Szpital

Szpital

Postprzez Defrevin » 22 lut 2015, o 01:18

Obrazek
Szpital


Jedno z najważniejszych miejsc w osadzie. To tutaj lądują ciężko chorzy, a także ranni mieszkańcy osady. Miejsce o strategicznym znaczeniu dla prowincji z tego względu, że jest na prawdę nie wiele miejsc na tyle sterylnych w których ranni jak i chorzy mogliby dojść do siebie. Kolejnym czynnikiem które sprawia, że miejsca są te tak ważne to to, że na miejscu znaleźć można ludzi wykształconych medycznie i znający medyczne Jutsu co w tych czasach jest rzadko spotykane. Budynek szpitalny składa się dwóch piętrowych kondygnacji. W dolnej położona jest recepcja wraz z salami operacyjnymi, z kolei na górze położone są sale w których znajdują się pacjenci dochodzący do siebie po operacjach bądź oczekujący na nie.

Ważne: Osoby, które trafią do szpitala decyzją Administracji, sędziego bądź misjodawcy, zobowiązane są użyć w swoim poście fabularnym poniższego szablonu

Kod: Zaznacz cały
[color=#808000]Czas leczenia:[/color]
[color=#808000]Link do zdarzenia:[/color]
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Avatar użytkownika

Defrevin
Założyciel Forum
 
Posty: 2122
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 23:31
Wiek postaci: 0

Re: Szpital

Postprzez Saika » 7 paź 2016, o 14:32

Czas leczenia: 12h
Link do zdarzenia: viewtopic.php?p=37637#p37637

Przejście przez osadę w takim, nie do końca idealnym stanie było czymś innym. Skupiała na sobie wzrok przechodniów., choć być może nie było to spowodowane brudnym ubraniem i ranami tu i ówdzie, a idącym obok niej Seikim. Nie patrzyła jednak na innych. Dumnie szła przez ulice z podniesioną głową jakby wracała z wojny jako bohater. Podeszła do Pani z recepcji.
Dzień dobry, mógłby mnie obejrzeć medyk? Chyba dostaliśmy trochę za mocno techniką... uśmiechnęła się do niej, wskazując też na chłopaka kciukiem. Poczekali chwilę w poczekalni a następnie wskazała im ich sale. Położyła się, czekając na wizytę i obłożenie bandażami.
Saika
 

Re: Szpital

Postprzez Hoshigaki Seiki » 7 paź 2016, o 21:50

Czas leczenia: 12h
Link do zdarzenia: viewtopic.php?p=37637#p37637

Idąc przez osadę oraz przez szpitalny korytarz do recepcji, czułem na sobie spojrzenia zdziwionych mieszkańców, którzy zapewne pierwszy raz widzieli coś podobnego. Starałem się nie reagować, chociaż nie było to łatwe. Natchnienie dał mi jednak spokój Saiki, która z pewnością również czuła się obserwowana, a mimo to nie dawała po sobie nic poznać.
Kiedy dziewczyna załatwiła dla nas sale oraz badanie, a pielęgniarka zaczęła nas prowadzić, szturchnąłem dziewczynę łokciem.
Kuruj się szybko. Kolejny łotr już na nas czeka. - szepnąłem - Musisz zobaczyć jak go pokonuję. - dodałem z rosnącym, parszywym uśmieszkiem by od razu po tym zniknąć w swojej sali.
Hoshigaki Seiki
 


Powrót do Nami-shin (Osada Rodu Hōzuki)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości