Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Ocir » 4 cze 2016, o 22:28

Nowy nabór na Moda Technicznego!
Witajcie poddani! W związku z małym brakiem kadrowym spowodowanym odejściem Kami ze stanowiska, poszukiwana jest osoba na stanowisko Moda Technicznego. Pozycja to ważna i prestiżowa jednocześnie. Będąc wyżej niż zwykli użytkownicy i jednocześnie niżej od Administracji, Mod Techniczny będzie bezpośrednio pod moim dyktandem w roli pomocnika w ulepszaniu mechanik na forum. Jak widać jest to więc spory zaszczyt. A co dokładnie należy do obowiązków takiego Moda?

• Okiełznanie działów WT/Kuźnia, praca jako pełnoetatowy i aktywny mod
  • Tworzenie reworków klanów!
  • Przynoszenie mi herbaty i haraczu od graczy za nienerfienie ich klanów
  • Zachowanie dyskrecji i brak chęci niszczenia forum od środka
  • AKTYWNOŚĆ w wykonywaniu swoich obowiązków

A co można zyskać przez objęcie tego stanowiska?

• Prestiż i szacun na dzielni
  • Dostęp do Super-Tajnej konferencji gg
  • Możliwość grożenia użytkownikom nerfem ich klanów
  • Bezpośredni wkład w rozwój forum

Aczkolwiek nie każdy jest godzien dostąpienia tego zaszczytu, dlatego żeby zostać kandydatem należy spełnić kilka warunków:

• Być aktywnym i sumiennym w wykonywaniu swoich obowiązków
  • Zgłosić się tutaj
  • Wysłać mi na PW kompletny rework pewnego klanu. Tym klanem jest... Aburame! Głównie to podlega ocenie, więc warto się postarać by był on ciekawy :)
  • Być zaakceptowanym przeze mnie, co łatwe nie jest

Czas po którym zostanie zakończony nabór to... 2,5 tygodnia, czyli termin upływa 22.06! W przypadku równych szans nastąpi ewentualna dogrywka! Więc do roboty!

Ocir
Administrator

Wiek postaci: 0
GG: 401110
Multikonta: Ichirou

Postprzez Shinji » 22 cze 2016, o 14:47

Tak więc zgłaszam się :v
Kilka słów o mnie. Mam 19 lat na imię Dominik, studiuję IT na PJWSTK w Gdańsku.
Zalety:
- Perfekcjonizm, jak już coś robię to zazwyczaj dobrze
- Byłem adminem jakoś 1,5-2 lata z przerwami na forum opartym całkowicie na mechanice. Co za tym idzie akurat dział odpowiadający za techniczne aspekty forum to moja bajka. Wieczne użeranie się z rakami we własnych technikach, dobra znajomość mechanik rządzących się walkami, które są podobne na każdym pbf Naruto i doświadczenie w reworkach jakie by one miały nie być
- Podstawowa znajomość: HTML, PHP, CSS, C++, Java (nie JavaScript używany na stronach www), SQL. Wystarczająca by coś ewentualnie zmodyfikować jeśli zaistnieje taka potrzeba. Zakładając, że forum przetrwa będzie się to tylko zwiększać.
Wady:
- Czasami pajacuję. Niezależnie od pozycji zawsze byłem sobą. Na GN, byłem jednym z najbardziej luźnych adminów.
- Używam przekleństw, niektórym może przeszkadzać
- Krótka gra tutaj, a co za tym idzie przysłowiowo gówno wiem o tym forum. Nie jest to aż tak wielka wada bo to zwykła moderacja więc jest zwierzchnik, który wprowadzi :v
Shinji

Postprzez Ocir » 25 cze 2016, o 19:16

Nowy nabór na Moda Technicznego zakończony!
Po długim procesie selekcji, poprzedzonym psychologicznymi badaniami i testami na kompetencje, a także skrupulatnie przeprowadzonymi próbami wytrzymałości psychicznej, udało się przesiać setki kandydatów i wytypować jednego. Z przyjemnością ogłaszam, że nowym Modem Technicznym został Shinji, który od teraz dumnie będzie pracował na koncie Avarice, będąc pracować pod moim czujnym okiem zarówno przy reworkach, jak i w działach WT/Kuźnia.

Życzę powodzenia w przyszłych dokonaniach i cierpliwości w pracy z resztą Loży Administratorów :)

Ocir
Administrator

Postprzez Ocir » 23 lip 2016, o 17:45

Nowy nabór na Moderatora/ów WT&Kuźni
W związku z niesamowicie małą aktywnością pewnych modów, postanowiłem powołać nową grupkę! Do końca tygodnia (31.07) macie czas na zgłaszanie się! Kogo poszukujemy?
- KUŹNIA - Praca raczej drugorzędna z racji niewielkiej aktywności graczy, ale za to jaka ważna! Poszukiwani: 1 albo 2 graczy. Wymagana błyskotliwość, umiejętność pracy w grupie, obiektywność w ocenianiu przedmiotów.
- WŁASNE TECHNIKI - Dział w którym modowanie jest najbardziej pożądane. Ogromna aktywność graczy zmusza modów do aktywności i regularnego przeglądania. Poszukiwane 2 albo 3 osoby na stanowisko poławiacza raków. Wymagana: aktywność, sumienność, umiejętność wyszukiwania raczysk, podzielanie opinii administratora.

Tym samym muszę z przykrością oznajmić, że kilku co mniej aktywnych modów odchodzi na zasłużoną emeryturę:
- Kuźnia - Ryūji
- Własne Techniki - Higaki, Ryūji
Dziękuję za wysiłek i czas poświęcony na rozwój forum : )

Ocir
Administrator

Postprzez Yuuhi » 23 lip 2016, o 17:53

Zgłaszam siem na moda wute!
Yuuhi

Postprzez Sarutobi Kazumi » 23 lip 2016, o 17:56

W obu działach mogę zasuwać znowu (do października wakacje, potem pewnie też da radę znaleźć czas). Doświadczenie mam, wiedzę też, nic ino brać ~

Nieaktualne.
Ostatnio edytowano 30 lip 2016, o 19:03 przez Sarutobi Kazumi, łącznie edytowano 1 raz
Sarutobi Kazumi

Postprzez Hoshigaki Seiki » 23 lip 2016, o 18:45

Zgłaszam się do WT, nikt inny jak ryboludź wyłapie raki kappa
doświadczenie mam, długie i owocne przynajmniej według mnie, na forum jestem codziennie, jak nie przy kompie to z telefonu jak jest wolna chwila w pracy czy autobusie, w sumie tyle ^^
Hoshigaki Seiki

Postprzez Jiro » 23 lip 2016, o 22:49

Zgłaszam się do kuźni, doświadczeń nie mam dużych, ale od czegoś trzeba zacząć, no nie? A na samych broniach to myślę że się znam, więc będę nerfił raki i będzie gitez ;p
Jiro

Postprzez Ocir » 1 sie 2016, o 07:35

Nowy nabór na Moderatora/ów WT&Kuźni zakończony!
Termin minął, teraz pora na wstawienie wyników tego męczącego naboru. Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia i po długich analizach, testach i badaniach psychologicznych, postanowiłem przydzielić działy następującym osobom:

- Yuuhi - Własne Techniki
- Hoshigaki Seiki - Własne Techniki
- Jiro - Kuźnia

Gratuluję i życzę powodzenia w wykonywaniu obowiązków. Do roboty! kappa

Ocir
Administrator

Postprzez Shintaro » 30 sie 2016, o 13:32

Jakby co to na przyszłość zgłaszam się do WT lub kuźni. ELO POZDRO ;p
Shintaro

Postprzez Ocir » 28 wrz 2016, o 16:20

Nowy nabór na Moderatora/ów WT!
Trochę osób odeszło, trochę ubyło składu w tamtym wielce rozchwytywanym dziale. Dlatego też nadciąga kolejna rekrutacja! Tym razem poszukujemy 2 osoby na stanowisko Moderatora WT, by uzupełnić luki! Nabór trwać będzie przez dwa dni, czyli do 30.09.2016, 17:20. Czego oczekujemy po kandydatów na moda?

• Sumienność.
  • Znajomość Uniwersum.
  • Umiejętność korzystania ze śmiesznych memów.
  • Skille w nerfieniu.
  • Analizowanie technik w poszukiwaniu ukrytych raków.

Shintaro, ty już się kwalifikujesz :)

Ocir
Administrator

Postprzez Jiro » 28 wrz 2016, o 16:36

Jeżeli będzie miejsce, to mogę spróbować, w kuźni to ostatnio mało piszą ;d
Jiro

Postprzez Hakai » 28 wrz 2016, o 17:37