Pole treningowe

Kolejna prowincja przynależąca do Prastarego Lasu o znacznej powierzchni. Midori zamieszkiwane jest przez Ród Nara i tak jak Shinrin oraz Kaigan, w głównej mierze pokryty jest gęstą puszczą, która słabo przepuszcza promienie słoneczne. Prowincja od wschodu graniczy z Ryuzaku no Taki, od południa z Kaigan, od zachodu z Shinrin oraz od północy z regionem Wietrznych Równin, co pozwala na rozwój handlu oraz żeglugi morskiej.

Re: Pole treningowe

Postprzez Ichirou » 10 sty 2020, o 23:26

Jego zasługi w odbiciu jednej z bardziej kluczowych, przygranicznych strażnic były nie do podważenia, ale i tak nie był pewien, czy to wystarczy, by bardzo wyraźnie zaznaczyć obecność Klepsydry we wojnie w Prastarym Lesie. Zdecydował się więc pozostać w Yokukage jeszcze trochę i poczekać, aż dowództwo rodu Nara nakreśli jakieś nowe zadanie, tym razem może istotniejsze i przede wszystkim o większym rozgłosie. Asahi przez ten krótki czas zdążył odpocząć i niespecjalnie się rozerwać - teraz już nie miał szczęścia i nie napotkał żadnych dziewuch grających w kubki na ulicy, które mógłby wyciągnąć na jakiś miły wieczorek. Puste godziny wypełnił więc w bardziej pożyteczny sposób. Znalazł miejsce treningowe nieopodal wioski, oddalił się od ewentualnych postronnych, by mieć pełną prywatność, a potem zajął się pracą nad nowymi zagraniami, które zamierzał niebawem wykorzystać w prawdziwej walce.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Ichirou
Mister Zimy
 
Posty: 3092
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 18:25
Lokalizacja: Atsui
Wiek postaci: 29
Ranga: Kogō
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=320

Re: Pole treningowe

Postprzez Ichirou » 10 sty 2020, o 23:40

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Czuł się już gotowy do przyjęcia kolejnego zlecenia, więc pozostało mu jedynie cierpliwie poczekać w Yokukage.

[zt]
Avatar użytkownika

Ichirou
Mister Zimy
 
Posty: 3092
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 18:25
Lokalizacja: Atsui
Wiek postaci: 29
Ranga: Kogō
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=320

Re: Pole treningowe

Postprzez Shikatsu » 19 sty 2020, o 18:06

Obciążona genetycznie lenistwem Shikatsu nie była zbyt częstym gościem na tutejszym polu treningowym. Częściej odwiedzała te tereny pod ojcowskim przymusem, gdy jeszcze była dzieckiem – teraz, gdy nikt już nie pilnował jej tak jak niegdyś, trzeba przyznać, że nie przykładała się zbytnio do regularnych treningów. Co gorsza – zaczynała też odczuwać swoje braki w niektórych kwestiach. Ostatnio powroty z misji przypłacała skrajnym wyczerpaniem – chociaż i w normalnych warunkach lubiła wylegiwać się do południa, to po powrocie z wojny przeleżała w łóżku dwa dni, odzyskując utracone podczas podróży i walki siły. Wojna nadal jednak trwała, a Shi dobrze wiedziała, że prędzej czy później przywita ją kolejne wezwanie od władz. Nie miała czasu na dłuższy wypoczynek.
Ostatni trening jej zdolności władania niebieską energią był prostszy o tyle, że miała u boku przewodniczkę – Inoyu, o wiele lepiej radzącą sobie z porcjowaniem tego, ile chakry pobiera z własnego organizmu. Tym razem albinoska była zajęta jakimiś swoimi sprawkami – cholera wie jakimi! – i Nara musiała radzić sobie sama.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.

Jak pomyślała, tak zrobiła. Zebrała swoje zabawki i ruszyła w swoją stronę.


z/t

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
猪 · 鹿 · 蝶
Obrazek
ph · bank · kp · głos
Avatar użytkownika

Shikatsu
Postać porzucona
 
Posty: 460
Dołączył(a): 11 maja 2018, o 17:47
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Shikatsu to tam takie tam, jakaś tam laska. Taka se o, ciemne włosy, niebieskie oczy, kurtka na grzbiecie, znudzona mina.
Widoczny ekwipunek: Torba nad zadkiem. Dwie kabury na udach. Czarny płaszcz. Złożony Fūma Shuriken przytwierdzony nad torbą. Duży Shuriken przytroczony do pleców.
Link do KP: viewtopic.php?p=85101#p85101
GG/Discord: urb#6156
Multikonta: -

Poprzednia strona

Powrót do Midori

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość