Szlak transportowy

Yinzin jest jedną z największych wysp znajdującą się na północ od Wietrznych Równin. Wyspa połączona jest mostem z znacznie mniejszą wyspą o nazwie Teiz. Surowy klimat Yinzin objawiający się częstymi opadami, a także burzami śnieżnymi sprawił, że wyspa stała się domem dla równie surowego ludu - samurajów. Yinzin jest dalekie od uczestnictwa w wielkiej polityce. Władze wyspy starają się zachować ją w pełnej neutralności. Kierowani zasadą honoru, a także siłą miecza, skupiają się przede wszystkim na własnym rozwoju. Gospodarka wioski skupiona jest w szczególności połowie ryb, hodowli kozic górskich, a także na uczestnictwie w polowaniach na wieloryby.

Szlak transportowy

Postprzez Defrevin » 21 lut 2015, o 23:42

Obrazek
Szlak transportowy

Główny szlak transportowy prowadzący do osady. Chętnie wykorzystywany przez handlarzy, wszelkich podróżników jak i zwykłych wieśniaków, którzy chcą sprzedać swoje towary w osadzie. Także mieszkańcy osady wykorzystują trakt do podróży między regionami. Trakt liczy sobie szerokość dwóch przejeżdżających obok siebie wozów, a dodatkowo stała obecność patroli, czyni szlak przejezdny i przede wszystkim bezpieczny.

Podróż między osadami: Podróż do Teiz wynosi 30 minut
Podróż między dalszymi osadami: Podróż na kontynent możliwa jedynie przy wykorzystaniu szlaku morskiego.
Podróże morskie: Z prowincji Yinzin możliwy jest transport szlakiem morskim do Teiz (15 minut), Sogen (15 minut), Antai (15 minut), Yusetsu (30 minut) oraz do Soso (45 minut). Podróże szlakiem morskim odbywamy w tym temacie, przy wykorzystaniu łodzi (należy uiścić opłatę w wysokości 100 Ryō)
Ważne: Przed każdą podróżą do innej prowincji zobowiązaniu jesteśmy napisać w tym temacie postu fabularnego. Post powinien liczyć zgodnie z regulaminem co najmniej 5 linijek tekstu. Pod postem powinien znaleźć się poniższy formularz

Kod: Zaznacz cały
[color=#808000]Skąd:[/color]
[color=#808000]Dokąd: [/color]
[color=#808000]Czas podróży:[/color]
[color=#808000]Czas przybycia:[/color]
[color=#808000]Środek transportu:[/color]

Do środków transportu zaliczamy:
  • Wierzchowiec – 50 Ryō / o 1/2 krótszy czas podróży
  • Łódka - 100 Ryō (krótszy czas podróży przy wykorzystaniu tego środka, uwzględniony został w punkcie Podróże morskie
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Defrevin
Założyciel Forum

Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta: Kenshi

Re: Szlak transportowy

Postprzez Hayato » 6 lip 2016, o 12:36

Po odprowadzeniu dziewczyny do jej domu pomyślałem sobie, że czas w końcu przenieść się w inne miejsce, zmienić otoczenie i dalej doskonalić swoje umiejętności. Zanim jednak wyruszę spakuje niezbędne dla mnie rzeczy, a po drodze wstąpię do jakiegoś sklepu po coś do jedzenia na drogę. Tak jak postanowiłem tak zrobiłem, na początku przystąpiłem do skrupulatnego pakowania rzeczy, które miałem ze sobą zabrać aż do nieprzydatnych śmieci, które skończyły w koszu. Zauważyłem, że moje pakowanie bardziej przypomina sprzątanie, ale nie przeszkadzało mi to. Po skończonym pakowaniu wyruszyłem w drogę po drodze wstępując do baru na ramen, który miał mnie rozgrzać przed wędrówką. Gdy już się posiliłem, wyruszyłem dalej powolnym krokiem zmierzając do celu. Dzień był słoneczny, dlatego wędrówka była przyjemna i nie sprawiała żadnych problemów.

Dokąd: Ryuzaku no Taki
Czas podróży: 1h
Czas przybycia: 14:46
Środek transportu: Pieszo.
Hayato

Re: Szlak transportowy

Postprzez Hayami Akodo » 1 wrz 2017, o 13:09

Never had much faith in love or miracles
Never wanna put my heart on the line
But swimming in your world is something spiritual...

Wracał z rodzinnego domu, spakowany, gotowy do drogi, za nim biegli dwaj młodsi bracia i szła uśmiechnięta matka - wyjazd najstarszego syna był czymś ważnym, nie można było tego ot tak pominąć; matka niosła jeszcze pakunek z jedzeniem, Hajime, oglądając się na nią, przyspieszał kroku, by zrównać się ze spokojnym Hayamim, na którego ustach widniała akwarela, smużka lekkiego, delikatnego uśmiechu, Takashi zasypywał go pytaniami w stylu kiedy wrócisz?
Obiecał im uroczyście, że wróci zimą, na wspaniałe gempukku Hajime, i nie mógł tego nie dotrzymać - musiał być ktoś, kto odzieje uroczyście najmłodszego w nową hakamę, ceremonialnie wręczy broń i powie w przytłumionym świetle księżyca jesteś prawdziwym Akodo. Odebrał od matki jedzenie, złożył pocałunek na jej mokrym od łez, szczupłym policzku, wyszeptał jej do ucha "niedługo wrócę"...i oczywiście przyłożył każdemu z chłopców w łeb, nakazując im się uspokoić. "Macie chronić mamę i pomagać ubogim jak ojciec", mówił stanowczo, a ich zdziwione i zaciekawione oczy utkwiły w jego własnych, szukając odpowiedzi. "Będę do was pisał listy, a zimą wrócę, więc się trzymajcie, głąby."
I cichsze, wypowiedziane łagodniejszym głosem, adresowane do każdego z nich "kocham cię" - aishiteru yo.
Łódź odbiła od brzegu. Hayami siadł spokojnie na swoim miejscu i pomachał do oddalającej się od niego z każdym ri, które przebywał, ukochanej nad wszystko rodziny. Odmachali mu.
Podróż czas zacząć.

Dokąd: Teiz
Czas podróży: 15 minut
Czas przybycia: 14:24
Środek transportu: Łódź

Hayami Akodo

Wiek postaci: 16
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR - po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari na plecach
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4011
GG: 0
Multikonta: Brak

Powrót do Yinzin