Midori - opis prowincji

Kolejna prowincja przynależąca do Prastarego Lasu o znacznej powierzchni. Midori zamieszkiwane jest przez Ród Nara i tak jak Shinrin oraz Kaigan, w głównej mierze pokryty jest gęstą puszczą, która słabo przepuszcza promienie słoneczne. Prowincja od wschodu graniczy z Ryuzaku no Taki, od południa z Kaigan, od zachodu z Shinrin oraz od północy z regionem Wietrznych Równin, co pozwala na rozwój handlu oraz żeglugi morskiej.

Midori - opis prowincji

Postprzez Defrevin » 5 kwi 2015, o 01:22

Obrazek

Midori (Ród Nara 奈良一族)


Tereny
Midori znajduje się na terenie Prastarego Lasu, w związku z powyższym większa część tego terenu jest wyjątkowo mocno zalesiona dając masę cienia. Członkowie klanu Nara nie mają z tym większych problemów, mogą tu wylegiwać się w cieniu przez większość dnia. Chodzi po strukturach rodu legenda, jakoby jego przedstawiciele osiedlili się tutaj w poszukiwaniu miejsca do odpoczynku. Następnie stwierdzili, że jest im tu tak wygodnie, że nie mają zamiaru się stąd ruszać.
Życie tutaj toczy się leniwie, większość czasu członkowie klanu spędzają na grze w Shōgi, w związku z tym w labiryncie domków można znaleźć wiele szachownic. Część z nich jest podpisana, aby pokazać innym, że toczy się tu akurat partia. Niektóre z nich potrafią trwać miesiącami ze względu na wysoki poziom inteligencji członków rodu Nara.
W samym centrum Midori znajduję się spory budynek, będący siedzibą władzy. Ma dwa piętra - na wyższym jest wielkie obserwatorium z którego można obserwować najbliższe otoczenie siedziby klanu Nara.
Tereny są z reguły bardzo równe, z niewielkimi wzniesieniami gdzieniegdzie. Przechadza się tutaj bardzo dużo jeleni, którymi członkowie klanu opiekują się i zapewniają pożywienie. Dzięki temu zwierzęta te, są bardzo lojalne wobec nich.
Od wschodu prowincja graniczy z Ryuzaku no Taki, z którymi prowadzą uczciwy dla obu stron handel.

Klimat
Wydaje się, że klimat został tu specjalnie przystosowany do niekończącego się odpoczynku. Cały czas panuje tutaj umiarkowane ciepło, wieje umiarkowany, delikatny wiatr, wszędzie rozchodzi się świeże powietrze. Klan Nara jest bezpieczny od wszelkich klęsk żywiołowych, a także burz lub innych "upierdliwych" w ich mniemaniu zjawisk. Praktycznie nic się nie dzieje, jeżeli nadchodzi czasem zima jest łagodna i krótka, podobnie z jesienią. Najdłużej i najmocniej panującą tu porą roku jest leniwa wiosna, drugie w kolejności jest lato.

Lider
Naoki Nara jest częściowym figurantem. I co należy przez to rozumieć, większość decyzji jest podejmowane przez radę złożoną przez Mistrzów klanu Nara, w której skład wchodzi również Naoki. Oficjalnie decyzje są podejmowane przez niego, został on wybrany na oficjalnego przywódcę ze względu na szacunek jakim się cieszy pośród ludzi. Respekt wziął się z jego wymykającej się genetycznym uwarunkowaniom skłonności do ciężkiej pracy. Jest to jeden z niewielu przypadków w rodowodzie władających cieniem, w którym zmysł strategi nie pociąga za sobą lenistwa. Naoki zyskuje jednak pełnię władzy w przypadku konfliktu zbrojnego.
Naoki oprócz świetnych umiejętności strategicznych, wybijających się nawet na tle rodu, ma także świetny kontakt z ludźmi. Opanował przede wszystkim sztukę słuchania i nie mówiąc za wiele potrafi wydobyć od ludzi bardzo wiele. Jest przy tym godny zaufania, sprawia to, że lider klanu zna również większość tajemnic ludzi.
Jeżeli idzie o zarządzanie rada sprawuje się świetnie zarówno w polityce zewnętrznej jak i wewnętrznej. Są jedną z niewielu prowincji, której udało się m.in. mieć neutralne stosunki z klanem Uchiha, zamiast wrogości. Wszystko rozwija się tu świetnie i szybko.
Dwudziestoośmioletni Naoki Nara, to mający 183 centymetry wzrostu mężczyzna o niesamowicie szczupłej sylwetce. Wydaje się być słabeuszem, lecz to tylko pozory, gdyż do słabych fizycznie nie należy. Jest on wysportowany jak na prawdziwego ninje przystało i nie ustępuje siłą innym rodom. Ma gładką twarz o smukłych kształtach. Wygląda na znacznie młodszego niż jest w rzeczywistości. Zwyczajne, blade usta oraz lekko zadarty nos wpasowują się idealnie w twarz. Małe, bystre oczy o czarnej barwie zdają się ze zrozumieniem wpatrywać we wszystko na co skierują swoje zainteresowanie. Naoki ma czarne, proste włosy sięgające do ramion. Są one odpowiednio przystrzyżone, lecz i tak pozostają wiecznie w nieładzie odstając na wszystkie strony.
Naoki ubiera się nadzwyczaj kolorowo zwracając na siebie uwagę. Na stopach nosi niebieskie, wysokie obuwie ninja, zaś nogi okrywa zielonymi, długimi i wyjątkowo luźnymi spodniami, które przytrzymuje na miejscu gruby, czerwony pasek. Do niego również przypięte są dwie sakwy z ekwipunkiem oraz kabura na boku. Tors okrywa czarna, siatkowa koszulka, a na nią zarzucona jest zwyczajna pomarańczowa koszulka z krótkim rękawem i sporym symbolem rodu Nara na przodzie. To wszystko okrywa cienką kurtką na zamek w brązowo-białych barwach, która zawsze jest rozpięta.

Stosunki sąsiadów
  • Sogen - Pełna neutralność, udaję się unikać konfliktów.
  • Shinrin - Bardzo dobre stosunki, dzięki którym kwitnie handel między klanami.
  • Kaigan - Dobre stosunki, klany w razie potrzeby mogą na siebie liczyć.

Budynki Administracyjne
  • Siedziba Władzy - stworzona w taki sposób, żeby obserwować całe tereny i stanowi miejsce obradowania rady zarządzającej klanem. Jest to spory budynek podzielony na parter i pierwsze piętro. Wykonany jest z drewna oraz innych, twardszych materiałów. Na dole lider spotyka się z gośćmi oraz przyjmuje audiencje, zaś na piętrze obraduje wraz z resztą rady.
  • Szpital - Świetny sprzęt większy kłopot z lekarzami, ponieważ nie ma ich zbyt wielu w klanie. Budynek jest mały, lecz posiada, aż trzy piętra licząc z parterem.
  • Sklep z wyposażeniem - świetnej jakości tanie wyposażenie, a budynek znajduje się w samym centrum osady.

Specjalne oferty wioski
  • Dużo tańsze towary, dzięki cenie wyhandlowanej z Ryuzaku no Taki.
  • Dzięki handlowi z Ryuzaku no Taki posiadają wyjątkowy sprzęt medyczny, który w rękach wykwalifikowanych lekarzy może zdziałać cuda. Udostępniają go za opłatą.
  • Niektórzy z Nara po długich zachęceniach i niewielkiej opłacie zgadzają się wspomóc radą lub opracować taktykę.

Wiedza Midori:
KLIK
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Avatar użytkownika

Defrevin
Założyciel Forum
 
Posty: 2121
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 23:31
Wiek postaci: 0

Powrót do Midori

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość