego szacunku do drzew w wykonaniu Senju. Jednak podziwianie gospodarki i różnic w strukturze społecznej poszczególnych prowincji. Musiał znaleźć transport na Hyuo, oczywiście morski. Ta prowincja była najbliżej lodowej wyspy, na pewno też prowincja miała dobrze rozwiniętą dziedzinę wykorzystywania mórz, z uwagi na linię brzegową stanowiącą ogromną część granicy. A przynajmniej tak być powinno, wątpił by władca ignorował potencjał ukryty w wykorzystywaniu tak nietypowego położenia. Kakuzu szedł całkowicie prosto, aż nie dotarł do portu jednej z pomniejszych osad. Mimo tego posiadała ona działający port. W tymże porcie cumował jedynie jeden statek, należący najprawdopodobniej do jakiegoś pomniejszego kupca. Był stosunkowo mały, nie imponował Muraiowi w żadnym aspekcie. Właśnie trwał załadunek skrzyń z nieznaną zawartością. Brak jakichkolwiek luk w strukturze pudeł i szczelność mogły świadczyć o tym, że wewnątrz nie było istot żywych. Na brzegu stała persona, która musiała być Kapitanem okrętu.
- Muszę dostać się na Hyuo, czy mógłbym się dołączyć, Kapitanie? Zajmę miejsce w kącie, nie przeszkadzając. Zapłacę. - kilka monet zabrzdękało w dłoni Kakuzu. Kapitan zlustrował surowym wzrokiem przybysza, spojrzał na pieniądze, a po chwili zastanowienia kiwnął głową w geście zgody. Nowy pasażer wszedł po trapie na pokład, a godzinę później statek ruszył na pełnych żaglach. W kierunku lodowej wyspy.


z/t

Skąd: Kaigan
Dokąd: Hyuo
Czas podróży: 30 minut
Czas przybycia: 1:23
Środek transportu: Statek (-100 Ryo)
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika

Murai
Złoty Pracuś
 
Posty: 1437
Dołączył(a): 15 kwi 2015, o 21:47
Wiek postaci: 20
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Szwy na ciele, zielone tęczówki i czarne białka, czarne włosy do ramion
Widoczny ekwipunek: 4 razy tonfa obwinięta bandażami (przy pasie)
Link do KP: http://www.shinobi-war.xaa.pl/viewtopic.php?p=389#p389
GG: 45935453
Multikonta: Exodia

Re: Szlak transportowy

Postprzez Kenshi » 9 lip 2017, o 11:06

Podróż Kenshiego z czarnowłosą zarówno przez z Sakai jak i Shinrin odbywała się na szczęście bez żadnych problemów. Uczęszczali głównymi traktami na tyle na ile się dało, a gdy zaszła potrzeba, schodzili z trasy, decydując się na mniej uczęszczane ścieżki, często prowadzące przez znacznie mniejsze osady. To tam nabywali prowiant, a także decydowali się na nocleg, korzystając z dobroci mieszkańców tutejszych ziem, którzy za drobną opłatą, udzielali miejsca w stodole. Pieniądz w dzisiejszych czasach wiele mógł zdziałać i nie dziwiło ani Kenshiego, ani przedstawicielki Shiro Ryu to, że ludzie decydują się przyjmować obcych na swoje gospodarstwo, gdy w perspektywie można było otrzymać coś, co dawało się łatwo spieniężyć, a także ukryć.
Po dotarciu do Kaigan, a także co raz bardziej wgłębiając się w to terytorium, Kenshi dostrzegał zmiany zachodzące w najbliższym otoczeniu. Im dalej kierowali się na południe, tym bardziej odczuwalne były różnice w temperaturach, a także dostrzegalne zmiany w florze. Doszło nawet do tego, że meżczyzna zaczął się zastanawiać, czy nie zaopatrzyć się w jakiś cieplejszy ubiór, bo co by tu nie ukrywać, zdecydowanie nie był przyzwyczajony do takiej pogody. Nim jednak skapitulował i zakomunikował kobiecie o potrzebie dokonania zakupów, dotarli w końcu do portu, a tam pozostawało tylko znaleźć okręt kierujący się w stronę wyspy wskazanej przez kobietę.
Zdając sobie sprawę z tego, że na łajbie powinny być kabiny, Kenshi zacisnął zęby, uiścił wstępną opłątę, a następnie z czarnowłosą wszedł na okręt, by po niedługim czasie, odbić od lądu i wypłynąc na szerokie wody na północy-wschód od Kaigan.


Skąd: Kaigan
Dokąd: Kami no Hikage
Czas podróży: 30 minut
Czas przybycia: 12:37
Środek transportu: Łódka


    [z/t]
Obrazek
Avatar użytkownika

Kenshi
 
Posty: 148
Dołączył(a): 3 sty 2017, o 12:21
Lokalizacja: Atsui
Wiek postaci: 20
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły brunet o jasnych, żółtych tęczówkach. Cechą charakterystyczną jest głęboka blizna przecinająca twarz
Widoczny ekwipunek: Płaszcz, rękawiczki, katana przypasana przy pasie
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=3384&p=47577#p47577
GG: 0
Multikonta: brak

Re: Szlak transportowy

Postprzez Shumei » 13 lip 2017, o 16:45

Pierwsza misja zakończona. W sakiewce Shumei'a brzęczała większa ilość pieniędzy niż wcześniej - kłusownik okazał się mieć przy sobie przyzwoitą ilość grosza - jednak Aburame postanowił za owe monety odrobinę "pozwiedzać świat". Za pierwszy przystanek postanowił obrać pustynne krajobrazy Atsui. Kilka dodatkowych promieni słońca nie było mu straszne, dlatego wstąpił na szlak transportowy i obrał ścieżkę prowadzącą na Samotne Wydmy. Postanowił sprawdzić, jak w tamtych okolicach sprawią się jego umiejętności - nie tylko te elementarne, ale także te kontroli nad owadami. Wiedział, że będzie musiał polegać jedynie na tych, znajdujących się w jego organizmie, gdyż... cóż, na pustyni ciężko o robaki.

Skąd: Kaigan
Dokąd: Atsui
Czas podróży: 30 min
Czas przybycia: 18.15
Środek transportu: Pieszo
Shumei
 

Re: Szlak transportowy

Postprzez Kenji » 10 sie 2017, o 22:08

Zbliżał się bardzo ważny moment w życiu Kenjiego. Wielkimi krokami zbliżała się jego pierwsza wycieczka poza rodzinne strony. Pytanie tylko czy był na nią gotowy. Przed podjęciem decyzji wykonał szybką analizę wszystkich za i przeciw. Chyba wygrała strona za skoro trafił na szlak łączący jego dom z innymi prowincjami. Na pewno wziął pod uwagę ryzyko jakie wiąże się z taką podróżą. Uznał, że jest gotów jemu sprostać i wyjść cało z opresji. Brawo za wiarę w siebie oraz pewność co do swoich możliwości. Idąc wybraną przez siebie drogą cały czas o czymś rozmyślał. Po kilkuset metrach stanął na chwilę i odwrócił się. Chciał zobaczyć jak z tej perspektywy wygląda jego dom. Zebrało mu się na wspominki, w końcu całe życie w tym miejscu spędził. Teraz ma zamiar się od niego oddalić, jednak jego celem było wrócić do domu.

Spoiler: pokaż
Skąd: Kaigan
Dokąd: Sogen (przez Ryuzaki no Taki)
Czas podróży: 1h
Czas przybycia: 00.10 11.10.17
Środek transportu: własne nogi
Avatar użytkownika

Kenji
 
Posty: 157
Dołączył(a): 28 lip 2017, o 23:15
Wiek postaci: 0
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=3921
GG: 63194933
Multikonta:

Poprzednia strona

Powrót do Kaigan

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość