Szlak transportowy

Najdalej wysunięta na północ prowincja Prastarego Lasu. Obszar ten jest zamieszkiwany oraz kontrolowany przez Ród Senju. Prowincja w ogromnej części pokryta jest lasem, który jest schronieniem zarówno dla zwierząt jak i ludzi w nim żyjących. Shinrin od zachodu graniczy także z „niezbadanymi terenami” co może w przyszłości zaowocować potyczkami zbrojnymi. W prowincji rozwinięte jest głównie zbieractwo oraz kłusownictwo.

Re: Szlak transportowy

Postprzez Toshio » 13 wrz 2017, o 17:21

W tym momencie czuć było pozytywne napięcie. Ekscytację, jaką Toshio znał już od dawna. Z takim samym nastawieniem wpatrywał się w horyzont znikającej w oddali ścieżki - wyjścia z osady - gdy wyruszał po raz pierwszy do Ryuzaku. Każda możliwość podróżowania zapewniała rozrywkę. Atrakcja ta powodowała, że warto było zostać shinobi i iść w nieznane. Teraz dopadał go także chwilowy niedosyt. Jakby czegoś mu brakowało, albo mógł postarać się bardziej. Czy zdołał nauczyć się wystarczająco dużo technik? Posiadał sprzęt, by przetrwać w dziczy? Co jeśli nie? Miał pewne obawy, jak każdy. Wynikały z odczuwania strachu i chęci ochrony samego siebie przed zjawiskami zewnętrznymi. Musiał jednak utrzymywać te negatywne emocje w głębi siebie. Nie pozwolić im zapanować nad sobą. Dopiero wtedy skupić się na celu i dążyć do uzyskania poprawnych rezultatów. Posiadał pewne doświadczenie i ono pomoże mu w trudnych chwilach.
Zgodnie ze swoją sugestią czekał na Oshiego. Nie wiedział, czy się zjawi. Nie podejrzewał go o nic negatywnego, nawet o tchórzostwo. Mógł wydawać mu się obcy, ale to nadal Senju. Płynęła w nich ta sama linia krwi, którą później odziedziczą dalsze pokolenia. Miał przynajmniej taką nadzieję, że dożyje własnego potomstwa. W każdym razie miło wiedzieć, że jest jeszcze w wiosce jakiś rówieśnik, z którym mógł nawiązać znajomość. Podróż spędzona z towarzyszem była o wiele ciekawsza od samotnego marszu. To okazja do wymienienia kilku zdań. Przedyskutowania poglądów na wspólny temat dla shinobi.

Skąd: Shinrin
Dokąd: Sogen - Mur
Czas podróży: 1h
Czas przybycia: 19:21
Środek transportu: Pieszo
Avatar użytkownika

Toshio
Najlepszy Męski Charakterek
 
Posty: 332
Dołączył(a): 11 paź 2015, o 12:25
Lokalizacja: Wrocław
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: W jego strojach góruje szarość barw, zaś na głowie czuprynę przepasa brązowa opaska oraz sporadycznie noszony ochraniacz na czole. Średniego wzrostu wyrostek z niemal ciągłym uśmiechem na twarzy.
Widoczny ekwipunek: Plecak, Torba (przy prawym pośladku); 2x kabura (na prawym udzie); 2 bumerangi (przymocowane z tyłu przy pasie), ochraniacz na czoło
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=1472&p=15868#p15868
GG: 11529895
Multikonta: Saeko

Re: Szlak transportowy

Postprzez Ren » 14 wrz 2017, o 17:36

Nasza bohaterka postanowiła wyruszyć w podróż. Uznała, że "kisi się" w swojim mieście. Nie chciała do końca życia siedzieć tylko w swojej chatce i mieście niedaleko niej. Postanowiła wziąć ze sobą tylko najpotrzebniejsze rzeczy. Po drodze idąc na szlak transportowy wyskoczyła do centrum miasta po jakiś prowiant i oczywiście sake. Jak jej mama jeszcze żyła czasem zabierała Ren do miasta kupieckiego. Ahh Ryuzaku No Taki piękne miasto. Niestety w prastarym lesie nie było pięknego morza. Nasza bohaterka bardzo chciała znów zobaczyć piękną wodę i usłyszeć szum fal. Miała ochotę popłynąć gdzieś lódką i połowić ryby. W dzieciństwie gdy mama ją zabierała do miasta kupieckiego, uczyła się łowić ryby. Na początku nie szło jej za dobrze. Ale potem już bardzo dobrze jej szło. Niestety mineło bardzo dużo czasu od kiedy ostatni raz łowiła ryby. Ren westchneła i udała się w dalszą podróż.

Skąd:Shirin
Dokąd:Ryuzaku no Taki
Czas podróży:30min
Czas przybycia:19:04
Środek transportu:pieszo
Avatar użytkownika

Ren
 
Posty: 61
Dołączył(a): 15 sty 2017, o 21:39
Wiek postaci: 17
Ranga: Wyrzutek D
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=3199
GG: 0
Multikonta:

Poprzednia strona

Powrót do Shinrin

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość