Centrum osady

Re: Centrum osady

Postprzez Ritsuka » 8 lip 2020, o 18:33

- W takim razie miło mi Hansuke-san - przywitała się jak to nakazywała kultura
Widok min parobków kiedy ona, kobieta, ma więcej pary w rękach wywołał u Ritsu uśmiech. Miała też nadzieje, że wjechała tym im na ambicje, a co za tym idzie będą ciężej i lepiej pracować. No i mała rozgrzewka przed właściwą częścią misji też była dobra.
Dziewczyna przyjrzała się mapie, to co ją interesowało to przez jaki teren będą jechać. Czy jest to bardziej gęsty las, czy bardziej polany, chociaż raczej spodziewała się tego pierwszego. Czy będą przekraczać rzekę albo podróżować wzdłuż jej koryta. Próbowała też ocenić czy na mapie widać jakieś miejsca, które byłby idealnym miejscem na zasadzkę bandytów - Plan wydaje się dobry. Najlepiej już teraz wejść w tę rolę anata. Jeszcze mam kilka pytań co do samej trasy. Te ataki bandytów, które zdarzają się od czasu do czasu, to one są w jakiś konkretnych miejscach? Czy też bandyci nie mają swoich ulubionych miejsc na zasadzki i po prostu atakują na obszarze całego gościńca? I czy mam się spodziewać jakichś dzikich zwierząt? W sensie takich, które mogłyby stanowić zagrożenie. -
Motywacja pieniężna dobra jak każda inna i Ritsuka nie zamierzała jej oceniać, a plan by nie zginąć zawsze jest dobrym planem - Jedźmy. - powiedziała krótko dziewczyna. Chciała jak najszybciej wyruszyć. Dobrze by było zdążyć tam na kolacje.

Ritsuka

Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Blond włosy, niebieskie oczy, 155 cm wzrostu, prosta czarna yukata bez żadnych wzorów
Widoczny ekwipunek: Srebrna Odznaka Ninja Klanu Senju zawieszona na szyi jako wisiorek.
Kabura na prawym udzie lekko poniżej yukaty
Plecak
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=8601
GG/Discord: 71222030

Re: Centrum osady

Postprzez Tsuyoshi » 8 lip 2020, o 19:03

Misja rangi |C|

Odkupienie II

Mężczyzna roześmiał się wesoło, gdy Ritsu wspomniała o wejściu w rolę natychmiast. Z całą pewnością nie spodziewał się tego, że dziewczyna tak ochoczo zareaguje na jego plan. Był to jedynie luźny pomysł, który zrodził się w jego głowie. Wtedy też usłyszał serię kolejnych pytań od dziewczyny. Jak dla niego to bardzo dobrze, że pytała, bo on, jak to on, niekiedy zapominał wspomnieć o najważniejszych rzeczach, bo te najzwyczajniej w świecie były dla niego… Oczywistą oczywistością, którą powinien wiedzieć każdy. A przynajmniej tak traktował to jego mózg, bo faktycznie, takie informacje były zbyt ważne, aby je pominąć.

- No tak, tak… - Odetchnął głośno, uspokajając oddech po jakże przyjemnym śmiechu. - A więc jest tak. Jedziemy lasem, o tutaj. - Wtedy ponownie wskazał drogę. - Jest po obydwu stronach, więc powiem Ci, że teren do dupy, ale cóż zrobić. Co do samych ataków to występują o tam - wtedy palcem powędrował o wiele dalej, już przy samym końcu trasy, więc będziecie mieć sporo czasu na przygotowanie się do ewentualnej zasadzki. - Generalnie sprawa jest taka, że w większości przypadków po prostu rozkradają, co popadnie, ludzi mało tam ginie, ale jednak. My nie możemy oddać nic, ani na układ pójść, ani ich przekupić, bo mi się nie widzi na tym stracić. Muszę jednak zarobić. - Odchrząknął wtedy, po czym gestem ręki wskazał coś na wzór “poczekaj”, aby następnie wyjąć manierkę zza pasa i wziąć łyk wody. Odchrząknął ponownie w celu oczyszczenia gardła. - No i prawdopodobnie dojdzie do walki. Najwyżej wyślę jednego z parobków, żeby obadał teren. Szybkie to, więc i ucieknie im w razie, gdyby które go zobaczyło. Rozumiesz. - Skinął głową, aby następnie złożyć mapę i schować ją pod siedzisko, tj. tyłek, bo nie ma co jej chować gdzie indziej, przyda im się na potem.

- Co do zwierząt to nie ma się co obawiać, bo pochodni mamy sporo, a i jakieś badyle do robienia hałasu się znajdą. Gdyby coś się wydarzyło to pamiętaj, chowaj się za wóz. Wytrzymałe to bydle. Wątpię, że jakiś twój wybuch by mu cokolwiek zrobiło. Sam mistrz drewutni to robił! Parę dni temu, coby ta jego… Jak to się zwało… Chakra! Tak, chakra… Się trzymała, rozumiesz Ritsuka-san, no nie do złamania to to jest. Nowy kupiłem i mówił, że przez parę tygodni to to nie do zajechania będzie. - Wtedy wąsacz ponownie wybuchł śmiechem. Przypominał takiego przemiłego wujka, którego się uwielbia. Śmieje się ze wszystkiego i radosny jakiś taki jest, a i pomocą każdemu służy, no i radą oczywiście, bo co to za wujek bez dobrej rady?

- No! To wiśta wio! - Wtedy trzasnął lejcami po grzbietach czterech koni zaprzęgniętych do ciągnięcia wozu. Czterech parobków wciąż siedziało z tyłu wozu, układając się jakoś tak, aby było im wygodnie podczas jazdy. - No Ritsuka-san. Skąd do nas przybyłaś, co? Bo nie wyglądasz mi na tutejszą. I nie jest to nic złego! Ani troszkę! Ja tam jestem za tym, aby przyjmować tu każdego, bo niektóre ludziska od nas to niezłe gnidy są, a Wy to zawsze tacy mili i otwarci. - Po raz kolejny skwitował odpowiedź szczerym uśmiechem, aby dokończyć wszystko przetarciem wąsa, takim typowym, jak to każdy wąsacz robi.

Zatem wasza podróż się zaczęła! Czas ruszać przed siebie, nie patrzeć w tył… No i mieć oczy dookoła głowy, bo nigdy nie wiadomo, co może się stać, prawda?

Ritsuka
15/30

Spoiler: pokaż
Cham
Spisujący
Hansuke

Z/T tutaj
Nie jest to ten sam trakt, co w poprzedniej misji, to jest jakiś tam inny prowadzący do tej wioski, a nie chciałem tematu dublować.
Obrazek

SŁOWA || GŁOS || MYŚLI

Prowadzone misje:
  • -

Tsuyoshi

Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Blond włosy, złote oczy; czarne bufiaste spodnie, czarna koszulina, wszystko związane czarnym pasem na wysokości bioder, czarne trzewiki z miękką podeszwą.
Widoczny ekwipunek: •Kabura na prawym udzie,
•Duża torba nad pośladkami,
•Rękawiczki z blaszkami na dłoniach,
•Manierka obok torby,
•Odznaka ninja przyczepiona do koszuli.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=8591
GG/Discord: cichuteńko#0324
Multikonta: -

Poprzednia strona

Powrót do Hayashimura (Osada Rodu Senju)